Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
kiindulva abból hogy csak a harden trade óta mennyire toxikusan viselkedik embiid és doc
Negritis
erről lemaradtam. mi a szitu?
csebi
buknak egy meccsen, harden szar: doc szerint többet kéne vállania ha nem megy be akkor is
kövi meccset bukják a végén harden szar de többet dob: doc szerint túl sokat vállalt és így a pad kihült
buknak meccset: embiid szerint vissza kéne mennie a régibe, de ezt nem neki kell mondania hanem az edzőnek
doc konkrétan inkább bukik 2t a miami ellen de nem teszi ki DAJ-t a kezdőből csak mert rákérdezett egy újságíró

ez csak egy kivonat a passzív agresszív BSből ami megy
Negritis
Mondjuk ha ez minden csapatnál így megy akkor lehet Harden nem csak áldozat.
Persze a Phili Harden tradején kívül nekem egy érthetetlenebb döntése van csak, miért hiszik hogy Doc-cal valaha is bajnokok lehetnek. NBA Pep-je, nyertek neki a játékosok bajnoki címet aztán azóta csak chockerkedik. Mondjuk dandee csapataiból jön mindkettő, nem is meglepő a hasonlóság 😛 😀
Toca
Vicces de pont ez jutott nekem is eszembe 🤪🥳🤪🤪🥳🤪 amúg hamarabb kapcsolódtam mind a Celticshez mind a Barcához mint hogy ott edzők lettek. A 76rs csak azért "izgat" mert Philly csapat.

Azt mondjuk nem írom alá, hogy Pep a Barcával csak a játèkosok miatt lett sikeres. Erős kölcsönhatás, jó együttállás volt akkor.

Egyébként ha már itt tartunk hogy is volt az a 2018 januári konferencia döntő??? 🥳🥳🥳🤪🥳🥳🤪🥳
dande
Nem volt januárban NBA konf döntő csak később és ki is kapott mindkét kedvenc csapatod 😛 😀 😀
Toca
Hátha magát hülyènek tettetni menő, hogy nem vágja, hogy NFLről írtam, (amikor tudjuk, hogy vágja) akkor hajrá 😜😜😜😜😜🥳🥳🥳peace 😊
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
kiindulva abból hogy csak a harden trade óta mennyire toxikusan viselkedik embiid és doc
Negritis
erről lemaradtam. mi a szitu?
csebi
buknak egy meccsen, harden szar: doc szerint többet kéne vállania ha nem megy be akkor is
kövi meccset bukják a végén harden szar de többet dob: doc szerint túl sokat vállalt és így a pad kihült
buknak meccset: embiid szerint vissza kéne mennie a régibe, de ezt nem neki kell mondania hanem az edzőnek
doc konkrétan inkább bukik 2t a miami ellen de nem teszi ki DAJ-t a kezdőből csak mert rákérdezett egy újságíró

ez csak egy kivonat a passzív agresszív BSből ami megy
Negritis
Mondjuk ha ez minden csapatnál így megy akkor lehet Harden nem csak áldozat.
Persze a Phili Harden tradején kívül nekem egy érthetetlenebb döntése van csak, miért hiszik hogy Doc-cal valaha is bajnokok lehetnek. NBA Pep-je, nyertek neki a játékosok bajnoki címet aztán azóta csak chockerkedik. Mondjuk dandee csapataiból jön mindkettő, nem is meglepő a hasonlóság 😛 😀
Toca
Vicces de pont ez jutott nekem is eszembe 🤪🥳🤪🤪🥳🤪 amúg hamarabb kapcsolódtam mind a Celticshez mind a Barcához mint hogy ott edzők lettek. A 76rs csak azért "izgat" mert Philly csapat.

Azt mondjuk nem írom alá, hogy Pep a Barcával csak a játèkosok miatt lett sikeres. Erős kölcsönhatás, jó együttállás volt akkor.

Egyébként ha már itt tartunk hogy is volt az a 2018 januári konferencia döntő??? 🥳🥳🥳🤪🥳🥳🤪🥳
dande
Nem volt januárban NBA konf döntő csak később és ki is kapott mindkét kedvenc csapatod 😛 😀 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
kiindulva abból hogy csak a harden trade óta mennyire toxikusan viselkedik embiid és doc
Negritis
erről lemaradtam. mi a szitu?
csebi
buknak egy meccsen, harden szar: doc szerint többet kéne vállania ha nem megy be akkor is
kövi meccset bukják a végén harden szar de többet dob: doc szerint túl sokat vállalt és így a pad kihült
buknak meccset: embiid szerint vissza kéne mennie a régibe, de ezt nem neki kell mondania hanem az edzőnek
doc konkrétan inkább bukik 2t a miami ellen de nem teszi ki DAJ-t a kezdőből csak mert rákérdezett egy újságíró

ez csak egy kivonat a passzív agresszív BSből ami megy
Negritis
Mondjuk ha ez minden csapatnál így megy akkor lehet Harden nem csak áldozat.
Persze a Phili Harden tradején kívül nekem egy érthetetlenebb döntése van csak, miért hiszik hogy Doc-cal valaha is bajnokok lehetnek. NBA Pep-je, nyertek neki a játékosok bajnoki címet aztán azóta csak chockerkedik. Mondjuk dandee csapataiból jön mindkettő, nem is meglepő a hasonlóság 😛 😀
Toca
Vicces de pont ez jutott nekem is eszembe 🤪🥳🤪🤪🥳🤪 amúg hamarabb kapcsolódtam mind a Celticshez mind a Barcához mint hogy ott edzők lettek. A 76rs csak azért "izgat" mert Philly csapat.

Azt mondjuk nem írom alá, hogy Pep a Barcával csak a játèkosok miatt lett sikeres. Erős kölcsönhatás, jó együttállás volt akkor.

Egyébként ha már itt tartunk hogy is volt az a 2018 januári konferencia döntő??? 🥳🥳🥳🤪🥳🥳🤪🥳
dande
Rivers már megmutatta párszor hogy egy átlagos edző, de semmi extra
az a bajnoki cím alapvetően Thibs és Garnett érdeme valamint a végtelen mennyiségű talenté ami a csapatban volt
nem véletlen hogy mikor a tűz kicsit lankadt nem sikerült ismételni, ott már edzői kvalitás sem ártott volna
de valamiért All Time Great coachként van számon tartva, ami nekem mókás
top 30-35 környékére odafér valszeg, de hogy nem top 10-15 mint ahova teszik az ziher

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
kiindulva abból hogy csak a harden trade óta mennyire toxikusan viselkedik embiid és doc
Negritis
erről lemaradtam. mi a szitu?
csebi
buknak egy meccsen, harden szar: doc szerint többet kéne vállania ha nem megy be akkor is
kövi meccset bukják a végén harden szar de többet dob: doc szerint túl sokat vállalt és így a pad kihült
buknak meccset: embiid szerint vissza kéne mennie a régibe, de ezt nem neki kell mondania hanem az edzőnek
doc konkrétan inkább bukik 2t a miami ellen de nem teszi ki DAJ-t a kezdőből csak mert rákérdezett egy újságíró

ez csak egy kivonat a passzív agresszív BSből ami megy
Negritis
Mondjuk ha ez minden csapatnál így megy akkor lehet Harden nem csak áldozat.
Persze a Phili Harden tradején kívül nekem egy érthetetlenebb döntése van csak, miért hiszik hogy Doc-cal valaha is bajnokok lehetnek. NBA Pep-je, nyertek neki a játékosok bajnoki címet aztán azóta csak chockerkedik. Mondjuk dandee csapataiból jön mindkettő, nem is meglepő a hasonlóság 😛 😀
Toca
Vicces de pont ez jutott nekem is eszembe 🤪🥳🤪🤪🥳🤪 amúg hamarabb kapcsolódtam mind a Celticshez mind a Barcához mint hogy ott edzők lettek. A 76rs csak azért "izgat" mert Philly csapat.

Azt mondjuk nem írom alá, hogy Pep a Barcával csak a játèkosok miatt lett sikeres. Erős kölcsönhatás, jó együttállás volt akkor.

Egyébként ha már itt tartunk hogy is volt az a 2018 januári konferencia döntő??? 🥳🥳🥳🤪🥳🥳🤪🥳

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
kiindulva abból hogy csak a harden trade óta mennyire toxikusan viselkedik embiid és doc
Negritis
erről lemaradtam. mi a szitu?
csebi
buknak egy meccsen, harden szar: doc szerint többet kéne vállania ha nem megy be akkor is
kövi meccset bukják a végén harden szar de többet dob: doc szerint túl sokat vállalt és így a pad kihült
buknak meccset: embiid szerint vissza kéne mennie a régibe, de ezt nem neki kell mondania hanem az edzőnek
doc konkrétan inkább bukik 2t a miami ellen de nem teszi ki DAJ-t a kezdőből csak mert rákérdezett egy újságíró

ez csak egy kivonat a passzív agresszív BSből ami megy
Negritis
Mondjuk ha ez minden csapatnál így megy akkor lehet Harden nem csak áldozat.
Persze a Phili Harden tradején kívül nekem egy érthetetlenebb döntése van csak, miért hiszik hogy Doc-cal valaha is bajnokok lehetnek. NBA Pep-je, nyertek neki a játékosok bajnoki címet aztán azóta csak chockerkedik. Mondjuk dandee csapataiból jön mindkettő, nem is meglepő a hasonlóság 😛 😀

Szerkesztette: Toca
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
kiindulva abból hogy csak a harden trade óta mennyire toxikusan viselkedik embiid és doc
Negritis
erről lemaradtam. mi a szitu?
csebi
buknak egy meccsen, harden szar: doc szerint többet kéne vállania ha nem megy be akkor is
kövi meccset bukják a végén harden szar de többet dob: doc szerint túl sokat vállalt és így a pad kihült
buknak meccset: embiid szerint vissza kéne mennie a régibe, de ezt nem neki kell mondania hanem az edzőnek
doc konkrétan inkább bukik 2t a miami ellen de nem teszi ki DAJ-t a kezdőből csak mert rákérdezett egy újságíró

ez csak egy kivonat a passzív agresszív BSből ami megy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
kiindulva abból hogy csak a harden trade óta mennyire toxikusan viselkedik embiid és doc
Negritis
erről lemaradtam. mi a szitu?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Simmons hátát műtik, reméljük ez megoldja a gondjait
Negritis
Hát, nem tudom, hogy a gerincet így beültetve is ki lehet-e alakítani...
somoskovig
kiindulva abból hogy csak a harden trade óta mennyire toxikusan viselkedik embiid és doc nem biztos hogy simmons gerincével van gond

valamint ez nekem kicsit hasonló mint a kawhi-spurs orvosi stáb esete (vagy akár a deng - bulls) és sose tudjuk meg mi volt a háttérben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Simmons hátát műtik, reméljük ez megoldja a gondjait
Negritis
Hát, nem tudom, hogy a gerincet így beültetve is ki lehet-e alakítani...

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Simmons hátát műtik, reméljük ez megoldja a gondjait

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
dawyd728 4 271
Most láttam csak a hajnali Brooks mészárlást. Baszki mit gondolt ez a kenguru kéz hosszú gyökér, h Giannis féle gibbon?! Ész nélkül. Ja köszönte szépen, h nem maradt rá potens védő. Én simán adnék ezért 5 meccset.
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
meccset nem láttam, de ahogy nézem Hardennél tényleg lefőtt
Negritis
épp írni akartam, hogy ezt meg senki sem említi meg ... gondolom Butler szétterrorizálta (bár én sem láttam a meccset).
csebi
El nem tud kepzelni mi lehet a baja. Oke hogy nem Lebron fele eletmodot nyom de nem igaz hogy 32 evesen elfogysz fizikalisan.
JéBé
valamelyik podcastben került elő hogy ugye gondok voltak a hátával
és az a probléma hogy ahhoz hogy ez ne zavarja kellene hogy folyamatosan dolgozzon rajta
az meg neki "büdös" így ez teljesen kinyírta az atletikusságát
Negritis
Siman megkapja majd az uj maxot es az megszarabb contract lesz mint Westbrooke, de ne legyen igazam.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 index.hu/sport/kosarlabda/2022/05/04/az-nba-pontkiralyaval-erositenenek-a-franciak-a-parizsi-olimpiara/

Durva duó lenne az Goberttel

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
gyá, mi lesz itt nyugaton... azon kívül, hogy megint a Suns megy döntőzni, vajon mennyi lesz az over/under a GSW-MEM alatti eltiltásokra?
slowmotion
sztem a suns nem jut döntőbe a gsw ellen, hacsak nem lesz súlyos sérülés
tavaly kurva nagy mákjuk volt az ellenfelek sérüléseivel és semmivel nem lettek jobbak idén
Negritis
nemtom. Kicsi Kesztyű mennyire számít?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
gyá, mi lesz itt nyugaton... azon kívül, hogy megint a Suns megy döntőzni, vajon mennyi lesz az over/under a GSW-MEM alatti eltiltásokra?
slowmotion
sztem a suns nem jut döntőbe a gsw ellen, hacsak nem lesz súlyos sérülés
tavaly kurva nagy mákjuk volt az ellenfelek sérüléseivel és semmivel nem lettek jobbak idén

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
gyá, mi lesz itt nyugaton... azon kívül, hogy megint a Suns megy döntőzni, vajon mennyi lesz az over/under a GSW-MEM alatti eltiltásokra?
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
russell kaphat egyáltalán szupermaxot?
ahhoz kellene egy all nba választás asszem, de a sima 5 éves maxa is borzasztóan sok lenne érte
~20ra mondom hogy jó deal lenne annyiért meg nem ír alá
Negritis
annyira nem vagyok tisztában az nba szerződések feltételeivel, de igen én is 20 körülire el tudnám fogadni, de a kétségeim továbbra is meg lennének, hogy vajon ő-e a helyes út előre.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
russell kaphat egyáltalán szupermaxot?
ahhoz kellene egy all nba választás asszem, de a sima 5 éves maxa is borzasztóan sok lenne érte
~20ra mondom hogy jó deal lenne annyiért meg nem ír alá

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
kérdés meddig adunk neki kimenőt a kora miatt
ő is meg russell is már 26 évesek, ami nem idős de kb a primejukban vannak vagy nagyon közel hozzá
bíztató volt a csapat Finch alatt ez vitathatatlan, csak mennyi van még bennük?
ott van a pelicans, twolves aki inkább 7-8 mint a top6 közeli


szal nekem az se fix hogy kövi 4 évben 4 PO lesz még a 4 play-int se mondanám fixre
Negritis
szóval akkro egy kis összegzés a szezonról:
nekem nem volt ez csalódás, sőőőt. ugye szezon előtt asszem 33.5 over/underről indult ehhez képest lett 46 win. ez nagyobbrészt köszönhető annak, hogy viszonylag megúsztuk a sérüléseket is, és Finch elképesztő mennyit adott hozzá főleg védekezésben ez a high wall mentalitás teljesen ült a regularban, a Memphis ellen talán kevésbé. reméljük folytatódik ez.

jövő kitekintés:
hát eléggé tele vagyunk szerződéssel, de remélem A-Rodékat nem érdekli és hajlandóak költeni a csapatra, elvileg ezért is vették/veszik meg.

Guard poszt: lényegi lejáró nincs. Beverley nekem bevált, védekezésben nagyon jó, elképesztő állat, és kell egy ilyen mentor a fiatalok mellé. Edwards sztem idén emelt a játékszinten, remélem jövőre még egyet ugrik, és fejlődik a passz hatékonysága, az, hogy teljes szezonban adott kb 75 assistot KAT-nak az nagyon kevés.
Russell: ő külön sor. nem volt rossz éve, de én többet várnék tőle. ő sem PG-ként hivatkozik magára, akkor viszont 18 pont kevés tőle, 7 assist rendben lenne. azonban PO-ban hatalmas betli volt a tag, cserébe keres jövőre 31 milliót, ami lejár. elvileg nyáron lehet vele hosszabbítani, de őszintén szólva én nem bánnám, ha el tudnánk cserélni vmi minőségi emberre. de úgysem fogjuk, mert a KAT bromance nagy erő. viszont remélem, hogy nem adunk neki még maxot sem, nem hogy super maxot.
Mclaughlin 2 milláért bőven megéri, sokat elmond, hogy a 6. meccset ő fejezte be Russell helyett.
Beasley: mehet isten hírével, ha kellene bkinek. elképesztő betli volt idén a csávó, mintha én álltam volna be helyette triplázni ...
Okogienek remélem nem élünk a QOval. nagyon visszafejlődött a csávó az utóbbi 2-3 évben.
Layman is remélem máshol ír alá.

Többi poszt: KAT sztem nagyon jó kis szezont tolt, védekezésben előre lépett. amiben fejlődnie kell, hogy a POban a hátára kell venni a csapatot. inkább ő dobjon az utolsó negyedben, mint Russell vagy Beverley. neki meg kell adni mindent, hogy maradjon, nehezen tudnám elképzelni nélküle a csapatot.
Vanderbilt, hasznos kiegészítő ember, bőven jó KAT mellett. de alapvetően neki nem kellene kezdenie.
Bolmaro: elég szagtalan volt, nem vette fel a ritmust még. tőle többet várnék a 2. évében.
McDaniels sztem nagyon jó kis játékos lesz, csak még picit erősödnie kellene. jó hír, hogy Beverley elviszi a nyári kis edzőtáborába Leonarddal remélem felszívja még az izzadságcseppet is utána. ő sztem jövőre nagyot fog ugrani, biztató a csávó nagyon.
Prince: lejáró, és hát nem ér 13 millát. ő szeretne maradni, meglátjuk, hogy Gupta hogyan dönt, én nem bánnám.

ami erősen látszik, hogy van egy alap kezdőnk, ami nem tűnik rossznak: Beverley, Russell, Edwards, Vanderbilt, KAT.
padról McDaniels és Mclaughlin az egyetlen értelmes érték. karcsú az SF poszt és őszintén sokat dobna rajtunk, ha jönne vki nagyon jó védekező PF KAT mellé, hogy rebounding fejlődjön. ezeket meg kell oldani vhogy, és akkor nem csak playinre lesz esélyünk. mert ezek nélkül én is úgy érzem, hogy playines csapat vagyunk, nagyon nagy szerencsével, meg ha több csapat is betlizik akkor max 5-6. hely. folytatni kell az értelmes építkezést, végre újra van 1stünk de hát 19. helyen nem tudom kire lehet esélyünk. talán Eason meg Kendall Brown. vagy Liddell ( de ő talán reach lenne). nem szabad Russellt túl fizetni (bár ő biztosan vmi supermax szerződést akar magának viszont azt nem szabad megadni főleg tekintettel majd Edwards szerződésére).

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legalább az X megvan 🤪 fogható lenne a Bucks de iszonyú kemèny lesz, mire a FcsD jön, kifáradhat rendesen a csapat. Az meg páne nehèz ha a Miami söpör amire sajna van esèly....

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 709
Közvetíti valamelyik magyar sport adó manapság az NBA-t? Nézem a műsorújságokat, de sehol nem látok közvetítést... Ti hol nézitek?
peterk2005
Néhány meccset a sport1-2 közvetít.
somoskovig
A nehany tulzas ha a heti 2 van
YoungZeeZee
Max 3 szokott lenni, viszont ha jól emlékszem Főcsoportdöntöktől az összes meccset adni szokták.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
YoungZeeZee 9 848
Közvetíti valamelyik magyar sport adó manapság az NBA-t? Nézem a műsorújságokat, de sehol nem látok közvetítést... Ti hol nézitek?
peterk2005
Néhány meccset a sport1-2 közvetít.
somoskovig
A nehany tulzas ha a heti 2 van
több mint 4 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 263 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Alt 1 meccs van hétközben hajnal meg 1-1 szombat vasárnap emberi időben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Közvetíti valamelyik magyar sport adó manapság az NBA-t? Nézem a műsorújságokat, de sehol nem látok közvetítést... Ti hol nézitek?
peterk2005
Itt:
 reddit.rnbastreams.com/
Csak a főcsoportdöntőket és döntő összes meccsét adják élőben. Addig válogatnak az adott meccskeretükből, Legutóbbi Trash Talkban említették, hogy a sporttv fb oldalát, műsorújságját érdemes követni majd a héten, de NBA cikkekben benne lesz.
Megnéztem a szombati Celtics - Bucks 3. meccset adják élőben 21.30-tól, ha addig nem változtatnak.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!