Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Nekem a kedvencem volt, hittem benne a Netsben is, most is de erre mar nem tudok en se magyarazatot talalni. Nem elfogadhato hogy 32 evesen fizikalisan nincs a toppon, nem elfogadhato hogy nulla effortot rak bele ezekbe a meccsekbe. A divasaga ellenere o tipikusan az a jatekos akit igenis kurvara zavarnak a kritikak es en hiszek neki hogy tenyleg nyerni akar, megsem latom ezt a palyan. Ott van meg valahol melyen az a zseni amiert a kedvencem volt, de minden mas hianyzik. Sajnalom.

Szerkesztette: JéBé
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenesetre Rivers még kap egy új esélyt. Hardent sajnálom, Houstonban szerettem.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
A másik meccsről semmi?

 www.youtube.com/watch?v=eQ70BkPkANM

Hardennek nehéz lesz ezek után újból a philly fanok elé állnia, Rivers meg all-time coach? Bruhaha.
VanillaSky
Azert az nem rossz, Hardennek sikerult masfel ev alatt megmutatnia, hogy az a GM, aki komoly celokban gondolkozik, kerulje el messzirol, mert nyerni aztan baromira nem tud. De meg csak nem is kompatibilis semelyik sztarral sem, mert nem visel el maga mellett masik dudast, egyedul meg nem tud nyerni. Totalisan hullamzo. De azert ha megnezem, milyen jatekosok fordultak meg vele egy csapatban az elmult evekben, hat, nekem o egy oriasi csalodas. Nalam o az elmult tiz ev egyik legtulertekeltebb jatekosa.

Hiaba dobal 25-30 pontokat, ha mellette egesz egyszeruen csak elvesz az egysegbol. Carmelo 2.0. Annyira nem valo neki a csapatjatek, nem tud igazi vezer lenni, sosem tudott clutch player lenni, mint a legnagyobb sztarok. Miert van az, hogy mellette valahogy sosem akar osszeallni egy kerekke az egesz? O a kozos nevezo, tehat nehez folyamatosan a tarsakra, a GM-ekre, a serulesekre mutogatni. Mindig azt hallom, hogyha bezzeg Paul anno nem serul meg a Houstonban a playoffban. Csak hat amikor Hardenrol van szo, allandoan van egy ha.

Hogy tud folyamatosan ennyire eltunni valaki, aki ennyire jo shooter es tamadasban kb. megfoghatatlan kategoria az „eszkoztara” alapjan?

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
nem láttam, de ahogy nézem no paul no party
rohadtul nem lesz jó a sunsnak hogy ennyire cp3től függenek
Negritis
Volt CP3.
Amúgy meg tavaly is tőle függtek és amíg nincs mögötte normális irányító ez így is lesz.
Toca
5 faltja volt és szarul is játszott, erre céloztam azzal hogy nem érkezett meg erre a meccsre

és ilyen meccseken kéne Bookernek előlépnie és dominálnia

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
nem láttam, de ahogy nézem no paul no party
rohadtul nem lesz jó a sunsnak hogy ennyire cp3től függenek
Negritis
Volt CP3.
Amúgy meg tavaly is tőle függtek és amíg nincs mögötte normális irányító ez így is lesz.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
nem láttam, de ahogy nézem no paul no party
rohadtul nem lesz jó a sunsnak hogy ennyire cp3től függenek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
VanillaSky 1 696
A másik meccsről semmi?

 www.youtube.com/watch?v=eQ70BkPkANM

Hardennek nehéz lesz ezek után újból a philly fanok elé állnia, Rivers meg all-time coach? Bruhaha.

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Morant PG poszton nem számít rossz védőnek. Sőt, TPA-ban ligátlagot hoz. Amiben jobb Rose, azok a tiszta útvonalak megtalalálása a gyűrű fele. Morant jóval fizikálisabban támadja. Takarodj az útból vagy gyere velem halj meg mentalitás. De nem biztos, hogy nem Morant a jobb benne. Csávó brutál rekordokat döntöget festékből való scoring tekintetében. Rose viszont talán jobb passer, és finomabb a handle-je.
több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 779
Amúgy Morant ha nem rohanás és tempó van valid elit player vagy kb csak a káoszban és tempóból él?
FLZOLI
félpályás támadásban nem olyan jó mert nincs rendes jumpere és a triplája is necces még
betörésben nagyon jó ami felállt védelmet is tud bontani, de főleg magas tempónál jön ki
Negritis
Én kifejezetten csípem Morant-et. A korai Derrick Rose-ra emlékeztet, bár amennyi meccset tudtam nézni az elmúlt két évben lehet felszínes hasonlat.
Drip
főleg testalkatra nagyon hasonlít rá
mondjuk a játékstílus nekem inkább egy shannon brown & westbrook keverék inkább
Negritis
A prime Rose játékstílusa miben más ehhez képest? 😀
Jughead
jóval kevesebb tripla, például
valamivel jobb védekezés
Negritis
Több triplát dob rá, mint D-Rose, de ez nyilván a kor sajátja is, szóval ez inkább 50-50.

Morant szar védő, Rose is az volt, de ha már mondani kell valakit, aki jobb, akkor az D-Rose.

Szerkesztette: Jughead
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Harden elimination game 2nd half: 2/ 0 0pts 😂 az komoly ocsem
JéBé
Vicc a csávó, a kosár Bale-je kb, simán elengedte ezt
FLZOLI
Csak BL megnyert mindent úgyhogy aktív szerepet vállalt benne, ő pedig semmit. 😀
Toca
Visszaneztem, elso felidoben meg abszolut jo volt, erthetetlen hogy lehet igy kicsekkolni masodikra. Gyanitom osszeveszett Doccal.
JéBé
Doc - Harden kombot egyik csapat se tudna elviselni.
Toca
ez a Harden-Simmons csere úgy látszik, hogy hatalmas loose mindenkinek. igazából a keleti konferencia a győztese annak a cserének.
csebi
Simmons mellé mentek pickek és egy Seth Curry
ez a Harden már az első kör + seth curryt se éri meg
és akkor még ott van hogy Simmons lehet felépül a sérülésből és hasznos lesz
Negritis
Annyit szerintem er Harden csak nem biztos hogy Doccal.
Simmonst meg addig amíg 0-t csinál számoljuk 0-val.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Harden elimination game 2nd half: 2/ 0 0pts 😂 az komoly ocsem
JéBé
Vicc a csávó, a kosár Bale-je kb, simán elengedte ezt
FLZOLI
Csak BL megnyert mindent úgyhogy aktív szerepet vállalt benne, ő pedig semmit. 😀
Toca
Visszaneztem, elso felidoben meg abszolut jo volt, erthetetlen hogy lehet igy kicsekkolni masodikra. Gyanitom osszeveszett Doccal.
JéBé
Doc - Harden kombot egyik csapat se tudna elviselni.
Toca
ez a Harden-Simmons csere úgy látszik, hogy hatalmas loose mindenkinek. igazából a keleti konferencia a győztese annak a cserének.
csebi
Simmons mellé mentek pickek és egy Seth Curry
ez a Harden már az első kör + seth curryt se éri meg
és akkor még ott van hogy Simmons lehet felépül a sérülésből és hasznos lesz
Negritis
Annyit szerintem er Harden csak nem biztos hogy Doccal.
Simmonst meg addig amíg 0-t csinál számoljuk 0-val.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
csak beleolvastam Doc nyilatkozatába. ez az ember baszki. ilyen kerettel képes ezeket mondani ...
csebi
direkt linkeltem is a videót korábban, megnéztem a 10 perces interjút, szánalmas



 www.youtube.com/watch?v=Za0dFJ8sXro
zseniális interjú, ő semmit nem baszott el sőt "terrific job"

valahonnan ismerős ez a duma
Negritis

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Harden elimination game 2nd half: 2/ 0 0pts 😂 az komoly ocsem
JéBé
Vicc a csávó, a kosár Bale-je kb, simán elengedte ezt
FLZOLI
Csak BL megnyert mindent úgyhogy aktív szerepet vállalt benne, ő pedig semmit. 😀
Toca
Visszaneztem, elso felidoben meg abszolut jo volt, erthetetlen hogy lehet igy kicsekkolni masodikra. Gyanitom osszeveszett Doccal.
JéBé
Doc - Harden kombot egyik csapat se tudna elviselni.
Toca
ez a Harden-Simmons csere úgy látszik, hogy hatalmas loose mindenkinek. igazából a keleti konferencia a győztese annak a cserének.
csebi
Simmons mellé mentek pickek és egy Seth Curry
ez a Harden már az első kör + seth curryt se éri meg
és akkor még ott van hogy Simmons lehet felépül a sérülésből és hasznos lesz
Negritis
csak beleolvastam Doc nyilatkozatába. ez az ember baszki. ilyen kerettel képes ezeket mondani ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Harden elimination game 2nd half: 2/ 0 0pts 😂 az komoly ocsem
JéBé
Vicc a csávó, a kosár Bale-je kb, simán elengedte ezt
FLZOLI
Csak BL megnyert mindent úgyhogy aktív szerepet vállalt benne, ő pedig semmit. 😀
Toca
Visszaneztem, elso felidoben meg abszolut jo volt, erthetetlen hogy lehet igy kicsekkolni masodikra. Gyanitom osszeveszett Doccal.
JéBé
Doc - Harden kombot egyik csapat se tudna elviselni.
Toca
ez a Harden-Simmons csere úgy látszik, hogy hatalmas loose mindenkinek. igazából a keleti konferencia a győztese annak a cserének.
csebi
Simmons mellé mentek pickek és egy Seth Curry
ez a Harden már az első kör + seth curryt se éri meg
és akkor még ott van hogy Simmons lehet felépül a sérülésből és hasznos lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Harden elimination game 2nd half: 2/ 0 0pts 😂 az komoly ocsem
JéBé
Vicc a csávó, a kosár Bale-je kb, simán elengedte ezt
FLZOLI
Csak BL megnyert mindent úgyhogy aktív szerepet vállalt benne, ő pedig semmit. 😀
Toca
Visszaneztem, elso felidoben meg abszolut jo volt, erthetetlen hogy lehet igy kicsekkolni masodikra. Gyanitom osszeveszett Doccal.
JéBé
Doc - Harden kombot egyik csapat se tudna elviselni.
Toca
ez a Harden-Simmons csere úgy látszik, hogy hatalmas loose mindenkinek. igazából a keleti konferencia a győztese annak a cserének.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Harden elimination game 2nd half: 2/ 0 0pts 😂 az komoly ocsem
JéBé
Vicc a csávó, a kosár Bale-je kb, simán elengedte ezt
FLZOLI
Csak BL megnyert mindent úgyhogy aktív szerepet vállalt benne, ő pedig semmit. 😀
Toca
Visszaneztem, elso felidoben meg abszolut jo volt, erthetetlen hogy lehet igy kicsekkolni masodikra. Gyanitom osszeveszett Doccal.
JéBé
Doc - Harden kombot egyik csapat se tudna elviselni.
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Harden elimination game 2nd half: 2/ 0 0pts 😂 az komoly ocsem
JéBé
Vicc a csávó, a kosár Bale-je kb, simán elengedte ezt
FLZOLI
Csak BL megnyert mindent úgyhogy aktív szerepet vállalt benne, ő pedig semmit. 😀
Toca
Visszaneztem, elso felidoben meg abszolut jo volt, erthetetlen hogy lehet igy kicsekkolni masodikra. Gyanitom osszeveszett Doccal.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Harden elimination game 2nd half: 2/ 0 0pts 😂 az komoly ocsem
JéBé
Vicc a csávó, a kosár Bale-je kb, simán elengedte ezt
FLZOLI
Csak BAle megnyert mindent úgyhogy aktív szerepet vállalt benne, ő pedig semmit. 😀

Szerkesztette: Toca
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Amúgy Morant ha nem rohanás és tempó van valid elit player vagy kb csak a káoszban és tempóból él?
FLZOLI
félpályás támadásban nem olyan jó mert nincs rendes jumpere és a triplája is necces még
betörésben nagyon jó ami felállt védelmet is tud bontani, de főleg magas tempónál jön ki
Negritis
Én kifejezetten csípem Morant-et. A korai Derrick Rose-ra emlékeztet, bár amennyi meccset tudtam nézni az elmúlt két évben lehet felszínes hasonlat.
Drip
főleg testalkatra nagyon hasonlít rá
mondjuk a játékstílus nekem inkább egy shannon brown & westbrook keverék inkább
Negritis
A prime Rose játékstílusa miben más ehhez képest? 😀
Jughead
jóval kevesebb tripla, például
valamivel jobb védekezés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 779
Amúgy Morant ha nem rohanás és tempó van valid elit player vagy kb csak a káoszban és tempóból él?
FLZOLI
félpályás támadásban nem olyan jó mert nincs rendes jumpere és a triplája is necces még
betörésben nagyon jó ami felállt védelmet is tud bontani, de főleg magas tempónál jön ki
Negritis
Én kifejezetten csípem Morant-et. A korai Derrick Rose-ra emlékeztet, bár amennyi meccset tudtam nézni az elmúlt két évben lehet felszínes hasonlat.
Drip
főleg testalkatra nagyon hasonlít rá
mondjuk a játékstílus nekem inkább egy shannon brown & westbrook keverék inkább
Negritis
A prime Rose játékstílusa miben más ehhez képest? 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Amúgy Morant ha nem rohanás és tempó van valid elit player vagy kb csak a káoszban és tempóból él?
FLZOLI
félpályás támadásban nem olyan jó mert nincs rendes jumpere és a triplája is necces még
betörésben nagyon jó ami felállt védelmet is tud bontani, de főleg magas tempónál jön ki
Negritis
Én kifejezetten csípem Morant-et. A korai Derrick Rose-ra emlékeztet, bár amennyi meccset tudtam nézni az elmúlt két évben lehet felszínes hasonlat.
Drip
főleg testalkatra nagyon hasonlít rá
mondjuk a játékstílus nekem inkább egy shannon brown & westbrook keverék inkább

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Drip Cleveland Browns Texas Tech Red Raiders 9 619 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Amúgy Morant ha nem rohanás és tempó van valid elit player vagy kb csak a káoszban és tempóból él?
FLZOLI
félpályás támadásban nem olyan jó mert nincs rendes jumpere és a triplája is necces még
betörésben nagyon jó ami felállt védelmet is tud bontani, de főleg magas tempónál jön ki
Negritis
Én kifejezetten csípem Morant-et. A korai Derrick Rose-ra emlékeztet, bár amennyi meccset tudtam nézni az elmúlt két évben lehet felszínes hasonlat.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=Za0dFJ8sXro
zseniális interjú, ő semmit nem baszott el sőt "terrific job"

valahonnan ismerős ez a duma

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Harden elimination game 2nd half: 2/ 0 0pts 😂 az komoly ocsem
JéBé
Vicc a csávó, a kosár Bale-je kb, simán elengedte ezt

több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Harden elimination game 2nd half: 2/ 0 0pts 😂 az komoly ocsem

Szerkesztette: JéBé