NBA
nem láttam az éjjeli boston-nets meccset, de beszédes hogy Irvingnek kb 1 jó félidője voltErdekes pont nem hittem h itt lesz sopres de lett.
Nash nem tudott 1 értelmes figurát felrajzolni az első 3 meccsen amivel segítette volna Durantet
(konkrétan a 3. végén egy kibaszott zárás nem jött neki)
nyílván a végére teljesen elfogyott a nets és ezért volt az hogy 3 szoros végjátékot is buktak pedig lehetett volna 0-2 is 2-0 helyett az első 2 meccs alapján (1-2 v 2-1 esetén sztem Simmons játszott volna)
egy Joe Harris - Ben Simmons duó segített volna nekik, de Nash nálam ebben a POban nagyon leszerepelt
Derek Fisher edző vibem van nála
Negritis
A kollegam 2 eve keszult NY-ba,most vegre kijutott covid utan.mondom akkor a nets meccsre mehetnel.....mult heteb vett jegyet a 4-re.Bevallom azt hittem mar reg nincsenel jegyek az ilyen meccsekre
Nos amit leszögezhetünk az az,hogy. DeMar semmit nem változott a PO illetően. 4 ponttal kevesebbet átlagol,mint az alapszakaszban. Lavine pedig majd 5-tel. A 20 pontot sem éri el a teljesítménye. Vucevic az egyetlen a hármasból, aki jobb produkciót tesz le,mint az alapszakaszban.Talán jobb is, hogy így alakult ez a két hazai meccs, mert 1-1 után még volt aki elhitte, hogy ez működhet. Nagyon remélem, hogy a vezetőség is látja a korlátaikat!
Mi pedig ezt a Lavinet akarjuk kitömni. 😔
Amúgy pedig Patrick Williamsnek meg jó meccse volt 20 pont, 10 pattanó.
Gergőke

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
Nash nem tudott 1 értelmes figurát felrajzolni az első 3 meccsen amivel segítette volna Durantet
(konkrétan a 3. végén egy kibaszott zárás nem jött neki)
nyílván a végére teljesen elfogyott a nets és ezért volt az hogy 3 szoros végjátékot is buktak pedig lehetett volna 0-2 is 2-0 helyett az első 2 meccs alapján (1-2 v 2-1 esetén sztem Simmons játszott volna)
egy Joe Harris - Ben Simmons duó segített volna nekik, de Nash nálam ebben a POban nagyon leszerepelt
Derek Fisher edző vibem van nála
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
Toronto - Sixers meccs amúgy milyen volt? Ilyen erős def volt mindkét oldalt vagy a hogyan tudjuk alulmúlni egymást játszották?raptors nem tud jól támadni főleg egy limitált barnes, trent mellett és vvd nélkül
Toca
viszont védekezni tud
meccset még én se látta
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
Legalább Harden megint fejreáll, ennek baromira örülök.Èn is a kis Curryt sajnáltam abban a cserèben, inkább adtam volna mèg draft picket. Most hiányzik is. Ő nincs, simábbban sikerül kiejteni a Netst... viszont a Phillynek benne van a 7. meccs sőt a kiesès is...ja ő hogy is General Soreness lett mint Jimmy Butler. de jó, hogy nem cseréltünk érte végül. bár Russellt még így is szívesen adtam volna, ha jön kis Curry cserébe.Mertnagyon.A Bucks meg a Sixers ellen is geci sok múlik azon h a visszatérő Timelord milyen formában lesz.sixers ellen a kérdés hogy mennyire nyalják a bírók embiid seggét
empty taxi
Negritis
szerk.: amúgy Simmons miért ülte ki a párharcot?
csebiegy csicskafájt a háta.
ESPN Sources: The Nets and Ben Simmons expected he would be ready to play on Monday, but after getting on the court yesterday Simmons says he awoke with back soreness today. In the end, the team and Simmons agreed he'll remain out for Game 4.
— Adrian Wojnarowski (@wojespn) April 24, 2022
Gabesz92
csebi
dande
Èn is a kis Curryt sajnáltam abban a cserèben, inkább adtam volna mèg draft picket. Most hiányzik is. Ő nincs, simábbban sikerül kiejteni a Netst... viszont a Phillynek benne van a 7. meccs sőt a kiesès is...ja ő hogy is General Soreness lett mint Jimmy Butler. de jó, hogy nem cseréltünk érte végül. bár Russellt még így is szívesen adtam volna, ha jön kis Curry cserébe.Mertnagyon.A Bucks meg a Sixers ellen is geci sok múlik azon h a visszatérő Timelord milyen formában lesz.sixers ellen a kérdés hogy mennyire nyalják a bírók embiid seggét
empty taxi
Negritis
szerk.: amúgy Simmons miért ülte ki a párharcot?
csebiegy csicskafájt a háta.
ESPN Sources: The Nets and Ben Simmons expected he would be ready to play on Monday, but after getting on the court yesterday Simmons says he awoke with back soreness today. In the end, the team and Simmons agreed he'll remain out for Game 4.
— Adrian Wojnarowski (@wojespn) April 24, 2022
Gabesz92
csebi
ja ő hogy is General Soreness lett mint Jimmy Butler. de jó, hogy nem cseréltünk érte végül. bár Russellt még így is szívesen adtam volna, ha jön kis Curry cserébe.Mertnagyon.A Bucks meg a Sixers ellen is geci sok múlik azon h a visszatérő Timelord milyen formában lesz.sixers ellen a kérdés hogy mennyire nyalják a bírók embiid seggét
empty taxi
Negritis
szerk.: amúgy Simmons miért ülte ki a párharcot?
csebiegy csicskafájt a háta.
ESPN Sources: The Nets and Ben Simmons expected he would be ready to play on Monday, but after getting on the court yesterday Simmons says he awoke with back soreness today. In the end, the team and Simmons agreed he'll remain out for Game 4.
— Adrian Wojnarowski (@wojespn) April 24, 2022
Gabesz92
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
szerk.: amúgy Simmons miért ülte ki a párharcot?szar a dereka
csebi
gyenge fejben
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
Mertnagyon.A Bucks meg a Sixers ellen is geci sok múlik azon h a visszatérő Timelord milyen formában lesz.sixers ellen a kérdés hogy mennyire nyalják a bírók embiid seggét
empty taxi
Negritis
szerk.: amúgy Simmons miért ülte ki a párharcot?
csebi
ESPN Sources: The Nets and Ben Simmons expected he would be ready to play on Monday, but after getting on the court yesterday Simmons says he awoke with back soreness today. In the end, the team and Simmons agreed he'll remain out for Game 4.
— Adrian Wojnarowski (@wojespn) April 24, 2022
nagyon.A Bucks meg a Sixers ellen is geci sok múlik azon h a visszatérő Timelord milyen formában lesz.sixers ellen a kérdés hogy mennyire nyalják a bírók embiid seggét
empty taxi
Negritis
szerk.: amúgy Simmons miért ülte ki a párharcot?
Szerkesztette: csebi
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
Ez nagyon kijárt már nekik, főleg a tavalyiért, és főleg Irvingnek.
Kár hogy a Philly meg várhatóan magára húzza a Torontot..na mindegy minden nem jöhet egyszerre 😛
Dehogynem 3x is. Megint lemaradtál? 😛Illetve mèg a Netset sem vertük meg 🥴Hát ha a Suns összeesik akkor jó eséllyel újra a GSW kocog be a döntőbe. Aztán, hogy ott melyik a legjobb/legrosszabb matchup nekik az passz. Ha Giannis megint god modeba kapcsol akkor talán a Bucks, de a Boston féle gyilok védekezés jó kis meccseket hoznaBármennyire szeretem a Bostont, egy Warriors-féle csapatot nem fognak hétből négyszer megverni.
FLZOLI
De nekünk szerintem még korábban is lesz a végállomás, a Heat, a Sixers vagy a Bucks által.
Kampman
dande
Nem tudom ezt az playt kihívta a GSW-nél, de így elbaszni 30mp-vel vége előtt.
Mondjuk Denver megérdemelte hogy ne legyen söprés.
Toca
"It's A Lob!"
— Half Court Hoops (@HalfCourtHoops) April 24, 2022
Breakdown: The Nuggets stop the Warriors' favorite play vs switching. pic.twitter.com/JpFFBAr1GG

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
A Bucks meg a Sixers ellen is geci sok múlik azon h a visszatérő Timelord milyen formában lesz.sixers ellen a kérdés hogy mennyire nyalják a bírók embiid seggét
empty taxi
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
Illetve mèg a Netset sem vertük meg 🥴Hát ha a Suns összeesik akkor jó eséllyel újra a GSW kocog be a döntőbe. Aztán, hogy ott melyik a legjobb/legrosszabb matchup nekik az passz. Ha Giannis megint god modeba kapcsol akkor talán a Bucks, de a Boston féle gyilok védekezés jó kis meccseket hoznaBármennyire szeretem a Bostont, egy Warriors-féle csapatot nem fognak hétből négyszer megverni.
FLZOLI
De nekünk szerintem még korábban is lesz a végállomás, a Heat, a Sixers vagy a Bucks által.
Kampman
Hát ha a Suns összeesik akkor jó eséllyel újra a GSW kocog be a döntőbe. Aztán, hogy ott melyik a legjobb/legrosszabb matchup nekik az passz. Ha Giannis megint god modeba kapcsol akkor talán a Bucks, de a Boston féle gyilok védekezés jó kis meccseket hoznaBármennyire szeretem a Bostont, egy Warriors-féle csapatot nem fognak hétből négyszer megverni.
FLZOLI
De nekünk szerintem még korábban is lesz a végállomás, a Heat, a Sixers vagy a Bucks által.
Szerkesztette: Kampman
Azért jegyezzük fel egy piros pontot azok neve mellé, akik a play-in rendszert nem engedik eltörölni a bubit követő időkben. Ez a Pels normál körülmények között nem cserélt volna februárban. Rég bedobták volna a törülközőt.Iden jobbak az elso korok playoffban nem?vagy a tavaly az tul regen volt?🤣
Rengeteg érdektelen meccsel lett volna több egy play-in rendszer nélkül. Most a Clippers lehet csalódott és az aktuális jobb mérleggel kizúgó 7-8. kiemelt, de a liga egyik nagy problémájára egy elég jó megoldást találtak. Kiegészítve a lottery oddsok átalakításával.
dawyd728