Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Na Grat a memphisnek, megérdemelték összességében, a negyedik negyedekben nagyon clutchok voltak, nálunk meg visszatérően rossz shot selection volt az utolsó 5-6 percekben. Majd a héten írok egy kis bovebbet de alapvetően én boldog vagyok sztem jobban megnehezitettuk a Memphis dolgát mint sokan gondoltak sőt az is benne volt ebben hogy 4-1gyel mi megyunk tovabb.
csebi
KAT szépen be lett árazva, rajta kívül meglepően jó volt a Wolves.
Toca
Igen 2 meccset leszámítva csalódás volt

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 547
Az első körben minden párharcban a magasabban kiemelt csapat jutott tovább.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Na Grat a memphisnek, megérdemelték összességében, a negyedik negyedekben nagyon clutchok voltak, nálunk meg visszatérően rossz shot selection volt az utolsó 5-6 percekben. Majd a héten írok egy kis bovebbet de alapvetően én boldog vagyok sztem jobban megnehezitettuk a Memphis dolgát mint sokan gondoltak sőt az is benne volt ebben hogy 4-1gyel mi megyunk tovabb.
csebi
KAT szépen be lett árazva, rajta kívül meglepően jó volt a Wolves.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Ha nem mennek tovább mert Harden nem hozza azt amit a legutóbbi meccsen akkor max 2 vesztese lesz annak a tradenek.
Toca
mert harden akkora extra volt a 6. meccsen?
jó volt de alapvetően szervezett, mikor próbált volna betörni akkor azért nem volt már meg a mojo
és ez a fő gond vele hogy fizikailag mintha teljesen elfogyott volna
seth curry + 2 picket sztem nem ért


Lehet Harden jövőre megint cserét kér 😁
Willie Parker
ebbe bele se megyek
Negritis
Igen jó volt. Embiid melle ez tökéletesen elég.
A tradet tök felesleges számolgatni érte ennyit vagy nem. Ennek a tradenek egy értékmérője van a gyűrű esetleg keleti bajnoki cím.
Ha ez nem jön ha jól nézne ki Harden se erte meg, ha ezek meglesznek ha szarul fest is megérte.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Na Grat a memphisnek, megérdemelték összességében, a negyedik negyedekben nagyon clutchok voltak, nálunk meg visszatérően rossz shot selection volt az utolsó 5-6 percekben. Majd a héten írok egy kis bovebbet de alapvetően én boldog vagyok sztem jobban megnehezitettuk a Memphis dolgát mint sokan gondoltak sőt az is benne volt ebben hogy 4-1gyel mi megyunk tovabb.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Ha nem mennek tovább mert Harden nem hozza azt amit a legutóbbi meccsen akkor max 2 vesztese lesz annak a tradenek.
Toca
mert harden akkora extra volt a 6. meccsen?
jó volt de alapvetően szervezett, mikor próbált volna betörni akkor azért nem volt már meg a mojo
és ez a fő gond vele hogy fizikailag mintha teljesen elfogyott volna
seth curry + 2 picket sztem nem ért


Lehet Harden jövőre megint cserét kér 😁
Willie Parker
ebbe bele se megyek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Breaking: Joel Embiid suffered a right orbital fracture and mild concussion in Game 6 vs. Toronto, the Philadelphia 76ers announced.
He is out indefinitely.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Ez sima lett 😊
dande
első félidő alapján 7. meccset vártam de fred nélkül teljesen elfogyott a raptors
mondjuk a phillyvel kapcsolatban számomra egyre több a kérdőjel és ez a miami nagyon fájni fog nekik sztem
Negritis
Meglátjuk a Nets tradet egyelőre mindenkèpp ők nyerték, Simmonsban nem látom, hogy innen felállna csak a szöveg megy továbbra is ...
dande
Ha nem mennek tovább mert Harden nem hozza azt amit a legutóbbi meccsen akkor max 2 vesztese lesz annak a tradenek.
Toca
Lehet Harden jövőre megint cserét kér 😁
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Ez sima lett 😊
dande
első félidő alapján 7. meccset vártam de fred nélkül teljesen elfogyott a raptors
mondjuk a phillyvel kapcsolatban számomra egyre több a kérdőjel és ez a miami nagyon fájni fog nekik sztem
Negritis
Meglátjuk a Nets tradet egyelőre mindenkèpp ők nyerték, Simmonsban nem látom, hogy innen felállna csak a szöveg megy továbbra is ...
dande
Ha nem mennek tovább mert Harden nem hozza azt amit a legutóbbi meccsen akkor max 2 vesztese lesz annak a tradenek.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Ez sima lett 😊
dande
első félidő alapján 7. meccset vártam de fred nélkül teljesen elfogyott a raptors
mondjuk a phillyvel kapcsolatban számomra egyre több a kérdőjel és ez a miami nagyon fájni fog nekik sztem
Negritis
Meglátjuk a Nets tradet egyelőre mindenkèpp ők nyerték, Simmonsban nem látom, hogy innen felállna csak a szöveg megy továbbra is ...
dande
ez a harden nemtom ér-e 2 első kört

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez sima lett 😊
dande
első félidő alapján 7. meccset vártam de fred nélkül teljesen elfogyott a raptors
mondjuk a phillyvel kapcsolatban számomra egyre több a kérdőjel és ez a miami nagyon fájni fog nekik sztem
Negritis
Meglátjuk a Nets tradet egyelőre mindenkèpp ők nyerték, Simmonsban nem látom, hogy innen felállna csak a szöveg megy továbbra is ...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Ez sima lett 😊
dande
első félidő alapján 7. meccset vártam de fred nélkül teljesen elfogyott a raptors
mondjuk a phillyvel kapcsolatban számomra egyre több a kérdőjel és ez a miami nagyon fájni fog nekik sztem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez sima lett 😊
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
jól ment a bemelegítés akkor?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 056 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Booker visszatér a Sunsba a 6. meccsre!
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Az utolsó két meccs egyetlen pozitívumát úgy hívják,hogy Patrick Williams.

több mint 4 éve
dawyd728 4 271
Nagy csere nem hiszem, h lesz nyáron. Van egy 1/21 draft pick azzal lehet esetleg valamit kezdeni, plusz Nnaji vagy Barton és a 14M-s szerződése. Esetleg Hyland használata hasonló módon édesítőszerként mint Hampton anno Gordonért. Csomagban ezzel a 3-4 assettel már komolyabb kezdő potenciált kell tudni szerezni, ha beáldozzuk őket.
Murray és MPJ értéke 1 év sérülés miatti kihagyást követően biztos, h alacsonyabban van, mint azt az FO gondolja. Őket meg kell várni ősszel és az alapján csereberélni, h lássa a vezetőség milyenek együtt. Már ha zárt ajtók mögött azt hiszik, h maradandó visszaesést nem okozott nekik a sérülés. Ha igen, akkor lehet még nyáron lesz valami nagyobb csere..

Szerintem főleg a pad erősítése és a legértékesebbek megtartása lesz fontos. Főleg Cousins. Nagyon fontos lenne, mert vele valóban 48 percig hasonló játékstílusban játszhatna a csapat. A többiek megtartása/elengedésén nem múlik sok. Itt fontos megjegyezni 10 szerződéssel rendelkező játékosunk van, akik önmagukban 6M-val a luxusadó határa felett vannak. FA-k közül Riverst birom. Egy megbízható 10. embernek jó egy csapatban. Hasonlóan vagyok Forbesszal, akinek relatíve nagy a cap holdja ezért ő szerintem biztos nem marad. Mindenesetre nem miattuk fogunk előrelépni vagy visszaesni.
Akit Forbes mellett anyagi okokból nem tartanék meg az Campazzo, Howard Cancar.
Báhogy számolok 170M-s payroll szinte garantált. Jövőre kapható lesz Kroenke luxusadóra, mert kb 15 éve ilyen uri huncutságok közelében nem voltunk, szóval talán lesz rá keret, de elszállni sem fogunk. Az biztos a jövő szezon vízválasztó lesz.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Warriorsnak gratula. Remélem az utolsó 3 meccs és esetleges GSW menetelés nem fog helytelen következtetésekhez vezetni a szakvezetés fejében.
Egészség nagyon kell, de csak az nem elég.
dawyd728
Szerinted ha balfasz a vezetőség Jokic le léphet ? Super max ide vagy oda ?
Toca
Nem. Szerintem szupermax se kell a hosszabbításhoz esetében. Idén nyáron szerintem megtörténik a papírmunka.

Anthony esetében tudható volt, h menni fog. Jokic belső körből semmi nem jön ki. Ennek ellenére mondom, h maradni fog.
Amit tudni lehet, h neki semmi pluszt nem jelent egy nagy piac. Sőt jobban élvezi ezt a kis piacot. Azt, h nem mindenhonnan ő és a kosárlabda folyik. Illetve nagyon jó a kapcsolata a vezetőséggel. Edzőkkel csapat körüli emberekkel. Anno a mostani szerződését is előrehozta az FO. Igazán nincs semmilyen kiszivárgott törésvonal tudomásom szerint.
dawyd728
Nem a nagy piac miatt akarhat elmenni, hanem, hogy a prime time éveiben amikor MVP és all-time legjobb szezonokat hoz köze nincs a bajnoki címhez.
Ha a vezetőség nem csinál semmit a nyáron én tuti kivárnám a következő évet a helyében, mert ha megint egy MVP címmel ér el full esélyelenül a bajnoki címre akkor felesleges maradni.
Toca
Pont arról volt szó, hogy nem az az alkat, akit feltétlen ez hajt előre. Simán benne van, hogy innen megy nyugdíjba egy Malone szerű karrier után.

Mondjuk még előtte legalább egyszer robbantani fogják a csapatot és megprobaljak majd sztárokkal támogatni őt. Lillard mondjuk már nyáron adna magát, de nem látom magam előtt ezt a tokosséget a franchiseban
FLZOLI
lillarddal nem lennének sokkal előrébb mint egy egészséges murrayvel
ugyanúgy nincs 3d guard depth és a védekezésben nagyobb luk
Negritis
De legalább mozog az állóvíz plussz a spacing is még egy dimenziót kapna, nem mindent Jokicnak kéne megoldania. Amíg még értéke van addig kéne az MPJ, Murray duót elboltolni
FLZOLI
csak azért hogy cserélgessenek felesleges cserélgetni ha semmi nem mutat arra hogy előrébb lesznek vele
Negritis
Egy dolgot nem tud ez a keret, nyerni. Azt a tudást meg leggyorsabban star power-el tudsz "szerezni", ha az edzőt évekig nem rugód ki. Amíg világ a világ a közvelemeny és a közönség nem nyeli be a langyos állóvizet, a középszernek túl jók, a jók között túl bénák légüres szintet
FLZOLI
és lillard tud nyerni?!
Negritis
Nyerni tud, az egyik legjobb clutch player, bár könnyen lehet hogy nem franchise player kaliber, mint leader. Ezért lenne halálos egy Jokic szerű magassal

Bepróbalni és elbukni sokkal jobb mint neki se kezdeni. A Jokic, Murray, MPJ trió papíron se jobb mint mondjuk a Minny triója, hiába van egy Jokic kaliber. Nem látom azt a nagy értéket amihez feltétlen ragaszkodniuk kéne
FLZOLI
Azért ezzel vitatkoznék.
De ettől függetlenül abban a pártodon állok hogy Lillardra rákéne menni ha reálisan mozdítható.
Ha a Jamal Murray + 2 pickért mozdítható én simán csinálnám. Persze önmagában ettől nem lennének bajnoki esélyesek.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Warriorsnak gratula. Remélem az utolsó 3 meccs és esetleges GSW menetelés nem fog helytelen következtetésekhez vezetni a szakvezetés fejében.
Egészség nagyon kell, de csak az nem elég.
dawyd728
Szerinted ha balfasz a vezetőség Jokic le léphet ? Super max ide vagy oda ?
Toca
Nem. Szerintem szupermax se kell a hosszabbításhoz esetében. Idén nyáron szerintem megtörténik a papírmunka.

Anthony esetében tudható volt, h menni fog. Jokic belső körből semmi nem jön ki. Ennek ellenére mondom, h maradni fog.
Amit tudni lehet, h neki semmi pluszt nem jelent egy nagy piac. Sőt jobban élvezi ezt a kis piacot. Azt, h nem mindenhonnan ő és a kosárlabda folyik. Illetve nagyon jó a kapcsolata a vezetőséggel. Edzőkkel csapat körüli emberekkel. Anno a mostani szerződését is előrehozta az FO. Igazán nincs semmilyen kiszivárgott törésvonal tudomásom szerint.
dawyd728
Nem a nagy piac miatt akarhat elmenni, hanem, hogy a prime time éveiben amikor MVP és all-time legjobb szezonokat hoz köze nincs a bajnoki címhez.
Ha a vezetőség nem csinál semmit a nyáron én tuti kivárnám a következő évet a helyében, mert ha megint egy MVP címmel ér el full esélyelenül a bajnoki címre akkor felesleges maradni.
Toca
Pont arról volt szó, hogy nem az az alkat, akit feltétlen ez hajt előre. Simán benne van, hogy innen megy nyugdíjba egy Malone szerű karrier után.

Mondjuk még előtte legalább egyszer robbantani fogják a csapatot és megprobaljak majd sztárokkal támogatni őt. Lillard mondjuk már nyáron adna magát, de nem látom magam előtt ezt a tokosséget a franchiseban
FLZOLI
lillarddal nem lennének sokkal előrébb mint egy egészséges murrayvel
ugyanúgy nincs 3d guard depth és a védekezésben nagyobb luk
Negritis
De legalább mozog az állóvíz plussz a spacing is még egy dimenziót kapna, nem mindent Jokicnak kéne megoldania. Amíg még értéke van addig kéne az MPJ, Murray duót elboltolni
FLZOLI
csak azért hogy cserélgessenek felesleges cserélgetni ha semmi nem mutat arra hogy előrébb lesznek vele
Negritis
Egy dolgot nem tud ez a keret, nyerni. Azt a tudást meg leggyorsabban star power-el tudsz "szerezni", ha az edzőt évekig nem rugód ki. Amíg világ a világ a közvelemeny és a közönség nem nyeli be a langyos állóvizet, a középszernek túl jók, a jók között túl bénák légüres szintet
FLZOLI
és lillard tud nyerni?!
Negritis
Nyerni tud, az egyik legjobb clutch player, bár könnyen lehet hogy nem franchise player kaliber, mint leader. Ezért lenne halálos egy Jokic szerű magassal

Bepróbalni és elbukni sokkal jobb mint neki se kezdeni. A Jokic, Murray, MPJ trió papíron se jobb mint mondjuk a Minny triója, hiába van egy Jokic kaliber. Nem látom azt a nagy értéket amihez feltétlen ragaszkodniuk kéne

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Warriorsnak gratula. Remélem az utolsó 3 meccs és esetleges GSW menetelés nem fog helytelen következtetésekhez vezetni a szakvezetés fejében.
Egészség nagyon kell, de csak az nem elég.
dawyd728
Szerinted ha balfasz a vezetőség Jokic le léphet ? Super max ide vagy oda ?
Toca
Nem. Szerintem szupermax se kell a hosszabbításhoz esetében. Idén nyáron szerintem megtörténik a papírmunka.

Anthony esetében tudható volt, h menni fog. Jokic belső körből semmi nem jön ki. Ennek ellenére mondom, h maradni fog.
Amit tudni lehet, h neki semmi pluszt nem jelent egy nagy piac. Sőt jobban élvezi ezt a kis piacot. Azt, h nem mindenhonnan ő és a kosárlabda folyik. Illetve nagyon jó a kapcsolata a vezetőséggel. Edzőkkel csapat körüli emberekkel. Anno a mostani szerződését is előrehozta az FO. Igazán nincs semmilyen kiszivárgott törésvonal tudomásom szerint.
dawyd728
Nem a nagy piac miatt akarhat elmenni, hanem, hogy a prime time éveiben amikor MVP és all-time legjobb szezonokat hoz köze nincs a bajnoki címhez.
Ha a vezetőség nem csinál semmit a nyáron én tuti kivárnám a következő évet a helyében, mert ha megint egy MVP címmel ér el full esélyelenül a bajnoki címre akkor felesleges maradni.
Toca
Pont arról volt szó, hogy nem az az alkat, akit feltétlen ez hajt előre. Simán benne van, hogy innen megy nyugdíjba egy Malone szerű karrier után.

Mondjuk még előtte legalább egyszer robbantani fogják a csapatot és megprobaljak majd sztárokkal támogatni őt. Lillard mondjuk már nyáron adna magát, de nem látom magam előtt ezt a tokosséget a franchiseban
FLZOLI
lillarddal nem lennének sokkal előrébb mint egy egészséges murrayvel
ugyanúgy nincs 3d guard depth és a védekezésben nagyobb luk
Negritis
De legalább mozog az állóvíz plussz a spacing is még egy dimenziót kapna, nem mindent Jokicnak kéne megoldania. Amíg még értéke van addig kéne az MPJ, Murray duót elboltolni
FLZOLI
csak azért hogy cserélgessenek felesleges cserélgetni ha semmi nem mutat arra hogy előrébb lesznek vele
Negritis
Egy dolgot nem tud ez a keret, nyerni. Azt a tudást meg leggyorsabban star power-el tudsz "szerezni", ha az edzőt évekig nem rugód ki. Amíg világ a világ a közvelemeny és a közönség nem nyeli be a langyos állóvizet, a középszernek túl jók, a jók között túl bénák légüres szintet
FLZOLI
és lillard tud nyerni?!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Warriorsnak gratula. Remélem az utolsó 3 meccs és esetleges GSW menetelés nem fog helytelen következtetésekhez vezetni a szakvezetés fejében.
Egészség nagyon kell, de csak az nem elég.
dawyd728
Szerinted ha balfasz a vezetőség Jokic le léphet ? Super max ide vagy oda ?
Toca
Nem. Szerintem szupermax se kell a hosszabbításhoz esetében. Idén nyáron szerintem megtörténik a papírmunka.

Anthony esetében tudható volt, h menni fog. Jokic belső körből semmi nem jön ki. Ennek ellenére mondom, h maradni fog.
Amit tudni lehet, h neki semmi pluszt nem jelent egy nagy piac. Sőt jobban élvezi ezt a kis piacot. Azt, h nem mindenhonnan ő és a kosárlabda folyik. Illetve nagyon jó a kapcsolata a vezetőséggel. Edzőkkel csapat körüli emberekkel. Anno a mostani szerződését is előrehozta az FO. Igazán nincs semmilyen kiszivárgott törésvonal tudomásom szerint.
dawyd728
Nem a nagy piac miatt akarhat elmenni, hanem, hogy a prime time éveiben amikor MVP és all-time legjobb szezonokat hoz köze nincs a bajnoki címhez.
Ha a vezetőség nem csinál semmit a nyáron én tuti kivárnám a következő évet a helyében, mert ha megint egy MVP címmel ér el full esélyelenül a bajnoki címre akkor felesleges maradni.
Toca
Pont arról volt szó, hogy nem az az alkat, akit feltétlen ez hajt előre. Simán benne van, hogy innen megy nyugdíjba egy Malone szerű karrier után.

Mondjuk még előtte legalább egyszer robbantani fogják a csapatot és megprobaljak majd sztárokkal támogatni őt. Lillard mondjuk már nyáron adna magát, de nem látom magam előtt ezt a tokosséget a franchiseban
FLZOLI
lillarddal nem lennének sokkal előrébb mint egy egészséges murrayvel
ugyanúgy nincs 3d guard depth és a védekezésben nagyobb luk
Negritis
De legalább mozog az állóvíz plussz a spacing is még egy dimenziót kapna, nem mindent Jokicnak kéne megoldania. Amíg még értéke van addig kéne az MPJ, Murray duót elboltolni
FLZOLI
csak azért hogy cserélgessenek felesleges cserélgetni ha semmi nem mutat arra hogy előrébb lesznek vele
Negritis
Egy dolgot nem tud ez a keret, nyerni. Azt a tudást meg leggyorsabban star power-el tudsz "szerezni", ha az edzőt évekig nem rugód ki. Amíg világ a világ a közvelemeny és a közönség nem nyeli be a langyos állóvizet, a középszernek túl jók, a jók között túl bénák légüres szintet

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Warriorsnak gratula. Remélem az utolsó 3 meccs és esetleges GSW menetelés nem fog helytelen következtetésekhez vezetni a szakvezetés fejében.
Egészség nagyon kell, de csak az nem elég.
dawyd728
Szerinted ha balfasz a vezetőség Jokic le léphet ? Super max ide vagy oda ?
Toca
Nem. Szerintem szupermax se kell a hosszabbításhoz esetében. Idén nyáron szerintem megtörténik a papírmunka.

Anthony esetében tudható volt, h menni fog. Jokic belső körből semmi nem jön ki. Ennek ellenére mondom, h maradni fog.
Amit tudni lehet, h neki semmi pluszt nem jelent egy nagy piac. Sőt jobban élvezi ezt a kis piacot. Azt, h nem mindenhonnan ő és a kosárlabda folyik. Illetve nagyon jó a kapcsolata a vezetőséggel. Edzőkkel csapat körüli emberekkel. Anno a mostani szerződését is előrehozta az FO. Igazán nincs semmilyen kiszivárgott törésvonal tudomásom szerint.
dawyd728
Nem a nagy piac miatt akarhat elmenni, hanem, hogy a prime time éveiben amikor MVP és all-time legjobb szezonokat hoz köze nincs a bajnoki címhez.
Ha a vezetőség nem csinál semmit a nyáron én tuti kivárnám a következő évet a helyében, mert ha megint egy MVP címmel ér el full esélyelenül a bajnoki címre akkor felesleges maradni.
Toca
Pont arról volt szó, hogy nem az az alkat, akit feltétlen ez hajt előre. Simán benne van, hogy innen megy nyugdíjba egy Malone szerű karrier után.

Mondjuk még előtte legalább egyszer robbantani fogják a csapatot és megprobaljak majd sztárokkal támogatni őt. Lillard mondjuk már nyáron adna magát, de nem látom magam előtt ezt a tokosséget a franchiseban
FLZOLI
lillarddal nem lennének sokkal előrébb mint egy egészséges murrayvel
ugyanúgy nincs 3d guard depth és a védekezésben nagyobb luk
Negritis
De legalább mozog az állóvíz plussz a spacing is még egy dimenziót kapna, nem mindent Jokicnak kéne megoldania. Amíg még értéke van addig kéne az MPJ, Murray duót elboltolni
FLZOLI
csak azért hogy cserélgessenek felesleges cserélgetni ha semmi nem mutat arra hogy előrébb lesznek vele

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Warriorsnak gratula. Remélem az utolsó 3 meccs és esetleges GSW menetelés nem fog helytelen következtetésekhez vezetni a szakvezetés fejében.
Egészség nagyon kell, de csak az nem elég.
dawyd728
Szerinted ha balfasz a vezetőség Jokic le léphet ? Super max ide vagy oda ?
Toca
Nem. Szerintem szupermax se kell a hosszabbításhoz esetében. Idén nyáron szerintem megtörténik a papírmunka.

Anthony esetében tudható volt, h menni fog. Jokic belső körből semmi nem jön ki. Ennek ellenére mondom, h maradni fog.
Amit tudni lehet, h neki semmi pluszt nem jelent egy nagy piac. Sőt jobban élvezi ezt a kis piacot. Azt, h nem mindenhonnan ő és a kosárlabda folyik. Illetve nagyon jó a kapcsolata a vezetőséggel. Edzőkkel csapat körüli emberekkel. Anno a mostani szerződését is előrehozta az FO. Igazán nincs semmilyen kiszivárgott törésvonal tudomásom szerint.
dawyd728
Nem a nagy piac miatt akarhat elmenni, hanem, hogy a prime time éveiben amikor MVP és all-time legjobb szezonokat hoz köze nincs a bajnoki címhez.
Ha a vezetőség nem csinál semmit a nyáron én tuti kivárnám a következő évet a helyében, mert ha megint egy MVP címmel ér el full esélyelenül a bajnoki címre akkor felesleges maradni.
Toca
Pont arról volt szó, hogy nem az az alkat, akit feltétlen ez hajt előre. Simán benne van, hogy innen megy nyugdíjba egy Malone szerű karrier után.

Mondjuk még előtte legalább egyszer robbantani fogják a csapatot és megprobaljak majd sztárokkal támogatni őt. Lillard mondjuk már nyáron adna magát, de nem látom magam előtt ezt a tokosséget a franchiseban
FLZOLI
lillarddal nem lennének sokkal előrébb mint egy egészséges murrayvel
ugyanúgy nincs 3d guard depth és a védekezésben nagyobb luk
Negritis
De legalább mozog az állóvíz plussz a spacing is még egy dimenziót kapna, nem mindent Jokicnak kéne megoldania. Amíg még értéke van addig kéne az MPJ, Murray duót elboltolni

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Warriorsnak gratula. Remélem az utolsó 3 meccs és esetleges GSW menetelés nem fog helytelen következtetésekhez vezetni a szakvezetés fejében.
Egészség nagyon kell, de csak az nem elég.
dawyd728
Szerinted ha balfasz a vezetőség Jokic le léphet ? Super max ide vagy oda ?
Toca
Nem. Szerintem szupermax se kell a hosszabbításhoz esetében. Idén nyáron szerintem megtörténik a papírmunka.

Anthony esetében tudható volt, h menni fog. Jokic belső körből semmi nem jön ki. Ennek ellenére mondom, h maradni fog.
Amit tudni lehet, h neki semmi pluszt nem jelent egy nagy piac. Sőt jobban élvezi ezt a kis piacot. Azt, h nem mindenhonnan ő és a kosárlabda folyik. Illetve nagyon jó a kapcsolata a vezetőséggel. Edzőkkel csapat körüli emberekkel. Anno a mostani szerződését is előrehozta az FO. Igazán nincs semmilyen kiszivárgott törésvonal tudomásom szerint.
dawyd728
Nem a nagy piac miatt akarhat elmenni, hanem, hogy a prime time éveiben amikor MVP és all-time legjobb szezonokat hoz köze nincs a bajnoki címhez.
Ha a vezetőség nem csinál semmit a nyáron én tuti kivárnám a következő évet a helyében, mert ha megint egy MVP címmel ér el full esélyelenül a bajnoki címre akkor felesleges maradni.
Toca
Pont arról volt szó, hogy nem az az alkat, akit feltétlen ez hajt előre. Simán benne van, hogy innen megy nyugdíjba egy Malone szerű karrier után.

Mondjuk még előtte legalább egyszer robbantani fogják a csapatot és megprobaljak majd sztárokkal támogatni őt. Lillard mondjuk már nyáron adna magát, de nem látom magam előtt ezt a tokosséget a franchiseban
FLZOLI
lillarddal nem lennének sokkal előrébb mint egy egészséges murrayvel
ugyanúgy nincs 3d guard depth és a védekezésben nagyobb luk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!