NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
ott van rose. ennyi elég neki 😊a.kacsa
Az oké, de ha még egyszer a töküres Deng/Bogans/Korver (korver, bazzeg, a liga legjobb tripladobója volt, amíg le nem igazoltuk) a sarokból egy tiszta triplát a gyűrű szélére hajít, megmarom a tökeimet. Most arra vár mindenki, ki lesz kivásárolva. Addig is jóccakát.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ott van rose. ennyi elég neki 😊
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
troy murphy jamison trade meg bebukott, mert nme sikerült időben megállapodni... 😀a.kacsa
Ez is 😀
O.J. Mayo was headed to Pacers in a last minute deal but the trade was nullified after it was revealed that it was submitted after the deadline.
szaba
És ezek az emberek szakmájuk csúcsát képviselik. Röhej. Sajnálom, hogy a bulls nem tudott cseréni, van 3 millió a (jelenlegi) sapka alatt, igaz jövőre lejár néhány szerződés, van pick dögivel, szóval a drafton még egy cserét nyélbe lehet ütni. Idén ezzel főzünk. Azért egy jobb rotáció is segítene (Thib egészen remek edző, de ez időnként röhej), Boganst én nem is játszatnám.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
milyen jó egy ilyen után visszamenni a csapathoz akinek nem sikerült eladni téged. sok kedvem lenne hozzá 😀a.kacsa
Mayo sztem pont leszarja mondjuk. Remélem McBob azért nem bojkottál.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
milyen jó egy ilyen után visszamenni a csapathoz aki azt hitte eladott aztán mégse sok kedvem lenne hozzá 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
troy murphy jamison trade meg bebukott, mert nme sikerült időben megállapodni... 😀a.kacsa
Ez is 😀
O.J. Mayo was headed to Pacers in a last minute deal but the trade was nullified after it was revealed that it was submitted after the deadline.

Nekem ez jó most fantasy-ben.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
de a goldenstate akarta tovább passzolni. úgy gondoltam 😉
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
troy murphy jamison trade meg bebukott, mert nme sikerült időben megállapodni... 😀a.kacsa
Murphy már GSW játékos. Brandan Wright és Dan Gadzuric érkezett helyette.shawnka
De ez már a GSW-CLE trade 😊
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
troy murphy jamison trade meg bebukott, mert nme sikerült időben megállapodni... 😀a.kacsa
Murphy már GSW játékos. Brandan Wright és Dan Gadzuric érkezett helyette.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
troy murphy jamison trade meg bebukott, mert nme sikerült időben megállapodni... 😀
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
általában elég helytállóan meccsben vagyunk, az első pár perc, vagy a vége nem jön össze sohasem 😕 remélem az új felállással ez most változni fog.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
na kíváncsi leszek rá. morrow-nak nagy meccse lesz van egy olyan érzésema.kacsa
A SAS pont jó lesz erőfelmérni 😛shawnka
Szájba lesznek rúgva. Farmar powa'
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
úgy gondoltam h nem 30al kapunk ki hanem végig meccsben leszünk 😛
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
na kíváncsi leszek rá. morrow-nak nagy meccse lesz van egy olyan érzésema.kacsa
A SAS pont jó lesz erőfelmérni 😛
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ezt nem láttam, ezestben ő egy szar NBA-be született.szaba
Hát ja, húsz évvel ezelőtt 100-105 kapott ponttal lehetett a legjobban védekező csapatok közé tartozni 😀 De nem azt mondom, hogy Green rossz védő, érti a játékot, gyors a rotációban, besegítésben, ésatöbbi. Csak egy Josh Smith, Boozer, Stoudemire (csak keletről) behorpasztja. Cserébe ő meg bedob róluk 5 hármast, ha nem lépnek ki rá időben. Ha még dózerolna is a pályán, az már csalás lenne

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
na kíváncsi leszek rá. morrow-nak nagy meccse lesz van egy olyan érzésem
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
damion james mikorra épül fel?a.kacsa
Következő meccsen játszat. :cool:
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
damion james mikorra épül fel?
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
kacsa: ne sajnáld Gerald Wallace-t, keres egy vagyont, és a sérülések rendesen lelakták. Két évvel ezelőtt, ha hagyták, hogy az alapvonalról támadta a palánkot, áthúzta bárki feje fölött, ma inkább kipasszoljafüligjimmy
na ezekről a dolgokról lemaradtam, azt hittem, hogy bagóért megérte a portlandnek

szerk: most látom, tényleg gecisokat keres, még 2 évig van még szerződése ( a 2. player option)
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
én vmiért rá voltam kattanva nagyon. mostmár mondjuk mindegy 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
viszont basszameg h gerald wallacet nem tudtuk behúzni. ment inkább portlandbe... :Sa.kacsa
100 éves, injury prone, sokat keres. Damion James jobb. 😛

Áh, 40 pontot kapnának róla. Az ilyen strech four játékosokkal az a hiba, hogy palánk alatt védekezésben elnyomják őket, kiscsatárok ellen meg tetűlassúak. Deng megverte egy az egyben első lépéssel, ez azért elmond valamit.
füligjimmy
Ezt nem láttam, ezestben ő egy szar NBA-be született.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sztem Jeff Green nem kimondott 4-es, inkább csak Durant miatt játszott azt. 3-asban szerintem sokkal nagyobbat szólhat.szaba
Áh, 40 pontot kapnának róla. Az ilyen strech four játékosokkal az a hiba, hogy palánk alatt védekezésben elnyomják őket, kiscsatárok ellen meg tetűlassúak. Deng megverte egy az egyben első lépéssel, ez azért elmond valamit.

kacsa: ne sajnáld Gerald Wallace-t, keres egy vagyont, és a sérülések rendesen lelakták. Két évvel ezelőtt, ha hagyták, hogy az alapvonalról támadta a palánkot, áthúzta bárki feje fölött, ma inkább kipasszolja

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
viszont basszameg h gerald wallacet nem tudtuk behúzni. ment inkább portlandbe... :S
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Brooks helyett ki ment HOU-ba?
Amúgy Pörkinsz se egetverő cenya, de így igazából Ibaka járt jól 😊szaba
Drágics és 1. körChevy
Namost ez így akkor miért.

A Perkins-Green csere nyertese Ibaka, a vesztese meg Durant. Mert Green azért kihúzott egy embert a palánk alól, aztán Durant meg vagy behúzta, vagy ütette magát. Most ha nem megy a periméterről, akkor azért vajúdhat. Bár a védekezésük most azért nagyot javult, legalábbis "súlyosabbak" lettek a palánk alatt. De most olvasom, hogy elment Kristic, aki teljesen elfogadhatóan játszott. A Bsoton megint kurva jól járt akkor. Egy fiatal négyes, aki majd átveszi Garnett helyét, plusz egy használható cserecenter.

A Houston okosan szétrobbantja a csapatot. Jól teszik.füligjimmy
Sztem Jeff Green nem kimondott 4-es, inkább csak Durant miatt játszott azt. 3-asban szerintem sokkal nagyobbat szólhat.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
na a végére csak beindult a nagyüzem. a thunder megpróbál mindent. jól csinálták sztem