Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Az biztos hogy Mitchell fejlődése nagyon megtorpant
Negritis
Szerintem ez a plafon neki. Nem hiszem, hogy erről Gobert tehet. De már évek óta megy, hogy rossz a viszonyuk, valamelyiket el kell adni és kész.
Toca
Jaj, mindig úgy szeretem, amikor egy bajnokcsapat építésének szempontjából 2nd tier játékosok elkezdenek okoskodni... Nem hinném, hogy a bármelyik GM-et megkérnénk, hogy rakjon össze egy bajnokesélyes keretet, akkor a névsor Gobert vagy Mitchell nevével kezdődne...
somoskovig
szted van 30 jobb alapkő mint Gobert? nem vagyok benne biztos
és most arról beszélünk hogy Utah-ban ez nem működik, viszont bármi van mindig Rudy-t veszik elő pedig ő hozza magát és azt amit tud, Donovan viszont megrekedt, de mégse kell viselnie a kudarc terheit

és itt a hangsúly nem azon van hogy TE kit ítélsz meg sarokkőnek, hanem hogy a Jazz mit gondolt
Negritis
Nem tudom, hogy ha lenne egy full redraft az NBA-ben, akkor Gobert első körös lenne-e, de nem hiszem. Értem, hogy kiváló védő, meg ilyesmi, de 12 pontos és 12 lepattanós karrierátlaga van, ez egy meccsenkénti 2 kosárral upgrade-elt Dennis Rodman, ha nagyon g*ci akarok lenni. Asszisztot nem ad, triplát nem dob. Ha LeBron meg Wade mellett ő lett volna a 3. Bosh helyett, akkor többet nyert volna a Heat abban az időszakban, kb. ennyit tudok róla elképzelni.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Az biztos hogy Mitchell fejlődése nagyon megtorpant
Negritis
Szerintem ez a plafon neki. Nem hiszem, hogy erről Gobert tehet. De már évek óta megy, hogy rossz a viszonyuk, valamelyiket el kell adni és kész.
Toca
Jaj, mindig úgy szeretem, amikor egy bajnokcsapat építésének szempontjából 2nd tier játékosok elkezdenek okoskodni... Nem hinném, hogy a bármelyik GM-et megkérnénk, hogy rakjon össze egy bajnokesélyes keretet, akkor a névsor Gobert vagy Mitchell nevével kezdődne...
somoskovig
szted van 30 jobb alapkő mint Gobert? nem vagyok benne biztos
és most arról beszélünk hogy Utah-ban ez nem működik, viszont bármi van mindig Rudy-t veszik elő pedig ő hozza magát és azt amit tud, Donovan viszont megrekedt, de mégse kell viselnie a kudarc terheit

és itt a hangsúly nem azon van hogy TE kit ítélsz meg sarokkőnek, hanem hogy a Jazz mit gondolt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Az biztos hogy Mitchell fejlődése nagyon megtorpant
Negritis
Szerintem ez a plafon neki. Nem hiszem, hogy erről Gobert tehet. De már évek óta megy, hogy rossz a viszonyuk, valamelyiket el kell adni és kész.
Toca
Jaj, mindig úgy szeretem, amikor egy bajnokcsapat építésének szempontjából 2nd tier játékosok elkezdenek okoskodni... Nem hinném, hogy a bármelyik GM-et megkérnénk, hogy rakjon össze egy bajnokesélyes keretet, akkor a névsor Gobert vagy Mitchell nevével kezdődne...

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Az biztos hogy Mitchell fejlődése nagyon megtorpant
Negritis
Szerintem ez a plafon neki. Nem hiszem, hogy erről Gobert tehet. De már évek óta megy, hogy rossz a viszonyuk, valamelyiket el kell adni és kész.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Az biztos hogy Mitchell fejlődése nagyon megtorpant

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
ha nem nézhető vissza akkor tipikus balfasz töketlen döntés a bíróktól
Negritis
majd kíváncsi leszek a reportra h erre mit írnak: gondolom CNC 😊

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
még 3 ilyen meccset és elégedett leszek a párharccal
Negritis
Egyébként ez a lényeg, őszintén szólva nem néztem túl sok Memphis meccset idén, de ez a rohanás, amit tolnak, valami egészen brutális, és ebben jó partner a GSW is.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Ez a feldobasos díjas mi a bánat volt a végén?
somoskovig
Továbbra is a Memphist tolják a bírók
csebi
dehogy tolják, jjj megint kapott egy csomó kamu faltot
szimplán balfaszok voltak a bírók és nem nézték vissza (nem tudom visszanézhető-e)
Negritis
amúgy nem nézhető vissza, csak ha challenge van (asszem már nem maradt egyik edzőnél sem).
szerk.: egy csomót? 3 pf-je volt hát akkor mind az volt?
csebi
2 volt kamu, félig még aludtam mikor írtam 😊

ha nem nézhető vissza akkor tipikus balfasz töketlen döntés a bíróktól
de összességében mind2 oldalra kb ugyanannyit tévedtek
még 3 ilyen meccset és elégedett leszek a párharccal

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 732 — Amerikai sportok rajongója
Bitang nehéz és fontos meccset nyertünk Memphisben, bravó! Poole elképesztő milyen jó játékos lett, a playoffban is.
zavi27
Azért lefottem, Thompson kihagy két FT-t majd a bírok full random feldobast ítélnek egy tok egyértelmű esetnél.
Green nélkül ráadásul.
El kéne hozni a másodikat is.
Toca
Igen, volt pár hátráltató körülmény, de ezek mindig benne lehetnek ide is oda is. ezért volt extrán jó, hogy így is ment.😊
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Bitang nehéz és fontos meccset nyertünk Memphisben, bravó! Poole elképesztő milyen jó játékos lett, a playoffban is.
zavi27
Azért lefottem, Thompson kihagy két FT-t majd a bírok full random feldobast ítélnek egy tok egyértelmű esetnél.
Green nélkül ráadásul.
El kéne hozni a másodikat is.
több mint 4 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 732 — Amerikai sportok rajongója
Bitang nehéz és fontos meccset nyertünk Memphisben, bravó! Poole elképesztő milyen jó játékos lett, a playoffban is.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Ez a feldobasos díjas mi a bánat volt a végén?
somoskovig
Továbbra is a Memphist tolják a bírók
csebi
dehogy tolják, jjj megint kapott egy csomó kamu faltot
szimplán balfaszok voltak a bírók és nem nézték vissza (nem tudom visszanézhető-e)
Negritis
amúgy nem nézhető vissza, csak ha challenge van (asszem már nem maradt egyik edzőnél sem).
szerk.: egy csomót? 3 pf-je volt hát akkor mind az volt?

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Ez a feldobasos díjas mi a bánat volt a végén?
somoskovig
Továbbra is a Memphist tolják a bírók
csebi
dehogy tolják, jjj megint kapott egy csomó kamu faltot
szimplán balfaszok voltak a bírók és nem nézték vissza (nem tudom visszanézhető-e)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Ez a feldobasos díjas mi a bánat volt a végén?
somoskovig
Csak hogy így jobban fájjon a Grizzlesnek, hogy így se lett meg.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Ez a feldobasos díjas mi a bánat volt a végén?
somoskovig
Továbbra is a Memphist tolják a bírók

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Ez a feldobasos díjas mi a bánat volt a végén?

több mint 4 éve
YoungZeeZee 9 848
Green belejott😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elèg bukónak nèz ki az első meccs 🥴
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 547
Smart zöld haja büntet.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Az első körben minden párharcban a magasabban kiemelt csapat jutott tovább.
Kampman
Ez kb papírforma.
Bőven kiemelkedik idén ez az 4-4 csapat mindkét oldalon.
Toca
ebben nem értek egyet
a raptorsnál FVV/Barnes nem sérül meg teljesen máshogy alakulhatott volna
a Jazz meg chokerkedett de alapvetően nem rosszabb ennyivel mint a Jazz

a top6 kiemlkedett az tény
Negritis
Egy full FVV-vel és nem rookie Barnessal lehetett volna 7 meccs és izgalom / Raps továbbjutás.
Full FVV februárban megszűnt idénre, Barnes meg rookie nagy meglepetés lett volna ha végig tudja hozni.

Jazz rosszabb ennyivel idén plane, ráadásul Luka nem volt 2 vagy 3 meccset. Ott is a sérülés óta nem teljes a keret.

Szóval nálam ahogy elindult a playoff max az nem volt papírforma hogy így Luka nélkül is meccsben volt a Mavs.
Teljes kerekekkel igazad van.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenesetre Embiid kihagyja az első kèt meccset, lehet Hardennek elő lèpni ès szükség lesz az extra Maxra 😊
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Elég jó kis párharc beharangozók szoktak itt lenni:

 kezdo5.hu/nba/blogok-nba-playoff-2022-a-masodik-kor-elozetese-1/4-49642

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Az első körben minden párharcban a magasabban kiemelt csapat jutott tovább.
Kampman
Ez kb papírforma.
Bőven kiemelkedik idén ez az 4-4 csapat mindkét oldalon.
Toca
ebben nem értek egyet
a raptorsnál FVV/Barnes nem sérül meg teljesen máshogy alakulhatott volna
a Jazz meg chokerkedett de alapvetően nem rosszabb ennyivel mint a Jazz

a top6 kiemlkedett az tény

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Az első körben minden párharcban a magasabban kiemelt csapat jutott tovább.
Kampman
Ez kb papírforma.
Bőven kiemelkedik idén ez az 4-4 csapat mindkét oldalon.