Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 4 éve
dawyd728 4 271
Azért jegyezzük fel egy piros pontot azok neve mellé, akik a play-in rendszert nem engedik eltörölni a bubit követő időkben. Ez a Pels normál körülmények között nem cserélt volna februárban. Rég bedobták volna a törülközőt.
Rengeteg érdektelen meccsel lett volna több egy play-in rendszer nélkül. Most a Clippers lehet csalódott és az aktuális jobb mérleggel kizúgó 7-8. kiemelt, de a liga egyik nagy problémájára egy elég jó megoldást találtak. Kiegészítve a lottery oddsok átalakításával.
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Nos amit leszögezhetünk az az,hogy. DeMar semmit nem változott a PO illetően. 4 ponttal kevesebbet átlagol,mint az alapszakaszban. Lavine pedig majd 5-tel. A 20 pontot sem éri el a teljesítménye. Vucevic az egyetlen a hármasból, aki jobb produkciót tesz le,mint az alapszakaszban.

Mi pedig ezt a Lavinet akarjuk kitömni. 😔

Amúgy pedig Patrick Williamsnek meg jó meccse volt 20 pont, 10 pattanó.

több mint 4 éve
dawyd728 4 271
Ennyi járt nekünk.
Ettől még nincsenek illúzióim.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 9 848
Nem tudom ezt az playt kihívta a GSW-nél, de így elbaszni 30mp-vel vége előtt.
Mondjuk Denver megérdemelte hogy ne legyen söprés.
Toca
Jaa egy hail mary kicsit fura volt.😀
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Nem tudom ezt az playt kihívta a GSW-nél, de így elbaszni 30mp-vel vége előtt.
Mondjuk Denver megérdemelte hogy ne legyen söprés.
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Borzasztó volt ez a két hazai meccs. Nagyon nem láttam ezt jönni a két idegenbeli után. 😕

több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 547
Jokicon jó kis vízilabdás centervédekezést hoz a Warriors eddig, fullasztás, szemkinyomás, pofonok, minden.

Szerkesztette: Kampman
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 547
A Bullst jól elverték mindkétszer hazai pályán.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
na ezt most kemény lenyelni.
alapvetően be kellett volna húzni, de azért az egész szériát elég komolyan befolyásolja-eldöntheti, hogy a bírók 30 perc környékére limitálják KAT játékperceit. ma is, befújták rá nagyon korán a 4. hibát , miközben egyértelműen Morantra kellett volna fújni. Azt meg továbbra sem tudom felfogni, hogyan lehet az, hogy felugrik dobni, beleesik a védő a dobásába, és rendszeresen támadót fújnak KATra ...
csebi
6. percben 2-t is fújhattak volna townsra mer a blocking fault után volt egy moving screen is
Negritis
oké de akkor az összes moving screent fújják be kb. ne tegyünk úgy, mintha ő csinálna egyedül ilyen screeneket, másoknak is lazán elengedik ezeket. de nyilván végigmehetünk az összes call-on, no callon, lesz ide is oda is tévedés, csakhát nagyon nem mindegy, hogy mikor történik ez.
viszont a fenti két dolognál tartom, hogy ha nem Towns a személy akkor Morantra fújják a hibát (ráadásul akkor Morant kerül hiba gondokba asszem neki is 4. lett volna talán szóval nagyon nem mindegy volt az az egy fújás ott, és persze, hogy a Wolves jött ki belőle rosszabbúl) valamint tényleg nem láttam olyat másnál még, hogy vki felugrik dobni, ebbe beleugrik a védő, és támadót fújnak. márpedig ez visszatérő fúják KATnál.
csebi
alapvetően arra céloztam hogy kat faltjai azok faltok és volt is ami elmaradt azon kívül is
a morant esetről lemaradtam mert közben dolgoztam de a másik 3 nem volt kérdés
valamint jjj-t is elég könnyen fújják ki folyamatosan, szal nem ezen múlik
Negritis
Én két dolgot emeltem ki azon a meccsen: a 4. Hibát amit egyértelműen Morantra kellett volna fújni és akkor neki lett volna negyedik már korán nem KATnak plusz illetve ezt a fokozatosan visszatérő dolgot h KAT felugrik, rá esik a védő és mégis offenzív faultot fújnak rá …

Amúgy most először nem a Memphisnek fújtak, egyből ment is a sírás pl Jenkinstol h milyenek a bírók. Azért össze lehet hasonlítani h eddig a wolves játékosok és Finch hogyan nyilatkoztak …
de Nyikvan ezután meg jön majd az 5. Meccs ahol meg durván Memphis javára fognak fújni.

Mindegy én azért örülök h látszik a csapatnak igenis van tartása mert egy ilyen 3. Meccs után lazán össze lehet zuhanni.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 547
Nagyon közel van most már a söprés.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Beal, Harden, Tobias, Zion, Simmons, McCollum, Conley, Porzi, Holiday, Middleton, Lavine, Randle, Sabonis, Fox, Collins, Bogdanovic, Siakam, Vanvleet, Brown, Lowry, Westbrook, Russell, Wiggins nem kellenek. Irving és George esetleg ha átmennek az orvosikon, de amúgy ők se. Akkor inkább maradjon MPJ.

A Jazz-zel nem értek egyet. Messze a legkomplexebb keretük és kezdőjük volt/van az egész ligában a GSW mellett. A kezdőben 4 tag évi 20-30+ milliós kaliber, tavaly meg Favors, Ingles, Clarkson szintű kiegészítőkkel nyomultak. Hozzáteszem ez olyan nagyot idén sem esett: Whiteside, Alexander-Walker, House, Clarkson, Juancho, Paschall, Rudy Gay. A GSW után a legerősebb pad messze kimagaslóan. Itthoni NBA fejesek is folyamat gyűrűt/döntőt vártak tőlük.

Konkrétan Malone már ejtette ki 3-1-ről Snydert, két kezdő nélkül.
Cruyffista
Hát de ebből hány sztár ment oda és mennyiből csináltak ők sztár kalibert. Sosem lehet megítélni, hogy valaki a rendszer miatt jó vagy alapból is extra. Az indi a Kelet Spurse sok szempontból, de looser culture-al.

Pedig a kretén Stephensont nagyon bírtam Lebron ellen 🙂
FLZOLI
mi az hogy looser culture?
duncan előtt és után a spurs se ért el lófaszt se, az meg hogy all time top5-10 játékossal összejön pár bajnoki cím annak alapnak kéne lennie

a pacers kb 10 évig mindig ott volt a PO-ban és pont az volt hogy nem akarnak tankolni hanem mindig nekimennek a legjobb opciókkal a szezonnak, nem jött össze de kb a bubbleig bőven nem voltak ők "lúzer culture"

vagy a jazz is az? mer kb pepitában ugyanaz
vagy a spurs most már az? hiszen elég rég nyertek egyáltalán PO párharcot
Negritis
A Jazz is az egyébként igen. Győztes rosteruk volt, igen,akar liga top1-3 is, mégse sikerült azt győzelemre váltani

Poppal a Spurs győztes mentalitást és szemléletet kapott, ezért is tudtak dinasztiát csinálni.
Garnett például semmivel sem volt rosszabb játékos mint Duncan, csak mivel egy looser csapatban játszott semmire se jutott a Minnyben.

Kb az a különbség, hogy egy looser csapatnál nagyon sok minden össze kell álljon, hogy kijöjjön a lépés, míg egy győztes kevésbé a körülmény függő.
FLZOLI
nem értünk egyet, főleg azért mert ha nem kellene nagyon sok minden bármilyen csapatnál akkor működött volna a:
"not one, not two, not three..."
de nem, mert igenis sok minden kell hozzá mindenképp

a pacers és a jazz sem lúzer culture, jelenleg a spurs közelebb van hozzá mint a jazz egyébként

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Scottie Barnes - ROY

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Beal, Harden, Tobias, Zion, Simmons, McCollum, Conley, Porzi, Holiday, Middleton, Lavine, Randle, Sabonis, Fox, Collins, Bogdanovic, Siakam, Vanvleet, Brown, Lowry, Westbrook, Russell, Wiggins nem kellenek. Irving és George esetleg ha átmennek az orvosikon, de amúgy ők se. Akkor inkább maradjon MPJ.

A Jazz-zel nem értek egyet. Messze a legkomplexebb keretük és kezdőjük volt/van az egész ligában a GSW mellett. A kezdőben 4 tag évi 20-30+ milliós kaliber, tavaly meg Favors, Ingles, Clarkson szintű kiegészítőkkel nyomultak. Hozzáteszem ez olyan nagyot idén sem esett: Whiteside, Alexander-Walker, House, Clarkson, Juancho, Paschall, Rudy Gay. A GSW után a legerősebb pad messze kimagaslóan. Itthoni NBA fejesek is folyamat gyűrűt/döntőt vártak tőlük.

Konkrétan Malone már ejtette ki 3-1-ről Snydert, két kezdő nélkül.
Cruyffista
Hát de ebből hány sztár ment oda és mennyiből csináltak ők sztár kalibert. Sosem lehet megítélni, hogy valaki a rendszer miatt jó vagy alapból is extra. Az indi a Kelet Spurse sok szempontból, de looser culture-al.

Pedig a kretén Stephensont nagyon bírtam Lebron ellen 🙂
FLZOLI
mi az hogy looser culture?
duncan előtt és után a spurs se ért el lófaszt se, az meg hogy all time top5-10 játékossal összejön pár bajnoki cím annak alapnak kéne lennie

a pacers kb 10 évig mindig ott volt a PO-ban és pont az volt hogy nem akarnak tankolni hanem mindig nekimennek a legjobb opciókkal a szezonnak, nem jött össze de kb a bubbleig bőven nem voltak ők "lúzer culture"

vagy a jazz is az? mer kb pepitában ugyanaz
vagy a spurs most már az? hiszen elég rég nyertek egyáltalán PO párharcot
Negritis
A Jazz is az egyébként igen. Győztes rosteruk volt, igen,akar liga top1-3 is, mégse sikerült azt győzelemre váltani

Poppal a Spurs győztes mentalitást és szemléletet kapott, ezért is tudtak dinasztiát csinálni.
Garnett például semmivel sem volt rosszabb játékos mint Duncan, csak mivel egy looser csapatban játszott semmire se jutott a Minnyben.

Kb az a különbség, hogy egy looser csapatnál nagyon sok minden össze kell álljon, hogy kijöjjön a lépés, míg egy győztes kevésbé a körülmény függő.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Beal, Harden, Tobias, Zion, Simmons, McCollum, Conley, Porzi, Holiday, Middleton, Lavine, Randle, Sabonis, Fox, Collins, Bogdanovic, Siakam, Vanvleet, Brown, Lowry, Westbrook, Russell, Wiggins nem kellenek. Irving és George esetleg ha átmennek az orvosikon, de amúgy ők se. Akkor inkább maradjon MPJ.

A Jazz-zel nem értek egyet. Messze a legkomplexebb keretük és kezdőjük volt/van az egész ligában a GSW mellett. A kezdőben 4 tag évi 20-30+ milliós kaliber, tavaly meg Favors, Ingles, Clarkson szintű kiegészítőkkel nyomultak. Hozzáteszem ez olyan nagyot idén sem esett: Whiteside, Alexander-Walker, House, Clarkson, Juancho, Paschall, Rudy Gay. A GSW után a legerősebb pad messze kimagaslóan. Itthoni NBA fejesek is folyamat gyűrűt/döntőt vártak tőlük.

Konkrétan Malone már ejtette ki 3-1-ről Snydert, két kezdő nélkül.
Cruyffista
Hát de ebből hány sztár ment oda és mennyiből csináltak ők sztár kalibert. Sosem lehet megítélni, hogy valaki a rendszer miatt jó vagy alapból is extra. Az indi a Kelet Spurse sok szempontból, de looser culture-al.

Pedig a kretén Stephensont nagyon bírtam Lebron ellen 🙂
FLZOLI
mi az hogy looser culture?
duncan előtt és után a spurs se ért el lófaszt se, az meg hogy all time top5-10 játékossal összejön pár bajnoki cím annak alapnak kéne lennie

a pacers kb 10 évig mindig ott volt a PO-ban és pont az volt hogy nem akarnak tankolni hanem mindig nekimennek a legjobb opciókkal a szezonnak, nem jött össze de kb a bubbleig bőven nem voltak ők "lúzer culture"

vagy a jazz is az? mer kb pepitában ugyanaz
vagy a spurs most már az? hiszen elég rég nyertek egyáltalán PO párharcot

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
na ezt most kemény lenyelni.
alapvetően be kellett volna húzni, de azért az egész szériát elég komolyan befolyásolja-eldöntheti, hogy a bírók 30 perc környékére limitálják KAT játékperceit. ma is, befújták rá nagyon korán a 4. hibát , miközben egyértelműen Morantra kellett volna fújni. Azt meg továbbra sem tudom felfogni, hogyan lehet az, hogy felugrik dobni, beleesik a védő a dobásába, és rendszeresen támadót fújnak KATra ...
csebi
6. percben 2-t is fújhattak volna townsra mer a blocking fault után volt egy moving screen is
Negritis
oké de akkor az összes moving screent fújják be kb. ne tegyünk úgy, mintha ő csinálna egyedül ilyen screeneket, másoknak is lazán elengedik ezeket. de nyilván végigmehetünk az összes call-on, no callon, lesz ide is oda is tévedés, csakhát nagyon nem mindegy, hogy mikor történik ez.
viszont a fenti két dolognál tartom, hogy ha nem Towns a személy akkor Morantra fújják a hibát (ráadásul akkor Morant kerül hiba gondokba asszem neki is 4. lett volna talán szóval nagyon nem mindegy volt az az egy fújás ott, és persze, hogy a Wolves jött ki belőle rosszabbúl) valamint tényleg nem láttam olyat másnál még, hogy vki felugrik dobni, ebbe beleugrik a védő, és támadót fújnak. márpedig ez visszatérő fúják KATnál.
csebi
alapvetően arra céloztam hogy kat faltjai azok faltok és volt is ami elmaradt azon kívül is
a morant esetről lemaradtam mert közben dolgoztam de a másik 3 nem volt kérdés
valamint jjj-t is elég könnyen fújják ki folyamatosan, szal nem ezen múlik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Jézusom ez a Bulls mily nézhetetlen ma este...jó pofáscsapás lett ez a meccs, bár már most a 3. negyedben inkább kikapcsoltam...itt az a jövő van sajnos, ami sehová se vezet...kivétel Vuch
Klaci79
A tegnapi kapcsán teljes mértékben egyetértek, de a jövővel nem teljesen. A csapat tavaly 31 meccset nyert idén 45-öt. Úgy,hogy kulcs játékosok voltak sérültek és nem is feltétlenül keveset.Az nagyon nagy kérdés, hogy Lavine-nel mit fogunk csinálni. Nagyon nem kéne őt kimaxolni, akkor inkább menjen, ha ennyit akar keresni. Vucevic is alapvetően hullámzó. Viszont én nagyon várok egy normálisan végig játszott szezont Patrick Williamstől. Várom, hogy Ayo milyen lesz 2. évében. Hogyha Alex és Lonzo is többet egészséges. Szóval vannak nekem is kétségeim, de, hogy teljesen kilátástalan lenne az azért nem.
Gergőke
Igen, alapszakaszban valóban jól néz ki és nyilván azzal kezdődik, hogy el kell jutni a rájátszásig. Nem biztos, hogy a Bucks persze a jó fokmérő jelenleg...de ami rohadtul zavar, az néhány ember totális hullámzása, hogy DeRozan egyszer dob 40-et, egyszer meg 10-et...LaVine-ben egyetértek, ha maxolni akarunk, keressünk egy igazi vezért, aki már PO szinten is tud úgy kosárlabdázni, hogy a csapat élére áll. Én bírom őt, de nagyon kíváncsi lennék, hogy ki az aki annyit fizet neki. Akiket meg leírtál az ok, fejlődési potenciál van bennük, de ez minden csapatnál ugyanígy van. Vuch meg legalább most a PO-ban nem hullámzik és az az igazán jó játékos, aki itt mutat valamit.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Beal, Harden, Tobias, Zion, Simmons, McCollum, Conley, Porzi, Holiday, Middleton, Lavine, Randle, Sabonis, Fox, Collins, Bogdanovic, Siakam, Vanvleet, Brown, Lowry, Westbrook, Russell, Wiggins nem kellenek. Irving és George esetleg ha átmennek az orvosikon, de amúgy ők se. Akkor inkább maradjon MPJ.

A Jazz-zel nem értek egyet. Messze a legkomplexebb keretük és kezdőjük volt/van az egész ligában a GSW mellett. A kezdőben 4 tag évi 20-30+ milliós kaliber, tavaly meg Favors, Ingles, Clarkson szintű kiegészítőkkel nyomultak. Hozzáteszem ez olyan nagyot idén sem esett: Whiteside, Alexander-Walker, House, Clarkson, Juancho, Paschall, Rudy Gay. A GSW után a legerősebb pad messze kimagaslóan. Itthoni NBA fejesek is folyamat gyűrűt/döntőt vártak tőlük.

Konkrétan Malone már ejtette ki 3-1-ről Snydert, két kezdő nélkül.
Cruyffista
Hát de ebből hány sztár ment oda és mennyiből csináltak ők sztár kalibert. Sosem lehet megítélni, hogy valaki a rendszer miatt jó vagy alapból is extra. Az indi a Kelet Spurse sok szempontból, de looser culture-al.

Pedig a kretén Stephensont nagyon bírtam Lebron ellen 🙂

több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Jézusom ez a Bulls mily nézhetetlen ma este...jó pofáscsapás lett ez a meccs, bár már most a 3. negyedben inkább kikapcsoltam...itt az a jövő van sajnos, ami sehová se vezet...kivétel Vuch
Klaci79
A tegnapi kapcsán teljes mértékben egyetértek, de a jövővel nem teljesen. A csapat tavaly 31 meccset nyert idén 45-öt. Úgy,hogy kulcs játékosok voltak sérültek és nem is feltétlenül keveset.Az nagyon nagy kérdés, hogy Lavine-nel mit fogunk csinálni. Nagyon nem kéne őt kimaxolni, akkor inkább menjen, ha ennyit akar keresni. Vucevic is alapvetően hullámzó. Viszont én nagyon várok egy normálisan végig játszott szezont Patrick Williamstől. Várom, hogy Ayo milyen lesz 2. évében. Hogyha Alex és Lonzo is többet egészséges. Szóval vannak nekem is kétségeim, de, hogy teljesen kilátástalan lenne az azért nem.

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
na ezt most kemény lenyelni.
alapvetően be kellett volna húzni, de azért az egész szériát elég komolyan befolyásolja-eldöntheti, hogy a bírók 30 perc környékére limitálják KAT játékperceit. ma is, befújták rá nagyon korán a 4. hibát , miközben egyértelműen Morantra kellett volna fújni. Azt meg továbbra sem tudom felfogni, hogyan lehet az, hogy felugrik dobni, beleesik a védő a dobásába, és rendszeresen támadót fújnak KATra ...
csebi
6. percben 2-t is fújhattak volna townsra mer a blocking fault után volt egy moving screen is
Negritis
oké de akkor az összes moving screent fújják be kb. ne tegyünk úgy, mintha ő csinálna egyedül ilyen screeneket, másoknak is lazán elengedik ezeket. de nyilván végigmehetünk az összes call-on, no callon, lesz ide is oda is tévedés, csakhát nagyon nem mindegy, hogy mikor történik ez.
viszont a fenti két dolognál tartom, hogy ha nem Towns a személy akkor Morantra fújják a hibát (ráadásul akkor Morant kerül hiba gondokba asszem neki is 4. lett volna talán szóval nagyon nem mindegy volt az az egy fújás ott, és persze, hogy a Wolves jött ki belőle rosszabbúl) valamint tényleg nem láttam olyat másnál még, hogy vki felugrik dobni, ebbe beleugrik a védő, és támadót fújnak. márpedig ez visszatérő fúják KATnál.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Jézusom ez a Bulls mily nézhetetlen ma este...jó pofáscsapás lett ez a meccs, bár már most a 3. negyedben inkább kikapcsoltam...itt az a jövő van sajnos, ami sehová se vezet...kivétel Vuch
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Beal, Harden, Tobias, Zion, Simmons, McCollum, Conley, Porzi, Holiday, Middleton, Lavine, Randle, Sabonis, Fox, Collins, Bogdanovic, Siakam, Vanvleet, Brown, Lowry, Westbrook, Russell, Wiggins nem kellenek. Irving és George esetleg ha átmennek az orvosikon, de amúgy ők se. Akkor inkább maradjon MPJ.

A Jazz-zel nem értek egyet. Messze a legkomplexebb keretük és kezdőjük volt/van az egész ligában a GSW mellett. A kezdőben 4 tag évi 20-30+ milliós kaliber, tavaly meg Favors, Ingles, Clarkson szintű kiegészítőkkel nyomultak. Hozzáteszem ez olyan nagyot idén sem esett: Whiteside, Alexander-Walker, House, Clarkson, Juancho, Paschall, Rudy Gay. A GSW után a legerősebb pad messze kimagaslóan. Itthoni NBA fejesek is folyamat gyűrűt/döntőt vártak tőlük.

Konkrétan Malone már ejtette ki 3-1-ről Snydert, két kezdő nélkül.
több mint 4 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 416
amúgy én nem értek egyet Malone hosszabbításával, de tény hogy nem rossz edző és nem tudom ki lehetne instant előrelépés

az pedig hogy a szezont nem engedték el sztem Jokic döntése volt, nehéz neki azt mondani hogy nope
azzal se értek egyet hogy ne lenne benne még 5-6 év mvp szint, neki az öregedés nem fog annyit ártani mint mondjuk embiidnek, ahogy nem is annyira sérülékeny
Negritis
A Quin Snyder Jazz házasság megfáradt, őt simán lehetne hozni.
Bár azok után, hogy a kirúgott Carlisle-t nem hozták el kb tök mindegy ki lenne elérhető
FLZOLI
sztem Snyderrel se lennének előrébb
Negritis
Synder miben jobb mint Malone ?
Szerintem visszalépés lenne.
Nem gondoltam volna ezt leírom úgy 2-3 éve 😀
Toca
kicsit olyan ez mint a raptors és casey esete
Negritis
Nekem amúgy az egyik kedvenc edzőm Snyder és ennek a Jazznek kb itt a plafonja ahol ők elüzemelnek már évek óta. A középszerűnél jobbak,de nincs olyan játékosuk ami miatt jobbak lehetnének. Plusz Gobert játéka is az én fejemben eléggé kérdőjeles így playoff időkben.
Szerintem Malone megérdemel egy olyan szezont,amikor jó esetben mindhárom játékosa egészséges,megnézni azt hogyan kezeli és hogyan tud sakkozni velük,ha Brett Brown is kapott egy évet a Philly super teammel,ő mégjobban megérdemli. Snyderrel jobb védekezők lennének egy jó fokkal,hozna egy csapatbarátabb,kevésbé Jokic centrikus rendszert,de olyan sokkal több szerintem nem lenne a csapat. Nate McMillan dettó. Elérhető edzők közül meg max D'Antonit tudnám elképzelni, mit kezd Jokiccal,de nem biztos,hogy az offenzív oldalánál vannak bajok.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
amúgy én nem értek egyet Malone hosszabbításával, de tény hogy nem rossz edző és nem tudom ki lehetne instant előrelépés

az pedig hogy a szezont nem engedték el sztem Jokic döntése volt, nehéz neki azt mondani hogy nope
azzal se értek egyet hogy ne lenne benne még 5-6 év mvp szint, neki az öregedés nem fog annyit ártani mint mondjuk embiidnek, ahogy nem is annyira sérülékeny
Negritis
A Quin Snyder Jazz házasság megfáradt, őt simán lehetne hozni.
Bár azok után, hogy a kirúgott Carlisle-t nem hozták el kb tök mindegy ki lenne elérhető
FLZOLI
sztem Snyderrel se lennének előrébb
Negritis
Synder miben jobb mint Malone ?
Szerintem visszalépés lenne.
Nem gondoltam volna ezt leírom úgy 2-3 éve 😀
Toca
kicsit olyan ez mint a raptors és casey esete

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Middleton kihagyja a széria hátralévő meccseit, ha jól tudom MCL sérülés miatt
Gergőke
jah, és booker is 2-3 hétig off

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
amúgy én nem értek egyet Malone hosszabbításával, de tény hogy nem rossz edző és nem tudom ki lehetne instant előrelépés

az pedig hogy a szezont nem engedték el sztem Jokic döntése volt, nehéz neki azt mondani hogy nope
azzal se értek egyet hogy ne lenne benne még 5-6 év mvp szint, neki az öregedés nem fog annyit ártani mint mondjuk embiidnek, ahogy nem is annyira sérülékeny
Negritis
A Quin Snyder Jazz házasság megfáradt, őt simán lehetne hozni.
Bár azok után, hogy a kirúgott Carlisle-t nem hozták el kb tök mindegy ki lenne elérhető
FLZOLI
sztem Snyderrel se lennének előrébb
Negritis
Synder miben jobb mint Malone ?
Szerintem visszalépés lenne.
Nem gondoltam volna ezt leírom úgy 2-3 éve 😀