Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mi lesz Westbrookkal?
DrChef
Vége.

Meddig lehet Zionnak bizalmat szavazni?
DrChef
Még 1, max. 2 év és aztán tényleg lepereg róla az "évszázad tehetsége" hype, amit minden évtizedben megkap minimum három 1/1-es pick.
Kampman
Vele amúgy azon kívül hogy dagadt mi a probléma? Ha visszafogyasztanák valami ropinak lehetne belőle valami értelmes játékos vagy csak a fizikumból él?

több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
Mi lesz Westbrookkal?
DrChef
Vége.

Meddig lehet Zionnak bizalmat szavazni?
DrChef
Még 1, max. 2 év és aztán tényleg lepereg róla az "évszázad tehetsége" hype, amit minden évtizedben megkap minimum három 1/1-es pick.
több mint 4 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 416
Curry hozta a GSWnek. Horford meg Holiday a Ceticssnek a meccset.
Toca
Morant nelkul sztem nem lesz eselyuk.
csebi
Szerintem Moranttal sem volt.
Toca
fene tudja. azert Morant ha hoz 2-3 olyan meccset, amit egyet mar hozott, lett volna eselyuk. IR listarol eselye sincs hoznia. elkepesztoen mely a keretuk, csakhat egyetlen embert nem tudnak potolni lenyegeben, az egyetlen star jatekost.
csebi
Szerintem a Memphisben nincs is több, az is egy nagyon szép dolog,hogy ezen a nyugaton ilyen jól tolták eddig. Jövőre viszont szerintem be fognak horpadni vagy ugyanezt fogják tudni hozni,mert ennek a csapatnak képességileg valahol itt a plafonja.-bár ez lehet csak az én elfogultságom a one-man show csapatok általános potenciáljairól.-
DrChef
Memphis nálam pont nem one-man show csapat.
Idén ez a GSW nekik nagy falat, de övék a jövő, jó a keret ráadásul baromi fiatal.
Ebből a Memphisbol kinezem hogy ok lesznek a következő erő nyugaton akit le kell nyomni.
Toca
Nagyon jó piecek vannak Ja körül és szerintem egy önmagában jó csapat aki rendkívűl szerethető,de ahhoz hogy esély legyen egy bajnoki címre,ahhoz szükség van még egy elit all pro kozeli játékosra,ami most hiányzik.

Nyugat egyébként érdekes lesz számos kérdőjellel.
Los Angeles ki tud-e rakni legalább egy kompetitív csapatot,avagy Kawhi és David tud e egy egész szezont játszani. Mi lesz Westbrookkal?
Dallas képes-e Doncic köré egy olyan csapatot húzni amivel esélyük van a végső sikerre?( Hasonló problémák mint a Memphisnél)
Meddig tud Chris Paul ilyen szinten játszani és a Suns nélküle mennyire horpad be?
Az egészséges Denver jobb vagy rosszabb lesz mint tavaly? (Szerintem nem)
Gsw Nagy hármas egy évvel idősebb
Meddig lehet Zionnak bizalmat szavazni?

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Curry hozta a GSWnek. Horford meg Holiday a Ceticssnek a meccset.
Toca
Morant nelkul sztem nem lesz eselyuk.
csebi
Szerintem Moranttal sem volt.
Toca
fene tudja. azert Morant ha hoz 2-3 olyan meccset, amit egyet mar hozott, lett volna eselyuk. IR listarol eselye sincs hoznia. elkepesztoen mely a keretuk, csakhat egyetlen embert nem tudnak potolni lenyegeben, az egyetlen star jatekost.
csebi
Szerintem a Memphisben nincs is több, az is egy nagyon szép dolog,hogy ezen a nyugaton ilyen jól tolták eddig. Jövőre viszont szerintem be fognak horpadni vagy ugyanezt fogják tudni hozni,mert ennek a csapatnak képességileg valahol itt a plafonja.-bár ez lehet csak az én elfogultságom a one-man show csapatok általános potenciáljairól.-
DrChef
Memphis nálam pont nem one-man show csapat.
Idén ez a GSW nekik nagy falat, de övék a jövő, jó a keret ráadásul baromi fiatal.
Ebből a Memphisbol kinezem hogy ok lesznek a következő erő nyugaton akit le kell nyomni.
több mint 4 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 416
Curry hozta a GSWnek. Horford meg Holiday a Ceticssnek a meccset.
Toca
Morant nelkul sztem nem lesz eselyuk.
csebi
Szerintem Moranttal sem volt.
Toca
fene tudja. azert Morant ha hoz 2-3 olyan meccset, amit egyet mar hozott, lett volna eselyuk. IR listarol eselye sincs hoznia. elkepesztoen mely a keretuk, csakhat egyetlen embert nem tudnak potolni lenyegeben, az egyetlen star jatekost.
csebi
Szerintem a Memphisben nincs is több, az is egy nagyon szép dolog,hogy ezen a nyugaton ilyen jól tolták eddig. Jövőre viszont szerintem be fognak horpadni vagy ugyanezt fogják tudni hozni,mert ennek a csapatnak képességileg valahol itt a plafonja.-bár ez lehet csak az én elfogultságom a one-man show csapatok általános potenciáljairól.-

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Curry hozta a GSWnek. Horford meg Holiday a Ceticssnek a meccset.
Toca
Morant nelkul sztem nem lesz eselyuk.
csebi
Szerintem Moranttal sem volt.
Toca
fene tudja. azert Morant ha hoz 2-3 olyan meccset, amit egyet mar hozott, lett volna eselyuk. IR listarol eselye sincs hoznia. elkepesztoen mely a keretuk, csakhat egyetlen embert nem tudnak potolni lenyegeben, az egyetlen star jatekost.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Curry hozta a GSWnek. Horford meg Holiday a Ceticssnek a meccset.
Toca
Morant nelkul sztem nem lesz eselyuk.
csebi
Szerintem Moranttal sem volt.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Mondjuk ez a meccs után mit érezhetnek a Kings fanok, kit sikerült már megint szerződtetni?
Walton legalább nem tudta a Warriorst lerontani, ez az ügyifogyi Brownnak szemlátomást sikerül.
dawyd728
Miért? Egy erősebb Memphist vertek meg, mint az első 3 meccsen.
Jughead
sztem nélküle az első meccsen volt esélyük, de most már van mit elemezni
4ből nem fog 3at nyerni a grizz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Curry hozta a GSWnek. Horford meg Holiday a Ceticssnek a meccset.
Toca
Morant nelkul sztem nem lesz eselyuk.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 779
Mondjuk ez a meccs után mit érezhetnek a Kings fanok, kit sikerült már megint szerződtetni?
Walton legalább nem tudta a Warriorst lerontani, ez az ügyifogyi Brownnak szemlátomást sikerül.
dawyd728
Miért? Egy erősebb Memphist vertek meg, mint az első 3 meccsen.
több mint 4 éve
dawyd728 4 271
Mondjuk ez a meccs után mit érezhetnek a Kings fanok, kit sikerült már megint szerződtetni?
Walton legalább nem tudta a Warriorst lerontani, ez az ügyifogyi Brownnak szemlátomást sikerül.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Curry hozta a GSWnek. Horford meg Holiday a Ceticssnek a meccset.
több mint 4 éve
dawyd728 4 271
Ezt a macik megérdemelték volna.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Helyes.



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Az a baj kene egy ilyen Harden vegig mostmar, de ebben bizni..

Szerkesztette: JéBé
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
ha Morant nem játszik akkor meglepne ha nem 3-1re menne el a GSW
persze amibe lehet kapaszkodni hogy nélküle brutál volt az alapszakaszban a Grizz, de ez nem feltétlen működik a PO-ban is

a Heat-t lehet túlértékeltük az első kör és az alapszakasz után

a Suns-t én eleve sebezhetőnek éreztem, de úgy tűnik tényleg CP3ra épül, márpedig ő sose bírt ki egy PO-t sérülés nélkül, és a formáját se feltétlen tudja magas szinten tartani végig

Kidd-nél nem is a Nets hanem a Bucks ténykedés volt a gond,de gondolom Vogel mellett fejlődött ebben

a Celtics -Bucks brutál lesz, aki ma nyer sztem behúzza

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
na, a GSW-MEM kezd átmenni ketrecharcba.
még a végén mindkettőt leléptetik, és a PHX-DAL lesz Western Conference Finals-szé minősítve.
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
2-2, kezd érdekes lenni. Egyértelmű underdogként így is szép ez. Bár aztán a Sunsban néha chokernek csúfolnak egyeseket, nem szlovén kislányok, hanem NBA 'szakértők' a nagy vizen túlról.
VanillaSky
Hat major ligás playoff meccs volt tegnap este (nba + nhl), mindegyiknél 2-2-re módosult a párharc állása 😊

További ötnél 2-1, egyedül a Colorado-Nashville néz ki söprésnek
r.baggio
NHL-t nem követem és még célozni se szeretnék arra, hogy továbbra is ne a Suns lenne a toronymagas esélyese a párharcnak, csak hatalmas volt az arc a párharc előtt, hogy legjobb esetben 5-1 vagy söprés a 'szakértők' részéről.

Ha megnézzük, hogy:

MAVS
Luka - 3rd
Brunson - 33rd
Dinwiddie - 38th
Bertāns - 42nd
Powell - 45th
Kleber - undrafted
Dorian - undrafted

SUNS
Ayton - 1st
CP3 - 4th
Bridges - 10th
Cam Johnson - 11th
Booker - 13th
Payne - 14th
Crowder - 34th

a két keret milyen draftőkéből van összerakva, azért ez nem rossz! Persze arról nem a Suns tehet, hogy a Dallas belement a KP tradebe (mármint az acl alatti/utániba) meg arról sem, hogy évtizedes távlatban inkompetensen draftolnak, de ami most van abból azért Kidd kihozza nagyjából a maxot.
VanillaSky
Én pedig nagyon fáztam anno a kinevezésénél, persze nem kicsit a Netses produkciója miatt is. Eddig(kopp-kopp) ahogy Te is irod, kb. maxolja a helyzetet.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
VanillaSky 1 696
2-2, kezd érdekes lenni. Egyértelmű underdogként így is szép ez. Bár aztán a Sunsban néha chokernek csúfolnak egyeseket, nem szlovén kislányok, hanem NBA 'szakértők' a nagy vizen túlról.
VanillaSky
Hat major ligás playoff meccs volt tegnap este (nba + nhl), mindegyiknél 2-2-re módosult a párharc állása 😊

További ötnél 2-1, egyedül a Colorado-Nashville néz ki söprésnek
r.baggio
NHL-t nem követem és még célozni se szeretnék arra, hogy továbbra is ne a Suns lenne a toronymagas esélyese a párharcnak, csak hatalmas volt az arc a párharc előtt, hogy legjobb esetben 4-1 vagy söprés a 'szakértők' részéről.

Ha megnézzük, hogy:

MAVS
Luka - 3rd
Brunson - 33rd
Dinwiddie - 38th
Bertāns - 42nd
Powell - 45th
Kleber - undrafted
Dorian - undrafted

SUNS
Ayton - 1st
CP3 - 4th
Bridges - 10th
Cam Johnson - 11th
Booker - 13th
Payne - 14th
Crowder - 34th

a két keret milyen draftőkéből van összerakva, azért ez nem rossz! Persze arról nem a Suns tehet, hogy a Dallas belement a KP tradebe (mármint az acl alatti/utániba) meg arról sem, hogy évtizedes távlatban inkompetensen draftolnak, de ami most van abból azért Kidd kihozza nagyjából a maxot.

Szerkesztette: VanillaSky

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 4 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
2-2, kezd érdekes lenni. Egyértelmű underdogként így is szép ez. Bár aztán a Sunsban néha chokernek csúfolnak egyeseket, nem szlovén kislányok, hanem NBA 'szakértők' a nagy vizen túlról.
VanillaSky
Hat major ligás playoff meccs volt tegnap este (nba + nhl), mindegyiknél 2-2-re módosult a párharc állása 😊

További ötnél 2-1, egyedül a Colorado-Nashville néz ki söprésnek

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
VanillaSky 1 696
2-2, kezd érdekes lenni. Egyértelmű underdogként így is szép ez. Bár aztán a Sunsban néha chokernek csúfolnak egyeseket, nem szlovén kislányok, hanem NBA 'szakértők' a nagy vizen túlról.

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 532 — Ajmo Vatreni
Cam Johnsontól is mi a szar volt ez? Ilyet én dobok.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
közbe kornél is azt mondja 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
De Monty is felrakja három hibával CP3-t, az utolsó támadásra a félidőben, erre jön a negyedik.
Elég fura, mondhatni hülyeség.
zinedine5
4 fault-ból 2 fixen nem volt az.
playmaker90
Lehet, de befújták.
zinedine5
meg volt alsó hangon 3 amit meg nem fújtak rá
Negritis
Igen igen, tudjuk ha a szlovén kislányhoz hozzáérnek az mindig fault🙃
playmaker90
ha szted nem játszik falthatáron paul akkor más sportot nézünk
Negritis
😂😂😂
playmaker90
szezon előtt elhangzott hogy ezek a büntetőfékezések máshogy lesznek fújva
jó látni hogy tényleg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!