NBA
32 feliratkozó
több mint 4 éve
Pont arról volt szó, hogy nem az az alkat, akit feltétlen ez hajt előre. Simán benne van, hogy innen megy nyugdíjba egy Malone szerű karrier után.Nem a nagy piac miatt akarhat elmenni, hanem, hogy a prime time éveiben amikor MVP és all-time legjobb szezonokat hoz köze nincs a bajnoki címhez.Nem. Szerintem szupermax se kell a hosszabbításhoz esetében. Idén nyáron szerintem megtörténik a papírmunka.Warriorsnak gratula. Remélem az utolsó 3 meccs és esetleges GSW menetelés nem fog helytelen következtetésekhez vezetni a szakvezetés fejében.Szerinted ha balfasz a vezetőség Jokic le léphet ? Super max ide vagy oda ?
Egészség nagyon kell, de csak az nem elég.
dawyd728
Toca
Anthony esetében tudható volt, h menni fog. Jokic belső körből semmi nem jön ki. Ennek ellenére mondom, h maradni fog.
Amit tudni lehet, h neki semmi pluszt nem jelent egy nagy piac. Sőt jobban élvezi ezt a kis piacot. Azt, h nem mindenhonnan ő és a kosárlabda folyik. Illetve nagyon jó a kapcsolata a vezetőséggel. Edzőkkel csapat körüli emberekkel. Anno a mostani szerződését is előrehozta az FO. Igazán nincs semmilyen kiszivárgott törésvonal tudomásom szerint.
dawyd728
Ha a vezetőség nem csinál semmit a nyáron én tuti kivárnám a következő évet a helyében, mert ha megint egy MVP címmel ér el full esélyelenül a bajnoki címre akkor felesleges maradni.
Toca
Mondjuk még előtte legalább egyszer robbantani fogják a csapatot és megprobaljak majd sztárokkal támogatni őt. Lillard mondjuk már nyáron adna magát, de nem látom magam előtt ezt a tokosséget a franchiseban
több mint 4 éve
Nem a nagy piac miatt akarhat elmenni, hanem, hogy a prime time éveiben amikor MVP és all-time legjobb szezonokat hoz köze nincs a bajnoki címhez.Nem. Szerintem szupermax se kell a hosszabbításhoz esetében. Idén nyáron szerintem megtörténik a papírmunka.Warriorsnak gratula. Remélem az utolsó 3 meccs és esetleges GSW menetelés nem fog helytelen következtetésekhez vezetni a szakvezetés fejében.Szerinted ha balfasz a vezetőség Jokic le léphet ? Super max ide vagy oda ?
Egészség nagyon kell, de csak az nem elég.
dawyd728
Toca
Anthony esetében tudható volt, h menni fog. Jokic belső körből semmi nem jön ki. Ennek ellenére mondom, h maradni fog.
Amit tudni lehet, h neki semmi pluszt nem jelent egy nagy piac. Sőt jobban élvezi ezt a kis piacot. Azt, h nem mindenhonnan ő és a kosárlabda folyik. Illetve nagyon jó a kapcsolata a vezetőséggel. Edzőkkel csapat körüli emberekkel. Anno a mostani szerződését is előrehozta az FO. Igazán nincs semmilyen kiszivárgott törésvonal tudomásom szerint.
dawyd728
Ha a vezetőség nem csinál semmit a nyáron én tuti kivárnám a következő évet a helyében, mert ha megint egy MVP címmel ér el full esélyelenül a bajnoki címre akkor felesleges maradni.
több mint 4 éve
dawyd728
4 271
Nem. Szerintem szupermax se kell a hosszabbításhoz esetében. Idén nyáron szerintem megtörténik a papírmunka.Warriorsnak gratula. Remélem az utolsó 3 meccs és esetleges GSW menetelés nem fog helytelen következtetésekhez vezetni a szakvezetés fejében.Szerinted ha balfasz a vezetőség Jokic le léphet ? Super max ide vagy oda ?
Egészség nagyon kell, de csak az nem elég.
dawyd728
Toca
Anthony esetében tudható volt, h menni fog. Jokic belső körből semmi nem jön ki. Ennek ellenére mondom, h maradni fog.
Amit tudni lehet, h neki semmi pluszt nem jelent egy nagy piac. Sőt jobban élvezi ezt a kis piacot. Azt, h nem mindenhonnan ő és a kosárlabda folyik. Illetve nagyon jó a kapcsolata a vezetőséggel. Edzőkkel csapat körüli emberekkel. Anno a mostani szerződését is előrehozta az FO. Igazán nincs semmilyen kiszivárgott törésvonal tudomásom szerint.
több mint 4 éve
sztem nála ezt nehéz tudni mert nagyon elzárkózik alapvetően és nem éli publikusan az életétWarriorsnak gratula. Remélem az utolsó 3 meccs és esetleges GSW menetelés nem fog helytelen következtetésekhez vezetni a szakvezetés fejében.Szerinted ha balfasz a vezetőség Jokic le léphet ? Super max ide vagy oda ?
Egészség nagyon kell, de csak az nem elég.
dawyd728
Toca
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Warriorsnak gratula. Remélem az utolsó 3 meccs és esetleges GSW menetelés nem fog helytelen következtetésekhez vezetni a szakvezetés fejében.Szerinted ha balfasz a vezetőség Jokic le léphet ? Super max ide vagy oda ?
Egészség nagyon kell, de csak az nem elég.
dawyd728
több mint 4 éve
dawyd728
4 271
Warriorsnak gratula. Remélem az utolsó 3 meccs és esetleges GSW menetelés nem fog helytelen következtetésekhez vezetni a szakvezetés fejében. Egészség nagyon kell, de csak az nem elég.
több mint 4 éve
www.espn.com/nba/story/_/id/33817050/utah-jazz-assistant-coach-keyon-dooling-ex-nbpa-vp-arrested-fraud-case

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Trash talknak nálam pont az lenne a lényege, hogy meccs hevében tolod. Imádom az ilyeneket.swag előtt mondjuk a meccset meg kéne nyernija igen mikor láttam az összefoglalóban akkor néztem egy nagyot én is, hogy picit korai főleg ismerve, hogy +25ről is simán ki lehet kapni, de asszem Morant is tolt vmit Minnesotában a 4. meccsen még grizzlies vezetésnél szóval van ennek előzménye.csebi
Negritis
Az szerintem hülye hozzáállás, hogy meccs közben nem lehet semmi ilyesmit tolni, mert lehet kikapok úgyhogy megvárom a meccs végét. De ennyi erővel attól még szériát elveszíthetem, szóval inkább megvárom a széria végét. (és akkor még, hol a gyűrű, plusz akkor mi van az alapszakaszos trash talkkal.)
Amikor már győztél akkor mit forgatod még meg a kést benne. Akkor már úgymond nem tudnak visszaütni neked. Éppenhogy meccs közben jó az ilyen, amikor még lehet rá reagálni. És igen, benne van, hogy visszanyal a fagyi, de ez ezt nem tartom gáznak. Az a gáz, hogy kihalt a rendes trash talk (meg nem is engedik.).
(Reggie Miller "chokeja" a Gardenben is ikonikus. Attól még 4-3mal ment tovább a Knicks)
több mint 4 éve
nyilván ezt könnyű ezzel elintézni, de akkor nézzünk már egy picit utána:a büntetőkben a fő különbség a 2 csapat között az morantrápattintja a cipő orrára az ilyet elszokták engedninem mintha az a cipő mozdulatlan lett volna, kíváncsi lettem volna fordított helyzetben mit fújnak, amúgy megint csak elég ránézni a PF-k és a büntetők számára. egyáltalán csoda, hogy szoros volt a meccs.
Negritis
csebi
ő meg az egyik legjobb a gyűrű támadásában így alap hogy sok lesz neki
edwards és towns ebben gyenge
Negritis
4. negyedben 11 hibát fújnak be a wolvesra (grizzliesre egész meccsen fújtak 19-t, csak mondom), a memphis dobhatott összesen 17 büntetőt csak a 4.ben (wolves egész meccsen 24-t ...). miközben Morant meglökte Beverleyt, és konkréten semmit sem fújtak a bírók. de bezzeg, amint lehetett Beverleyt meg kipontozták az utolsó 2 percről a bírók.
vagy azt se felejtsük el, hogy Bane a wolves edzőjét lökte arrébb, miután nem állították ki a meccsről, ilyet speciel még nem láttam, hogy ezek után maradhatott a játékos, ez a 2. negyedben volt. ráadásul Bane volt az, aki egyértelműen lábbal vitte el a labdát az ominózus KAT turnovernél, de azt is szabad.
ebben amúgy szépen szerepet is játszik, hogy nálunk Finch nem bírózik a sajtótájékoztaton míg Jenkis igen ...
szóval könnyű azzal letudni, hogy a fő különbség Morant, de azért eddig az 5 meccsből négyen, amit lehetett megfújtak a Grizzliesnek. egy meccsen nem nekik fújtak, egyből meg is voltak lepődve.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
a büntetőkben a fő különbség a 2 csapat között az morantrápattintja a cipő orrára az ilyet elszokták engedninem mintha az a cipő mozdulatlan lett volna, kíváncsi lettem volna fordított helyzetben mit fújnak, amúgy megint csak elég ránézni a PF-k és a büntetők számára. egyáltalán csoda, hogy szoros volt a meccs.
Negritis
csebi
ő meg az egyik legjobb a gyűrű támadásában így alap hogy sok lesz neki
edwards és towns ebben gyenge
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
rápattintja a cipő orrára az ilyet elszokták engedninem mintha az a cipő mozdulatlan lett volna, kíváncsi lettem volna fordított helyzetben mit fújnak, amúgy megint csak elég ránézni a PF-k és a büntetők számára. egyáltalán csoda, hogy szoros volt a meccs.
Negritis
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
negyedik meccses cucc nincs meg, de niylván akkor oda is szól hogy swag előtt nyerj meccsetswag előtt mondjuk a meccset meg kéne nyernija igen mikor láttam az összefoglalóban akkor néztem egy nagyot én is, hogy picit korai főleg ismerve, hogy +25ről is simán ki lehet kapni, de asszem Morant is tolt vmit Minnesotában a 4. meccsen még grizzlies vezetésnél szóval van ennek előzménye.
Negritis
néztem egy gyors összefoglalót és az utolsó percben azért townsnak is volt egy brutálisan elbaszott labdaeladása szal nem biztos hogy csak russel a hibásigen csúnya volt, bár első és második visszanézésre is az a labdaeladás elég szép láb volt csak elengedték ...
persze én is inkább edwards kezébe adtam volna, de a 2 "senior"ban jobban bízott az edző
kár volt
Negritis
csebi
rápattintja a cipő orrára az ilyet elszokták engedni
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
swag előtt mondjuk a meccset meg kéne nyernija igen mikor láttam az összefoglalóban akkor néztem egy nagyot én is, hogy picit korai főleg ismerve, hogy +25ről is simán ki lehet kapni, de asszem Morant is tolt vmit Minnesotában a 4. meccsen még grizzlies vezetésnél szóval van ennek előzménye.
Negritis
néztem egy gyors összefoglalót és az utolsó percben azért townsnak is volt egy brutálisan elbaszott labdaeladása szal nem biztos hogy csak russel a hibásigen csúnya volt, bár első és második visszanézésre is az a labdaeladás elég szép láb volt csak elengedték ...
persze én is inkább edwards kezébe adtam volna, de a 2 "senior"ban jobban bízott az edző
kár volt
Negritis
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
néztem egy gyors összefoglalót és az utolsó percben azért townsnak is volt egy brutálisan elbaszott labdaeladása szal nem biztos hogy csak russel a hibáspersze én is inkább edwards kezébe adtam volna, de a 2 "senior"ban jobban bízott az edző
kár volt
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
swag előtt mondjuk a meccset meg kéne nyerniThings changed quickly for the Timberwolves 👀 pic.twitter.com/4va2wwCgIs
— SportsCenter (@SportsCenter) April 27, 2022
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
na akkor Minnyben a következő meccsen elválik a szar a hugytól. kár azért a meccsért (is), hozható lett volna simán. KAT jól játszott sztem, Edwards dobhatott volna jobban, viszont Russell: 12 pont édes kevés tőle.nembaj, örülök, hogy szoros meccseket tolunk, a széria is összességében szorosabb, mint vártam, jó kis tanulópénz ez a csapatnak (majd ha kiestünk írok egy bővebbet sztem, hogy merre tovább). a bírókról meg most már inkább nem írok semmit, csak a szokásos ...
amúgy azt az őrületes hibát nem tudom ki követte el, aki -1nél utolsó percben Russellre hívta a játékot miközben ott van egy Edwards meg egy KAT mellette ... jött is egy szörnyű dobás, szörnyű szituációból. de azt azért jó látni, hogy Edwards -3nál egy kb lehetetlen hármast bevág. csakhát utána ne akart volna hős lenni a steallel, hanem egy alap védekezést megcsinálni Moranton. nembaj, ő tanul ezekből.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Remélem igazad lesz. 🙂Lavine Covidos. Nem játszik holnap. Nem is tudom mi lesz így velünk. 😃Ha szerencsések van akkor meg volt így az utolsó meccse a Bullsban.
Gergőke
Toca
több mint 4 éve
Lavine Covidos. Nem játszik holnap. Nem is tudom mi lesz így velünk. 😃Ha szerencsések van akkor meg volt így az utolsó meccse a Bullsban.
Gergőke
több mint 4 éve
😃 Bárcsak.Lavine Covidos. Nem játszik holnap. Nem is tudom mi lesz így velünk. 😃Mondjuk jön la win?
Gergőke
empty taxi
több mint 4 éve
Lavine Covidos. Nem játszik holnap. Nem is tudom mi lesz így velünk. 😃Mondjuk jön la win?
Gergőke

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Lavine Covidos. Nem játszik holnap. Nem is tudom mi lesz így velünk. 😃
több mint 4 éve
Amúgy Aldridge-dzsal mit a tök van? Sérült?Fizikálisan már nem NBA-szint.
Willie Parker
empty taxi
több mint 4 éve
Amúgy Aldridge-dzsal mit a tök van? Sérült?Fizikálisan már NBA-szint.
Willie Parker

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
nem láttam az éjjeli boston-nets meccset, de beszédes hogy Irvingnek kb 1 jó félidője voltSajnálom Nash-t - mert tök jó ember - de most kb totálisan cserbenhagyta a csapata.
Nash nem tudott 1 értelmes figurát felrajzolni az első 3 meccsen amivel segítette volna Durantet
(konkrétan a 3. végén egy kibaszott zárás nem jött neki)
nyílván a végére teljesen elfogyott a nets és ezért volt az hogy 3 szoros végjátékot is buktak pedig lehetett volna 0-2 is 2-0 helyett az első 2 meccs alapján (1-2 v 2-1 esetén sztem Simmons játszott volna)
egy Joe Harris - Ben Simmons duó segített volna nekik, de Nash nálam ebben a POban nagyon leszerepelt
Derek Fisher edző vibem van nála
Negritis
Az Irving és Harden balhék mintha elvették volna Durant fókuszát, olyan mintha már a PO előtt kicsekkolt volna fejben, nála ilyet rohadt ritkán láttam. Plusz kapott egy egyedi, személyre szabott védekezést a Clticstől, ami NBA-ben nagyon ritka, s nem is tudtak mit kezdeni vele.
Irving-nek sem tett jót ez az oltásmizéria miatti tingli-tangli, ő amúgy is hajlamos lekapcsolni a villanyt, ha nincs vérszag, most ez is megvolt.
A Simmons vergődés meg egy külön tészta, én instant kukába dobnám a srácot, mert alkalmatlan profi sportra mentálisan.
A többiek jó munkásemberek, ahhoz képest egész szépen felépítette őket Nash.
Amúgy Aldridge-dzsal mit a tök van? Sérült?
több mint 4 éve
én konkrétan 2 upsetet vártamnem láttam az éjjeli boston-nets meccset, de beszédes hogy Irvingnek kb 1 jó félidője voltErdekes pont nem hittem h itt lesz sopres de lett.
Nash nem tudott 1 értelmes figurát felrajzolni az első 3 meccsen amivel segítette volna Durantet
(konkrétan a 3. végén egy kibaszott zárás nem jött neki)
nyílván a végére teljesen elfogyott a nets és ezért volt az hogy 3 szoros végjátékot is buktak pedig lehetett volna 0-2 is 2-0 helyett az első 2 meccs alapján (1-2 v 2-1 esetén sztem Simmons játszott volna)
egy Joe Harris - Ben Simmons duó segített volna nekik, de Nash nálam ebben a POban nagyon leszerepelt
Derek Fisher edző vibem van nála
Negritis
A kollegam 2 eve keszult NY-ba,most vegre kijutott covid utan.mondom akkor a nets meccsre mehetnel.....mult heteb vett jegyet a 4-re.Bevallom azt hittem mar reg nincsenel jegyek az ilyen meccsekre
YoungZeeZee
raptors és nets
mind2 ki fog esni
még a rivers-harden duó sem lehet akkora balfasz hogy kiessen 3-0ról
még embiid sérülésével se
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!