NBA
32 feliratkozó
több mint 4 éve
😂😂😂ha szted nem játszik falthatáron paul akkor más sportot nézünkIgen igen, tudjuk ha a szlovén kislányhoz hozzáérnek az mindig fault🙃meg volt alsó hangon 3 amit meg nem fújtak ráLehet, de befújták.De Monty is felrakja három hibával CP3-t, az utolsó támadásra a félidőben, erre jön a negyedik.4 fault-ból 2 fixen nem volt az.
Elég fura, mondhatni hülyeség.
zinedine5
playmaker90
zinedine5
Negritis
playmaker90
Negritis
több mint 4 éve
ha szted nem játszik falthatáron paul akkor más sportot nézünkIgen igen, tudjuk ha a szlovén kislányhoz hozzáérnek az mindig fault🙃meg volt alsó hangon 3 amit meg nem fújtak ráLehet, de befújták.De Monty is felrakja három hibával CP3-t, az utolsó támadásra a félidőben, erre jön a negyedik.4 fault-ból 2 fixen nem volt az.
Elég fura, mondhatni hülyeség.
zinedine5
playmaker90
zinedine5
Negritis
playmaker90
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Igen igen, tudjuk ha a szlovén kislányhoz hozzáérnek az mindig fault🙃meg volt alsó hangon 3 amit meg nem fújtak ráLehet, de befújták.De Monty is felrakja három hibával CP3-t, az utolsó támadásra a félidőben, erre jön a negyedik.4 fault-ból 2 fixen nem volt az.
Elég fura, mondhatni hülyeség.
zinedine5
playmaker90
zinedine5
Negritis
több mint 4 éve
meg volt alsó hangon 3 amit meg nem fújtak ráLehet, de befújták.De Monty is felrakja három hibával CP3-t, az utolsó támadásra a félidőben, erre jön a negyedik.4 fault-ból 2 fixen nem volt az.
Elég fura, mondhatni hülyeség.
zinedine5
playmaker90
zinedine5
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
10 eladott labda 1 félidő alatt mocskos sokDallas aztán sokkal jobban támad ugye?🙃 Tök természetes amikor minden triplát bedob egy csapat. Ennyi a különbség.mondjuk támadni se ártana tudni ...Ilyenkor nehéz megérteni mitől és miért is jó a Suns.Mit tudsz csinálni mikor bemákol az ellenfél minden dobást?
zinedine5
playmaker90
Negritis
playmaker90
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Lehet, de befújták.De Monty is felrakja három hibával CP3-t, az utolsó támadásra a félidőben, erre jön a negyedik.4 fault-ból 2 fixen nem volt az.
Elég fura, mondhatni hülyeség.
zinedine5
playmaker90
több mint 4 éve
De Monty is felrakja három hibával CP3-t, az utolsó támadásra a félidőben, erre jön a negyedik.4 fault-ból 2 fixen nem volt az.
Elég fura, mondhatni hülyeség.
zinedine5
több mint 4 éve
Dallas aztán sokkal jobban támad ugye?🙃 Tök természetes amikor minden triplát bedob egy csapat. Ennyi a különbség.mondjuk támadni se ártana tudni ...Ilyenkor nehéz megérteni mitől és miért is jó a Suns.Mit tudsz csinálni mikor bemákol az ellenfél minden dobást?
zinedine5
playmaker90
Negritis
több mint 4 éve
De Monty is felrakja három hibával CP3-t, az utolsó támadásra a félidőben, erre jön a negyedik. Elég fura, mondhatni hülyeség.
több mint 4 éve
Nagyon lejt a pálya te jóég, szánalmasjah crowdernek rég tusolnia kéne
playmaker90
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
mondjuk támadni se ártana tudni ...Ilyenkor nehéz megérteni mitől és miért is jó a Suns.Mit tudsz csinálni mikor bemákol az ellenfél minden dobást?
zinedine5
playmaker90
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Nagyon lejt a pálya te jóég, szánalmas
több mint 4 éve
Ilyenkor nehéz megérteni mitől és miért is jó a Suns.Mit tudsz csinálni mikor bemákol az ellenfél minden dobást?
zinedine5
több mint 4 éve
Ilyenkor nehéz megérteni mitől és miért is jó a Suns.
több mint 4 éve
GSW hasonló, ha Green nyugdíjba megy vagy a ropi Curry, Thompson duó beszed egy sérülést megint szetesik az egész.erről én nagyon nem vagyok meggyőzve, és ez a PO is afelé visz hogy a Poole-Kuminga tengelyre hosszabb távon is lehet építeni egy komoly csapatot
FLZOLI
bajnoki címet nem hiszem, de azzal még ráérnek
Wisemannél is meglátjuk hogy 1 év Green tanítás mennyit segített neki, mert az újonc évében látványos volt hogy ahogy halad a szezon az oktatásnak van foganatja
de csak ebben a magban is van még 2-3 év alsó hangon
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Nálam nem sok különbség van, mindkettőt kiültettem volna a teljes szériára, de minimum 3-3 meccsre.Nem hát.megértem, hogy volt már rossz vér Green első meccses megmozdulása miatt (megjegyzem, bézbólban ilyenkor szól a főbíró, hogy ha csak gondolati szinten felmerül a pitcherben a revans, akkor kibassza a picsába), de... szóval ebben a megmozdulásban nekem nem az van benne, hogy "blokkolni akarok", hanem hogy "odabaszok akkorát, amekkorát csak tudok".Green megmozdulása nálam inkább volt 3 meccs mint Brooksé
slowmotion
Brooks telibe verte hátulról ezért kapott 1.5 meccset, de ha 10x telibe ver így valakit akkor abból nem vagyok benne biztos hogy 1 sérülés is lesz, míg a Green féle megrántom a levegőben dologban sokkal több sérülés/agyrázkódás rémlik
valamint ami miatt valszeg megúszta 1 meccsel hogy nincs renoméja
amúgy az külön vicces hogy Green azért reklamált hogy legyen Flagrant 1, miközben 1 meccset ki kellett volna ülnie
Negritis
Green odabaszott fejre, az veszélyes, viszont függőlegesen rántja le, az annyira nem, mert otr a keze, hogy letámasszon.
Brooks viszont egyensúlyilag borította meg Paytont, az sokkal inkább gáz, mert akkor egyáltalán nem biztos, hogy tudod mivel tompítani az esést. Kicsit jobban visszafordítja a gyereket, akkor háttal vágódik el, és ha szerencséje van, akkor nem vágja be annyira a fejét, hogy ott maradjon. Akkor olyan balhé lett volna, hogy a Malice at the Palace babazsúr hozzá képest.
slowmotion
Green láthatóan túlpörgött és az adott pillanatban el is borult az agya. A fejre ütés önmagában is veszélyes, a levegőben mezrántás meg külön genyóság, mert kivédhetetlen és váratlan volt abbsn a testhelyzetben, amiben Clarke volt. Szerencse, h nem lett kéztörés.
A Brooks eset meg lehet, h törlesztés, lehet, h csak adott helyzetben való túlreagálás, de nem kosárpályára való. Hátulról, lendületből érkezve, defenseless emberre, teljes erővel keresztbeverte, sztem ez baromi alattomos dolog volt.
több mint 4 éve
Legalább nem söpör a Heat
több mint 4 éve
Amúgy szerintem teljesen mindegy melyik volt a durvább ( szvsz Brooksé).Ha valaki a playoffban sérülést okoz ( flagrenttel) amitől az ellenfél játékosa nem játszhat a sorozatba én automatikusan eltiltanám ezekre a meccsekre őt is.
több mint 4 éve
Nem hát.megértem, hogy volt már rossz vér Green első meccses megmozdulása miatt (megjegyzem, bézbólban ilyenkor szól a főbíró, hogy ha csak gondolati szinten felmerül a pitcherben a revans, akkor kibassza a picsába), de... szóval ebben a megmozdulásban nekem nem az van benne, hogy "blokkolni akarok", hanem hogy "odabaszok akkorát, amekkorát csak tudok".Green megmozdulása nálam inkább volt 3 meccs mint Brooksé
slowmotion
Brooks telibe verte hátulról ezért kapott 1.5 meccset, de ha 10x telibe ver így valakit akkor abból nem vagyok benne biztos hogy 1 sérülés is lesz, míg a Green féle megrántom a levegőben dologban sokkal több sérülés/agyrázkódás rémlik
valamint ami miatt valszeg megúszta 1 meccsel hogy nincs renoméja
amúgy az külön vicces hogy Green azért reklamált hogy legyen Flagrant 1, miközben 1 meccset ki kellett volna ülnie
Negritis
Green odabaszott fejre, az veszélyes, viszont függőlegesen rántja le, az annyira nem, mert otr a keze, hogy letámasszon.
Brooks viszont egyensúlyilag borította meg Paytont, az sokkal inkább gáz, mert akkor egyáltalán nem biztos, hogy tudod mivel tompítani az esést. Kicsit jobban visszafordítja a gyereket, akkor háttal vágódik el, és ha szerencséje van, akkor nem vágja be annyira a fejét, hogy ott maradjon. Akkor olyan balhé lett volna, hogy a Malice at the Palace babazsúr hozzá képest.
több mint 4 éve
megértem, hogy volt már rossz vér Green első meccses megmozdulása miatt (megjegyzem, bézbólban ilyenkor szól a főbíró, hogy ha csak gondolati szinten felmerül a pitcherben a revans, akkor kibassza a picsába), de... szóval ebben a megmozdulásban nekem nem az van benne, hogy "blokkolni akarok", hanem hogy "odabaszok akkorát, amekkorát csak tudok".Green megmozdulása nálam inkább volt 3 meccs mint Brooksé
slowmotion
Brooks telibe verte hátulról ezért kapott 1.5 meccset, de ha 10x telibe ver így valakit akkor abból nem vagyok benne biztos hogy 1 sérülés is lesz, míg a Green féle megrántom a levegőben dologban sokkal több sérülés/agyrázkódás rémlik
valamint ami miatt valszeg megúszta 1 meccsel hogy nincs renoméja
amúgy az külön vicces hogy Green azért reklamált hogy legyen Flagrant 1, miközben 1 meccset ki kellett volna ülnie
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Szerintem szezon után átfogják értékelni ezeket a hátulról contestelt rosszul sikerült random leütéseket,tekintve hogy itt egy törés, Caruso hasonló miatt sérült meg hoszabb időre,ott se volt semmi köze a labdához a playnek. Én egy meccset alaphangon gondolok jogosnak és Green is csak azért úszta meg mert nem ért földet a pali,hanem megfogta.nézd, aláírom, hogy nem annyira követem a modern trendeket a kosárlabdában. ezzel együtt nekem az a bajom, hogy ha valaki blokkolni akar, akkor általában igyekszik felugrani, mert úgy van a minimálisnál nagyobb esélye arra, hogy ziccert dobjon.egy meccs. hahaha. lehet, hogy ezzel megnyerte a csapatának a párharcot, és egy meccset kap.maga a szándék és a falt 1 meccset indokol
slowmotion
szarul esett GP2 én is sajnálom
Negritis
na most én nem vagyok feka, de akkorát, amekkorát a gyerek elemelkedett, már kadett koromban ugrottam, és én csak 6'1"-re nőttem meg. egyszerűen nem ugrik, hanem átgázol a másikon, a legjobb esetben is ugyanez történt volna, esetleg elkapja a labda szélét (bár ugrás nélkül viszonylag nehéz).
a másik, hogy ha átkeresztezel az ember mögött, akkor előrehajolsz, mert ha ilyen testhelyzetben mész át a másik mögött, akkor tutira elgáncsolod.
megértem, hogy volt már rossz vér Green első meccses megmozdulása miatt (megjegyzem, bézbólban ilyenkor szól a főbíró, hogy ha csak gondolati szinten felmerül a pitcherben a revans, akkor kibassza a picsába), de... szóval ebben a megmozdulásban nekem nem az van benne, hogy "blokkolni akarok", hanem hogy "odabaszok akkorát, amekkorát csak tudok".
ez tipikusan az, mint amit Ramos csinált a '19-es BL-döntőn, kicsit meg akarta ropogtatni Salah-t, csak túl jól sikerült. és onnantól lehet mentegetőzni, hogy "hát de ismertek, soha nem akarok megséríteni senkit", attól még ha felelőtlenül csinálsz egy suttyó megmozdulást, akkor az egy felelőtlen, suttyó megmozdulás.
az ilyen meg flagrant 2, de ha látható eredménye is van (már akkor is lehetett tudni, hogy nem két napra esett ki GP2, amikor meghozta a döntést a fegyelmi bizottság), akkor azért illene nem egyet adni. mert teszem azt csinálnak valami hasonlót Moranten, oszt' akkor mi van? egy meccs, bocs, miközben a legponterősebb játékost ültetted ki egy hónapra?
slowmotion
Ha a GSW összetöri Morantet akkor fogat fogért alapon belefér jelenleg.
Nekem Kerr álszentsége ami tetszik,hogy a Gswnél mennyire az számít h tisztán játszanak. Gondolom kihagyta Green fasz playeit meg Pachulia series eldöntő dolgát. Fő a rövid távú memória.
Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 4 éve
nézd, aláírom, hogy nem annyira követem a modern trendeket a kosárlabdában. ezzel együtt nekem az a bajom, hogy ha valaki blokkolni akar, akkor általában igyekszik felugrani, mert úgy van a minimálisnál nagyobb esélye arra, hogy ziccert tudja is blokkolni.egy meccs. hahaha. lehet, hogy ezzel megnyerte a csapatának a párharcot, és egy meccset kap.maga a szándék és a falt 1 meccset indokol
slowmotion
szarul esett GP2 én is sajnálom
Negritis
na most én nem vagyok feka, de akkorát, amekkorát a gyerek elemelkedett, már kadett koromban ugrottam, és én csak 6'1"-re nőttem meg. egyszerűen nem ugrik, hanem átgázol a másikon, a legjobb esetben is ugyanez történt volna, esetleg elkapja a labda szélét (bár ugrás nélkül viszonylag nehéz).
a másik, hogy ha átkeresztezel az ember mögött, akkor előrehajolsz, mert ha ilyen testhelyzetben mész át a másik mögött, akkor tutira elgáncsolod.
megértem, hogy volt már rossz vér Green első meccses megmozdulása miatt (megjegyzem, bézbólban ilyenkor szól a főbíró, hogy ha csak gondolati szinten felmerül a pitcherben a revans, akkor kibassza a picsába), de... szóval ebben a megmozdulásban nekem nem az van benne, hogy "blokkolni akarok", hanem hogy "odabaszok akkorát, amekkorát csak tudok".
ez tipikusan az, mint amit Ramos csinált a '19-es BL-döntőn, kicsit meg akarta ropogtatni Salah-t, csak túl jól sikerült. és onnantól lehet mentegetőzni, hogy "hát de ismertek, soha nem akarok megséríteni senkit", attól még ha felelőtlenül csinálsz egy suttyó megmozdulást, akkor az egy felelőtlen, suttyó megmozdulás.
az ilyen meg flagrant 2, de ha látható eredménye is van (már akkor is lehetett tudni, hogy nem két napra esett ki GP2, amikor meghozta a döntést a fegyelmi bizottság), akkor azért illene nem egyet adni. mert teszem azt csinálnak valami hasonlót Moranten, oszt' akkor mi van? egy meccs, bocs, miközben a legponterősebb játékost ültetted ki egy hónapra?
Szerkesztette: slowmotion
több mint 4 éve
egy meccs. hahaha. lehet, hogy ezzel megnyerte a csapatának a párharcot, és egy meccset kap.maga a szándék és a falt 1 meccset indokol
slowmotion
szarul esett GP2 én is sajnálom
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
egy meccs. hahaha. lehet, hogy ezzel megnyerte a csapatának a párharcot, és egy meccset kap.
több mint 4 éve
Ne magázzáá4!!!44 😀Hátha magát hülyènek tettetni menő, hogy nem vágja, hogy NFLről írtam, (amikor tudjuk, hogy vágja) akkor hajrá 😜😜😜😜😜🥳🥳🥳peace 😊Nem volt januárban NBA konf döntő csak később és ki is kapott mindkét kedvenc csapatod 😛 😀 😀Vicces de pont ez jutott nekem is eszembe 🤪🥳🤪🤪🥳🤪 amúg hamarabb kapcsolódtam mind a Celticshez mind a Barcához mint hogy ott edzők lettek. A 76rs csak azért "izgat" mert Philly csapat.Mondjuk ha ez minden csapatnál így megy akkor lehet Harden nem csak áldozat.buknak egy meccsen, harden szar: doc szerint többet kéne vállania ha nem megy be akkor iskiindulva abból hogy csak a harden trade óta mennyire toxikusan viselkedik embiid és docerről lemaradtam. mi a szitu?
Negritis
csebi
kövi meccset bukják a végén harden szar de többet dob: doc szerint túl sokat vállalt és így a pad kihült
buknak meccset: embiid szerint vissza kéne mennie a régibe, de ezt nem neki kell mondania hanem az edzőnek
doc konkrétan inkább bukik 2t a miami ellen de nem teszi ki DAJ-t a kezdőből csak mert rákérdezett egy újságíró
ez csak egy kivonat a passzív agresszív BSből ami megy
Negritis
Persze a Phili Harden tradején kívül nekem egy érthetetlenebb döntése van csak, miért hiszik hogy Doc-cal valaha is bajnokok lehetnek. NBA Pep-je, nyertek neki a játékosok bajnoki címet aztán azóta csak chockerkedik. Mondjuk dandee csapataiból jön mindkettő, nem is meglepő a hasonlóság 😛 😀
Toca
Azt mondjuk nem írom alá, hogy Pep a Barcával csak a játèkosok miatt lett sikeres. Erős kölcsönhatás, jó együttállás volt akkor.
Egyébként ha már itt tartunk hogy is volt az a 2018 januári konferencia döntő??? 🥳🥳🥳🤪🥳🥳🤪🥳
dande
Toca
dande
Nem a csapatok rosszak amiknek szurkolsz csak az edzőik, szóval ez irreleváns mert Zimmert már kibasztuk 😀