NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Pistons nemcsak a pályán, ezúttal a pályán kívűli ügyeivel is sikeresen hülyét csinált magából. A játékosok fele (Prince, McGrady, Ben Wallace stb.) egyszerűen nem ment edzeni, mondván fáj a feje, fáj a gyoma, otthon van dolga. Így tüntettek Kluster ellen. Szóval a Pistons a Sixers elleni meccset 6, azaz hat emberrrel játszották végig.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
na lássuk mit tud kiscsapatunk
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A szakértőnk elemezte egy kicsit a csapat helyzetét a megújulást követően, hogy mi várható a továbbiakban:

http://denversports.blog.hu/2011/02/25/es_az_anthony_trade_utan

😉


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hát kissé túlzás ez az ár szvsz Brooks ügyes játékos, de ink a shoot first PG-k közül való mindemellé nincs 90 kg.empty taxi
Erre szoktam én azt mondani, hogy ha olyan nagy truváj lenne, akkor egyrészt nem küldték volna el, másrészt a Rockets nem ott tartana, ahol. füligjimmy
Brooks sokáig volt sérült, és ezalatt Lowry átvette a helyét. Szóval nem azért cserélték el mert balfasz hanem mert feleslegessé vált.
Viszont a Suns valóban érdekes, hogy odanyomta érte Dragicsot, így egyértelmű, hogy a Rockets felé billen a szememben a trade, a draftpicktől függetlenül.Höri
Most ezen elkezdhetünk vitázni, de szerintem Lowry a liga irányítóinak alsó harmadába tartozik. Mit mond ez el Brooksról? A Suns szerintem teljesen hülye volt, Dragic talán nem olyan tapasztalt a ligában, de ő biztosan megfelelő csereirányítója volt ennek a csapatnak. mondjuk hülye csereberékkel általában tele a padlás, ez a szezon még az aránylag értelmesebbek közé tartozik.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát kissé túlzás ez az ár szvsz Brooks ügyes játékos, de ink a shoot first PG-k közül való mindemellé nincs 90 kg.empty taxi
Erre szoktam én azt mondani, hogy ha olyan nagy truváj lenne, akkor egyrészt nem küldték volna el, másrészt a Rockets nem ott tartana, ahol. füligjimmy
Brooks sokáig volt sérült, és ezalatt Lowry átvette a helyét. Szóval nem azért cserélték el mert balfasz hanem mert feleslegessé vált.
Viszont a Suns valóban érdekes, hogy odanyomta érte Dragicsot, így egyértelmű, hogy a Rockets felé billen a szememben a trade, a draftpicktől függetlenül.Höri
Én is így érzek a tradel kapcsolatban.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kíváncsi vagyok mennyivel állna a Heat ha nem lenne állandóan az a kurva 3. negyed. bár a mai vereségben nem gyengén közrejátszott a cserék (2 pont összesen) és Bosh (18/1 FG) nagyszerű teljesítménye is...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Valaki megmondaná mi a fenének kellett a Nash utódnak tartott Dragicot a Suns elcserélnie (+ egy 1.köröst)? Brooks tényleg megért ennyit, vagy csak ez csak a szokásos baromkodás a Phoenixi vezetés részéről?iktriad
Hát kissé túlzás ez az ár szvsz Brooks ügyes játékos, de ink a shoot first PG-k közül való mindemellé nincs 90 kg.empty taxi
Erre szoktam én azt mondani, hogy ha olyan nagy truváj lenne, akkor egyrészt nem küldték volna el, másrészt a Rockets nem ott tartana, ahol. füligjimmy
Brooks sokáig volt sérült, és ezalatt Lowry átvette a helyét. Szóval nem azért cserélték el mert balfasz hanem mert feleslegessé vált.
Viszont a Suns valóban érdekes, hogy odanyomta érte Dragicsot, így egyértelmű, hogy a Rockets felé billen a szememben a trade, a draftpicktől függetlenül.

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Valaki megmondaná mi a fenének kellett a Nash utódnak tartott Dragicot a Suns elcserélnie (+ egy 1.köröst)? Brooks tényleg megért ennyit, vagy csak ez csak a szokásos baromkodás a Phoenixi vezetés részéről?iktriad
Hát kissé túlzás ez az ár szvsz Brooks ügyes játékos, de ink a shoot first PG-k közül való mindemellé nincs 90 kg.empty taxi
Erre szoktam én azt mondani, hogy ha olyan nagy truváj lenne, akkor egyrészt nem küldték volna el, másrészt a Rockets nem ott tartana, ahol.

Ha egy kivásárolt játékost valaki majd leigazol (különösen, ha a Heat), akkor lesznek sokan elájulva. Holott ezeknek a játékosoknak azért fizetnek egy vagyont, hogy húzzanak már a picsába, többen vannak nélkülük.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
gondolom az új szerzemények ma az Orlando ellen még nem fognak játszani
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Valaki megmondaná mi a fenének kellett a Nash utódnak tartott Dragicot a Suns elcserélnie (+ egy 1.köröst)? Brooks tényleg megért ennyit, vagy csak ez csak a szokásos baromkodás a Phoenixi vezetés részéről?iktriad
Hát kissé túlzás ez az ár szvsz Brooks ügyes játékos, de ink a shoot first PG-k közül való mindemellé nincs 90 kg.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valaki megmondaná mi a fenének kellett a Nash utódnak tartott Dragicot a Suns elcserélnie (+ egy 1.köröst)? Brooks tényleg megért ennyit, vagy csak ez csak a szokásos baromkodás a Phoenixi vezetés részéről?
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
aki látta. valóban volt "Who needs Melo?" skandálás a Pepsiben? 😀haromt
Már a múltkor is volt, amikor a Memphis ellen mentünk vagy 30 ponttal. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
aki látta. valóban volt "Who needs Melo?" skandálás a Pepsiben? 😀
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Alig várom, hogy megnézhessem a meccset. Az írásos beszámolók alapján deng betakarta a Királyt, arról persze nincsenek videók. Az utolsó percben egy belemenés után a Király megkapja még a plusz egyet. Azt hála istennek mutatják, amikor a végén dobott egy akkora rigót, hogy a Madártani Intézetből is odatelefonáltak. A Király táncolt, a Király zsákolt, a Király fejéről leverték a koronát.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Ellenben Gallo, aki rockstar 😛 faszért kellett elcserélni, még mindig ideges vagyokHöri
Nem csak te vagy kurvaideges 😊
Remélem ott legalább rendesen kihasználják.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Most olvasom, hogy érkezett még Marquis Daniels (who?) is a Kingshez, merthogy egyébként a fizetési padló alatt lenne a Kings.

Ez de tré...Mikey
Szvsz az egyik legjobban védekező SF a ligában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Ma reggel amit elkaptam a SportCenterből az megölt. Bíztam a Celticsben idén nagyon, hogy villantanak még egyet. De ezek a cserék :/ Nem nagyon tetszik. Az OKC viszont elég jó lesz.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Most olvasom, hogy érkezett még Marquis Daniels (who?) is a Kingshez, merthogy egyébként a fizetési padló alatt lenne a Kings.

Ez de tré...
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
az espn-n honlapján mindenkinek ajánlom a here today, gone tomorrow című összefoglalót 😀 csak a borítót nézze meg mindenki. Perkins beszarás 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Celtics kiosztva, 16-0-s run az utolsó négy percben. 😀
Vadbarmok vagyunk, ez a paraszt Chandler nagyon jó volt. Gallinari blokkolt hármat, de a dobásai nem jöttek be. Mindenkit teljesen feldobott, hogy végre nincs itt a köcsög. Senki nem is gondolná, hogy mennyire erős ez a csapat így valójában. 😛

Bővebben itt értékeltem a meccset:
http://www.coloradoavalanche.gportal.hu/gindex.php?pg=29139641&postid=586538TheMileHighCity
én tudtam, hogy Chandlert imádni fogod, pár hónapja be is írtam a topikba, hogy őt alig ismerik (el), de ha a kedvenc gárdába kerül, akkor hírtelen mindenkinek a szívéhez nő.
szorgalmas katona, aki nem kérdez vissza és nincsenek nagy igényei.

Ellenben Gallo, aki rockstar 😛 faszért kellett elcserélni, még mindig ideges vagyok

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Celtics kiosztva, 16-0-s run az utolsó négy percben. 😀
Vadbarmok vagyunk, ez a paraszt Chandler nagyon jó volt. Gallinari blokkolt hármat, de a dobásai nem jöttek be. Mindenkit teljesen feldobott, hogy végre nincs itt a köcsög. Senki nem is gondolná, hogy mennyire erős ez a csapat így valójában. 😛

Bővebben itt értékeltem a meccset:
http://www.coloradoavalanche.gportal.hu/gindex.php?pg=29139641&postid=586538


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kicsit elsiklottam felette, de Batteir minek kell a Grizzliesbe? Kell valaki, akivel lehet nosztagiázni a régi szép vancuveri időkről? A Houston oldaláról: a lejárójáért ennyit tudtak kapni? Egy Haseem Thabet? És akkor Arizát miért cseréltk el? Mindenesetre nagyon sokan seggre vannak esve a Rockets GM-től, hogy milyen frankón csinálja a dolgait, csak épp eredmény nincs.

Kedvenc bikáim 120 pontot szoptak a Raptorstól, aztán 90 alatt tartották a Heat-et. Jó, inkább egy nagycsapatot verjél meg, és kapjál ki egy kicsitől, ami senkit se érdekel, de célszerűbb lenne odafigyelni minden meccsre. Oké, elég a fikából. A Bulls hazai pályán majdhogynem legyőzhetetlen! Nagyon fontos lenne a 2. helyet megcsípni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem szeretem ezt a fejetlenséget, ami utolsó nap szokott lenni
összegzés: http://www.thebowse.com/2011/02/nba-trade-deadline-summary-live/

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Nem volt még:
Thunder trade for Nazr Mohammed

Thunder get:
• C Nazr Mohammed

Bobcats get:
• F D.J. White
• G Morris Peterson
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Mivel Gallo marad -> megvan a nyugati csapatom (kivéve amikor a Knicks-sel játszanak)