NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Bosht el kell cserélni egy kispadrasimán jól járnánk vele, itt van csak a mai meccs:
Bosh: 23 pont 41p41mp alatt
kezdő C és összes csere: 87p03mp alatt 6(!!!) pont
kétszer annyi idő alatt majdnem 4ed annyi pont ...
kristof
lehet meg kéne próbálniuk, hogy ne a csodálatos hármas kezdjen, hanem pl a cseréket James irányítja, és ott dob 20-30 pontot, míg hagy a másik kettőnek lehetőséget kibontakozni, és így tovább.

(legalább a SanAntonio is kiszop, kár hogy a Lakerst se bírom mostanság 😊)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyébként egész évben a kiegészítőemberekkel és/vagy a center poszttal van a gondkristof
Bosht el kell cserélni egy kispadraHöri
simán jól járnánk vele, itt van csak a mai meccs:
Bosh: 23 pont 41p41mp alatt
kezdő C és összes csere: 87p03mp alatt 6(!!!) pont
kétszer annyi idő alatt majdnem 4ed annyi pont ...

szerk. a.kacsa: nyilván a "rendszer" velejárója h a Wade-James-Bosh hármason van a hangsúly de sztem azért elvárható a többiektől h egy kicsit hozzátegyenek ők is
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szép pofonba szaladunk bele ma... pont a Fakers ellen...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ezt vállalták h 3an csinálnak meg mindent, mivel minden pénzt elvisznek. néha visszanyal a fagyi, reméljük a legjobbakat 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tényleg jó meccs volt, kár h az El Heat a héten csak eLekre képes...
azt hiszem idén se leszünk bajnokok 😕kristof
Többet kellene azzal próbálkozni, hogy Bosh a center, James a PF. Ebben azért bőven van fantázia, húzzák ki az embereket a palánk alól. Bár védekezésben sokkal kevésbé hatékonyak így, és Miller is szívás, de aki azt hitte, hogy a térdsérülései csak jót tesznek a karrierjének, az nem is volt normális. Pad nélkül nem lehet még alapszakaszt se nyerni, nemhogy bajnokságot , ezt még én is tudom. Ma 70 pontot dobtak hárman, és nagyon jó százalékkal, ez is kevés volt.füligjimmy
egyébként egész évben a kiegészítőemberekkel és/vagy a center poszttal van a gondkristof
Bosht el kell cserélni egy kispadra

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ÉV MECCSE VOLT!!!! Elképesztő védekezés, hatalmas bravúrkosarak, a hihetetlen végjáték. :cool: Ezzel elleszek egy darabig.füligjimmy
tényleg jó meccs volt, kár h az El Heat a héten csak eLekre képes...
azt hiszem idén se leszünk bajnokok 😕kristof
Többet kellene azzal próbálkozni, hogy Bosh a center, James a PF. Ebben azért bőven van fantázia, húzzák ki az embereket a palánk alól. Bár védekezésben sokkal kevésbé hatékonyak így, és Miller is szívás, de aki azt hitte, hogy a térdsérülései csak jót tesznek a karrierjének, az nem is volt normális. Pad nélkül nem lehet még alapszakaszt se nyerni, nemhogy bajnokságot , ezt még én is tudom. Ma 70 pontot dobtak hárman, és nagyon jó százalékkal, ez is kevés volt.füligjimmy
egyébként egész évben a kiegészítőemberekkel és/vagy a center poszttal van a gond
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
ÉV MECCSE VOLT!!!! Elképesztő védekezés, hatalmas bravúrkosarak, a hihetetlen végjáték. :cool: Ezzel elleszek egy darabig.füligjimmy
tényleg jó meccs volt, kár h az El Heat a héten csak eLekre képes...
azt hiszem idén se leszünk bajnokok 😕kristof
Többet kellene azzal próbálkozni, hogy Bosh a center, James a PF. Ebben azért bőven van fantázia, húzzák ki az embereket a palánk alól. Bár védekezésben sokkal kevésbé hatékonyak így, és Miller is szívás, de aki azt hitte, hogy a térdsérülései csak jót tesznek a karrierjének, az nem is volt normális. Pad nélkül nem lehet még alapszakaszt se nyerni, nemhogy bajnokságot , ezt még én is tudom. Ma 70 pontot dobtak hárman, és nagyon jó százalékkal, ez is kevés volt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ÉV MECCSE VOLT!!!! Elképesztő védekezés, hatalmas bravúrkosarak, a hihetetlen végjáték. :cool: Ezzel elleszek egy darabig.füligjimmy
tényleg jó meccs volt, kár h az El Heat a héten csak eLekre képes...
azt hiszem idén se leszünk bajnokok 😕
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
ÉV MECCSE VOLT!!!! Elképesztő védekezés, hatalmas bravúrkosarak, a hihetetlen végjáték. :cool: Ezzel elleszek egy darabig.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez a Bargnani dobhat 40 pontot ahogy akar, ez a két dobása a meccs megnyeréséért (talán első OT, és a végén) nekem volt kellemetlen. Komolyan gondolta?Escalade
mondjuk azt se értem, hogy miért nem volt semmi mozgás a Toronto játékosoknál.. mindenki ott állt egy helyben, és várta a csodát...Hurka
Gondolom ez volt a figura. Majd Andrea megoldja. Inkább neki kellett volna mozognia egy kicsit, végül is abból dobot vagy 36 pontot.Escalade
Tragédia volt ez a meccs. Két rosszabb csapatot is nehezen lehetett volna összeszedni, de ettől érdektelenebb párharcot meg egyenesen lehetetlen. De legalább végig szoros volt, aztán a nézők elhihették, hogy egy hangyafasznyit is érdekli a meccs a két csapatot. Szerencsére legalább a Nets játékosokat a végére elkapta a gépszíj. Mindig alábecsülöm, mennyire leszarják a gyengék a szezon végét.

De ma este hétkor........ igazi rangadó. Úgy fel vagyok pörögve, a csemegésnél egy néni le akar emelni egy doboz vajat a polcról, egyből megblokkoltam bazze. A végén még rá is üvöltöttem, hogy this is a man's game, no boys allowed!!!! Bár attól tartok, lesz olyan bíráskodás ezen a meccsen is, hogy kiugrok a zoknimból. A Magic egy sima huszassal lett volna megcsapva. Nem hiszem, hogy a liga engedi bukni a Heatet. Bár ha nyernek, azért szólnak róluk a hírek, ha vesztenek, akkor azért. Mindegy. Rose-nak kinéz egy nagy meccs, vajúdik egy ideje (nála 18-20 pontot átlagolni hullámvölgy), sőt, miután zsinórban szerény számításaim szerint kihagyott vagy tizenhárom triplát, most hétből öt be fog hullani. Boozer nem találja a helyét, mióta Noah visszatért, de nincs mese, neki 18-20 alkalommal rá KELL emelni. Szerencsére Deng a fontos pillanatokban villant valamit. Hacsak a Király, a Királynő, és az Udvari Bolond nem dob 80 pontot, ez a meccs is meglesz. Elvileg. Aztán megyünk a bobcats otthonába,ott meg tízzel kikapunk.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ez a Bargnani dobhat 40 pontot ahogy akar, ez a két dobása a meccs megnyeréséért (talán első OT, és a végén) nekem volt kellemetlen. Komolyan gondolta?Escalade
mondjuk azt se értem, hogy miért nem volt semmi mozgás a Toronto játékosoknál.. mindenki ott állt egy helyben, és várta a csodát...Hurka
Gondolom ez volt a figura. Majd Andrea megoldja. Inkább neki kellett volna mozognia egy kicsit, végül is abból dobot vagy 36 pontot.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Ez a Bargnani dobhat 40 pontot ahogy akar, ez a két dobása a meccs megnyeréséért (talán első OT, és a végén) nekem volt kellemetlen. Komolyan gondolta?Escalade
mondjuk azt se értem, hogy miért nem volt semmi mozgás a Toronto játékosoknál.. mindenki ott állt egy helyben, és várta a csodát...
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ez a Bargnani dobhat 40 pontot ahogy akar, ez a két dobása a meccs megnyeréséért (talán első OT, és a végén) nekem volt kellemetlen. Komolyan gondolta?

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
WIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN 😀 😀 😀 Mekkora meccs volt, jézusom. Sosem gondoltam volna, hogy Átló és Sasha lesz clutch a végén 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ez elég szánalmas taktika volt a Raptorstól...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
rendben visszaszívtam. de..., remélem most már nyer valaki
végülis nem jöttek vissza a -7ről 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
tessék, már csak 2, bár ez az előbbi Bargnani 2+1-es play eleve belemenés volt sztemHurka
összevissza fújnak egész este, azt se tudják hol vannak szerintem. nagyon hiányzik a palánk alól Gyapjas.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
tessék, már csak 2, bár ez az előbbi Bargnani 2+1-es play eleve belemenés volt sztem
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
azért mostmár eldőlt a dolog, leaglábbis -7ről nem fognak feljönni.sapka
ezt a mi esetünkben nem szabad kijelenteni 😂
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azért mostmár eldőlt a dolog, leaglábbis -7ről nem fognak feljönni.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Rohadt mázlista londoniak... triple OT.Escalade
durván jó meccs, bár kicsit gáz már, hogy nem tudjuk befejezni.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Rohadt mázlista londoniak... triple OT.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
jó ez a második londoni meccs is, nem is tudom hirtelen, hogy mikor láttam 65 Nets pontot egy félidőben utoljára. 8 tripla se rossz egyébként, Sasha 4/4 :cool:shawnka
Mondjuk így 130-124 lenne a vége. Kicsit tűnik csak defenseless meccsnek... Nem bírom az ilyet annyira.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
jó ez a második londoni meccs is, nem is tudom hirtelen, hogy mikor láttam 65 Nets pontot egy félidőben utoljára. 8 tripla se rossz egyébként, Sasha 4/4 :cool:
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
http://alwayssports2.110mb.com/

Hátha érdekel vkit. Albert mellett nem tudom ki a komment, de eléggé Steve Mariucci hangja van 😊