Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 4 éve
playmaker90 San Francisco 49ers 215
De Monty is felrakja három hibával CP3-t, az utolsó támadásra a félidőben, erre jön a negyedik.
Elég fura, mondhatni hülyeség.
zinedine5
4 fault-ból 2 fixen nem volt az.
playmaker90
Lehet, de befújták.
zinedine5
meg volt alsó hangon 3 amit meg nem fújtak rá
Negritis
Igen igen, tudjuk ha a szlovén kislányhoz hozzáérnek az mindig fault🙃
playmaker90
ha szted nem játszik falthatáron paul akkor más sportot nézünk
Negritis
😂😂😂
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
De Monty is felrakja három hibával CP3-t, az utolsó támadásra a félidőben, erre jön a negyedik.
Elég fura, mondhatni hülyeség.
zinedine5
4 fault-ból 2 fixen nem volt az.
playmaker90
Lehet, de befújták.
zinedine5
meg volt alsó hangon 3 amit meg nem fújtak rá
Negritis
Igen igen, tudjuk ha a szlovén kislányhoz hozzáérnek az mindig fault🙃
playmaker90
ha szted nem játszik falthatáron paul akkor más sportot nézünk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
playmaker90 San Francisco 49ers 215
De Monty is felrakja három hibával CP3-t, az utolsó támadásra a félidőben, erre jön a negyedik.
Elég fura, mondhatni hülyeség.
zinedine5
4 fault-ból 2 fixen nem volt az.
playmaker90
Lehet, de befújták.
zinedine5
meg volt alsó hangon 3 amit meg nem fújtak rá
Negritis
Igen igen, tudjuk ha a szlovén kislányhoz hozzáérnek az mindig fault🙃
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
De Monty is felrakja három hibával CP3-t, az utolsó támadásra a félidőben, erre jön a negyedik.
Elég fura, mondhatni hülyeség.
zinedine5
4 fault-ból 2 fixen nem volt az.
playmaker90
Lehet, de befújták.
zinedine5
meg volt alsó hangon 3 amit meg nem fújtak rá

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Ilyenkor nehéz megérteni mitől és miért is jó a Suns.
zinedine5
Mit tudsz csinálni mikor bemákol az ellenfél minden dobást?
playmaker90
mondjuk támadni se ártana tudni ...
Negritis
Dallas aztán sokkal jobban támad ugye?🙃 Tök természetes amikor minden triplát bedob egy csapat. Ennyi a különbség.
playmaker90
10 eladott labda 1 félidő alatt mocskos sok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 532 — Ajmo Vatreni
De Monty is felrakja három hibával CP3-t, az utolsó támadásra a félidőben, erre jön a negyedik.
Elég fura, mondhatni hülyeség.
zinedine5
4 fault-ból 2 fixen nem volt az.
playmaker90
Lehet, de befújták.
több mint 4 éve
playmaker90 San Francisco 49ers 215
De Monty is felrakja három hibával CP3-t, az utolsó támadásra a félidőben, erre jön a negyedik.
Elég fura, mondhatni hülyeség.
zinedine5
4 fault-ból 2 fixen nem volt az.
több mint 4 éve
playmaker90 San Francisco 49ers 215
Ilyenkor nehéz megérteni mitől és miért is jó a Suns.
zinedine5
Mit tudsz csinálni mikor bemákol az ellenfél minden dobást?
playmaker90
mondjuk támadni se ártana tudni ...
Negritis
Dallas aztán sokkal jobban támad ugye?🙃 Tök természetes amikor minden triplát bedob egy csapat. Ennyi a különbség.
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 532 — Ajmo Vatreni
De Monty is felrakja három hibával CP3-t, az utolsó támadásra a félidőben, erre jön a negyedik.
Elég fura, mondhatni hülyeség.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Nagyon lejt a pálya te jóég, szánalmas
playmaker90
jah crowdernek rég tusolnia kéne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Ilyenkor nehéz megérteni mitől és miért is jó a Suns.
zinedine5
Mit tudsz csinálni mikor bemákol az ellenfél minden dobást?
playmaker90
mondjuk támadni se ártana tudni ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
playmaker90 San Francisco 49ers 215
Nagyon lejt a pálya te jóég, szánalmas
több mint 4 éve
playmaker90 San Francisco 49ers 215
Ilyenkor nehéz megérteni mitől és miért is jó a Suns.
zinedine5
Mit tudsz csinálni mikor bemákol az ellenfél minden dobást?
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 532 — Ajmo Vatreni
Ilyenkor nehéz megérteni mitől és miért is jó a Suns.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
GSW hasonló, ha Green nyugdíjba megy vagy a ropi Curry, Thompson duó beszed egy sérülést megint szetesik az egész.
FLZOLI
erről én nagyon nem vagyok meggyőzve, és ez a PO is afelé visz hogy a Poole-Kuminga tengelyre hosszabb távon is lehet építeni egy komoly csapatot
bajnoki címet nem hiszem, de azzal még ráérnek
Wisemannél is meglátjuk hogy 1 év Green tanítás mennyit segített neki, mert az újonc évében látványos volt hogy ahogy halad a szezon az oktatásnak van foganatja
de csak ebben a magban is van még 2-3 év alsó hangon

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
megértem, hogy volt már rossz vér Green első meccses megmozdulása miatt (megjegyzem, bézbólban ilyenkor szól a főbíró, hogy ha csak gondolati szinten felmerül a pitcherben a revans, akkor kibassza a picsába), de... szóval ebben a megmozdulásban nekem nem az van benne, hogy "blokkolni akarok", hanem hogy "odabaszok akkorát, amekkorát csak tudok".
slowmotion
Green megmozdulása nálam inkább volt 3 meccs mint Brooksé
Brooks telibe verte hátulról ezért kapott 1.5 meccset, de ha 10x telibe ver így valakit akkor abból nem vagyok benne biztos hogy 1 sérülés is lesz, míg a Green féle megrántom a levegőben dologban sokkal több sérülés/agyrázkódás rémlik
valamint ami miatt valszeg megúszta 1 meccsel hogy nincs renoméja

amúgy az külön vicces hogy Green azért reklamált hogy legyen Flagrant 1, miközben 1 meccset ki kellett volna ülnie
Negritis
Nem hát.
Green odabaszott fejre, az veszélyes, viszont függőlegesen rántja le, az annyira nem, mert otr a keze, hogy letámasszon.

Brooks viszont egyensúlyilag borította meg Paytont, az sokkal inkább gáz, mert akkor egyáltalán nem biztos, hogy tudod mivel tompítani az esést. Kicsit jobban visszafordítja a gyereket, akkor háttal vágódik el, és ha szerencséje van, akkor nem vágja be annyira a fejét, hogy ott maradjon. Akkor olyan balhé lett volna, hogy a Malice at the Palace babazsúr hozzá képest.
slowmotion
Nálam nem sok különbség van, mindkettőt kiültettem volna a teljes szériára, de minimum 3-3 meccsre.

Green láthatóan túlpörgött és az adott pillanatban el is borult az agya. A fejre ütés önmagában is veszélyes, a levegőben mezrántás meg külön genyóság, mert kivédhetetlen és váratlan volt abbsn a testhelyzetben, amiben Clarke volt. Szerencse, h nem lett kéztörés.

A Brooks eset meg lehet, h törlesztés, lehet, h csak adott helyzetben való túlreagálás, de nem kosárpályára való. Hátulról, lendületből érkezve, defenseless emberre, teljes erővel keresztbeverte, sztem ez baromi alattomos dolog volt.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legalább nem söpör a Heat
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Amúgy szerintem teljesen mindegy melyik volt a durvább ( szvsz Brooksé).
Ha valaki a playoffban sérülést okoz ( flagrenttel) amitől az ellenfél játékosa nem játszhat a sorozatba én automatikusan eltiltanám ezekre a meccsekre őt is.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
megértem, hogy volt már rossz vér Green első meccses megmozdulása miatt (megjegyzem, bézbólban ilyenkor szól a főbíró, hogy ha csak gondolati szinten felmerül a pitcherben a revans, akkor kibassza a picsába), de... szóval ebben a megmozdulásban nekem nem az van benne, hogy "blokkolni akarok", hanem hogy "odabaszok akkorát, amekkorát csak tudok".
slowmotion
Green megmozdulása nálam inkább volt 3 meccs mint Brooksé
Brooks telibe verte hátulról ezért kapott 1.5 meccset, de ha 10x telibe ver így valakit akkor abból nem vagyok benne biztos hogy 1 sérülés is lesz, míg a Green féle megrántom a levegőben dologban sokkal több sérülés/agyrázkódás rémlik
valamint ami miatt valszeg megúszta 1 meccsel hogy nincs renoméja

amúgy az külön vicces hogy Green azért reklamált hogy legyen Flagrant 1, miközben 1 meccset ki kellett volna ülnie
Negritis
Nem hát.
Green odabaszott fejre, az veszélyes, viszont függőlegesen rántja le, az annyira nem, mert otr a keze, hogy letámasszon.

Brooks viszont egyensúlyilag borította meg Paytont, az sokkal inkább gáz, mert akkor egyáltalán nem biztos, hogy tudod mivel tompítani az esést. Kicsit jobban visszafordítja a gyereket, akkor háttal vágódik el, és ha szerencséje van, akkor nem vágja be annyira a fejét, hogy ott maradjon. Akkor olyan balhé lett volna, hogy a Malice at the Palace babazsúr hozzá képest.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
megértem, hogy volt már rossz vér Green első meccses megmozdulása miatt (megjegyzem, bézbólban ilyenkor szól a főbíró, hogy ha csak gondolati szinten felmerül a pitcherben a revans, akkor kibassza a picsába), de... szóval ebben a megmozdulásban nekem nem az van benne, hogy "blokkolni akarok", hanem hogy "odabaszok akkorát, amekkorát csak tudok".
slowmotion
Green megmozdulása nálam inkább volt 3 meccs mint Brooksé
Brooks telibe verte hátulról ezért kapott 1.5 meccset, de ha 10x telibe ver így valakit akkor abból nem vagyok benne biztos hogy 1 sérülés is lesz, míg a Green féle megrántom a levegőben dologban sokkal több sérülés/agyrázkódás rémlik
valamint ami miatt valszeg megúszta 1 meccsel hogy nincs renoméja

amúgy az külön vicces hogy Green azért reklamált hogy legyen Flagrant 1, miközben 1 meccset ki kellett volna ülnie

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 416
egy meccs. hahaha. lehet, hogy ezzel megnyerte a csapatának a párharcot, és egy meccset kap.
slowmotion
maga a szándék és a falt 1 meccset indokol
szarul esett GP2 én is sajnálom
Negritis
nézd, aláírom, hogy nem annyira követem a modern trendeket a kosárlabdában. ezzel együtt nekem az a bajom, hogy ha valaki blokkolni akar, akkor általában igyekszik felugrani, mert úgy van a minimálisnál nagyobb esélye arra, hogy ziccert dobjon.
na most én nem vagyok feka, de akkorát, amekkorát a gyerek elemelkedett, már kadett koromban ugrottam, és én csak 6'1"-re nőttem meg. egyszerűen nem ugrik, hanem átgázol a másikon, a legjobb esetben is ugyanez történt volna, esetleg elkapja a labda szélét (bár ugrás nélkül viszonylag nehéz).
a másik, hogy ha átkeresztezel az ember mögött, akkor előrehajolsz, mert ha ilyen testhelyzetben mész át a másik mögött, akkor tutira elgáncsolod.

megértem, hogy volt már rossz vér Green első meccses megmozdulása miatt (megjegyzem, bézbólban ilyenkor szól a főbíró, hogy ha csak gondolati szinten felmerül a pitcherben a revans, akkor kibassza a picsába), de... szóval ebben a megmozdulásban nekem nem az van benne, hogy "blokkolni akarok", hanem hogy "odabaszok akkorát, amekkorát csak tudok".

ez tipikusan az, mint amit Ramos csinált a '19-es BL-döntőn, kicsit meg akarta ropogtatni Salah-t, csak túl jól sikerült. és onnantól lehet mentegetőzni, hogy "hát de ismertek, soha nem akarok megséríteni senkit", attól még ha felelőtlenül csinálsz egy suttyó megmozdulást, akkor az egy felelőtlen, suttyó megmozdulás.

az ilyen meg flagrant 2, de ha látható eredménye is van (már akkor is lehetett tudni, hogy nem két napra esett ki GP2, amikor meghozta a döntést a fegyelmi bizottság), akkor azért illene nem egyet adni. mert teszem azt csinálnak valami hasonlót Moranten, oszt' akkor mi van? egy meccs, bocs, miközben a legponterősebb játékost ültetted ki egy hónapra?
slowmotion
Szerintem szezon után átfogják értékelni ezeket a hátulról contestelt rosszul sikerült random leütéseket,tekintve hogy itt egy törés, Caruso hasonló miatt sérült meg hoszabb időre,ott se volt semmi köze a labdához a playnek. Én egy meccset alaphangon gondolok jogosnak és Green is csak azért úszta meg mert nem ért földet a pali,hanem megfogta.
Ha a GSW összetöri Morantet akkor fogat fogért alapon belefér jelenleg.

Nekem Kerr álszentsége ami tetszik,hogy a Gswnél mennyire az számít h tisztán játszanak. Gondolom kihagyta Green fasz playeit meg Pachulia series eldöntő dolgát. Fő a rövid távú memória.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
egy meccs. hahaha. lehet, hogy ezzel megnyerte a csapatának a párharcot, és egy meccset kap.
slowmotion
maga a szándék és a falt 1 meccset indokol
szarul esett GP2 én is sajnálom
Negritis
nézd, aláírom, hogy nem annyira követem a modern trendeket a kosárlabdában. ezzel együtt nekem az a bajom, hogy ha valaki blokkolni akar, akkor általában igyekszik felugrani, mert úgy van a minimálisnál nagyobb esélye arra, hogy ziccert tudja is blokkolni.
na most én nem vagyok feka, de akkorát, amekkorát a gyerek elemelkedett, már kadett koromban ugrottam, és én csak 6'1"-re nőttem meg. egyszerűen nem ugrik, hanem átgázol a másikon, a legjobb esetben is ugyanez történt volna, esetleg elkapja a labda szélét (bár ugrás nélkül viszonylag nehéz).
a másik, hogy ha átkeresztezel az ember mögött, akkor előrehajolsz, mert ha ilyen testhelyzetben mész át a másik mögött, akkor tutira elgáncsolod.

megértem, hogy volt már rossz vér Green első meccses megmozdulása miatt (megjegyzem, bézbólban ilyenkor szól a főbíró, hogy ha csak gondolati szinten felmerül a pitcherben a revans, akkor kibassza a picsába), de... szóval ebben a megmozdulásban nekem nem az van benne, hogy "blokkolni akarok", hanem hogy "odabaszok akkorát, amekkorát csak tudok".

ez tipikusan az, mint amit Ramos csinált a '19-es BL-döntőn, kicsit meg akarta ropogtatni Salah-t, csak túl jól sikerült. és onnantól lehet mentegetőzni, hogy "hát de ismertek, soha nem akarok megséríteni senkit", attól még ha felelőtlenül csinálsz egy suttyó megmozdulást, akkor az egy felelőtlen, suttyó megmozdulás.

az ilyen meg flagrant 2, de ha látható eredménye is van (már akkor is lehetett tudni, hogy nem két napra esett ki GP2, amikor meghozta a döntést a fegyelmi bizottság), akkor azért illene nem egyet adni. mert teszem azt csinálnak valami hasonlót Moranten, oszt' akkor mi van? egy meccs, bocs, miközben a legponterősebb játékost ültetted ki egy hónapra?

Szerkesztette: slowmotion
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
egy meccs. hahaha. lehet, hogy ezzel megnyerte a csapatának a párharcot, és egy meccset kap.
slowmotion
maga a szándék és a falt 1 meccset indokol
szarul esett GP2 én is sajnálom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
egy meccs. hahaha. lehet, hogy ezzel megnyerte a csapatának a párharcot, és egy meccset kap.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
kiindulva abból hogy csak a harden trade óta mennyire toxikusan viselkedik embiid és doc
Negritis
erről lemaradtam. mi a szitu?
csebi
buknak egy meccsen, harden szar: doc szerint többet kéne vállania ha nem megy be akkor is
kövi meccset bukják a végén harden szar de többet dob: doc szerint túl sokat vállalt és így a pad kihült
buknak meccset: embiid szerint vissza kéne mennie a régibe, de ezt nem neki kell mondania hanem az edzőnek
doc konkrétan inkább bukik 2t a miami ellen de nem teszi ki DAJ-t a kezdőből csak mert rákérdezett egy újságíró

ez csak egy kivonat a passzív agresszív BSből ami megy
Negritis
Mondjuk ha ez minden csapatnál így megy akkor lehet Harden nem csak áldozat.
Persze a Phili Harden tradején kívül nekem egy érthetetlenebb döntése van csak, miért hiszik hogy Doc-cal valaha is bajnokok lehetnek. NBA Pep-je, nyertek neki a játékosok bajnoki címet aztán azóta csak chockerkedik. Mondjuk dandee csapataiból jön mindkettő, nem is meglepő a hasonlóság 😛 😀
Toca
Vicces de pont ez jutott nekem is eszembe 🤪🥳🤪🤪🥳🤪 amúg hamarabb kapcsolódtam mind a Celticshez mind a Barcához mint hogy ott edzők lettek. A 76rs csak azért "izgat" mert Philly csapat.

Azt mondjuk nem írom alá, hogy Pep a Barcával csak a játèkosok miatt lett sikeres. Erős kölcsönhatás, jó együttállás volt akkor.

Egyébként ha már itt tartunk hogy is volt az a 2018 januári konferencia döntő??? 🥳🥳🥳🤪🥳🥳🤪🥳
dande
Nem volt januárban NBA konf döntő csak később és ki is kapott mindkét kedvenc csapatod 😛 😀 😀
Toca
Hátha magát hülyènek tettetni menő, hogy nem vágja, hogy NFLről írtam, (amikor tudjuk, hogy vágja) akkor hajrá 😜😜😜😜😜🥳🥳🥳peace 😊
dande
Ne magázzáá4!!!44 😀
Nem a csapatok rosszak amiknek szurkolsz csak az edzőik, szóval ez irreleváns mert Zimmert már kibasztuk 😀