Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 4 éve
YoungZeeZee 9 848
nem láttam az éjjeli boston-nets meccset, de beszédes hogy Irvingnek kb 1 jó félidője volt
Nash nem tudott 1 értelmes figurát felrajzolni az első 3 meccsen amivel segítette volna Durantet
(konkrétan a 3. végén egy kibaszott zárás nem jött neki)
nyílván a végére teljesen elfogyott a nets és ezért volt az hogy 3 szoros végjátékot is buktak pedig lehetett volna 0-2 is 2-0 helyett az első 2 meccs alapján (1-2 v 2-1 esetén sztem Simmons játszott volna)
egy Joe Harris - Ben Simmons duó segített volna nekik, de Nash nálam ebben a POban nagyon leszerepelt
Derek Fisher edző vibem van nála
Negritis
Erdekes pont nem hittem h itt lesz sopres de lett.
A kollegam 2 eve keszult NY-ba,most vegre kijutott covid utan.mondom akkor a nets meccsre mehetnel.....mult heteb vett jegyet a 4-re.Bevallom azt hittem mar reg nincsenel jegyek az ilyen meccsekre
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 678 — Bla, bla, bla
Nos amit leszögezhetünk az az,hogy. DeMar semmit nem változott a PO illetően. 4 ponttal kevesebbet átlagol,mint az alapszakaszban. Lavine pedig majd 5-tel. A 20 pontot sem éri el a teljesítménye. Vucevic az egyetlen a hármasból, aki jobb produkciót tesz le,mint az alapszakaszban.

Mi pedig ezt a Lavinet akarjuk kitömni. 😔

Amúgy pedig Patrick Williamsnek meg jó meccse volt 20 pont, 10 pattanó.
Gergőke
Talán jobb is, hogy így alakult ez a két hazai meccs, mert 1-1 után még volt aki elhitte, hogy ez működhet. Nagyon remélem, hogy a vezetőség is látja a korlátaikat!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
nem láttam az éjjeli boston-nets meccset, de beszédes hogy Irvingnek kb 1 jó félidője volt
Nash nem tudott 1 értelmes figurát felrajzolni az első 3 meccsen amivel segítette volna Durantet
(konkrétan a 3. végén egy kibaszott zárás nem jött neki)
nyílván a végére teljesen elfogyott a nets és ezért volt az hogy 3 szoros végjátékot is buktak pedig lehetett volna 0-2 is 2-0 helyett az első 2 meccs alapján (1-2 v 2-1 esetén sztem Simmons játszott volna)
egy Joe Harris - Ben Simmons duó segített volna nekik, de Nash nálam ebben a POban nagyon leszerepelt
Derek Fisher edző vibem van nála

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Rivers-Harden chocker duó csak megoldja ezt a buktat is 🙂

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Toronto - Sixers meccs amúgy milyen volt? Ilyen erős def volt mindkét oldalt vagy a hogyan tudjuk alulmúlni egymást játszották?
Toca
raptors nem tud jól támadni főleg egy limitált barnes, trent mellett és vvd nélkül
viszont védekezni tud

meccset még én se látta

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Toronto - Sixers meccs amúgy milyen volt? Ilyen erős def volt mindkét oldalt vagy a hogyan tudjuk alulmúlni egymást játszották?
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
A Bucks meg a Sixers ellen is geci sok múlik azon h a visszatérő Timelord milyen formában lesz.
empty taxi
sixers ellen a kérdés hogy mennyire nyalják a bírók embiid seggét
Negritis
nagyon.
szerk.: amúgy Simmons miért ülte ki a párharcot?
csebi
Mert egy csicska fájt a háta.


Gabesz92
ja ő hogy is General Soreness lett mint Jimmy Butler. de jó, hogy nem cseréltünk érte végül. bár Russellt még így is szívesen adtam volna, ha jön kis Curry cserébe.
csebi
Èn is a kis Curryt sajnáltam abban a cserèben, inkább adtam volna mèg draft picket. Most hiányzik is. Ő nincs, simábbban sikerül kiejteni a Netst... viszont a Phillynek benne van a 7. meccs sőt a kiesès is...
dande
Legalább Harden megint fejreáll, ennek baromira örülök.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Bucks meg a Sixers ellen is geci sok múlik azon h a visszatérő Timelord milyen formában lesz.
empty taxi
sixers ellen a kérdés hogy mennyire nyalják a bírók embiid seggét
Negritis
nagyon.
szerk.: amúgy Simmons miért ülte ki a párharcot?
csebi
Mert egy csicska fájt a háta.


Gabesz92
ja ő hogy is General Soreness lett mint Jimmy Butler. de jó, hogy nem cseréltünk érte végül. bár Russellt még így is szívesen adtam volna, ha jön kis Curry cserébe.
csebi
Èn is a kis Curryt sajnáltam abban a cserèben, inkább adtam volna mèg draft picket. Most hiányzik is. Ő nincs, simábbban sikerül kiejteni a Netst... viszont a Phillynek benne van a 7. meccs sőt a kiesès is...
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
A Bucks meg a Sixers ellen is geci sok múlik azon h a visszatérő Timelord milyen formában lesz.
empty taxi
sixers ellen a kérdés hogy mennyire nyalják a bírók embiid seggét
Negritis
nagyon.
szerk.: amúgy Simmons miért ülte ki a párharcot?
csebi
Mert egy csicska fájt a háta.


Gabesz92
ja ő hogy is General Soreness lett mint Jimmy Butler. de jó, hogy nem cseréltünk érte végül. bár Russellt még így is szívesen adtam volna, ha jön kis Curry cserébe.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
amúgy embiid ujjsérülése mellett a philly sztem elég nagy szarban lesz ha bejut a kövi körbe is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
szerk.: amúgy Simmons miért ülte ki a párharcot?
csebi
szar a dereka
gyenge fejben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
A Bucks meg a Sixers ellen is geci sok múlik azon h a visszatérő Timelord milyen formában lesz.
empty taxi
sixers ellen a kérdés hogy mennyire nyalják a bírók embiid seggét
Negritis
nagyon.
szerk.: amúgy Simmons miért ülte ki a párharcot?
csebi
Mert egy csicska fájt a háta.


több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 570 — Chiefs GM
Húú, de botrny rossz volt a Jazz, 30/3 tripla, 12 gólpassz a teljes meccsen...

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
A Bucks meg a Sixers ellen is geci sok múlik azon h a visszatérő Timelord milyen formában lesz.
empty taxi
sixers ellen a kérdés hogy mennyire nyalják a bírók embiid seggét
Negritis
nagyon.
szerk.: amúgy Simmons miért ülte ki a párharcot?

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 547
A bírók legjobb szándékai ellenére is sikerült legyőzni a New Jersey-t.

Ez nagyon kijárt már nekik, főleg a tavalyiért, és főleg Irvingnek.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
DEEEEEEEENNNNNEEEEEEEEEM SIKERÜLT

Kár hogy a Philly meg várhatóan magára húzza a Torontot..na mindegy minden nem jöhet egyszerre 😛
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
rohadt bírók mindent megtesznek a széria folytatásáért...................U N D O R Í T ÓÓÓÓ

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Hát ha a Suns összeesik akkor jó eséllyel újra a GSW kocog be a döntőbe. Aztán, hogy ott melyik a legjobb/legrosszabb matchup nekik az passz. Ha Giannis megint god modeba kapcsol akkor talán a Bucks, de a Boston féle gyilok védekezés jó kis meccseket hozna
FLZOLI
Bármennyire szeretem a Bostont, egy Warriors-féle csapatot nem fognak hétből négyszer megverni.

De nekünk szerintem még korábban is lesz a végállomás, a Heat, a Sixers vagy a Bucks által.
Kampman
Illetve mèg a Netset sem vertük meg 🥴
dande
Dehogynem 3x is. Megint lemaradtál? 😛
több mint 4 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
Nem tudom ezt az playt kihívta a GSW-nél, de így elbaszni 30mp-vel vége előtt.
Mondjuk Denver megérdemelte hogy ne legyen söprés.
Toca


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
A Bucks meg a Sixers ellen is geci sok múlik azon h a visszatérő Timelord milyen formában lesz.
empty taxi
sixers ellen a kérdés hogy mennyire nyalják a bírók embiid seggét

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
A Bucks meg a Sixers ellen is geci sok múlik azon h a visszatérő Timelord milyen formában lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát ha a Suns összeesik akkor jó eséllyel újra a GSW kocog be a döntőbe. Aztán, hogy ott melyik a legjobb/legrosszabb matchup nekik az passz. Ha Giannis megint god modeba kapcsol akkor talán a Bucks, de a Boston féle gyilok védekezés jó kis meccseket hozna
FLZOLI
Bármennyire szeretem a Bostont, egy Warriors-féle csapatot nem fognak hétből négyszer megverni.

De nekünk szerintem még korábban is lesz a végállomás, a Heat, a Sixers vagy a Bucks által.
Kampman
Illetve mèg a Netset sem vertük meg 🥴
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 547
Hát ha a Suns összeesik akkor jó eséllyel újra a GSW kocog be a döntőbe. Aztán, hogy ott melyik a legjobb/legrosszabb matchup nekik az passz. Ha Giannis megint god modeba kapcsol akkor talán a Bucks, de a Boston féle gyilok védekezés jó kis meccseket hozna
FLZOLI
Bármennyire szeretem a Bostont, egy Warriors-féle csapatot nem fognak hétből négyszer megverni.

De nekünk szerintem még korábban is lesz a végállomás, a Heat, a Sixers vagy a Bucks által.

Szerkesztette: Kampman
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát ha a Suns összeesik akkor jó eséllyel újra a GSW kocog be a döntőbe. Aztán, hogy ott melyik a legjobb/legrosszabb matchup nekik az passz. Ha Giannis megint god modeba kapcsol akkor talán a Bucks, de a Boston féle gyilok védekezés jó kis meccseket hozna

több mint 4 éve
YoungZeeZee 9 848
Azért jegyezzük fel egy piros pontot azok neve mellé, akik a play-in rendszert nem engedik eltörölni a bubit követő időkben. Ez a Pels normál körülmények között nem cserélt volna februárban. Rég bedobták volna a törülközőt.
Rengeteg érdektelen meccsel lett volna több egy play-in rendszer nélkül. Most a Clippers lehet csalódott és az aktuális jobb mérleggel kizúgó 7-8. kiemelt, de a liga egyik nagy problémájára egy elég jó megoldást találtak. Kiegészítve a lottery oddsok átalakításával.
dawyd728
Iden jobbak az elso korok playoffban nem?vagy a tavaly az tul regen volt?🤣