Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
most nézem az éjjeli meccset
és aztakurva

 www.youtube.com/watch?v=B5hkUDFw2Tk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Gondoltam leülök megnézni a továbbjutásunkat. Ehelyett majdnem 40 (!) pontos vereség Morant nélküli Memphis ellen?!
zavi27
Azért tegyük hozzá, hogy a Mephis jól védekezett, de az első félidőben főleg a 2.negyedben a GSW még azután is tökönlőtte magát miután már előtte egyszer tökönlőtte magát. 😀
Vannak ilyen meccsek, szerintem ezután már nem is pörögtek erre rá túlságosan otthon be kell húzni és kész.
Aztán vidámság.
több mint 4 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 730 — Amerikai sportok rajongója
Gondoltam leülök megnézni a továbbjutásunkat. Ehelyett majdnem 40 (!) pontos vereség Morant nélküli Memphis ellen?!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Amúgy Morant ha nem rohanás és tempó van valid elit player vagy kb csak a káoszban és tempóból él?
FLZOLI
félpályás támadásban nem olyan jó mert nincs rendes jumpere és a triplája is necces még
betörésben nagyon jó ami felállt védelmet is tud bontani, de főleg magas tempónál jön ki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mondjuk ez a meccs után mit érezhetnek a Kings fanok, kit sikerült már megint szerződtetni?
Walton legalább nem tudta a Warriorst lerontani, ez az ügyifogyi Brownnak szemlátomást sikerül.
dawyd728
Miért? Egy erősebb Memphist vertek meg, mint az első 3 meccsen.
Jughead
Brown egyre jobban elemében érzi magát. Disznó mázlista, h Kerr nem korábban lett covidos, különben nem lenne jövőre biztos állása.
dawyd728
Ne felejtsd el, hogy megkapta az alapszakasz talán legjobb csapatát ellenfélnek, míg Kerr a Moranttal felálló gyengített Grizzlies ellen játszhatott.
Jughead
Abban egyetértünk, h Morant és MVP szókapcsolat év közben mulatságos volt. Koránt sincs neki ekkora hatása. De nehogy már Morant ekkora fék legyen a csapatban, h vele sima bukó a párharc nélküle meg a Warriors azt se tudja fiú-e vagy lány.
dawyd728
Nyilván a mai meccsen minden beesett a Grizzliesnek, ami nem reális, de a védekezésük ég és föld Morant nélkül és így benne vannak az ilyen meccsek, ha minden beesik, de az mindenképpen, hogy szoros meccseket játszanak (mint a 4. meccsen). A védekezés már az alapszakaszban is 6 ponttal volt jobb Moranttal /100 labdabirtoklás, ez pedig a PO-ban már 10 (!) pontra emelkedett. A Grizzlies-nek pedig jobban fekszik ez a játék, mint az amit Ja-val játszanak, ilyen a keretük többi része.

Nem véletlen hozott a Grizzlies 20-4-et (és az utolsó 2 tét nélküli meccset bukták) Morant nélkül és 36-21-et vele (illetve az utolsó meccset bukták, de ott már mindenki ült, aki az aktív rotáció tagja) az alapszakaszban.


Ne felejtsd el, hogy megkapta az alapszakasz talán legjobb csapatát ellenfélnek, míg Kerr a Moranttal felálló gyengített Grizzlies ellen játszhatott.
Jughead
Viccelsz, bolondozol.
Cruyffista
Nem. Ez a csapat a Morant nélküli játékra tökéletes. Ez nem Morant kritikája, egyszerűen ennek a csapatnak jobban áll a kevésbé rohanós, inkább a védekezésre építő játék.
Jughead
Amúgy Morant ha nem rohanás és tempó van valid elit player vagy kb csak a káoszban és tempóból él?

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 779
Mondjuk ez a meccs után mit érezhetnek a Kings fanok, kit sikerült már megint szerződtetni?
Walton legalább nem tudta a Warriorst lerontani, ez az ügyifogyi Brownnak szemlátomást sikerül.
dawyd728
Miért? Egy erősebb Memphist vertek meg, mint az első 3 meccsen.
Jughead
Brown egyre jobban elemében érzi magát. Disznó mázlista, h Kerr nem korábban lett covidos, különben nem lenne jövőre biztos állása.
dawyd728
Ne felejtsd el, hogy megkapta az alapszakasz talán legjobb csapatát ellenfélnek, míg Kerr a Moranttal felálló gyengített Grizzlies ellen játszhatott.
Jughead
Abban egyetértünk, h Morant és MVP szókapcsolat év közben mulatságos volt. Koránt sincs neki ekkora hatása. De nehogy már Morant ekkora fék legyen a csapatban, h vele sima bukó a párharc nélküle meg a Warriors azt se tudja fiú-e vagy lány.
dawyd728
Nyilván a mai meccsen minden beesett a Grizzliesnek, ami nem reális, de a védekezésük ég és föld Morant nélkül és így benne vannak az ilyen meccsek, ha minden beesik, de az mindenképpen, hogy szoros meccseket játszanak (mint a 4. meccsen). A védekezés már az alapszakaszban is 6 ponttal volt jobb Moranttal /100 labdabirtoklás, ez pedig a PO-ban már 10 (!) pontra emelkedett. A Grizzlies-nek pedig jobban fekszik ez a játék, mint az amit Ja-val játszanak, ilyen a keretük többi része.

Nem véletlen hozott a Grizzlies 20-4-et (és az utolsó 2 tét nélküli meccset bukták) Morant nélkül és 36-21-et vele (illetve az utolsó meccset bukták, de ott már mindenki ült, aki az aktív rotáció tagja) az alapszakaszban.


Ne felejtsd el, hogy megkapta az alapszakasz talán legjobb csapatát ellenfélnek, míg Kerr a Moranttal felálló gyengített Grizzlies ellen játszhatott.
Jughead
Viccelsz, bolondozol.
Cruyffista
Nem. Ez a csapat a Morant nélküli játékra tökéletes. Ez nem Morant kritikája, egyszerűen ennek a csapatnak jobban áll a kevésbé rohanós, inkább a védekezésre építő játék.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Egyébként ahhoz kèpest hogy arról volt szó 4-0val kisöpörnek, nem rossz ez, meg lehetne rosszabb is csak azért ha már megvolt az esèly jó lett volna megragadni.. 😊
dande
Sőt, itthoni szakik lazán bemondtak 4-0, 4-1-es Celtics továbbjutásokat. A fogadóirodák is nekik adták a szériát. Szerintem ez nagyon komoly bukta ezzel a win now kerettel.


Jughead
Cruyffista
Nem tudom, èn meg simán a Bucksot láttam esèlyesebbnek már csak a címvèdès okán is a legtöbb helyen.

A win now keret meg erős (mondhatnám barokkos 😉😜) túlzás az első èves Udokával, pláne úgy hogy alapszakasz fèlidőben mèg sehogy se álltunk....Smart Tatum ès JaBrown akit èrdemben lehet említeni, mindenki más felül teljesít, ezèrt voltunk egyáltalán partiban eddig....lehet csak eddig...a komoly buktától messze vagyunk...
dande
jep middleton miatt kb az volt a mondás hogy 1.5 győzelem várható a buckstól mert nincs meg a fegyver támadásban
ami egyébként igaz is lenne csak jani meg úgy döntött hogy meg kéne nyerni a párharcot

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként ahhoz kèpest hogy arról volt szó 4-0val kisöpörnek, nem rossz ez, meg lehetne rosszabb is csak azért ha már megvolt az esèly jó lett volna megragadni.. 😊
dande
Sőt, itthoni szakik lazán bemondtak 4-0, 4-1-es Celtics továbbjutásokat. A fogadóirodák is nekik adták a szériát. Szerintem ez nagyon komoly bukta ezzel a win now kerettel.


Jughead
Cruyffista
Nem tudom, èn meg simán a Bucksot láttam esèlyesebbnek már csak a címvèdès okán is a legtöbb helyen.

A win now keret meg erős (mondhatnám barokkos 😉😜) túlzás az első èves Udokával, pláne úgy hogy alapszakasz fèlidőben mèg sehogy se álltunk....Smart Tatum ès JaBrown akit èrdemben lehet említeni, mindenki más felül teljesít, ezèrt voltunk egyáltalán partiban eddig....lehet csak eddig...a komoly buktától messze vagyunk...

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
dawyd728 4 271
Mondjuk ez a meccs után mit érezhetnek a Kings fanok, kit sikerült már megint szerződtetni?
Walton legalább nem tudta a Warriorst lerontani, ez az ügyifogyi Brownnak szemlátomást sikerül.
dawyd728
Miért? Egy erősebb Memphist vertek meg, mint az első 3 meccsen.
Jughead
Brown egyre jobban elemében érzi magát. Disznó mázlista, h Kerr nem korábban lett covidos, különben nem lenne jövőre biztos állása.
dawyd728
Ne felejtsd el, hogy megkapta az alapszakasz talán legjobb csapatát ellenfélnek, míg Kerr a Moranttal felálló gyengített Grizzlies ellen játszhatott.
Jughead
Abban egyetértünk, h Morant és MVP szókapcsolat év közben mulatságos volt. Koránt sincs neki ekkora hatása. De nehogy már Morant ekkora fék legyen a csapatban, h vele sima bukó a párharc nélküle meg a Warriors azt se tudja fiú-e vagy lány.
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Egyébként ahhoz kèpest hogy arról volt szó 4-0val kisöpörnek, nem rossz ez, meg lehetne rosszabb is csak azért ha már megvolt az esèly jó lett volna megragadni.. 😊
dande
Mármint most ez melyik csapat? A Memphisnél megáll, ott tényleg mindenki Warriorst tippelt, de a Celticset Middleton sérülése után mindenhol továbbjutónak tippelték nagyjából. Sőt, itthoni szakik lazán bemondtak 4-0, 4-1-es Celtics továbbjutásokat. A fogadóirodák is nekik adták a szériát. Szerintem ez nagyon komoly bukta ezzel a win now kerettel.


Ne felejtsd el, hogy megkapta az alapszakasz talán legjobb csapatát ellenfélnek, míg Kerr a Moranttal felálló gyengített Grizzlies ellen játszhatott.
Jughead
Viccelsz, bolondozol.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Egyébként ahhoz kèpest hogy arról volt szó 4-0val kisöpörnek, nem rossz ez, meg lehetne rosszabb is csak azért ha már megvolt az esèly jó lett volna megragadni.. 😊
dande
Mikor volt róla szó? Én legtöbb szakitol4-3 vagy 4-2 Celticset hallottam.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként ahhoz kèpest hogy arról volt szó 4-0val kisöpörnek, nem rossz ez, meg lehetne rosszabb is csak azért ha már megvolt az esèly jó lett volna megragadni.. 😊
több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 779
Mondjuk ez a meccs után mit érezhetnek a Kings fanok, kit sikerült már megint szerződtetni?
Walton legalább nem tudta a Warriorst lerontani, ez az ügyifogyi Brownnak szemlátomást sikerül.
dawyd728
Miért? Egy erősebb Memphist vertek meg, mint az első 3 meccsen.
Jughead
Brown egyre jobban elemében érzi magát. Disznó mázlista, h Kerr nem korábban lett covidos, különben nem lenne jövőre biztos állása.
dawyd728
Ne felejtsd el, hogy megkapta az alapszakasz talán legjobb csapatát ellenfélnek, míg Kerr a Moranttal felálló gyengített Grizzlies ellen játszhatott.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 9 847
A mai meccsek kozul melyik volt a legizgibb es dramaibb?este megneznem.koszi😀
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
Micsoda chokejob, következő meccsen sima kiesés.

Ez a core sosem lesz bajnok, ahhoz 1-es és 2-es poszton is nagyon súlyos hiányosságok vannak a labda mindkét oldalán, ami különösen a mai perimeter-orientált ligában garantálja a sikertelenséget.
Kampman
Azért ez kicsit overreaction.
Brown és Tatum 25-24 évesek. Mellesleg nem hiszem hogy a perimeteren van a gond, ha 18 lepattanoval szed többet az ellenfél.
Persze ezt a Bucksot kintről kene szetlőni amire nem alkalmas a Celtics úgy tűnik, de még mindig simán lehet 4-3 nekik, hosszú távon meg Udoka első szezonja hoz képest ha kiesnek is eleg jó lett.
Toca
Nagyon könnyen és simán dobta a hármasokat a Bucks az egész meccsen, akár az elején, akár a comeback kezdetekor. Ebben úgy általában elég sok csapat jobb szokott lenni, mint a Celtics. De a már a labdafelhozatalnál elkövetett turnoverekben is az élmezőnyben kell, hogy legyünk, ha van erről statisztika.
Nyilván a pattanózások is borzalmasan sikerültek, ez tény.
De az is, hogy ennek a csapatnak évek óta a PG-SG pozíciók a rákfenéi (még ha ezek a posztok ennyire mereven már nem is léteznek). Nem véletlen az átjáróház ezen a fronton az utóbbi években: Thomas, Irving, Fournier, Walker, Schröder, most talán Smartnak lenne valami ilyesmi a feladata.

Szerkesztette: Kampman
több mint 4 éve
dawyd728 4 271
Mondjuk ez a meccs után mit érezhetnek a Kings fanok, kit sikerült már megint szerződtetni?
Walton legalább nem tudta a Warriorst lerontani, ez az ügyifogyi Brownnak szemlátomást sikerül.
dawyd728
Miért? Egy erősebb Memphist vertek meg, mint az első 3 meccsen.
Jughead
Brown egyre jobban elemében érzi magát. Disznó mázlista, h Kerr nem korábban lett covidos, különben nem lenne jövőre biztos állása.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Micsoda chokejob, következő meccsen sima kiesés.

Ez a core sosem lesz bajnok, ahhoz 1-es és 2-es poszton is nagyon súlyos hiányosságok vannak a labda mindkét oldalán, ami különösen a mai perimeter-orientált ligában garantálja a sikertelenséget.
Kampman
Azért ez kicsit overreaction.
Brown és Tatum 25-24 évesek. Mellesleg nem hiszem hogy a perimeteren van a gond, ha 18 lepattanoval szed többet az ellenfél.
Persze ezt a Bucksot kintről kene szetlőni amire nem alkalmas a Celtics úgy tűnik, de még mindig simán lehet 4-3 nekik, hosszú távon meg Udoka első szezonja hoz képest ha kiesnek is eleg jó lett.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
Micsoda chokejob, következő meccsen sima kiesés.

Ez a core sosem lesz bajnok, ahhoz 1-es és 2-es poszton is nagyon súlyos hiányosságok vannak a labda mindkét oldalán, ami különösen a mai perimeter-orientált ligában garantálja a sikertelenséget.

Szerkesztette: Kampman
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rohadtul megérdemelt veresèg ilyen szarul lepattanózni saját palánk alatt ès gyáván támadni előnyben...pedig....kv😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

Remélem 30 ponttal kikapunk a 6. meccsen.....

Az volt a baj hogy elkezdtem nèzni az utolsó negyedet 😒😒😒😒

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Curry hozta a GSWnek. Horford meg Holiday a Ceticssnek a meccset.
Toca
Morant nelkul sztem nem lesz eselyuk.
csebi
Szerintem Moranttal sem volt.
Toca
fene tudja. azert Morant ha hoz 2-3 olyan meccset, amit egyet mar hozott, lett volna eselyuk. IR listarol eselye sincs hoznia. elkepesztoen mely a keretuk, csakhat egyetlen embert nem tudnak potolni lenyegeben, az egyetlen star jatekost.
csebi
Szerintem a Memphisben nincs is több, az is egy nagyon szép dolog,hogy ezen a nyugaton ilyen jól tolták eddig. Jövőre viszont szerintem be fognak horpadni vagy ugyanezt fogják tudni hozni,mert ennek a csapatnak képességileg valahol itt a plafonja.-bár ez lehet csak az én elfogultságom a one-man show csapatok általános potenciáljairól.-
DrChef
Memphis nálam pont nem one-man show csapat.
Idén ez a GSW nekik nagy falat, de övék a jövő, jó a keret ráadásul baromi fiatal.
Ebből a Memphisbol kinezem hogy ok lesznek a következő erő nyugaton akit le kell nyomni.
Toca
a minny szeria elott en is ugy gondoltam, hogy nem eleg az, hogy Morant a star a tobbiek meg elkepeszto melyseget adnak, mert POban kevesse szamit ez. ehhez kepest szepen ramcafoltak, sztem is eleg szep jovojuk van.

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
RIP

 24.hu/sport/2022/05/11/meghalt-bob-lanier-nba-kosarlabda/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 779
Zion eddig 85 meccsen játszott a lehetséges 226 meccsből. Összehasonlításként: Embiid 311 lehetséges meccs után járt 85 lejátszottnál.

Korai lenne még temetni, pláne, hogy tavaly másodévesként 27 pontot átlagolva All-Star volt.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Zion az új Oden csak más okok miatt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Mi lesz Westbrookkal?
DrChef
Vége.

Meddig lehet Zionnak bizalmat szavazni?
DrChef
Még 1, max. 2 év és aztán tényleg lepereg róla az "évszázad tehetsége" hype, amit minden évtizedben megkap minimum három 1/1-es pick.
Kampman
Vele amúgy azon kívül hogy dagadt mi a probléma? Ha visszafogyasztanák valami ropinak lehetne belőle valami értelmes játékos vagy csak a fizikumból él?
FLZOLI
Hozzáállása nagyobb gond.