NBA
32 feliratkozó
több mint 4 éve
Igen 2 meccset leszámítva csalódás voltNa Grat a memphisnek, megérdemelték összességében, a negyedik negyedekben nagyon clutchok voltak, nálunk meg visszatérően rossz shot selection volt az utolsó 5-6 percekben. Majd a héten írok egy kis bovebbet de alapvetően én boldog vagyok sztem jobban megnehezitettuk a Memphis dolgát mint sokan gondoltak sőt az is benne volt ebben hogy 4-1gyel mi megyunk tovabb.KAT szépen be lett árazva, rajta kívül meglepően jó volt a Wolves.
csebi
Toca
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Az első körben minden párharcban a magasabban kiemelt csapat jutott tovább.
több mint 4 éve
Na Grat a memphisnek, megérdemelték összességében, a negyedik negyedekben nagyon clutchok voltak, nálunk meg visszatérően rossz shot selection volt az utolsó 5-6 percekben. Majd a héten írok egy kis bovebbet de alapvetően én boldog vagyok sztem jobban megnehezitettuk a Memphis dolgát mint sokan gondoltak sőt az is benne volt ebben hogy 4-1gyel mi megyunk tovabb.KAT szépen be lett árazva, rajta kívül meglepően jó volt a Wolves.
csebi
több mint 4 éve
Igen jó volt. Embiid melle ez tökéletesen elég.Ha nem mennek tovább mert Harden nem hozza azt amit a legutóbbi meccsen akkor max 2 vesztese lesz annak a tradenek.mert harden akkora extra volt a 6. meccsen?
Toca
jó volt de alapvetően szervezett, mikor próbált volna betörni akkor azért nem volt már meg a mojo
és ez a fő gond vele hogy fizikailag mintha teljesen elfogyott volna
seth curry + 2 picket sztem nem ért
Lehet Harden jövőre megint cserét kér 😁ebbe bele se megyek
Willie Parker
Negritis
A tradet tök felesleges számolgatni érte ennyit vagy nem. Ennek a tradenek egy értékmérője van a gyűrű esetleg keleti bajnoki cím.
Ha ez nem jön ha jól nézne ki Harden se erte meg, ha ezek meglesznek ha szarul fest is megérte.
több mint 4 éve
Na Grat a memphisnek, megérdemelték összességében, a negyedik negyedekben nagyon clutchok voltak, nálunk meg visszatérően rossz shot selection volt az utolsó 5-6 percekben. Majd a héten írok egy kis bovebbet de alapvetően én boldog vagyok sztem jobban megnehezitettuk a Memphis dolgát mint sokan gondoltak sőt az is benne volt ebben hogy 4-1gyel mi megyunk tovabb.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Ha nem mennek tovább mert Harden nem hozza azt amit a legutóbbi meccsen akkor max 2 vesztese lesz annak a tradenek.mert harden akkora extra volt a 6. meccsen?
Toca
jó volt de alapvetően szervezett, mikor próbált volna betörni akkor azért nem volt már meg a mojo
és ez a fő gond vele hogy fizikailag mintha teljesen elfogyott volna
seth curry + 2 picket sztem nem ért
Lehet Harden jövőre megint cserét kér 😁ebbe bele se megyek
Willie Parker
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Breaking: Joel Embiid suffered a right orbital fracture and mild concussion in Game 6 vs. Toronto, the Philadelphia 76ers announced.He is out indefinitely.
több mint 4 éve
Lehet Harden jövőre megint cserét kér 😁Ha nem mennek tovább mert Harden nem hozza azt amit a legutóbbi meccsen akkor max 2 vesztese lesz annak a tradenek.Meglátjuk a Nets tradet egyelőre mindenkèpp ők nyerték, Simmonsban nem látom, hogy innen felállna csak a szöveg megy továbbra is ...Ez sima lett 😊első félidő alapján 7. meccset vártam de fred nélkül teljesen elfogyott a raptors
dande
mondjuk a phillyvel kapcsolatban számomra egyre több a kérdőjel és ez a miami nagyon fájni fog nekik sztem
Negritis
dande
Toca
több mint 4 éve
Ha nem mennek tovább mert Harden nem hozza azt amit a legutóbbi meccsen akkor max 2 vesztese lesz annak a tradenek.Meglátjuk a Nets tradet egyelőre mindenkèpp ők nyerték, Simmonsban nem látom, hogy innen felállna csak a szöveg megy továbbra is ...Ez sima lett 😊első félidő alapján 7. meccset vártam de fred nélkül teljesen elfogyott a raptors
dande
mondjuk a phillyvel kapcsolatban számomra egyre több a kérdőjel és ez a miami nagyon fájni fog nekik sztem
Negritis
dande
több mint 4 éve
ez a harden nemtom ér-e 2 első körtMeglátjuk a Nets tradet egyelőre mindenkèpp ők nyerték, Simmonsban nem látom, hogy innen felállna csak a szöveg megy továbbra is ...Ez sima lett 😊első félidő alapján 7. meccset vártam de fred nélkül teljesen elfogyott a raptors
dande
mondjuk a phillyvel kapcsolatban számomra egyre több a kérdőjel és ez a miami nagyon fájni fog nekik sztem
Negritis
dande
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Meglátjuk a Nets tradet egyelőre mindenkèpp ők nyerték, Simmonsban nem látom, hogy innen felállna csak a szöveg megy továbbra is ...Ez sima lett 😊első félidő alapján 7. meccset vártam de fred nélkül teljesen elfogyott a raptors
dande
mondjuk a phillyvel kapcsolatban számomra egyre több a kérdőjel és ez a miami nagyon fájni fog nekik sztem
Negritis
több mint 4 éve
Ez sima lett 😊első félidő alapján 7. meccset vártam de fred nélkül teljesen elfogyott a raptors
dande
mondjuk a phillyvel kapcsolatban számomra egyre több a kérdőjel és ez a miami nagyon fájni fog nekik sztem
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
"At some point you probably just should be yourself."
— Bleacher Report (@BleacherReport) April 29, 2022
Draymond on KAT trash talking 🍿
(via @TheVolumeSportspic.twitter.com/GzlQe9iFo6
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Ez sima lett 😊
több mint 4 éve
jól ment a bemelegítés akkor?
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Booker visszatér a Sunsba a 6. meccsre! Game 6 starting five. pic.twitter.com/ZBRkeNd8fN
— Phoenix Suns (@Suns) April 28, 2022
több mint 4 éve
Az utolsó két meccs egyetlen pozitívumát úgy hívják,hogy Patrick Williams.
több mint 4 éve
dawyd728
4 271
Nagy csere nem hiszem, h lesz nyáron. Van egy 1/21 draft pick azzal lehet esetleg valamit kezdeni, plusz Nnaji vagy Barton és a 14M-s szerződése. Esetleg Hyland használata hasonló módon édesítőszerként mint Hampton anno Gordonért. Csomagban ezzel a 3-4 assettel már komolyabb kezdő potenciált kell tudni szerezni, ha beáldozzuk őket.Murray és MPJ értéke 1 év sérülés miatti kihagyást követően biztos, h alacsonyabban van, mint azt az FO gondolja. Őket meg kell várni ősszel és az alapján csereberélni, h lássa a vezetőség milyenek együtt. Már ha zárt ajtók mögött azt hiszik, h maradandó visszaesést nem okozott nekik a sérülés. Ha igen, akkor lehet még nyáron lesz valami nagyobb csere..
Szerintem főleg a pad erősítése és a legértékesebbek megtartása lesz fontos. Főleg Cousins. Nagyon fontos lenne, mert vele valóban 48 percig hasonló játékstílusban játszhatna a csapat. A többiek megtartása/elengedésén nem múlik sok. Itt fontos megjegyezni 10 szerződéssel rendelkező játékosunk van, akik önmagukban 6M-val a luxusadó határa felett vannak. FA-k közül Riverst birom. Egy megbízható 10. embernek jó egy csapatban. Hasonlóan vagyok Forbesszal, akinek relatíve nagy a cap holdja ezért ő szerintem biztos nem marad. Mindenesetre nem miattuk fogunk előrelépni vagy visszaesni.
Akit Forbes mellett anyagi okokból nem tartanék meg az Campazzo, Howard Cancar.
Báhogy számolok 170M-s payroll szinte garantált. Jövőre kapható lesz Kroenke luxusadóra, mert kb 15 éve ilyen uri huncutságok közelében nem voltunk, szóval talán lesz rá keret, de elszállni sem fogunk. Az biztos a jövő szezon vízválasztó lesz.
több mint 4 éve
Azért ezzel vitatkoznék.Nyerni tud, az egyik legjobb clutch player, bár könnyen lehet hogy nem franchise player kaliber, mint leader. Ezért lenne halálos egy Jokic szerű magassalés lillard tud nyerni?!Egy dolgot nem tud ez a keret, nyerni. Azt a tudást meg leggyorsabban star power-el tudsz "szerezni", ha az edzőt évekig nem rugód ki. Amíg világ a világ a közvelemeny és a közönség nem nyeli be a langyos állóvizet, a középszernek túl jók, a jók között túl bénák légüres szintetcsak azért hogy cserélgessenek felesleges cserélgetni ha semmi nem mutat arra hogy előrébb lesznek veleDe legalább mozog az állóvíz plussz a spacing is még egy dimenziót kapna, nem mindent Jokicnak kéne megoldania. Amíg még értéke van addig kéne az MPJ, Murray duót elboltolnilillarddal nem lennének sokkal előrébb mint egy egészséges murrayvelPont arról volt szó, hogy nem az az alkat, akit feltétlen ez hajt előre. Simán benne van, hogy innen megy nyugdíjba egy Malone szerű karrier után.Nem a nagy piac miatt akarhat elmenni, hanem, hogy a prime time éveiben amikor MVP és all-time legjobb szezonokat hoz köze nincs a bajnoki címhez.Nem. Szerintem szupermax se kell a hosszabbításhoz esetében. Idén nyáron szerintem megtörténik a papírmunka.Warriorsnak gratula. Remélem az utolsó 3 meccs és esetleges GSW menetelés nem fog helytelen következtetésekhez vezetni a szakvezetés fejében.Szerinted ha balfasz a vezetőség Jokic le léphet ? Super max ide vagy oda ?
Egészség nagyon kell, de csak az nem elég.
dawyd728
Toca
Anthony esetében tudható volt, h menni fog. Jokic belső körből semmi nem jön ki. Ennek ellenére mondom, h maradni fog.
Amit tudni lehet, h neki semmi pluszt nem jelent egy nagy piac. Sőt jobban élvezi ezt a kis piacot. Azt, h nem mindenhonnan ő és a kosárlabda folyik. Illetve nagyon jó a kapcsolata a vezetőséggel. Edzőkkel csapat körüli emberekkel. Anno a mostani szerződését is előrehozta az FO. Igazán nincs semmilyen kiszivárgott törésvonal tudomásom szerint.
dawyd728
Ha a vezetőség nem csinál semmit a nyáron én tuti kivárnám a következő évet a helyében, mert ha megint egy MVP címmel ér el full esélyelenül a bajnoki címre akkor felesleges maradni.
Toca
Mondjuk még előtte legalább egyszer robbantani fogják a csapatot és megprobaljak majd sztárokkal támogatni őt. Lillard mondjuk már nyáron adna magát, de nem látom magam előtt ezt a tokosséget a franchiseban
FLZOLI
ugyanúgy nincs 3d guard depth és a védekezésben nagyobb luk
Negritis
FLZOLI
Negritis
FLZOLI
Negritis
Bepróbalni és elbukni sokkal jobb mint neki se kezdeni. A Jokic, Murray, MPJ trió papíron se jobb mint mondjuk a Minny triója, hiába van egy Jokic kaliber. Nem látom azt a nagy értéket amihez feltétlen ragaszkodniuk kéne
FLZOLI
De ettől függetlenül abban a pártodon állok hogy Lillardra rákéne menni ha reálisan mozdítható.
Ha a Jamal Murray + 2 pickért mozdítható én simán csinálnám. Persze önmagában ettől nem lennének bajnoki esélyesek.
több mint 4 éve
Nyerni tud, az egyik legjobb clutch player, bár könnyen lehet hogy nem franchise player kaliber, mint leader. Ezért lenne halálos egy Jokic szerű magassalés lillard tud nyerni?!Egy dolgot nem tud ez a keret, nyerni. Azt a tudást meg leggyorsabban star power-el tudsz "szerezni", ha az edzőt évekig nem rugód ki. Amíg világ a világ a közvelemeny és a közönség nem nyeli be a langyos állóvizet, a középszernek túl jók, a jók között túl bénák légüres szintetcsak azért hogy cserélgessenek felesleges cserélgetni ha semmi nem mutat arra hogy előrébb lesznek veleDe legalább mozog az állóvíz plussz a spacing is még egy dimenziót kapna, nem mindent Jokicnak kéne megoldania. Amíg még értéke van addig kéne az MPJ, Murray duót elboltolnilillarddal nem lennének sokkal előrébb mint egy egészséges murrayvelPont arról volt szó, hogy nem az az alkat, akit feltétlen ez hajt előre. Simán benne van, hogy innen megy nyugdíjba egy Malone szerű karrier után.Nem a nagy piac miatt akarhat elmenni, hanem, hogy a prime time éveiben amikor MVP és all-time legjobb szezonokat hoz köze nincs a bajnoki címhez.Nem. Szerintem szupermax se kell a hosszabbításhoz esetében. Idén nyáron szerintem megtörténik a papírmunka.Warriorsnak gratula. Remélem az utolsó 3 meccs és esetleges GSW menetelés nem fog helytelen következtetésekhez vezetni a szakvezetés fejében.Szerinted ha balfasz a vezetőség Jokic le léphet ? Super max ide vagy oda ?
Egészség nagyon kell, de csak az nem elég.
dawyd728
Toca
Anthony esetében tudható volt, h menni fog. Jokic belső körből semmi nem jön ki. Ennek ellenére mondom, h maradni fog.
Amit tudni lehet, h neki semmi pluszt nem jelent egy nagy piac. Sőt jobban élvezi ezt a kis piacot. Azt, h nem mindenhonnan ő és a kosárlabda folyik. Illetve nagyon jó a kapcsolata a vezetőséggel. Edzőkkel csapat körüli emberekkel. Anno a mostani szerződését is előrehozta az FO. Igazán nincs semmilyen kiszivárgott törésvonal tudomásom szerint.
dawyd728
Ha a vezetőség nem csinál semmit a nyáron én tuti kivárnám a következő évet a helyében, mert ha megint egy MVP címmel ér el full esélyelenül a bajnoki címre akkor felesleges maradni.
Toca
Mondjuk még előtte legalább egyszer robbantani fogják a csapatot és megprobaljak majd sztárokkal támogatni őt. Lillard mondjuk már nyáron adna magát, de nem látom magam előtt ezt a tokosséget a franchiseban
FLZOLI
ugyanúgy nincs 3d guard depth és a védekezésben nagyobb luk
Negritis
FLZOLI
Negritis
FLZOLI
Negritis
Bepróbalni és elbukni sokkal jobb mint neki se kezdeni. A Jokic, Murray, MPJ trió papíron se jobb mint mondjuk a Minny triója, hiába van egy Jokic kaliber. Nem látom azt a nagy értéket amihez feltétlen ragaszkodniuk kéne
több mint 4 éve
és lillard tud nyerni?!Egy dolgot nem tud ez a keret, nyerni. Azt a tudást meg leggyorsabban star power-el tudsz "szerezni", ha az edzőt évekig nem rugód ki. Amíg világ a világ a közvelemeny és a közönség nem nyeli be a langyos állóvizet, a középszernek túl jók, a jók között túl bénák légüres szintetcsak azért hogy cserélgessenek felesleges cserélgetni ha semmi nem mutat arra hogy előrébb lesznek veleDe legalább mozog az állóvíz plussz a spacing is még egy dimenziót kapna, nem mindent Jokicnak kéne megoldania. Amíg még értéke van addig kéne az MPJ, Murray duót elboltolnilillarddal nem lennének sokkal előrébb mint egy egészséges murrayvelPont arról volt szó, hogy nem az az alkat, akit feltétlen ez hajt előre. Simán benne van, hogy innen megy nyugdíjba egy Malone szerű karrier után.Nem a nagy piac miatt akarhat elmenni, hanem, hogy a prime time éveiben amikor MVP és all-time legjobb szezonokat hoz köze nincs a bajnoki címhez.Nem. Szerintem szupermax se kell a hosszabbításhoz esetében. Idén nyáron szerintem megtörténik a papírmunka.Warriorsnak gratula. Remélem az utolsó 3 meccs és esetleges GSW menetelés nem fog helytelen következtetésekhez vezetni a szakvezetés fejében.Szerinted ha balfasz a vezetőség Jokic le léphet ? Super max ide vagy oda ?
Egészség nagyon kell, de csak az nem elég.
dawyd728
Toca
Anthony esetében tudható volt, h menni fog. Jokic belső körből semmi nem jön ki. Ennek ellenére mondom, h maradni fog.
Amit tudni lehet, h neki semmi pluszt nem jelent egy nagy piac. Sőt jobban élvezi ezt a kis piacot. Azt, h nem mindenhonnan ő és a kosárlabda folyik. Illetve nagyon jó a kapcsolata a vezetőséggel. Edzőkkel csapat körüli emberekkel. Anno a mostani szerződését is előrehozta az FO. Igazán nincs semmilyen kiszivárgott törésvonal tudomásom szerint.
dawyd728
Ha a vezetőség nem csinál semmit a nyáron én tuti kivárnám a következő évet a helyében, mert ha megint egy MVP címmel ér el full esélyelenül a bajnoki címre akkor felesleges maradni.
Toca
Mondjuk még előtte legalább egyszer robbantani fogják a csapatot és megprobaljak majd sztárokkal támogatni őt. Lillard mondjuk már nyáron adna magát, de nem látom magam előtt ezt a tokosséget a franchiseban
FLZOLI
ugyanúgy nincs 3d guard depth és a védekezésben nagyobb luk
Negritis
FLZOLI
Negritis
FLZOLI
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Egy dolgot nem tud ez a keret, nyerni. Azt a tudást meg leggyorsabban star power-el tudsz "szerezni", ha az edzőt évekig nem rugód ki. Amíg világ a világ a közvelemeny és a közönség nem nyeli be a langyos állóvizet, a középszernek túl jók, a jók között túl bénák légüres szintetcsak azért hogy cserélgessenek felesleges cserélgetni ha semmi nem mutat arra hogy előrébb lesznek veleDe legalább mozog az állóvíz plussz a spacing is még egy dimenziót kapna, nem mindent Jokicnak kéne megoldania. Amíg még értéke van addig kéne az MPJ, Murray duót elboltolnilillarddal nem lennének sokkal előrébb mint egy egészséges murrayvelPont arról volt szó, hogy nem az az alkat, akit feltétlen ez hajt előre. Simán benne van, hogy innen megy nyugdíjba egy Malone szerű karrier után.Nem a nagy piac miatt akarhat elmenni, hanem, hogy a prime time éveiben amikor MVP és all-time legjobb szezonokat hoz köze nincs a bajnoki címhez.Nem. Szerintem szupermax se kell a hosszabbításhoz esetében. Idén nyáron szerintem megtörténik a papírmunka.Warriorsnak gratula. Remélem az utolsó 3 meccs és esetleges GSW menetelés nem fog helytelen következtetésekhez vezetni a szakvezetés fejében.Szerinted ha balfasz a vezetőség Jokic le léphet ? Super max ide vagy oda ?
Egészség nagyon kell, de csak az nem elég.
dawyd728
Toca
Anthony esetében tudható volt, h menni fog. Jokic belső körből semmi nem jön ki. Ennek ellenére mondom, h maradni fog.
Amit tudni lehet, h neki semmi pluszt nem jelent egy nagy piac. Sőt jobban élvezi ezt a kis piacot. Azt, h nem mindenhonnan ő és a kosárlabda folyik. Illetve nagyon jó a kapcsolata a vezetőséggel. Edzőkkel csapat körüli emberekkel. Anno a mostani szerződését is előrehozta az FO. Igazán nincs semmilyen kiszivárgott törésvonal tudomásom szerint.
dawyd728
Ha a vezetőség nem csinál semmit a nyáron én tuti kivárnám a következő évet a helyében, mert ha megint egy MVP címmel ér el full esélyelenül a bajnoki címre akkor felesleges maradni.
Toca
Mondjuk még előtte legalább egyszer robbantani fogják a csapatot és megprobaljak majd sztárokkal támogatni őt. Lillard mondjuk már nyáron adna magát, de nem látom magam előtt ezt a tokosséget a franchiseban
FLZOLI
ugyanúgy nincs 3d guard depth és a védekezésben nagyobb luk
Negritis
FLZOLI
Negritis
több mint 4 éve
csak azért hogy cserélgessenek felesleges cserélgetni ha semmi nem mutat arra hogy előrébb lesznek veleDe legalább mozog az állóvíz plussz a spacing is még egy dimenziót kapna, nem mindent Jokicnak kéne megoldania. Amíg még értéke van addig kéne az MPJ, Murray duót elboltolnilillarddal nem lennének sokkal előrébb mint egy egészséges murrayvelPont arról volt szó, hogy nem az az alkat, akit feltétlen ez hajt előre. Simán benne van, hogy innen megy nyugdíjba egy Malone szerű karrier után.Nem a nagy piac miatt akarhat elmenni, hanem, hogy a prime time éveiben amikor MVP és all-time legjobb szezonokat hoz köze nincs a bajnoki címhez.Nem. Szerintem szupermax se kell a hosszabbításhoz esetében. Idén nyáron szerintem megtörténik a papírmunka.Warriorsnak gratula. Remélem az utolsó 3 meccs és esetleges GSW menetelés nem fog helytelen következtetésekhez vezetni a szakvezetés fejében.Szerinted ha balfasz a vezetőség Jokic le léphet ? Super max ide vagy oda ?
Egészség nagyon kell, de csak az nem elég.
dawyd728
Toca
Anthony esetében tudható volt, h menni fog. Jokic belső körből semmi nem jön ki. Ennek ellenére mondom, h maradni fog.
Amit tudni lehet, h neki semmi pluszt nem jelent egy nagy piac. Sőt jobban élvezi ezt a kis piacot. Azt, h nem mindenhonnan ő és a kosárlabda folyik. Illetve nagyon jó a kapcsolata a vezetőséggel. Edzőkkel csapat körüli emberekkel. Anno a mostani szerződését is előrehozta az FO. Igazán nincs semmilyen kiszivárgott törésvonal tudomásom szerint.
dawyd728
Ha a vezetőség nem csinál semmit a nyáron én tuti kivárnám a következő évet a helyében, mert ha megint egy MVP címmel ér el full esélyelenül a bajnoki címre akkor felesleges maradni.
Toca
Mondjuk még előtte legalább egyszer robbantani fogják a csapatot és megprobaljak majd sztárokkal támogatni őt. Lillard mondjuk már nyáron adna magát, de nem látom magam előtt ezt a tokosséget a franchiseban
FLZOLI
ugyanúgy nincs 3d guard depth és a védekezésben nagyobb luk
Negritis
FLZOLI
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
De legalább mozog az állóvíz plussz a spacing is még egy dimenziót kapna, nem mindent Jokicnak kéne megoldania. Amíg még értéke van addig kéne az MPJ, Murray duót elboltolnilillarddal nem lennének sokkal előrébb mint egy egészséges murrayvelPont arról volt szó, hogy nem az az alkat, akit feltétlen ez hajt előre. Simán benne van, hogy innen megy nyugdíjba egy Malone szerű karrier után.Nem a nagy piac miatt akarhat elmenni, hanem, hogy a prime time éveiben amikor MVP és all-time legjobb szezonokat hoz köze nincs a bajnoki címhez.Nem. Szerintem szupermax se kell a hosszabbításhoz esetében. Idén nyáron szerintem megtörténik a papírmunka.Warriorsnak gratula. Remélem az utolsó 3 meccs és esetleges GSW menetelés nem fog helytelen következtetésekhez vezetni a szakvezetés fejében.Szerinted ha balfasz a vezetőség Jokic le léphet ? Super max ide vagy oda ?
Egészség nagyon kell, de csak az nem elég.
dawyd728
Toca
Anthony esetében tudható volt, h menni fog. Jokic belső körből semmi nem jön ki. Ennek ellenére mondom, h maradni fog.
Amit tudni lehet, h neki semmi pluszt nem jelent egy nagy piac. Sőt jobban élvezi ezt a kis piacot. Azt, h nem mindenhonnan ő és a kosárlabda folyik. Illetve nagyon jó a kapcsolata a vezetőséggel. Edzőkkel csapat körüli emberekkel. Anno a mostani szerződését is előrehozta az FO. Igazán nincs semmilyen kiszivárgott törésvonal tudomásom szerint.
dawyd728
Ha a vezetőség nem csinál semmit a nyáron én tuti kivárnám a következő évet a helyében, mert ha megint egy MVP címmel ér el full esélyelenül a bajnoki címre akkor felesleges maradni.
Toca
Mondjuk még előtte legalább egyszer robbantani fogják a csapatot és megprobaljak majd sztárokkal támogatni őt. Lillard mondjuk már nyáron adna magát, de nem látom magam előtt ezt a tokosséget a franchiseban
FLZOLI
ugyanúgy nincs 3d guard depth és a védekezésben nagyobb luk
Negritis
több mint 4 éve
lillarddal nem lennének sokkal előrébb mint egy egészséges murrayvelPont arról volt szó, hogy nem az az alkat, akit feltétlen ez hajt előre. Simán benne van, hogy innen megy nyugdíjba egy Malone szerű karrier után.Nem a nagy piac miatt akarhat elmenni, hanem, hogy a prime time éveiben amikor MVP és all-time legjobb szezonokat hoz köze nincs a bajnoki címhez.Nem. Szerintem szupermax se kell a hosszabbításhoz esetében. Idén nyáron szerintem megtörténik a papírmunka.Warriorsnak gratula. Remélem az utolsó 3 meccs és esetleges GSW menetelés nem fog helytelen következtetésekhez vezetni a szakvezetés fejében.Szerinted ha balfasz a vezetőség Jokic le léphet ? Super max ide vagy oda ?
Egészség nagyon kell, de csak az nem elég.
dawyd728
Toca
Anthony esetében tudható volt, h menni fog. Jokic belső körből semmi nem jön ki. Ennek ellenére mondom, h maradni fog.
Amit tudni lehet, h neki semmi pluszt nem jelent egy nagy piac. Sőt jobban élvezi ezt a kis piacot. Azt, h nem mindenhonnan ő és a kosárlabda folyik. Illetve nagyon jó a kapcsolata a vezetőséggel. Edzőkkel csapat körüli emberekkel. Anno a mostani szerződését is előrehozta az FO. Igazán nincs semmilyen kiszivárgott törésvonal tudomásom szerint.
dawyd728
Ha a vezetőség nem csinál semmit a nyáron én tuti kivárnám a következő évet a helyében, mert ha megint egy MVP címmel ér el full esélyelenül a bajnoki címre akkor felesleges maradni.
Toca
Mondjuk még előtte legalább egyszer robbantani fogják a csapatot és megprobaljak majd sztárokkal támogatni őt. Lillard mondjuk már nyáron adna magát, de nem látom magam előtt ezt a tokosséget a franchiseban
FLZOLI
ugyanúgy nincs 3d guard depth és a védekezésben nagyobb luk
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!