Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 570 — Chiefs GM
Közvetíti valamelyik magyar sport adó manapság az NBA-t? Nézem a műsorújságokat, de sehol nem látok közvetítést... Ti hol nézitek?
peterk2005
Néhány meccset a sport1-2 közvetít.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közvetíti valamelyik magyar sport adó manapság az NBA-t? Nézem a műsorújságokat, de sehol nem látok közvetítést... Ti hol nézitek?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
megnézve a mecset Tóbiáson kívül a teljes philly gyenge volt
harden konkrétan kicsekkolt és nem is erőlködött

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
azért KATnál vegyük figyelembe, hogy ez a második PO-ja volt. és itt azért volt 2 nagyon jó meccse már legalább. lassan, de fejlődik. mellette még a reg-ben is kiemelkedő szezonja volt sztem. picit lassan de megérkezik a liga legfelsőbb polc közelébe. kifejezetten jót fog tenni neki, hogy Edwards előtérbe kerül sztem. picit csiszolódniuk kell. de majd a héten tényleg leírom már hosszabban, hogy én mit gondolok a wolvesról úgy, hogy elég szorosan követem a csapatot.
csebi
kérdés meddig adunk neki kimenőt a kora miatt
ő is meg russell is már 26 évesek, ami nem idős de kb a primejukban vannak vagy nagyon közel hozzá
bíztató volt a csapat Finch alatt ez vitathatatlan, csak mennyi van még bennük?

ha a nyugati PO csapatokat nézem:
suns, gsw, mavs, memphis, nuggets kb fix
nuggetset lehet szétkapják, de a többi elég stabil jelenleg

clippersnél ha egészséges kawhi és george ami nagy ha, de ők előrébb vannak akkor
valamint jól használták az idei évet fiatalok fejlesztésére

ott van a pelicans, twolves aki inkább 7-8 mint a top6 közeli
a thunderben bármikor benne van hogy robbantanak egyet
a spurs amíg van pop sose írható le
lakers mindig nagy lutri hogy mikor sikerül valami csapatot összevásárolni
blazers, kings jó kérdés lesz merre indul el de tőlük nem félnék annyira

szal nekem az se fix hogy kövi 4 évben 4 PO lesz még a 4 play-int se mondanám fixre
Negritis
A Suns főleg Paul miatt lépett szintet.

GSW hasonló, ha Green nyugdíjba megy vagy a ropi Curry, Thompson duó beszed egy sérülést megint szetesik az egész.

A Clippers jövőre boom or bust szezont tol, ha nem jön össze George és/vagy Leonard dobbant.

A Grizzles, Pelicans, Minny jó fiatal maggal rendelkezik, de előbb utóbb majd meg kell fizetni mindenkit.

A Thunder nem 1 évre van az elittől.

A Nuggets jelen formában zsákutca, de amíg Jokic egészséges top közelében lesznek.

A Lakers gödör alján, de mindig össze tudnak vásárolni valakit.

Lényeg a lényeg, hogy egyáltalán nincs rossz helyzetben a Mavs, a pocsék Porzingis szerződést kitakaritottak, van egy all-time kaliberű franchise player még olcsón, a tulaj sem szokott fukarkodni, Texas amúgy is adóparadicsom FA mágnes.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
azért KATnál vegyük figyelembe, hogy ez a második PO-ja volt. és itt azért volt 2 nagyon jó meccse már legalább. lassan, de fejlődik. mellette még a reg-ben is kiemelkedő szezonja volt sztem. picit lassan de megérkezik a liga legfelsőbb polc közelébe. kifejezetten jót fog tenni neki, hogy Edwards előtérbe kerül sztem. picit csiszolódniuk kell. de majd a héten tényleg leírom már hosszabban, hogy én mit gondolok a wolvesról úgy, hogy elég szorosan követem a csapatot.
csebi
kérdés meddig adunk neki kimenőt a kora miatt
ő is meg russell is már 26 évesek, ami nem idős de kb a primejukban vannak vagy nagyon közel hozzá
bíztató volt a csapat Finch alatt ez vitathatatlan, csak mennyi van még bennük?

ha a nyugati PO csapatokat nézem:
suns, gsw, mavs, memphis, nuggets kb fix
nuggetset lehet szétkapják, de a többi elég stabil jelenleg

clippersnél ha egészséges kawhi és george ami nagy ha, de ők előrébb vannak akkor
valamint jól használták az idei évet fiatalok fejlesztésére

ott van a pelicans, twolves aki inkább 7-8 mint a top6 közeli
a thunderben bármikor benne van hogy robbantanak egyet
a spurs amíg van pop sose írható le
lakers mindig nagy lutri hogy mikor sikerül valami csapatot összevásárolni
blazers, kings jó kérdés lesz merre indul el de tőlük nem félnék annyira

szal nekem az se fix hogy kövi 4 évben 4 PO lesz még a 4 play-int se mondanám fixre
Negritis
Én lennék a legboldogabb, ha a Mavs top6 lenne a jövőben is. A Clippers ugye visszajön, A Pels is rendesen fejlődget, a Mavsnál meg mi van? Volt 2 istentelenül jó meccse Klebernek meg másfél Brunsonnak (akit túl is kéne fizetni, hogy maradjon annyit nem ér, és már ott van THJ aki túl is lett fizetve és szintén nem éri meg azt a pénzt, majd jött Bertans meg Dinwiddie, utóbbi bizonyítja, hogy a PO-ban max kiegészítőnek jó. Aztán Doncicnak a 40+-os PO meccsei után jönnek az L-ek mikor is a C egy olyan Powell aki védekezésben 0 támadásban meg csak pnrra jó) Ez a jövőre nézve minden csak nem stabil helyezés és jele sincs, hogy bírnának keríteni valami hasznos 2. opciót. Pick az meg majd lesz, eddig nem volt.
VanillaSky
alapszakasz top6 nem látom hogy ne lenne meg Döncivel

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
VanillaSky 1 696
azért KATnál vegyük figyelembe, hogy ez a második PO-ja volt. és itt azért volt 2 nagyon jó meccse már legalább. lassan, de fejlődik. mellette még a reg-ben is kiemelkedő szezonja volt sztem. picit lassan de megérkezik a liga legfelsőbb polc közelébe. kifejezetten jót fog tenni neki, hogy Edwards előtérbe kerül sztem. picit csiszolódniuk kell. de majd a héten tényleg leírom már hosszabban, hogy én mit gondolok a wolvesról úgy, hogy elég szorosan követem a csapatot.
csebi
kérdés meddig adunk neki kimenőt a kora miatt
ő is meg russell is már 26 évesek, ami nem idős de kb a primejukban vannak vagy nagyon közel hozzá
bíztató volt a csapat Finch alatt ez vitathatatlan, csak mennyi van még bennük?

ha a nyugati PO csapatokat nézem:
suns, gsw, mavs, memphis, nuggets kb fix
nuggetset lehet szétkapják, de a többi elég stabil jelenleg

clippersnél ha egészséges kawhi és george ami nagy ha, de ők előrébb vannak akkor
valamint jól használták az idei évet fiatalok fejlesztésére

ott van a pelicans, twolves aki inkább 7-8 mint a top6 közeli
a thunderben bármikor benne van hogy robbantanak egyet
a spurs amíg van pop sose írható le
lakers mindig nagy lutri hogy mikor sikerül valami csapatot összevásárolni
blazers, kings jó kérdés lesz merre indul el de tőlük nem félnék annyira

szal nekem az se fix hogy kövi 4 évben 4 PO lesz még a 4 play-int se mondanám fixre
Negritis
Én lennék a legboldogabb, ha a Mavs top6 lenne a jövőben is. A Clippers ugye visszajön, A Pels is rendesen fejlődget, a Mavsnál meg mi van? Volt 2 istentelenül jó meccse Klebernek meg másfél Brunsonnak (akit túl is kéne fizetni, hogy maradjon annyit nem ér, és már ott van THJ aki túl is lett fizetve és szintén nem éri meg azt a pénzt, majd jött Bertans meg Dinwiddie, utóbbi bizonyítja, hogy a PO-ban max kiegészítőnek jó. Aztán Doncicnak a 40+-os PO meccsei után jönnek az L-ek mikor is a C egy olyan Powell aki védekezésben 0 támadásban meg csak pnrra jó) Ez a jövőre nézve minden csak nem stabil helyezés és jele sincs, hogy bírnának keríteni valami hasznos 2. opciót. Pick az meg majd lesz, eddig nem volt.

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
azért KATnál vegyük figyelembe, hogy ez a második PO-ja volt. és itt azért volt 2 nagyon jó meccse már legalább. lassan, de fejlődik. mellette még a reg-ben is kiemelkedő szezonja volt sztem. picit lassan de megérkezik a liga legfelsőbb polc közelébe. kifejezetten jót fog tenni neki, hogy Edwards előtérbe kerül sztem. picit csiszolódniuk kell. de majd a héten tényleg leírom már hosszabban, hogy én mit gondolok a wolvesról úgy, hogy elég szorosan követem a csapatot.
csebi
kérdés meddig adunk neki kimenőt a kora miatt
ő is meg russell is már 26 évesek, ami nem idős de kb a primejukban vannak vagy nagyon közel hozzá
bíztató volt a csapat Finch alatt ez vitathatatlan, csak mennyi van még bennük?

ha a nyugati PO csapatokat nézem:
suns, gsw, mavs, memphis, nuggets kb fix
nuggetset lehet szétkapják, de a többi elég stabil jelenleg

clippersnél ha egészséges kawhi és george ami nagy ha, de ők előrébb vannak akkor
valamint jól használták az idei évet fiatalok fejlesztésére

ott van a pelicans, twolves aki inkább 7-8 mint a top6 közeli
a thunderben bármikor benne van hogy robbantanak egyet
a spurs amíg van pop sose írható le
lakers mindig nagy lutri hogy mikor sikerül valami csapatot összevásárolni
blazers, kings jó kérdés lesz merre indul el de tőlük nem félnék annyira

szal nekem az se fix hogy kövi 4 évben 4 PO lesz még a 4 play-int se mondanám fixre

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
amúgy KATnak ez egy elég jó rebound év volt sztem, és összességében plusz a PO-ban a védekezésben nem lehetett rá panasz. Ami hiányzott az a támadó oldal volt a POban, ott picit előre kell lépnie. plusz, amit szezon előtt is mondtam, hogy nincs mellette egy igazán jó lepattonozó magas. 2 meccs is azon ment el, hogy az utolsó negyedben a memphis szétrabolta off pattanókkal a védekezésünket.
csebi
nekem az a bajom kattal hogy nagyon inkonzisztens és könnyen üt be faltokat, így nehéz rá számítani
én se hasonlítanám feltétlen őket össze, de nem is én hoztam 😀

amúgy egy jarret allen, jjj, inkább a jokic-embiid féle modern vonal

míg mondjuk adebayo meg inkább a gobert féle
Negritis
Azért ebben nem értek egyet az egyetlen C a ligában aki 1-5ig lehet switchelni.
Míg Gobertet egy jobb PG szétkapja ( ebben mondjuk edzői felelőség is van).

Nálam Bam > Gobert > KAT ha lista kéne.
Kat az az ember aki elhiteti magáról, hogy ő akár lehetne is nr.1, de igazából sose lesz az és ha kell, hogy jól játszon akkor is nagyobb eséllyel bedöglik.
Toca
Adebayo is inkább D# és nem igazán hasznos támadásban
amit kell behúzza, van pár post move és annyi
védekezésben közel van a 2, bár a rutin és az irányítás miatt talán még gobert felé hajlanék
capela amúgy ugyanez a vonal
Negritis
Az rendben van, hogy inkább D, de ő azért ilyen jó, mert 1-5ig letudod váltani kb.
Míg Gobertre ez nem igaz. Amúgy idén is vártam Bamtól hogy a dobása kicsit javuljon hátha nyáron ráfekszenek.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
meccset nem láttam, de ahogy nézem Hardennél tényleg lefőtt
Negritis
épp írni akartam, hogy ezt meg senki sem említi meg ... gondolom Butler szétterrorizálta (bár én sem láttam a meccset).
csebi
El nem tud kepzelni mi lehet a baja. Oke hogy nem Lebron fele eletmodot nyom de nem igaz hogy 32 evesen elfogysz fizikalisan.
JéBé
valamelyik podcastben került elő hogy ugye gondok voltak a hátával
és az a probléma hogy ahhoz hogy ez ne zavarja kellene hogy folyamatosan dolgozzon rajta
az meg neki "büdös" így ez teljesen kinyírta az atletikusságát

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
meccset nem láttam, de ahogy nézem Hardennél tényleg lefőtt
Negritis
épp írni akartam, hogy ezt meg senki sem említi meg ... gondolom Butler szétterrorizálta (bár én sem láttam a meccset).
csebi
El nem tud kepzelni mi lehet a baja. Oke hogy nem Lebron fele eletmodot nyom de nem igaz hogy 32 evesen elfogysz fizikalisan.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
amúgy KATnak ez egy elég jó rebound év volt sztem, és összességében plusz a PO-ban a védekezésben nem lehetett rá panasz. Ami hiányzott az a támadó oldal volt a POban, ott picit előre kell lépnie. plusz, amit szezon előtt is mondtam, hogy nincs mellette egy igazán jó lepattonozó magas. 2 meccs is azon ment el, hogy az utolsó negyedben a memphis szétrabolta off pattanókkal a védekezésünket.
csebi
nekem az a bajom kattal hogy nagyon inkonzisztens és könnyen üt be faltokat, így nehéz rá számítani
én se hasonlítanám feltétlen őket össze, de nem is én hoztam 😀

amúgy egy jarret allen, jjj, inkább a jokic-embiid féle modern vonal

míg mondjuk adebayo meg inkább a gobert féle
Negritis
Azért ebben nem értek egyet az egyetlen C a ligában aki 1-5ig lehet switchelni.
Míg Gobertet egy jobb PG szétkapja ( ebben mondjuk edzői felelőség is van).

Nálam Bam > Gobert > KAT ha lista kéne.
Kat az az ember aki elhiteti magáról, hogy ő akár lehetne is nr.1, de igazából sose lesz az és ha kell, hogy jól játszon akkor is nagyobb eséllyel bedöglik.
Toca
Adebayo is inkább D# és nem igazán hasznos támadásban
amit kell behúzza, van pár post move és annyi
védekezésben közel van a 2, bár a rutin és az irányítás miatt talán még gobert felé hajlanék
capela amúgy ugyanez a vonal

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
amúgy KATnak ez egy elég jó rebound év volt sztem, és összességében plusz a PO-ban a védekezésben nem lehetett rá panasz. Ami hiányzott az a támadó oldal volt a POban, ott picit előre kell lépnie. plusz, amit szezon előtt is mondtam, hogy nincs mellette egy igazán jó lepattonozó magas. 2 meccs is azon ment el, hogy az utolsó negyedben a memphis szétrabolta off pattanókkal a védekezésünket.
csebi
nekem az a bajom kattal hogy nagyon inkonzisztens és könnyen üt be faltokat, így nehéz rá számítani
én se hasonlítanám feltétlen őket össze, de nem is én hoztam 😀

amúgy egy jarret allen, jjj, inkább a jokic-embiid féle modern vonal

míg mondjuk adebayo meg inkább a gobert féle
Negritis
Azért ebben nem értek egyet az egyetlen C a ligában aki 1-5ig lehet switchelni.
Míg Gobertet egy jobb PG szétkapja ( ebben mondjuk edzői felelőség is van).

Nálam Bam > Gobert > KAT ha lista kéne.
Kat az az ember aki elhiteti magáról, hogy ő akár lehetne is nr.1, de igazából sose lesz az és ha kell, hogy jól játszon akkor is nagyobb eséllyel bedöglik.
Toca
azért KATnál vegyük figyelembe, hogy ez a második PO-ja volt. és itt azért volt 2 nagyon jó meccse már legalább. lassan, de fejlődik. mellette még a reg-ben is kiemelkedő szezonja volt sztem. picit lassan de megérkezik a liga legfelsőbb polc közelébe. kifejezetten jót fog tenni neki, hogy Edwards előtérbe kerül sztem. picit csiszolódniuk kell. de majd a héten tényleg leírom már hosszabban, hogy én mit gondolok a wolvesról úgy, hogy elég szorosan követem a csapatot.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
amúgy KATnak ez egy elég jó rebound év volt sztem, és összességében plusz a PO-ban a védekezésben nem lehetett rá panasz. Ami hiányzott az a támadó oldal volt a POban, ott picit előre kell lépnie. plusz, amit szezon előtt is mondtam, hogy nincs mellette egy igazán jó lepattonozó magas. 2 meccs is azon ment el, hogy az utolsó negyedben a memphis szétrabolta off pattanókkal a védekezésünket.
csebi
nekem az a bajom kattal hogy nagyon inkonzisztens és könnyen üt be faltokat, így nehéz rá számítani
én se hasonlítanám feltétlen őket össze, de nem is én hoztam 😀

amúgy egy jarret allen, jjj, inkább a jokic-embiid féle modern vonal

míg mondjuk adebayo meg inkább a gobert féle
Negritis
Azért ebben nem értek egyet az egyetlen C a ligában aki 1-5ig lehet switchelni.
Míg Gobertet egy jobb PG szétkapja ( ebben mondjuk edzői felelőség is van).

Nálam Bam > Gobert > KAT ha lista kéne.
Kat az az ember aki elhiteti magáról, hogy ő akár lehetne is nr.1, de igazából sose lesz az és ha kell, hogy jól játszon akkor is nagyobb eséllyel bedöglik.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
amúgy KATnak ez egy elég jó rebound év volt sztem, és összességében plusz a PO-ban a védekezésben nem lehetett rá panasz. Ami hiányzott az a támadó oldal volt a POban, ott picit előre kell lépnie. plusz, amit szezon előtt is mondtam, hogy nincs mellette egy igazán jó lepattonozó magas. 2 meccs is azon ment el, hogy az utolsó negyedben a memphis szétrabolta off pattanókkal a védekezésünket.
csebi
nekem az a bajom kattal hogy nagyon inkonzisztens és könnyen üt be faltokat, így nehéz rá számítani
én se hasonlítanám feltétlen őket össze, de nem is én hoztam 😀

amúgy egy jarret allen, jjj, inkább a jokic-embiid féle modern vonal

míg mondjuk adebayo meg inkább a gobert féle
Negritis
mondjuk épp JJJ az, aki KAT-tal együtt asszem legtöbb faltot ütött be a regben 😊
csebi
nem is azt mondom hogy azon a szinten van 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 570 — Chiefs GM
amúgy KATnak ez egy elég jó rebound év volt sztem, és összességében plusz a PO-ban a védekezésben nem lehetett rá panasz. Ami hiányzott az a támadó oldal volt a POban, ott picit előre kell lépnie. plusz, amit szezon előtt is mondtam, hogy nincs mellette egy igazán jó lepattonozó magas. 2 meccs is azon ment el, hogy az utolsó negyedben a memphis szétrabolta off pattanókkal a védekezésünket.
csebi
nekem az a bajom kattal hogy nagyon inkonzisztens és könnyen üt be faltokat, így nehéz rá számítani
én se hasonlítanám feltétlen őket össze, de nem is én hoztam 😀

amúgy egy jarret allen, jjj, inkább a jokic-embiid féle modern vonal

míg mondjuk adebayo meg inkább a gobert féle
Negritis
Nem összehasonlításnak szántam, hogy ki a jobb játékos, csak példának, hogy manapság a mozgékony, kintről-bentről veszélyes centerekre nagyobb a kereslet.

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
amúgy KATnak ez egy elég jó rebound év volt sztem, és összességében plusz a PO-ban a védekezésben nem lehetett rá panasz. Ami hiányzott az a támadó oldal volt a POban, ott picit előre kell lépnie. plusz, amit szezon előtt is mondtam, hogy nincs mellette egy igazán jó lepattonozó magas. 2 meccs is azon ment el, hogy az utolsó negyedben a memphis szétrabolta off pattanókkal a védekezésünket.
csebi
nekem az a bajom kattal hogy nagyon inkonzisztens és könnyen üt be faltokat, így nehéz rá számítani
én se hasonlítanám feltétlen őket össze, de nem is én hoztam 😀

amúgy egy jarret allen, jjj, inkább a jokic-embiid féle modern vonal

míg mondjuk adebayo meg inkább a gobert féle
Negritis
mondjuk épp JJJ az, aki KAT-tal együtt asszem legtöbb faltot ütött be a regben 😊

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
amúgy KATnak ez egy elég jó rebound év volt sztem, és összességében plusz a PO-ban a védekezésben nem lehetett rá panasz. Ami hiányzott az a támadó oldal volt a POban, ott picit előre kell lépnie. plusz, amit szezon előtt is mondtam, hogy nincs mellette egy igazán jó lepattonozó magas. 2 meccs is azon ment el, hogy az utolsó negyedben a memphis szétrabolta off pattanókkal a védekezésünket.
csebi
nekem az a bajom kattal hogy nagyon inkonzisztens és könnyen üt be faltokat, így nehéz rá számítani
én se hasonlítanám feltétlen őket össze, de nem is én hoztam 😀

amúgy egy jarret allen, jjj, inkább a jokic-embiid féle modern vonal

míg mondjuk adebayo meg inkább a gobert féle

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Két része van:
First part: Gobert nem annyira jó játékos:
1. 15 pont és 13 reb (3,5 offreb) es átlaga van az utóbbi 5 évben.
2. 17 óta, 3x all-nba 3rd team és 1x all-nba 2nd team csapattag és 3 DPOY.
3. Rodman érában játszik akkor még durvább számai lennének.

Second part:
Nem annyira fit a mostani ligában, bár szerintem lehetne jobb csapatot köré tenni ahol tudna élni.
Az, hogy first optionnek elvinném-e? Hát ahhoz tényleg tökéletes személyzet kell.
Ha akarnék egy sztárt vagy elit playert hozni akkor őt vagy Mitchellt tartanám meg? No Brainer.
Toca
Én szeretem ezeket a régi típusú centereket, de azért nézd már meg a Jokic-Embiid-KAT vonalat is hozzá, sajnos jelenleg erre tart az NBA. A D részét nem vitatom, azt már igen, hogy egy 110 pontos csapatonkénti átlagú NBA-ben ez annyira fontos lenne.
Az, hogy all-nba csapattag, az jó dolog, kíváncsi lennék egy posztfüggetlen ötösökből álló rangsorra is, biztos van az NFL-ben is All-Pro FB, csak értelmetlen a dolog. Amíg kell center, addig Gobert is bent lesz ezekben a csapatokban. Ettől függetlenül ha végignézed a top 8 csapatot, hány klasszikus center is megy most a bajnoki címért meghatározó játékosként?

Az, hogy Mitchellnél hasznosabb, az nem kérdés persze. Én ettől függetlenül a Jazz helyében cserélném mindkettőt, mert sose lesz körülöttük bajnokcsapat (max. olyan személyzettel, ami Gobert nélkül is nyerne).
somoskovig
katnál mondjuk bőven hamarabb kiviszem
Negritis
én nem szeretem összehasonlítani Goberttel, mert teljesen más a két játékos stílusa. lehetne Rodmant is Olajuwonhoz hasonlítgatni csak sok értelme nem lenne.

amúgy KATnak ez egy elég jó rebound év volt sztem, és összességében plusz a PO-ban a védekezésben nem lehetett rá panasz. Ami hiányzott az a támadó oldal volt a POban, ott picit előre kell lépnie. plusz, amit szezon előtt is mondtam, hogy nincs mellette egy igazán jó lepattonozó magas. 2 meccs is azon ment el, hogy az utolsó negyedben a memphis szétrabolta off pattanókkal a védekezésünket.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
meccset nem láttam, de ahogy nézem Hardennél tényleg lefőtt
Negritis
épp írni akartam, hogy ezt meg senki sem említi meg ... gondolom Butler szétterrorizálta (bár én sem láttam a meccset).

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
meccset nem láttam, de ahogy nézem Hardennél tényleg lefőtt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Két része van:
First part: Gobert nem annyira jó játékos:
1. 15 pont és 13 reb (3,5 offreb) es átlaga van az utóbbi 5 évben.
2. 17 óta, 3x all-nba 3rd team és 1x all-nba 2nd team csapattag és 3 DPOY.
3. Rodman érában játszik akkor még durvább számai lennének.

Second part:
Nem annyira fit a mostani ligában, bár szerintem lehetne jobb csapatot köré tenni ahol tudna élni.
Az, hogy first optionnek elvinném-e? Hát ahhoz tényleg tökéletes személyzet kell.
Ha akarnék egy sztárt vagy elit playert hozni akkor őt vagy Mitchellt tartanám meg? No Brainer.
Toca
Én szeretem ezeket a régi típusú centereket, de azért nézd már meg a Jokic-Embiid-KAT vonalat is hozzá, sajnos jelenleg erre tart az NBA. A D részét nem vitatom, azt már igen, hogy egy 110 pontos csapatonkénti átlagú NBA-ben ez annyira fontos lenne.
Az, hogy all-nba csapattag, az jó dolog, kíváncsi lennék egy posztfüggetlen ötösökből álló rangsorra is, biztos van az NFL-ben is All-Pro FB, csak értelmetlen a dolog. Amíg kell center, addig Gobert is bent lesz ezekben a csapatokban. Ettől függetlenül ha végignézed a top 8 csapatot, hány klasszikus center is megy most a bajnoki címért meghatározó játékosként?

Az, hogy Mitchellnél hasznosabb, az nem kérdés persze. Én ettől függetlenül a Jazz helyében cserélném mindkettőt, mert sose lesz körülöttük bajnokcsapat (max. olyan személyzettel, ami Gobert nélkül is nyerne).
somoskovig
katnál mondjuk bőven hamarabb kiviszem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 570 — Chiefs GM
Két része van:
First part: Gobert nem annyira jó játékos:
1. 15 pont és 13 reb (3,5 offreb) es átlaga van az utóbbi 5 évben.
2. 17 óta, 3x all-nba 3rd team és 1x all-nba 2nd team csapattag és 3 DPOY.
3. Rodman érában játszik akkor még durvább számai lennének.

Second part:
Nem annyira fit a mostani ligában, bár szerintem lehetne jobb csapatot köré tenni ahol tudna élni.
Az, hogy first optionnek elvinném-e? Hát ahhoz tényleg tökéletes személyzet kell.
Ha akarnék egy sztárt vagy elit playert hozni akkor őt vagy Mitchellt tartanám meg? No Brainer.
Toca
Én szeretem ezeket a régi típusú centereket, de azért nézd már meg a Jokic-Embiid-KAT vonalat is hozzá, sajnos jelenleg erre tart az NBA. A D részét nem vitatom, azt már igen, hogy egy 110 pontos csapatonkénti átlagú NBA-ben ez annyira fontos lenne.
Az, hogy all-nba csapattag, az jó dolog, kíváncsi lennék egy posztfüggetlen ötösökből álló rangsorra is, biztos van az NFL-ben is All-Pro FB, csak értelmetlen a dolog. Amíg kell center, addig Gobert is bent lesz ezekben a csapatokban. Ettől függetlenül ha végignézed a top 8 csapatot, hány klasszikus center is megy most a bajnoki címért meghatározó játékosként?

Az, hogy Mitchellnél hasznosabb, az nem kérdés persze. Én ettől függetlenül a Jazz helyében cserélném mindkettőt, mert sose lesz körülöttük bajnokcsapat (max. olyan személyzettel, ami Gobert nélkül is nyerne).

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Az biztos hogy Mitchell fejlődése nagyon megtorpant
Negritis
Szerintem ez a plafon neki. Nem hiszem, hogy erről Gobert tehet. De már évek óta megy, hogy rossz a viszonyuk, valamelyiket el kell adni és kész.
Toca
Jaj, mindig úgy szeretem, amikor egy bajnokcsapat építésének szempontjából 2nd tier játékosok elkezdenek okoskodni... Nem hinném, hogy a bármelyik GM-et megkérnénk, hogy rakjon össze egy bajnokesélyes keretet, akkor a névsor Gobert vagy Mitchell nevével kezdődne...
somoskovig
szted van 30 jobb alapkő mint Gobert? nem vagyok benne biztos
és most arról beszélünk hogy Utah-ban ez nem működik, viszont bármi van mindig Rudy-t veszik elő pedig ő hozza magát és azt amit tud, Donovan viszont megrekedt, de mégse kell viselnie a kudarc terheit

és itt a hangsúly nem azon van hogy TE kit ítélsz meg sarokkőnek, hanem hogy a Jazz mit gondolt
Negritis
Nem tudom, hogy ha lenne egy full redraft az NBA-ben, akkor Gobert első körös lenne-e, de nem hiszem. Értem, hogy kiváló védő, meg ilyesmi, de 12 pontos és 12 lepattanós karrierátlaga van, ez egy meccsenkénti 2 kosárral upgrade-elt Dennis Rodman, ha nagyon g*ci akarok lenni. Asszisztot nem ad, triplát nem dob. Ha LeBron meg Wade mellett ő lett volna a 3. Bosh helyett, akkor többet nyert volna a Heat abban az időszakban, kb. ennyit tudok róla elképzelni.
somoskovig
Két része van:
First part: Gobert nem annyira jó játékos:
1. 15 pont és 13 reb (3,5 offreb) es átlaga van az utóbbi 5 évben.
2. 17 óta, 3x all-nba 3rd team és 1x all-nba 2nd team csapattag és 3 DPOY.
3. Rodman érában játszik akkor még durvább számai lennének.

Second part:
Nem annyira fit a mostani ligában, bár szerintem lehetne jobb csapatot köré tenni ahol tudna élni.
Az, hogy first optionnek elvinném-e? Hát ahhoz tényleg tökéletes személyzet kell.
Ha akarnék egy sztárt vagy elit playert hozni akkor őt vagy Mitchellt tartanám meg? No Brainer.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
De már évek óta megy, hogy rossz a viszonyuk, valamelyiket el kell adni és kész.
Toca
ugye a covid óta amit gobert elviccelt, mitchell meg tán "hipohonder" és eléggé kiakadt rajta
kiváncsi leszek melyik megy és melyik marad

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Az biztos hogy Mitchell fejlődése nagyon megtorpant
Negritis
Szerintem ez a plafon neki. Nem hiszem, hogy erről Gobert tehet. De már évek óta megy, hogy rossz a viszonyuk, valamelyiket el kell adni és kész.
Toca
Jaj, mindig úgy szeretem, amikor egy bajnokcsapat építésének szempontjából 2nd tier játékosok elkezdenek okoskodni... Nem hinném, hogy a bármelyik GM-et megkérnénk, hogy rakjon össze egy bajnokesélyes keretet, akkor a névsor Gobert vagy Mitchell nevével kezdődne...
somoskovig
szted van 30 jobb alapkő mint Gobert? nem vagyok benne biztos
és most arról beszélünk hogy Utah-ban ez nem működik, viszont bármi van mindig Rudy-t veszik elő pedig ő hozza magát és azt amit tud, Donovan viszont megrekedt, de mégse kell viselnie a kudarc terheit

és itt a hangsúly nem azon van hogy TE kit ítélsz meg sarokkőnek, hanem hogy a Jazz mit gondolt
Negritis
Nem tudom, hogy ha lenne egy full redraft az NBA-ben, akkor Gobert első körös lenne-e, de nem hiszem. Értem, hogy kiváló védő, meg ilyesmi, de 12 pontos és 12 lepattanós karrierátlaga van, ez egy meccsenkénti 2 kosárral upgrade-elt Dennis Rodman, ha nagyon g*ci akarok lenni. Asszisztot nem ad, triplát nem dob. Ha LeBron meg Wade mellett ő lett volna a 3. Bosh helyett, akkor többet nyert volna a Heat abban az időszakban, kb. ennyit tudok róla elképzelni.
somoskovig
én értem hogy szerinted sem lesz bajnokcsapat első opciója Gobert
legjobb játékosa amúgy sztem lehetne, de nem egyszerű kérdés és visszakanyarodnánk a 2004es detroithoz
(vagy akár az idei miamihoz mert sztem ott butler a legjobb játékos aki kb ugyanaz a szint mint gobert)

viszont a jazz mint bajnokesélyes csapat volt számon tartva évekig, és nekik az alapkövük gobert
miért ne "okoskodhatna"?
nekem erre vonatkozik a kérdésem, főleg mikor amit felhoz teljesen legit

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!