Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 416
a Fultz draft nem volt rossz lépés, ott mindenki azt húzta volna helyettük
Jimmyvel azt is elbaszták hogy cseréltek érte és úgy baszták el utána
Horfordból nem hogy értéket nem sikerült kihozni de kb negatív érték lett az a deal
Negritis
Szerintem az,hogy egy orvosi vizsgálat és azért elég komoly scout rendszer mellett nem derül ki,hogy a palinak komoly alagút szindrómája van és igazából idővel csak tönkrevágja a dobókezét az szerintem igen is hiba. Még ha ki is húzzák tudva,hogy ez van,vagy nem tudva hogy ez van. Nem kommunikálnak vele a nyáron,hogy amúgy emelni se tudja a kezét ezért ilyen nyomorék dobóformát vesz fel..........
DrChef
sztem nem lett volna csapat aki nem húzza ki ott Fultz-t annyira egyértelmű 1/1 volt
az hogy utána hogy kezelték az mind1, ott már előjön a borzalmas stáb
ahogy azt se hiszem el hogy Simmons-t nem lehetett volna rávenni hogy dobjon ..
Negritis
Pedig a Simmons eset az csak rajta múlt. Ha azzal időben elkezd foglalkozni egy sportpszichológussal és a körülötte lévő emberek nem azt súgják a fülébe,hogy kurvajó vagy abban amit csinálsz és ne engedj a kritikáknak akkor megoldható lett volna,de ő bezárt és nem volt nyitott erre. Én azon is csodálkoznék ha ő valaha visszatérne leaglább a legjobb Phillys formájához,mert mentálisan nagyon nagy páli fordulat kéne, ami nála nem igazán látszik eljönni.
DrChef
pont itt jön ki az edző kérdése, sztem egy Pop mellett nem fejlődött volna a dobása legalább minimálisan?
őszintén kétlem
Negritis
Shane Tusup mint sportpszichológus nyilatkozott Simmons esetéről és ő is azon a véleményen van,hogy Simmons jelenlegi állapotában nem képes fejben egy hármast elengedni meccsen mert nem képes rá. (számos sportban van ilyen amúgy darts,kézilabda...stb.) Ezért mondtam h amíg ezt ő nem akarja megoldani és nem kéri egy sportpszichológust aki az ilyen berögződéseket mondjuk egy kognitív pszichoterápiával nem oldja meg addig állhat mellette Pop,Phil az atyaúristen is(annak ellenére hogy Brett Brown tevékenysége konvergál a 0 felé a fejemben). De Pop persze Goat edzőként máshogy kezelte volna és életképesebb lett volna a csapat.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 4 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 416
Sobri ez borzasztó take.
Most már a harmadik csapatban bukott meg, igen, ő. A Houstonban többször is.
És ebben benne van az, hogy nem dob, hogy formán kívül van és nem edzz rendesen.
Ne haragudj, amikor elimination gamen 0 pontot dob a második félidőben, ott nincs miről beszélni. Egy Manning/Elway a hátára veszi a csapatot, akkor is, ha végül nem jön össze.
tenorx
Ez igaz, (bár volt régebben, amikor hátára vette a csapatot, de ez kevés volt), és én pont itt látom azt, hogy nincs mögötte egy edző, egy motivátor, valaki, akire meccs közben támaszkodni lehet.
Van olyan ember, aki ha nyomás alá kerül jobban teljesít, van, aki összeomlik, és van olyan, akinél ez azon múlik, hogy van e aki a nyomás közben támogatja.
Szerintem Hardennél ez hiányzik leginkább, a stabilitás, a biztos háttér. Vagy tőle vártak mindent, vagy meg akarták fejteni, beszabályozni, de optimálisan még sose használták.
Bár én nem kedvelem, de a tehetsége megkérdőjelezhetetlen és nem lúzer, hanem eddigi csapataival, edzőivel peches.
Sobri Jóska
az a különbség hogy Harden sose nyert, sose tudott igazán fontos meccsen elit teljesítményt hozni
és manning, brady, ... ők alakítottak a játékukon is amikor kellett
a sérülés utáni rehab prioritást élvezett
az edzőterem fontosabb mint a sztriptízbár ...

Hardennek a pályán és pályán kívüli mentalitása gyenge, emellé egy öltözői rák

a tehetség megvan, csak mire mész vele?
kicsit Iverson 2.0
Negritis
Mondom, ezeket nem vitatom, csak úgy érzem kár lenne leírni, amíg legalább egyszer nem játszik egy normális edző alatt.
Ahogy Iverson is többre vihette volna képességek alapján.
Sobri Jóska
Egyébként neki D'Antoninál jobb edzőt nehezen tudok elképzelni tekintve játékából kihozta a maximumot,leszarva a hátrányait játékának és mentálisan is karban tartva Hardent. Szabadságot adva neki,így nem jöttek ki a red flagek. Az,hogy Harden a usage rate és az iso-ball miatt elfáradt playoffra az megint a saját condition trainingjének köszönhető.

Szerkesztette: Chef a'la Laci pecsenyés

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Sobri ez borzasztó take.
Most már a harmadik csapatban bukott meg, igen, ő. A Houstonban többször is.
És ebben benne van az, hogy nem dob, hogy formán kívül van és nem edzz rendesen.
Ne haragudj, amikor elimination gamen 0 pontot dob a második félidőben, ott nincs miről beszélni. Egy Manning/Elway a hátára veszi a csapatot, akkor is, ha végül nem jön össze.
tenorx
Ez igaz, (bár volt régebben, amikor hátára vette a csapatot, de ez kevés volt), és én pont itt látom azt, hogy nincs mögötte egy edző, egy motivátor, valaki, akire meccs közben támaszkodni lehet.
Van olyan ember, aki ha nyomás alá kerül jobban teljesít, van, aki összeomlik, és van olyan, akinél ez azon múlik, hogy van e aki a nyomás közben támogatja.
Szerintem Hardennél ez hiányzik leginkább, a stabilitás, a biztos háttér. Vagy tőle vártak mindent, vagy meg akarták fejteni, beszabályozni, de optimálisan még sose használták.
Bár én nem kedvelem, de a tehetsége megkérdőjelezhetetlen és nem lúzer, hanem eddigi csapataival, edzőivel peches.
Sobri Jóska
az a különbség hogy Harden sose nyert, sose tudott igazán fontos meccsen elit teljesítményt hozni
és manning, brady, ... ők alakítottak a játékukon is amikor kellett
a sérülés utáni rehab prioritást élvezett
az edzőterem fontosabb mint a sztriptízbár ...

Hardennek a pályán és pályán kívüli mentalitása gyenge, emellé egy öltözői rák

a tehetség megvan, csak mire mész vele?
kicsit Iverson 2.0
Negritis
Mondom, ezeket nem vitatom, csak úgy érzem kár lenne leírni, amíg legalább egyszer nem játszik egy normális edző alatt.
Ahogy Iverson is többre vihette volna képességek alapján.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Sobri ez borzasztó take.
Most már a harmadik csapatban bukott meg, igen, ő. A Houstonban többször is.
És ebben benne van az, hogy nem dob, hogy formán kívül van és nem edzz rendesen.
Ne haragudj, amikor elimination gamen 0 pontot dob a második félidőben, ott nincs miről beszélni. Egy Manning/Elway a hátára veszi a csapatot, akkor is, ha végül nem jön össze.
tenorx
Ez igaz, (bár volt régebben, amikor hátára vette a csapatot, de ez kevés volt), és én pont itt látom azt, hogy nincs mögötte egy edző, egy motivátor, valaki, akire meccs közben támaszkodni lehet.
Van olyan ember, aki ha nyomás alá kerül jobban teljesít, van, aki összeomlik, és van olyan, akinél ez azon múlik, hogy van e aki a nyomás közben támogatja.
Szerintem Hardennél ez hiányzik leginkább, a stabilitás, a biztos háttér. Vagy tőle vártak mindent, vagy meg akarták fejteni, beszabályozni, de optimálisan még sose használták.
Bár én nem kedvelem, de a tehetsége megkérdőjelezhetetlen és nem lúzer, hanem eddigi csapataival, edzőivel peches.
Sobri Jóska
az a különbség hogy Harden sose nyert, sose tudott igazán fontos meccsen elit teljesítményt hozni
és manning, brady, ... ők alakítottak a játékukon is amikor kellett
a sérülés utáni rehab prioritást élvezett
az edzőterem fontosabb mint a sztriptízbár ...

Hardennek a pályán és pályán kívüli mentalitása gyenge, emellé egy öltözői rák

a tehetség megvan, csak mire mész vele?
kicsit Iverson 2.0

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
a Fultz draft nem volt rossz lépés, ott mindenki azt húzta volna helyettük
Jimmyvel azt is elbaszták hogy cseréltek érte és úgy baszták el utána
Horfordból nem hogy értéket nem sikerült kihozni de kb negatív érték lett az a deal
Negritis
Szerintem az,hogy egy orvosi vizsgálat és azért elég komoly scout rendszer mellett nem derül ki,hogy a palinak komoly alagút szindrómája van és igazából idővel csak tönkrevágja a dobókezét az szerintem igen is hiba. Még ha ki is húzzák tudva,hogy ez van,vagy nem tudva hogy ez van. Nem kommunikálnak vele a nyáron,hogy amúgy emelni se tudja a kezét ezért ilyen nyomorék dobóformát vesz fel..........
DrChef
sztem nem lett volna csapat aki nem húzza ki ott Fultz-t annyira egyértelmű 1/1 volt
az hogy utána hogy kezelték az mind1, ott már előjön a borzalmas stáb
ahogy azt se hiszem el hogy Simmons-t nem lehetett volna rávenni hogy dobjon ..
Negritis
Pedig a Simmons eset az csak rajta múlt. Ha azzal időben elkezd foglalkozni egy sportpszichológussal és a körülötte lévő emberek nem azt súgják a fülébe,hogy kurvajó vagy abban amit csinálsz és ne engedj a kritikáknak akkor megoldható lett volna,de ő bezárt és nem volt nyitott erre. Én azon is csodálkoznék ha ő valaha visszatérne leaglább a legjobb Phillys formájához,mert mentálisan nagyon nagy páli fordulat kéne, ami nála nem igazán látszik eljönni.
DrChef
pont itt jön ki az edző kérdése, sztem egy Pop mellett nem fejlődött volna a dobása legalább minimálisan?
őszintén kétlem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Sobri ez borzasztó take.
Most már a harmadik csapatban bukott meg, igen, ő. A Houstonban többször is.
És ebben benne van az, hogy nem dob, hogy formán kívül van és nem edzz rendesen.
Ne haragudj, amikor elimination gamen 0 pontot dob a második félidőben, ott nincs miről beszélni. Egy Manning/Elway a hátára veszi a csapatot, akkor is, ha végül nem jön össze.
tenorx
Ez igaz, (bár volt régebben, amikor hátára vette a csapatot, de ez kevés volt), és én pont itt látom azt, hogy nincs mögötte egy edző, egy motivátor, valaki, akire meccs közben támaszkodni lehet.
Van olyan ember, aki ha nyomás alá kerül jobban teljesít, van, aki összeomlik, és van olyan, akinél ez azon múlik, hogy van e aki a nyomás közben támogatja.
Szerintem Hardennél ez hiányzik leginkább, a stabilitás, a biztos háttér. Vagy tőle vártak mindent, vagy meg akarták fejteni, beszabályozni, de optimálisan még sose használták.
Bár én nem kedvelem, de a tehetsége megkérdőjelezhetetlen és nem lúzer, hanem eddigi csapataival, edzőivel peches.

több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Ha egy játékos kb. másfél év alatt két csapatából is ki tudja hisztizni magát, miért pont a harmadik helyen komolyodna meg?

Antonio Brown talán észbe kapott Tampában?
Kampman
Evi ~10-15 millio dollar pluszert.
JéBé
Igazi vezéregyéniség és példakép, én is ilyet szeretnék a bajnokcsapatom alapjának.
somoskovig
Azt nem mondtam hogy a kovi maxot is itt kapja majd meg. Lasd Westbrook, mindig van valami okor aki meg lat benne valamit.
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Sobri ez borzasztó take.
Most már a harmadik csapatban bukott meg, igen, ő. A Houstonban többször is.
És ebben benne van az, hogy nem dob, hogy formán kívül van és nem edzz rendesen.
Ne haragudj, amikor elimination gamen 0 pontot dob a második félidőben, ott nincs miről beszélni. Egy Manning/Elway a hátára veszi a csapatot, akkor is, ha végül nem jön össze.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Nem követem ezerrel az NBA-t, de szerintem faszság Hardent leírni, ahogy Elwayt vagy Manninget is sokáig azzal basztatták, hogy kurva jók, csak nyerni nem tudnak, úgy Hardennél is hülyeség ezt kijelenteni. (Marinó se lúzer volt, csak nem mindig jön össze.)
A talent nem kérdés nála, és ami eleddig -szerintem- azt eredményezte, hogy nem bajnok az csupán egy olyan edző, aki ki tudja ezt belőle hozni, illetve, hogy egy olyan csapatba kerüljön, ami elég masszív. Nem sztárok, vagy őt kiszolgáló személyzet, csak egy megfelelően erős és stabil csapat. Mint Kawhi a Raptorsban.

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Ha egy játékos kb. másfél év alatt két csapatából is ki tudja hisztizni magát, miért pont a harmadik helyen komolyodna meg?

Antonio Brown talán észbe kapott Tampában?
Kampman
Evi ~10-15 millio dollar pluszert.
JéBé
Igazi vezéregyéniség és példakép, én is ilyet szeretnék a bajnokcsapatom alapjának.

több mint 4 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 416
a Fultz draft nem volt rossz lépés, ott mindenki azt húzta volna helyettük
Jimmyvel azt is elbaszták hogy cseréltek érte és úgy baszták el utána
Horfordból nem hogy értéket nem sikerült kihozni de kb negatív érték lett az a deal
Negritis
Szerintem az,hogy egy orvosi vizsgálat és azért elég komoly scout rendszer mellett nem derül ki,hogy a palinak komoly alagút szindrómája van és igazából idővel csak tönkrevágja a dobókezét az szerintem igen is hiba. Még ha ki is húzzák tudva,hogy ez van,vagy nem tudva hogy ez van. Nem kommunikálnak vele a nyáron,hogy amúgy emelni se tudja a kezét ezért ilyen nyomorék dobóformát vesz fel..........
DrChef
sztem nem lett volna csapat aki nem húzza ki ott Fultz-t annyira egyértelmű 1/1 volt
az hogy utána hogy kezelték az mind1, ott már előjön a borzalmas stáb
ahogy azt se hiszem el hogy Simmons-t nem lehetett volna rávenni hogy dobjon ..
Negritis
Pedig a Simmons eset az csak rajta múlt. Ha azzal időben elkezd foglalkozni egy sportpszichológussal és a körülötte lévő emberek nem azt súgják a fülébe,hogy kurvajó vagy abban amit csinálsz és ne engedj a kritikáknak akkor megoldható lett volna,de ő bezárt és nem volt nyitott erre. Én azon is csodálkoznék ha ő valaha visszatérne leaglább a legjobb Phillys formájához,mert mentálisan nagyon nagy páli fordulat kéne, ami nála nem igazán látszik eljönni.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Ha egy játékos kb. másfél év alatt két csapatából is ki tudja hisztizni magát, miért pont a harmadik helyen komolyodna meg?

Antonio Brown talán észbe kapott Tampában?
Kampman
Evi ~10-15 millio dollar pluszert.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
a Fultz draft nem volt rossz lépés, ott mindenki azt húzta volna helyettük
Jimmyvel azt is elbaszták hogy cseréltek érte és úgy baszták el utána
Horfordból nem hogy értéket nem sikerült kihozni de kb negatív érték lett az a deal
Negritis
Szerintem az,hogy egy orvosi vizsgálat és azért elég komoly scout rendszer mellett nem derül ki,hogy a palinak komoly alagút szindrómája van és igazából idővel csak tönkrevágja a dobókezét az szerintem igen is hiba. Még ha ki is húzzák tudva,hogy ez van,vagy nem tudva hogy ez van. Nem kommunikálnak vele a nyáron,hogy amúgy emelni se tudja a kezét ezért ilyen nyomorék dobóformát vesz fel..........
DrChef
sztem nem lett volna csapat aki nem húzza ki ott Fultz-t annyira egyértelmű 1/1 volt
az hogy utána hogy kezelték az mind1, ott már előjön a borzalmas stáb
ahogy azt se hiszem el hogy Simmons-t nem lehetett volna rávenni hogy dobjon ..

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 416
a Fultz draft nem volt rossz lépés, ott mindenki azt húzta volna helyettük
Jimmyvel azt is elbaszták hogy cseréltek érte és úgy baszták el utána
Horfordból nem hogy értéket nem sikerült kihozni de kb negatív érték lett az a deal
Negritis
Szerintem az,hogy egy orvosi vizsgálat és azért elég komoly scout rendszer mellett nem derül ki,hogy a palinak komoly alagút szindrómája van és igazából idővel csak tönkrevágja a dobókezét az szerintem igen is hiba. Még ha ki is húzzák tudva,hogy ez van,vagy nem tudva hogy ez van. Nem kommunikálnak vele a nyáron,hogy amúgy emelni se tudja a kezét ezért ilyen nyomorék dobóformát vesz fel..........

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
Ha egy játékos kb. másfél év alatt két csapatából is ki tudja hisztizni magát, miért pont a harmadik helyen komolyodna meg?

Antonio Brown talán észbe kapott Tampában?
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Szerintem pedig nem marad Harden illetve meglepődnék, azok után, ahogy itt az utolsó két meccsen játszott...
dande
47 millás player option, hülye lenne nem lehívni
Negritis
Benne van hogy jovore meg osszerantja magat es tol egy jo szezont, de az a contract amit majd ezutan kap mindenidok legrosszabbja lesz.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak megvan az egál viszonylag simán, otthon be kellene húzni a hetediket.
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Elég jó volt mindkét meccs - és rohadtul örülök, hogy Klay visszatért.
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Néha megállíthatatlan ez a Warriors, most is pár perc alatt lett egy egál meccsből double digit.
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Brown megmutatja, hogy mennyire sokat ér Kerr.
Miafasz volt ez a challenge.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Szerintem pedig nem marad Harden illetve meglepődnék, azok után, ahogy itt az utolsó két meccsen játszott...
dande
47 millás player option, hülye lenne nem lehívni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem pedig nem marad Harden illetve meglepődnék, azok után, ahogy itt az utolsó két meccsen játszott...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
a Fultz draft nem volt rossz lépés, ott mindenki azt húzta volna helyettük
Jimmyvel azt is elbaszták hogy cseréltek érte és úgy baszták el utána
Horfordból nem hogy értéket nem sikerült kihozni de kb negatív érték lett az a deal

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 416
A másik meccsről semmi?

 www.youtube.com/watch?v=eQ70BkPkANM

Hardennek nehéz lesz ezek után újból a philly fanok elé állnia, Rivers meg all-time coach? Bruhaha.
VanillaSky
Azert az nem rossz, Hardennek sikerult masfel ev alatt megmutatnia, hogy az a GM, aki komoly celokban gondolkozik, kerulje el messzirol, mert nyerni aztan baromira nem tud. De meg csak nem is kompatibilis semelyik sztarral sem, mert nem visel el maga mellett masik dudast, egyedul meg nem tud nyerni. Totalisan hullamzo. De azert ha megnezem, milyen jatekosok fordultak meg vele egy csapatban az elmult evekben, hat, nekem o egy oriasi csalodas. Nalam o az elmult tiz ev egyik legtulertekeltebb jatekosa.

Hiaba dobal 25-30 pontokat, ha mellette egesz egyszeruen csak elvesz az egysegbol. Carmelo 2.0. Annyira nem valo neki a csapatjatek, nem tud igazi vezer lenni, sosem tudott clutch player lenni, mint a legnagyobb sztarok. Miert van az, hogy mellette valahogy sosem akar osszeallni egy kerekke az egesz? O a kozos nevezo, tehat nehez folyamatosan a tarsakra, a GM-ekre, a serulesekre mutogatni. Mindig azt hallom, hogyha bezzeg Paul anno nem serul meg a Houstonban a playoffban. Csak hat amikor Hardenrol van szo, allandoan van egy ha.

Hogy tud folyamatosan ennyire eltunni valaki, aki ennyire jo shooter es tamadasban kb. megfoghatatlan kategoria az „eszkoztara” alapjan?
Stez
Szerintem tök érdekes az, hogy a volt nagy OKC-ből aki elment és alapvetően is a legjobb volt, Durant tudott a jtáékán és személyiségén legtöbbet fejlődni a siker érdekében. Westbrook ott maradva a saját kis komfort zónájában mindig eljátszik, de annyira sosem törték be a fejét,hogy miben kéne csak egy szarnál is többet csinálnia,kezdve a védekezése,labanélküli mozgása és sorolhatni lehet. Harden meg játéka prime formában top 5 legjobb offenzív játékos,de a pali fejben ott maradt amikor ő volt az MVP és nem akar egy percet se belerakni csak amennyit muszáj. Látszik rajta az,hogy mentor és tényleges társ nélkül van az életében aki csak egy pici tükröt mutatna és tüzet csiholna a motiváció oltárán.
Harden és Westbrook is azért lett egy vicc így karrirerjük végefelé,mert nem ismerik el hibáikat és nem akarnak egy percet sem fejlődni. Harden végre eléri azt,hogy Phillyben legyen erre megy a toxic mentalitás és mellé a szokásos évek alatt sztereotíp eltünései a playoffban.
Philly amúgy halálra van ítélve. GM nem fogja bevállalni,hogy Hardent nem hozza vissza,mert akkor ellenérték nélkül elpasszolni Simmonst azt nem tudja kimagyarázni. Hardent maxra elhozni meg egy vicc. Nekem az egyik kedvenc GM-em volt Daryl Morey a houstonos outside the box gondolkodásával, de Harden tönkreteszi egész karrierjét sajnos. Emellé Riverst se küldöd el.
Szépen temetem ezt a Sixerst,de én nagy rajongójuk voltam a Trust the Process vonatra felülve. Aztán azóta olyan,mintha csak a rossz döntést tudnák meghozni.
-leigazolják Fultz-t
-megtartják túl sokáig Brett Brownt
-Nem hozzák vissza Jimmyt,amikor a pali maradni akart és szórakoznak vele.
-pánikból fullmax Tobias Harrisnek
-Elhozni Al Horfordot és 0 hasznot húzni belőle
-Nem látni azt,hogy Simmons és Embiid nem tartható egyszerre pályán amíg Simmons nem dob és nem elcserélni értékelhető szintre
-Simmons mindenfajta önbizalmát elvenni és hibáztatni egy bohózat Hawks elleni vereségért,csak azért hogy ne basszák ki Riverst.
-Elcserélni Simmonst és az egyetlen értékelhető külső dobódat Hardenért,akiről tudod h konkrétan használhatatlan kategória már mint top játékosod és annyi atletikusság van benne mint csípőprotézisesben. (de egyébként most komolyan GM szinten ilyen túltolt analytics vénával és számos top scouttal és tanácsadóval én egyszerúen nem hiszem el,hogy nem jött ki a számolás végén,hogy Harden egy jó csere lesz. Értem,hogy Simmons értéke egyre csökkent és valid játékosért sikerült elcserélni viszonylag,de egy Porzingises Dallas trade is jobban sikerült mint ez.)
ÉS mindez úgy,hogy a legnagyobb bizonytalanságnak tűnő Embiid egészsége lenyom két lazán MVP szezont és ezt kapja a pali.
Sajnálom Philly de semmit nem érdemelsz.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Mindenesetre Rivers még kap egy új esélyt. Hardent sajnálom, Houstonban szerettem.
dande
akkor ennyit a phillyről jövőre

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!