Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Warriorsnak gratula. Remélem az utolsó 3 meccs és esetleges GSW menetelés nem fog helytelen következtetésekhez vezetni a szakvezetés fejében.
Egészség nagyon kell, de csak az nem elég.
dawyd728
Szerinted ha balfasz a vezetőség Jokic le léphet ? Super max ide vagy oda ?
Toca
Nem. Szerintem szupermax se kell a hosszabbításhoz esetében. Idén nyáron szerintem megtörténik a papírmunka.

Anthony esetében tudható volt, h menni fog. Jokic belső körből semmi nem jön ki. Ennek ellenére mondom, h maradni fog.
Amit tudni lehet, h neki semmi pluszt nem jelent egy nagy piac. Sőt jobban élvezi ezt a kis piacot. Azt, h nem mindenhonnan ő és a kosárlabda folyik. Illetve nagyon jó a kapcsolata a vezetőséggel. Edzőkkel csapat körüli emberekkel. Anno a mostani szerződését is előrehozta az FO. Igazán nincs semmilyen kiszivárgott törésvonal tudomásom szerint.
dawyd728
Nem a nagy piac miatt akarhat elmenni, hanem, hogy a prime time éveiben amikor MVP és all-time legjobb szezonokat hoz köze nincs a bajnoki címhez.
Ha a vezetőség nem csinál semmit a nyáron én tuti kivárnám a következő évet a helyében, mert ha megint egy MVP címmel ér el full esélyelenül a bajnoki címre akkor felesleges maradni.
Toca
Pont arról volt szó, hogy nem az az alkat, akit feltétlen ez hajt előre. Simán benne van, hogy innen megy nyugdíjba egy Malone szerű karrier után.

Mondjuk még előtte legalább egyszer robbantani fogják a csapatot és megprobaljak majd sztárokkal támogatni őt. Lillard mondjuk már nyáron adna magát, de nem látom magam előtt ezt a tokosséget a franchiseban

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Warriorsnak gratula. Remélem az utolsó 3 meccs és esetleges GSW menetelés nem fog helytelen következtetésekhez vezetni a szakvezetés fejében.
Egészség nagyon kell, de csak az nem elég.
dawyd728
Szerinted ha balfasz a vezetőség Jokic le léphet ? Super max ide vagy oda ?
Toca
Nem. Szerintem szupermax se kell a hosszabbításhoz esetében. Idén nyáron szerintem megtörténik a papírmunka.

Anthony esetében tudható volt, h menni fog. Jokic belső körből semmi nem jön ki. Ennek ellenére mondom, h maradni fog.
Amit tudni lehet, h neki semmi pluszt nem jelent egy nagy piac. Sőt jobban élvezi ezt a kis piacot. Azt, h nem mindenhonnan ő és a kosárlabda folyik. Illetve nagyon jó a kapcsolata a vezetőséggel. Edzőkkel csapat körüli emberekkel. Anno a mostani szerződését is előrehozta az FO. Igazán nincs semmilyen kiszivárgott törésvonal tudomásom szerint.
dawyd728
Nem a nagy piac miatt akarhat elmenni, hanem, hogy a prime time éveiben amikor MVP és all-time legjobb szezonokat hoz köze nincs a bajnoki címhez.
Ha a vezetőség nem csinál semmit a nyáron én tuti kivárnám a következő évet a helyében, mert ha megint egy MVP címmel ér el full esélyelenül a bajnoki címre akkor felesleges maradni.
több mint 4 éve
dawyd728 4 271
Warriorsnak gratula. Remélem az utolsó 3 meccs és esetleges GSW menetelés nem fog helytelen következtetésekhez vezetni a szakvezetés fejében.
Egészség nagyon kell, de csak az nem elég.
dawyd728
Szerinted ha balfasz a vezetőség Jokic le léphet ? Super max ide vagy oda ?
Toca
Nem. Szerintem szupermax se kell a hosszabbításhoz esetében. Idén nyáron szerintem megtörténik a papírmunka.

Anthony esetében tudható volt, h menni fog. Jokic belső körből semmi nem jön ki. Ennek ellenére mondom, h maradni fog.
Amit tudni lehet, h neki semmi pluszt nem jelent egy nagy piac. Sőt jobban élvezi ezt a kis piacot. Azt, h nem mindenhonnan ő és a kosárlabda folyik. Illetve nagyon jó a kapcsolata a vezetőséggel. Edzőkkel csapat körüli emberekkel. Anno a mostani szerződését is előrehozta az FO. Igazán nincs semmilyen kiszivárgott törésvonal tudomásom szerint.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Warriorsnak gratula. Remélem az utolsó 3 meccs és esetleges GSW menetelés nem fog helytelen következtetésekhez vezetni a szakvezetés fejében.
Egészség nagyon kell, de csak az nem elég.
dawyd728
Szerinted ha balfasz a vezetőség Jokic le léphet ? Super max ide vagy oda ?
Toca
sztem nála ezt nehéz tudni mert nagyon elzárkózik alapvetően és nem éli publikusan az életét

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Warriorsnak gratula. Remélem az utolsó 3 meccs és esetleges GSW menetelés nem fog helytelen következtetésekhez vezetni a szakvezetés fejében.
Egészség nagyon kell, de csak az nem elég.
dawyd728
Szerinted ha balfasz a vezetőség Jokic le léphet ? Super max ide vagy oda ?
több mint 4 éve
dawyd728 4 271
Warriorsnak gratula. Remélem az utolsó 3 meccs és esetleges GSW menetelés nem fog helytelen következtetésekhez vezetni a szakvezetés fejében.
Egészség nagyon kell, de csak az nem elég.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 www.espn.com/nba/story/_/id/33817050/utah-jazz-assistant-coach-keyon-dooling-ex-nbpa-vp-arrested-fraud-case


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 549 — rabszolga
swag előtt mondjuk a meccset meg kéne nyerni
Negritis
ja igen mikor láttam az összefoglalóban akkor néztem egy nagyot én is, hogy picit korai főleg ismerve, hogy +25ről is simán ki lehet kapni, de asszem Morant is tolt vmit Minnesotában a 4. meccsen még grizzlies vezetésnél szóval van ennek előzménye.csebi
Trash talknak nálam pont az lenne a lényege, hogy meccs hevében tolod. Imádom az ilyeneket.
Az szerintem hülye hozzáállás, hogy meccs közben nem lehet semmi ilyesmit tolni, mert lehet kikapok úgyhogy megvárom a meccs végét. De ennyi erővel attól még szériát elveszíthetem, szóval inkább megvárom a széria végét. (és akkor még, hol a gyűrű, plusz akkor mi van az alapszakaszos trash talkkal.)

Amikor már győztél akkor mit forgatod még meg a kést benne. Akkor már úgymond nem tudnak visszaütni neked. Éppenhogy meccs közben jó az ilyen, amikor még lehet rá reagálni. És igen, benne van, hogy visszanyal a fagyi, de ez ezt nem tartom gáznak. Az a gáz, hogy kihalt a rendes trash talk (meg nem is engedik.).
(Reggie Miller "chokeja" a Gardenben is ikonikus. Attól még 4-3mal ment tovább a Knicks)
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
rápattintja a cipő orrára az ilyet elszokták engedni
Negritis
nem mintha az a cipő mozdulatlan lett volna, kíváncsi lettem volna fordított helyzetben mit fújnak, amúgy megint csak elég ránézni a PF-k és a büntetők számára. egyáltalán csoda, hogy szoros volt a meccs.
csebi
a büntetőkben a fő különbség a 2 csapat között az morant
ő meg az egyik legjobb a gyűrű támadásában így alap hogy sok lesz neki

edwards és towns ebben gyenge
Negritis
nyilván ezt könnyű ezzel elintézni, de akkor nézzünk már egy picit utána:
4. negyedben 11 hibát fújnak be a wolvesra (grizzliesre egész meccsen fújtak 19-t, csak mondom), a memphis dobhatott összesen 17 büntetőt csak a 4.ben (wolves egész meccsen 24-t ...). miközben Morant meglökte Beverleyt, és konkréten semmit sem fújtak a bírók. de bezzeg, amint lehetett Beverleyt meg kipontozták az utolsó 2 percről a bírók.
vagy azt se felejtsük el, hogy Bane a wolves edzőjét lökte arrébb, miután nem állították ki a meccsről, ilyet speciel még nem láttam, hogy ezek után maradhatott a játékos, ez a 2. negyedben volt. ráadásul Bane volt az, aki egyértelműen lábbal vitte el a labdát az ominózus KAT turnovernél, de azt is szabad.

ebben amúgy szépen szerepet is játszik, hogy nálunk Finch nem bírózik a sajtótájékoztaton míg Jenkis igen ...
szóval könnyű azzal letudni, hogy a fő különbség Morant, de azért eddig az 5 meccsből négyen, amit lehetett megfújtak a Grizzliesnek. egy meccsen nem nekik fújtak, egyből meg is voltak lepődve.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
rápattintja a cipő orrára az ilyet elszokták engedni
Negritis
nem mintha az a cipő mozdulatlan lett volna, kíváncsi lettem volna fordított helyzetben mit fújnak, amúgy megint csak elég ránézni a PF-k és a büntetők számára. egyáltalán csoda, hogy szoros volt a meccs.
csebi
a büntetőkben a fő különbség a 2 csapat között az morant
ő meg az egyik legjobb a gyűrű támadásában így alap hogy sok lesz neki

edwards és towns ebben gyenge

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
rápattintja a cipő orrára az ilyet elszokták engedni
Negritis
nem mintha az a cipő mozdulatlan lett volna, kíváncsi lettem volna fordított helyzetben mit fújnak, amúgy megint csak elég ránézni a PF-k és a büntetők számára. egyáltalán csoda, hogy szoros volt a meccs.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
swag előtt mondjuk a meccset meg kéne nyerni
Negritis
ja igen mikor láttam az összefoglalóban akkor néztem egy nagyot én is, hogy picit korai főleg ismerve, hogy +25ről is simán ki lehet kapni, de asszem Morant is tolt vmit Minnesotában a 4. meccsen még grizzlies vezetésnél szóval van ennek előzménye.


néztem egy gyors összefoglalót és az utolsó percben azért townsnak is volt egy brutálisan elbaszott labdaeladása szal nem biztos hogy csak russel a hibás

persze én is inkább edwards kezébe adtam volna, de a 2 "senior"ban jobban bízott az edző
kár volt
Negritis
igen csúnya volt, bár első és második visszanézésre is az a labdaeladás elég szép láb volt csak elengedték ...
csebi
negyedik meccses cucc nincs meg, de niylván akkor oda is szól hogy swag előtt nyerj meccset

rápattintja a cipő orrára az ilyet elszokták engedni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
swag előtt mondjuk a meccset meg kéne nyerni
Negritis
ja igen mikor láttam az összefoglalóban akkor néztem egy nagyot én is, hogy picit korai főleg ismerve, hogy +25ről is simán ki lehet kapni, de asszem Morant is tolt vmit Minnesotában a 4. meccsen még grizzlies vezetésnél szóval van ennek előzménye.


néztem egy gyors összefoglalót és az utolsó percben azért townsnak is volt egy brutálisan elbaszott labdaeladása szal nem biztos hogy csak russel a hibás

persze én is inkább edwards kezébe adtam volna, de a 2 "senior"ban jobban bízott az edző
kár volt
Negritis
igen csúnya volt, bár első és második visszanézésre is az a labdaeladás elég szép láb volt csak elengedték ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
néztem egy gyors összefoglalót és az utolsó percben azért townsnak is volt egy brutálisan elbaszott labdaeladása szal nem biztos hogy csak russel a hibás

persze én is inkább edwards kezébe adtam volna, de a 2 "senior"ban jobban bízott az edző
kár volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
swag előtt mondjuk a meccset meg kéne nyerni



The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
na akkor Minnyben a következő meccsen elválik a szar a hugytól. kár azért a meccsért (is), hozható lett volna simán. KAT jól játszott sztem, Edwards dobhatott volna jobban, viszont Russell: 12 pont édes kevés tőle.
nembaj, örülök, hogy szoros meccseket tolunk, a széria is összességében szorosabb, mint vártam, jó kis tanulópénz ez a csapatnak (majd ha kiestünk írok egy bővebbet sztem, hogy merre tovább). a bírókról meg most már inkább nem írok semmit, csak a szokásos ...

amúgy azt az őrületes hibát nem tudom ki követte el, aki -1nél utolsó percben Russellre hívta a játékot miközben ott van egy Edwards meg egy KAT mellette ... jött is egy szörnyű dobás, szörnyű szituációból. de azt azért jó látni, hogy Edwards -3nál egy kb lehetetlen hármast bevág. csakhát utána ne akart volna hős lenni a steallel, hanem egy alap védekezést megcsinálni Moranton. nembaj, ő tanul ezekből.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Lavine Covidos. Nem játszik holnap. Nem is tudom mi lesz így velünk. 😃
Gergőke
Ha szerencsések van akkor meg volt így az utolsó meccse a Bullsban.
Toca
Remélem igazad lesz. 🙂

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Lavine Covidos. Nem játszik holnap. Nem is tudom mi lesz így velünk. 😃
Gergőke
Ha szerencsések van akkor meg volt így az utolsó meccse a Bullsban.
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Lavine Covidos. Nem játszik holnap. Nem is tudom mi lesz így velünk. 😃
Gergőke
Mondjuk jön la win?
empty taxi
😃 Bárcsak.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Lavine Covidos. Nem játszik holnap. Nem is tudom mi lesz így velünk. 😃
Gergőke
Mondjuk jön la win?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Lavine Covidos. Nem játszik holnap. Nem is tudom mi lesz így velünk. 😃

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Amúgy Aldridge-dzsal mit a tök van? Sérült?
Willie Parker
Fizikálisan már nem NBA-szint.
empty taxi
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Amúgy Aldridge-dzsal mit a tök van? Sérült?
Willie Parker
Fizikálisan már NBA-szint.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
nem láttam az éjjeli boston-nets meccset, de beszédes hogy Irvingnek kb 1 jó félidője volt
Nash nem tudott 1 értelmes figurát felrajzolni az első 3 meccsen amivel segítette volna Durantet
(konkrétan a 3. végén egy kibaszott zárás nem jött neki)
nyílván a végére teljesen elfogyott a nets és ezért volt az hogy 3 szoros végjátékot is buktak pedig lehetett volna 0-2 is 2-0 helyett az első 2 meccs alapján (1-2 v 2-1 esetén sztem Simmons játszott volna)
egy Joe Harris - Ben Simmons duó segített volna nekik, de Nash nálam ebben a POban nagyon leszerepelt
Derek Fisher edző vibem van nála
Negritis
Sajnálom Nash-t - mert tök jó ember - de most kb totálisan cserbenhagyta a csapata.

Az Irving és Harden balhék mintha elvették volna Durant fókuszát, olyan mintha már a PO előtt kicsekkolt volna fejben, nála ilyet rohadt ritkán láttam. Plusz kapott egy egyedi, személyre szabott védekezést a Clticstől, ami NBA-ben nagyon ritka, s nem is tudtak mit kezdeni vele.

Irving-nek sem tett jót ez az oltásmizéria miatti tingli-tangli, ő amúgy is hajlamos lekapcsolni a villanyt, ha nincs vérszag, most ez is megvolt.

A Simmons vergődés meg egy külön tészta, én instant kukába dobnám a srácot, mert alkalmatlan profi sportra mentálisan.

A többiek jó munkásemberek, ahhoz képest egész szépen felépítette őket Nash.

Amúgy Aldridge-dzsal mit a tök van? Sérült?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
nem láttam az éjjeli boston-nets meccset, de beszédes hogy Irvingnek kb 1 jó félidője volt
Nash nem tudott 1 értelmes figurát felrajzolni az első 3 meccsen amivel segítette volna Durantet
(konkrétan a 3. végén egy kibaszott zárás nem jött neki)
nyílván a végére teljesen elfogyott a nets és ezért volt az hogy 3 szoros végjátékot is buktak pedig lehetett volna 0-2 is 2-0 helyett az első 2 meccs alapján (1-2 v 2-1 esetén sztem Simmons játszott volna)
egy Joe Harris - Ben Simmons duó segített volna nekik, de Nash nálam ebben a POban nagyon leszerepelt
Derek Fisher edző vibem van nála
Negritis
Erdekes pont nem hittem h itt lesz sopres de lett.
A kollegam 2 eve keszult NY-ba,most vegre kijutott covid utan.mondom akkor a nets meccsre mehetnel.....mult heteb vett jegyet a 4-re.Bevallom azt hittem mar reg nincsenel jegyek az ilyen meccsekre
YoungZeeZee
én konkrétan 2 upsetet vártam
raptors és nets

mind2 ki fog esni
még a rivers-harden duó sem lehet akkora balfasz hogy kiessen 3-0ról
még embiid sérülésével se

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!