Olimpia

25 feliratkozó

1 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 926
Hát a szívroham kerülhetett, ráadásul kénytelen voltam mobilon nézni, mert spanyolban nem adta semmi 🥲 nézett is a sok vendég mit őrjöngők Soma védéseinél 🤣
1 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
valakit még berakhatnának abba a szobába 😊
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
Manó milyen korrekt

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
durva hogy az edzőknek egyiknek sincs hangja, se a stúdióban, se a szakkommentátori állásban, Varga zsolt még úgy aogy tartja magát 😀
eaglesmcnabb
Elég higgadtan és jól értékel

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
1 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
durva hogy az edzőknek egyiknek sincs hangja, se a stúdióban, se a szakkommentátori állásban, Varga zsolt még úgy aogy tartja magát 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
1 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan

Ezért meg sem lepődtem, hogy elbaszta a végén, bármennyire kemény is vagy, ez szerintem nagyon zavaró.
zacknorb
hát jah, ez biztos nem segített
1 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
lófaszt lett 1-1 a 4 perces, ennyi hülye riportert egyrakáson, beszarás..
1 hónapja
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Zalánki 32/29:35-t volt a vízben.
Azért az is kemény.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 494 — Kinek mit intézett a kormánya

Ezért meg sem lepődtem, hogy elbaszta a végén, bármennyire kemény is vagy, ez szerintem nagyon zavaró.
1 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 643
És milyen gyorsan el is felejtettük a dákóromán bíró ámokfutásait a meccsen.
zacknorb
azt olvastam, hogy az anyja magyar. lehet ezért nem szopatott meg minket

choose life
1 hónapja
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Zalánki
10/3

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 494 — Kinek mit intézett a kormánya
És milyen gyorsan el is felejtettük a dákóromán bíró ámokfutásait a meccsen.
1 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
Ki volt az a barom marha aki szégyenszemre megúszás után elbénázta 9-9 nél
ozibozi
Jansik



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
1 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Ki volt az a barom marha aki szégyenszemre megúszás után elbénázta 9-9 nél
ozibozi
Jansik
1 hónapja
NB2 New England Patriots 24 481 — nabege2@yahoo.com
Ki volt az a barom marha aki szégyenszemre megúszás után elbénázta 9-9 nél
ozibozi
Jansik
1 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
azóta már valami pannonhalmi apátság boránál tartok, szóval amúgy bejött 👌
peach
Infusio, Hemina?



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
1 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
megint szerb-magyar lesz a vége 😀
1 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
azóta már valami pannonhalmi apátság boránál tartok, szóval amúgy bejött 👌
peach
Mi lesz a tervvel így?
Amúgy azok jó borok…
Sinisa
több is veszett mohácsnál. flow-ban vagyok, holnaptól szabi szóval jó lesz ez így is 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
1 hónapja
ozibozi New York Giants 16 696
Ki volt az a barom marha aki szégyenszemre megúszás után elbénázta 9-9 nél

Szerkesztette: ozibozi
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
elődöntős mezőny gyengébb mint a helyosztós, végig kell vinni, ilyen nehéz ellenfél már nem jöhet szembe.
eaglesmcnabb
Bizony.
De Tucak nagy koponya, bmit ki tud találni
csebi
biztosan, de a spanyolok ellen én nem sok esélyt adtam volna magunknak, örögök és olaszok is jobbnak tűntek mint mi, többi csapat reálisan nézve azért verhető.
eaglesmcnabb
Igen.
Spanyolok nagy talány nekem. Van egy rohadt jó csapatuk az elmúlt nyolc évben és egy olimpiai döntőbe sem jutottak be

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
1 hónapja
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
azóta már valami pannonhalmi apátság boránál tartok, szóval amúgy bejött 👌
peach
Mi lesz a tervvel így?
Amúgy azok jó borok…

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 303 — Cowboys fan
Vogel amúgy fullra olyan, mintha Dirk Nowitzkit megrendeltük volna wishről.
szaba
Ha prime Szécsit mellétennénk, akkor Vogel kamasznak nézne ki mellette
1 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
elődöntős mezőny gyengébb mint a helyosztós, végig kell vinni, ilyen nehéz ellenfél már nem jöhet szembe.
eaglesmcnabb
Bizony.
De Tucak nagy koponya, bmit ki tud találni
csebi
biztosan, de a spanyolok ellen én nem sok esélyt adtam volna magunknak, örögök és olaszok is jobbnak tűntek mint mi, többi csapat reálisan nézve azért verhető.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
A jobb csapat kiesett
csebi
Ma nem volt jobb csapat szerintem
kapitnono
De az olaszok jobbak voltak.
csebi
1-2 negyedben támadásban nem voltak jók.
3-ben legyaláztak mineket
4-ben pedig visszaengedtek a meccsbe

Nem volt jó csapat szerintem sem.
De Manó és Vogel klasszisa, és Zalánki pár jó perce elég volt ehhez a csodához.
Sinisa
Zalesz lolapjara kiváncsi lennék
csebi
3/12?
Negritis, a vajda
Hasonló lehet

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
1 hónapja
NB2 New England Patriots 24 481 — nabege2@yahoo.com
az a 4 perces kiállítás megzavart bennünket, ott egy olyan 5 perces rövidzárlat volt, hogy olyan csak csajoktól láttam eddig
de azért utána jól játszottunk és igen több játékos volt aki jókor hozott extrát
de ez a horvátok ellen rohadt kevés lesz