NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Az alsó 2 súlycsoportot kínaiak nyerték, ne mondják el tirpák barátunknak. Ráadásul mind2őt OR-el.

1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 299
Ha van Y kromoszómája, az a tudomány szerint férfi.
Willie Parker
Ö, azért ez nem ilyen egyszerű
Lásd Swyer syndrome De nyilvánvalóan egyszerűbb 1 bitesen gondolkodni


De akkor figyelj: a fiúknak kukija van a lányoknak meg nuncija
Negritis, a vajda
A Swyer az pont kizárja a nőként indulást egy lausannei bírósági döntés szerint
Willie Parker
Ebben a döntésben kimondták, hogy férfiak vagy ez miért releváns a témában?
Jughead
Azt mondták ki, h a hormontesztjeik nem mérvadók, hanem kell biológiai/kromoszómateszt.
1 hónapja
csipkelli 3 985
Franciak nem hagyták őket lőni a végén. Okos húzás.
1 hónapja
NB2 New England Patriots 24 480 — nabege2@yahoo.com
volt egy-két fejvakarós ítélet a női kézin és persze nem a svédeknek kedvezett...
1 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
hosszabbítás..
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 939
Ha van Y kromoszómája, az a tudomány szerint férfi.
Willie Parker
Ö, azért ez nem ilyen egyszerű
Lásd Swyer syndrome De nyilvánvalóan egyszerűbb 1 bitesen gondolkodni


De akkor figyelj: a fiúknak kukija van a lányoknak meg nuncija
Negritis, a vajda
A Swyer az pont kizárja a nőként indulást egy lausannei bírósági döntés szerint
Willie Parker
Ebben a döntésben kimondták, hogy férfiak vagy ez miért releváns a témában?

Szerkesztette: Jughead
1 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
franciák ellen nem működik ez a svéd 7-6 úgy, mint ellenünk vagy a norvégok ellen, de még így is nyerhetnek
1 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 335 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Döntő szett a röpin

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
1 hónapja
csipkelli 3 985
Magyarkodnak a svédek, 6 perc még, és x.
1 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
franciák befogták a svédeket 😕
1 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 335 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Marokkó 2-vel vezet a gurulós bronz meccsen

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
1 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Matilda lesimazta, de ez a taktika lehet nem lesz jo kesobb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 299
Ha van Y kromoszómája, az a tudomány szerint férfi.
Willie Parker
Ö, azért ez nem ilyen egyszerű
Lásd Swyer syndrome De nyilvánvalóan egyszerűbb 1 bitesen gondolkodni


De akkor figyelj: a fiúknak kukija van a lányoknak meg nuncija
Negritis, a vajda
A Swyer az pont kizárja a nőként indulást egy lausannei bírósági döntés szerint
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 939
[…]

Én nem vagyok ellene, hogy interszexuálisak induljanak akár olimpián, akár paraolimpián, hiszen rajtuk kívülálló okból ˇmásokˇ. De mégsem egyenlő feltételekkel versenyeznek nőkkel vagy férfiakkal.
Lehet egy saját különversenyük, de felvetettem, hogy magasabb súlycsoportba is kvalifikálhatnának, hogy valamelyest kiegyenlítődjenek a lehetőségek és az esélyek.

Az utolsó felvetésed szimpla kötözködés: nem erről írtam, hanem a vegyes nemiségről. Caster Semenya ügy nagyon jól leírja, hogy mi a gond a helyzettel, olvasd nyugodtan a CAS döntést, ha nagyon belemélyednél.
Willie Parker
De ha valaki nő csak genetikailag más az izomzata, amivel előnyben van az miben más, mint az a tény, hogy feketék izomzata genetikailag eltér a fehérektől, így előnyben vannak pl. az atlétikai sprint számokban?

Szerintem semmiben. Ezért ez nem szimpla kötözködés.

A genetika nagyon fontos tényező a sportban, pl. egy Wembanyama kurva nagy előnyben van genetikailag a kosárlabdában egy 170 centis férfihez képest önmagában azáltal, hogy 224 cm. Ettől még ki kéne zárni? Vagy létre kéne hozni a kosárlabdában egy 200+-os tornát, meg egy 200 alatti tornát?

Szerintem nem, el kell fogadni, hogy a genetika előnyt jelent a sportban. Ha valaki nő, de van Y kromoszómája és emiatt az izomzata jobb, az egy adottság, ami a sportban előny, máshol hátrány (pl. Algériában, ahol büntetik a homoszexualitást kifejezetten hátrányos, hogy emiatt férfi szemmel egy nemkívánatos nő).
Jughead
Ha van Y kromoszómája, az a tudomány szerint férfi.
Willie Parker
Szóval a férfiak is szülhetnek gyereket a tudomány szerint, huhh a kormányunk ezt meg ne tudja.

(én ezt így egyértelműen még nem láttam leírva egyébként, hogy az férfi és kész)
1 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 643
20-6 vad kati
Sixo
24-11, jól elbaszta a végét, kösz Meki ... 2. a vívás után.
Sixo
az szép eredmény, ahogy nézem csak Clouvel van előtte. a kombinált számtól tartok, abban vannak nála jobbak.

choose life
1 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Jó nagy bukás volt csajoknál a királyszámban (keirin)
zacknorb
Emiatt késik Mathilde, de mar csak egy QF és következik!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 299 — Cowboys fan
Ha van Y kromoszómája, az a tudomány szerint férfi.
Willie Parker
Ö, azért ez nem ilyen egyszerű
Lásd Swyer syndrome De nyilvánvalóan egyszerűbb 1 bitesen gondolkodni


De akkor figyelj: a fiúknak kukija van a lányoknak meg nuncija
Negritis, a vajda
klasszikusokat csak pontosan!
 www.youtube.com/watch?v=mXqo_-ldATw
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 419 — The Mathematician
Ha van Y kromoszómája, az a tudomány szerint férfi.
Willie Parker
Ö, azért ez nem ilyen egyszerű
Lásd Swyer syndrome De nyilvánvalóan egyszerűbb 1 bitesen gondolkodni


De akkor figyelj: a fiúknak kukija van a lányoknak meg nuncija

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 493 — Kinek mit intézett a kormánya
Jó nagy bukás volt csajoknál a királyszámban (keirin)
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Láttad Warrb mit ment a Marshall Szigeteki ? Harmadik tudta csak kiszakítani a kezdő súlyát, de sikerült.
Sixo
Ma sajna elég off, vásároltam, most főzök. Holnaptól meg hosszú hétvégés nyaralás, kb már nem leszek. Max még ma este.
warr_b
Lejár az előfizetés? 😊
somoskovig
😁
Nem, céges van ingyé.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 299
...
Willie Parker
Ha valaki szerinted (a te definíciód szerint, annak megfelelve) nő, akkor mi vizsgálnivaló van azon, hogy nő?
Van a NOB-nak egzakt definíciója, az általa szervezett eseményeken való indulásnál ez alapján eldöntik, hogy egy adott indulni szándékozó versenyző nő e, és ha igen, akkor indulhat, mint nő.
Szerintem ez full egyértelmű.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem biztos, hogy nő, illetve nem jó a definíciójuk, hogy az útlevél döntő, mert az hamisítható, ergo nem lesz fair, becsületes eredmény a sportban, ami az olimpia lényege, hiszen a preambulumukban is benne van😊
Willie Parker
Na ez lehet.
De az az ő problémájuk, mert ez az ő versenyük.
Nyilván ezerféleképpen lehet definiálni dolgokat, de ha neked van egy definíciód, és az neked megfelel, akkor azzal a definícióval fogsz/tudsz dolgozni, és ha ez a definíció valaki szerint nem elég jó/egzakt/fair, és nyitott vagy, akkor indíthatsz egy vitát arról, hogy megfelelő e a definíciód.
De ez csak rajtad múlik, mert nincs olyan szervezet, hatóság, szuverén, aki rádkenyszeríthet egy másik definíciót, ha neked a sajátod megfelel.

Ez olyan, mint a politika.
Ha te vagy a törvenyhozó, és az általad hozott törvények szerint törvényszerűen jársz el, akkor nincs semmi gond. Még ha egy adott törvény van aki szerint nem is fair. Vagy nem etikus, vagy lehetne jobbat írni, stb.
Nekem a talibán törvényei vagy a saria se tetszik, de ha Afganisztánban vagy Iranban vagy, akkor ezek alapján fognak megítélni, ott ezeknek kell megfelelni. Az olimpián meg a NOB a szuverén, aki meghatároz, engedélyez, tilt, számonkér, szankcionál.
Őszentsége Sobri Jóska
A CAS felülbírálhatja
Willie Parker
Szuper.
Mert így amíg nem bírálja felül, addig ez a jó és fair definíció.
Ha majd felülbírálja, akkor meg változik.
Addig ezen vernyogni sima politika, homofóbia, kifogáskeresés, narratívagyártás, nyígás.
Őszentsége Sobri Jóska
Így is van, rohadjon meg mki, akibe szorult igazságérzet!
empty taxi
De az igazság most pont fordítva van, mint ahogy azok sugallják, hogy ez a nő egy férfi.
Ez egy olyan nő aki... (gondolj amit akarsz), de definício szerint a NOB által szervezett olimpián egy nő.
Akinek helyén van az igazságérzete az így érzi, és nem ül fel az identitáspolitikusok posztmodern kommunikációjának.
Őszentsége Sobri Jóska
Ha ezt te identitáspolitkusok által meglovagolt trendre vezeted vissza, akkor inkább nem folytatom a beszélgetést.
empty taxi
Kénytelen vagyok, hiszen a legtöbben a témában tobzódó politikusoktól, korcsozó NER-dotált influenszerektől, sportvezetőktől, gyűlöletkeltő posztokból ismerik a sztorit, és valahogy a téma kapcsán nem az interszexualitás okozta genetikai előnyökről/hátrányokról (nem csak a sport egy ember élete, hello), vagy a NOB esetlegesen pontatlan, kevéssé egzakt vagy elavult, esetleg slendrián definiálási metodikájáról esik szó, hanem a zsigeri megnyilvánulások, a (sporthoz is, emberséghez is) méltatlan fröcsögések, a gúnyolódó, általánosító leegyszerűsítések uralják a témáról folyó diskurzust.
Őszentsége Sobri Jóska
Csak engem/minket összemosol ezzel a trenddel, ami sértő, mert próbáltam normális érveket felhozni, de csak személyeskedő, túlfűtött, eltúlzott, félreértelmezett, gúnyolódó, általánosító, fölényes, vagyis posztmodern, érvek nélküli fröcsögés volt a válasz.

Szóval az, ami ellen most felszólasz.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 299 — Cowboys fan
Jaja, de én sosem írok komolyan itt😃
- JC6
De ha nem komoly amit írsz, akkor az se komoly, ha azt írod, hogy nem írsz komolyan. Ami paradoxon, ergo logikailag vagy akkor hazudsz, amikor írsz, vagy akkor, amikor az írásodról írsz.
Hazudni nem szép dolog, ejnye.
Őszentsége Sobri Jóska
Majd elmegyek bűnvallásra
- JC6
nem arról volt szó, hogy dobbantottál?
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
20-6 vad kati
Sixo
24-11, jól elbaszta a végét, kösz Meki ... 2. a vívás után.

1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 299
[…]

Én nem vagyok ellene, hogy interszexuálisak induljanak akár olimpián, akár paraolimpián, hiszen rajtuk kívülálló okból ˇmásokˇ. De mégsem egyenlő feltételekkel versenyeznek nőkkel vagy férfiakkal.
Lehet egy saját különversenyük, de felvetettem, hogy magasabb súlycsoportba is kvalifikálhatnának, hogy valamelyest kiegyenlítődjenek a lehetőségek és az esélyek.

Az utolsó felvetésed szimpla kötözködés: nem erről írtam, hanem a vegyes nemiségről. Caster Semenya ügy nagyon jól leírja, hogy mi a gond a helyzettel, olvasd nyugodtan a CAS döntést, ha nagyon belemélyednél.
Willie Parker
De ha valaki nő csak genetikailag más az izomzata, amivel előnyben van az miben más, mint az a tény, hogy feketék izomzata genetikailag eltér a fehérektől, így előnyben vannak pl. az atlétikai sprint számokban?

Szerintem semmiben. Ezért ez nem szimpla kötözködés.

A genetika nagyon fontos tényező a sportban, pl. egy Wembanyama kurva nagy előnyben van genetikailag a kosárlabdában egy 170 centis férfihez képest önmagában azáltal, hogy 224 cm. Ettől még ki kéne zárni? Vagy létre kéne hozni a kosárlabdában egy 200+-os tornát, meg egy 200 alatti tornát?

Szerintem nem, el kell fogadni, hogy a genetika előnyt jelent a sportban. Ha valaki nő, de van Y kromoszómája és emiatt az izomzata jobb, az egy adottság, ami a sportban előny, máshol hátrány (pl. Algériában, ahol büntetik a homoszexualitást kifejezetten hátrányos, hogy emiatt férfi szemmel egy nemkívánatos nő).
Jughead
Ha van Y kromoszómája, az a tudomány szerint férfi.
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 419 — The Mathematician
Francia német kosár mókás lesz a kézi után

Kár hogy az elejére nem érek haza

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!