NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Azt se írta még senki, hogy kedvencem, Nina Kennedy megnyerte a rúdugrást.
warr_b
Mert nem olvastál vissza ...

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Miert van az hogy a vizilabdazoink miota az eszemet tudom lekoroznek mindenkit intellektuelben? Meg egy suttyot nem lattam de tenyleg😀
JéBé
Náluk ez 50-60 éve alap, hogy tanultak, de minimum kulturáltak
Chargers LT
Pedig még ez a társaság annyira nem is tanult mint régebben
csebi
valszeg olyan közösség aki nem engedi be az ostobákat, állítólag verrasztó is csak ezért lett úszó 😀
eaglesmcnabb
Hét évig vízilabdáztam.🙂
nagylaza, főpohárnok
lassan a fél fórumról kiderül, de ja, akikről tudni hogy játszottak ők pont az értelmesebb fórumozók közé tartoznak. (én sajna pont nem vízilabdáztam 😀)
eaglesmcnabb
Én sosem vízilabdáztam én a Verrasztóékkal úsztam !

1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyelőre jól úszik Betti, csak bírja a tempót.
1 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Spiccbottal nyújtják át, és merítőhálóval szedik össze a műnyag flakonokat, tiszta peca 😊
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
lassan a fél fórumról kiderül, de ja, akikről tudni hogy játszottak ők pont az értelmesebb fórumozók közé tartoznak. (én sajna pont nem vízilabdáztam 😀)
eaglesmcnabb
Én úszni se tudok, Heisman kedvéért pedig megjegyezném, hogy a vízilabdát is a nézhetetlen sportok közé sorolom. Bárcsak gyeplabdában lennénk az élmezőnyben!
r.baggio
Ez nekem nagyon furcsa, mert én aki az amfocin kívül min. 5 éve semmilyen más sportot nem néztem. De ezt a magyar-olaszt melóhely záráskor úgy szétüvöltöttem a 3. negyedtől, hogy kijelenthetem: jobban tomboltam rá, mint az amfocira... 5 éve!

Amúgy nekem volt néhány gimis h2opolos haverom, azok tudtak okosítani a víz alatti manőverekről és azzal a kis vélt plusszal mindig is élveztem a vizilabda meccseket.
gyeek
a vizilabda engem se kot le nagyon.nagyon statikus es a felet se latod miert fujnak le vmit.
YoungZeeZee
En amit nem ertek hogy miert kell ekkora palya. Rengeteg ido / energia megy el a feluszasokkal. Sokkal porgosebb tobb golos meccsek lennenek egy picivel kisebb palyan es sztem magan a jatekon erdemben nem valtoztatna.
JéBé
nem maradna játékos a végére, mert kevesebb lenne annak az időnek az aránya, amikor fajlagosan kevesebb kiállítást ítélnek (oda-vissza úszás)
slowmotion
lehet szabalyt valtoztatni pl 4 kiallitas utan van kipontozodas. ugye regen tamado ora sem volt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
lassan a fél fórumról kiderül, de ja, akikről tudni hogy játszottak ők pont az értelmesebb fórumozók közé tartoznak. (én sajna pont nem vízilabdáztam 😀)
eaglesmcnabb
Én úszni se tudok, Heisman kedvéért pedig megjegyezném, hogy a vízilabdát is a nézhetetlen sportok közé sorolom. Bárcsak gyeplabdában lennénk az élmezőnyben!
r.baggio
Ez nekem nagyon furcsa, mert én aki az amfocin kívül min. 5 éve semmilyen más sportot nem néztem. De ezt a magyar-olaszt melóhely záráskor úgy szétüvöltöttem a 3. negyedtől, hogy kijelenthetem: jobban tomboltam rá, mint az amfocira... 5 éve!

Amúgy nekem volt néhány gimis h2opolos haverom, azok tudtak okosítani a víz alatti manőverekről és azzal a kis vélt plusszal mindig is élveztem a vizilabda meccseket.
gyeek
a vizilabda engem se kot le nagyon.nagyon statikus es a felet se latod miert fujnak le vmit.
YoungZeeZee
En amit nem ertek hogy miert kell ekkora palya. Rengeteg ido / energia megy el a feluszasokkal. Sokkal porgosebb tobb golos meccsek lennenek egy picivel kisebb palyan es sztem magan a jatekon erdemben nem valtoztatna.
JéBé
raadasul sok gyerek hozzaferese none a vizilabdahoz vilagszinten, ahol kisebb medencek vannak.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 303 — Cowboys fan
lassan a fél fórumról kiderül, de ja, akikről tudni hogy játszottak ők pont az értelmesebb fórumozók közé tartoznak. (én sajna pont nem vízilabdáztam 😀)
eaglesmcnabb
Én úszni se tudok, Heisman kedvéért pedig megjegyezném, hogy a vízilabdát is a nézhetetlen sportok közé sorolom. Bárcsak gyeplabdában lennénk az élmezőnyben!
r.baggio
Ez nekem nagyon furcsa, mert én aki az amfocin kívül min. 5 éve semmilyen más sportot nem néztem. De ezt a magyar-olaszt melóhely záráskor úgy szétüvöltöttem a 3. negyedtől, hogy kijelenthetem: jobban tomboltam rá, mint az amfocira... 5 éve!

Amúgy nekem volt néhány gimis h2opolos haverom, azok tudtak okosítani a víz alatti manőverekről és azzal a kis vélt plusszal mindig is élveztem a vizilabda meccseket.
gyeek
a vizilabda engem se kot le nagyon.nagyon statikus es a felet se latod miert fujnak le vmit.
YoungZeeZee
En amit nem ertek hogy miert kell ekkora palya. Rengeteg ido / energia megy el a feluszasokkal. Sokkal porgosebb tobb golos meccsek lennenek egy picivel kisebb palyan es sztem magan a jatekon erdemben nem valtoztatna.
JéBé
nem maradna játékos a végére, mert kevesebb lenne annak az időnek az aránya, amikor fajlagosan kevesebb kiállítást ítélnek (oda-vissza úszás)
1 hónapja
JéBé Green Bay Packers 6 864
lassan a fél fórumról kiderül, de ja, akikről tudni hogy játszottak ők pont az értelmesebb fórumozók közé tartoznak. (én sajna pont nem vízilabdáztam 😀)
eaglesmcnabb
Én úszni se tudok, Heisman kedvéért pedig megjegyezném, hogy a vízilabdát is a nézhetetlen sportok közé sorolom. Bárcsak gyeplabdában lennénk az élmezőnyben!
r.baggio
Ez nekem nagyon furcsa, mert én aki az amfocin kívül min. 5 éve semmilyen más sportot nem néztem. De ezt a magyar-olaszt melóhely záráskor úgy szétüvöltöttem a 3. negyedtől, hogy kijelenthetem: jobban tomboltam rá, mint az amfocira... 5 éve!

Amúgy nekem volt néhány gimis h2opolos haverom, azok tudtak okosítani a víz alatti manőverekről és azzal a kis vélt plusszal mindig is élveztem a vizilabda meccseket.
gyeek
a vizilabda engem se kot le nagyon.nagyon statikus es a felet se latod miert fujnak le vmit.
YoungZeeZee
En amit nem ertek hogy miert kell ekkora palya. Rengeteg ido / energia megy el a feluszasokkal. Sokkal porgosebb tobb golos meccsek lennenek egy picivel kisebb palyan es sztem magan a jatekon erdemben nem valtoztatna.
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet, hogy volt már róla szó, de nincs F.o-ban valahol egy nagyobb tó, ahol meg lehet rendezni egy ilyen versenyt, ahelyett, hogy a szarban úsznak, lógó vizinövények, és kanális befolyók társaságában?
Stoki
Épp tegnap linkeltem be egy cikket ezzel kapcsolatban, és ott le is írták, hogy pl a kajak-kenu versenyek helyszínén nyugodtan meg lehetett volna rendezni, akár a már triatlont is.....de hát....
1 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Lehet, hogy volt már róla szó, de nincs F.o-ban valahol egy nagyobb tó, ahol meg lehet rendezni egy ilyen versenyt, ahelyett, hogy a szarban úsznak, lógó vizinövények, és kanális befolyók társaságában?
1 hónapja
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Miert van az hogy a vizilabdazoink miota az eszemet tudom lekoroznek mindenkit intellektuelben? Meg egy suttyot nem lattam de tenyleg😀
JéBé
Náluk ez 50-60 éve alap, hogy tanultak, de minimum kulturáltak
Chargers LT
Pedig még ez a társaság annyira nem is tanult mint régebben
csebi
görény vagyok (pedig tényleg mind értelmesek voltak), de ilyenkor mindig a kisördög bennem van, hogy vajon mennyire nyomták át őket, mert azok voltak akik
NB2
nagyon. ez így volt régen is, most is, meg így lesz később is
szerk. pl van szerencsém ismerni varga tamást. több diplomás ember. amúgy meg annyira egyszerű (hogy finom legyek) hogy nehezemre esik szavakban kifejezni...
peach
Jó hat Csuvi (ugye a beceneve története is sokatmondó).
Nyilván sosem hátrány ha van már olimpiai címed pl Steinmetz Barna az utolsó évben találkozott egy vizsgán egy tanarsegeddel aki nem tudta h ki és megszivatta. Úgy jött ki h majdnem széttört egy asztalt. Mondtam is neki h látod most már tudod h milyen nekünk halandóknak egy jogi egyetem.
Viszont a jelenlegi játékosok el sem jutnak Ida h egyáltalán felmeruljon bennük az h bekerüljenek jogra, állatorvosira stb.
csebi
Fiamat most vették fel az ELTE re...
Remélem el ja végzi...☺️




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
1 hónapja
YoungZeeZee 8 453
lassan a fél fórumról kiderül, de ja, akikről tudni hogy játszottak ők pont az értelmesebb fórumozók közé tartoznak. (én sajna pont nem vízilabdáztam 😀)
eaglesmcnabb
Én úszni se tudok, Heisman kedvéért pedig megjegyezném, hogy a vízilabdát is a nézhetetlen sportok közé sorolom. Bárcsak gyeplabdában lennénk az élmezőnyben!
r.baggio
Ez nekem nagyon furcsa, mert én aki az amfocin kívül min. 5 éve semmilyen más sportot nem néztem. De ezt a magyar-olaszt melóhely záráskor úgy szétüvöltöttem a 3. negyedtől, hogy kijelenthetem: jobban tomboltam rá, mint az amfocira... 5 éve!

Amúgy nekem volt néhány gimis h2opolos haverom, azok tudtak okosítani a víz alatti manőverekről és azzal a kis vélt plusszal mindig is élveztem a vizilabda meccseket.
gyeek
a vizilabda engem se kot le nagyon.nagyon statikus es a felet se latod miert fujnak le vmit.
1 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Hát a szívroham kerülhetett, ráadásul kénytelen voltam mobilon nézni, mert spanyolban nem adta semmi 🥲 nézett is a sok vendég mit őrjöngők Soma védéseinél 🤣
Klaci79
Spanyolországban vagy?
Majd írjunk be Lacinak 50M Dm-t a ligában, köszi 😅
Chargers LT
abból jöttem el 😀
1 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
lassan a fél fórumról kiderül, de ja, akikről tudni hogy játszottak ők pont az értelmesebb fórumozók közé tartoznak. (én sajna pont nem vízilabdáztam 😀)
eaglesmcnabb
Én úszni se tudok, Heisman kedvéért pedig megjegyezném, hogy a vízilabdát is a nézhetetlen sportok közé sorolom. Bárcsak gyeplabdában lennénk az élmezőnyben!
r.baggio
Ez nekem nagyon furcsa, mert én aki az amfocin kívül min. 5 éve semmilyen más sportot nem néztem. De ezt a magyar-olaszt melóhely záráskor úgy szétüvöltöttem a 3. negyedtől, hogy kijelenthetem: jobban tomboltam rá, mint az amfocira... 5 éve!

Amúgy nekem volt néhány gimis h2opolos haverom, azok tudtak okosítani a víz alatti manőverekről és azzal a kis vélt plusszal mindig is élveztem a vizilabda meccseket.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Girmáról egyébként van valami hír?
Hanni
Még nincs, csak hogy hordágyon vitték le.
Amúgy El Bakkali az első címvédő a számban a finn Iso-Hollo 1932-es és '36-os győzelme óta.

Azt se írta még senki, hogy kedvencem, Nina Kennedy megnyerte a rúdugrást.

Nagyon furcsa, ilyen érzés, amikor nyer akinek drukkolsz? 😄😂😬


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 303 — Cowboys fan
Miert van az hogy a vizilabdazoink miota az eszemet tudom lekoroznek mindenkit intellektuelben? Meg egy suttyot nem lattam de tenyleg😀
JéBé
Náluk ez 50-60 éve alap, hogy tanultak, de minimum kulturáltak
Chargers LT
Pedig még ez a társaság annyira nem is tanult mint régebben
csebi
valszeg olyan közösség aki nem engedi be az ostobákat, állítólag verrasztó is csak ezért lett úszó 😀
eaglesmcnabb
Hét évig vízilabdáztam.🙂
nagylaza, főpohárnok
lassan a fél fórumról kiderül, de ja, akikről tudni hogy játszottak ők pont az értelmesebb fórumozók közé tartoznak. (én sajna pont nem vízilabdáztam 😀)
eaglesmcnabb
a vízbenlabdázás ér?
1 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
lassan a fél fórumról kiderül, de ja, akikről tudni hogy játszottak ők pont az értelmesebb fórumozók közé tartoznak. (én sajna pont nem vízilabdáztam 😀)
eaglesmcnabb
Én úszni se tudok, Heisman kedvéért pedig megjegyezném, hogy a vízilabdát is a nézhetetlen sportok közé sorolom. Bárcsak gyeplabdában lennénk az élmezőnyben!
r.baggio
Én meg pl. a kézilabdát nem szeretem nézni (főleg ha a válogatott játszik mert akkor még fel is baszom magam😀), de a vízilabdával nincs bajom, semleges szurkolóként tuti szívesebben nézném mint a gurulóst, ha szar is néha, legalább nem olyan hosszú a meccs és több a gól is, meg legalább valamennyire jók is vagyunk benne. Mondjuk a bíráskodás része az tényleg vicc kategória, de tippem sincs rá hogy hogyan lehetne javítani rajta, szóval a megoldását sem látom.

Az a bajom a gurulós focival hogy vannak kedvenc csapatai és emiatt mindig nézem, még akkor is ha amúgy nezhetetlen az egész. Többnyire meg ugye az szokott lenni😀. Kosár nézhetőbb, és játszani sem rossz.

Röplabdát pl. élvezet nézni, csak nincs kinek szurkolni, viszont legalább játszani is kurvaszar.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
1 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Hatalmas meccs volt! Az én tökéletes világomban az USA-t verik a döntőben az ifjú titánok! Vogel egy állat!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
1 hónapja
NB2 New England Patriots 24 481 — nabege2@yahoo.com
a holnap az úszócsajtól mit várhatunk?
NB2
Az fix, hogy ott van a szúrható magyar olimpikon lányok bowl.hu-s gyűjteményben.
zacknorb
duzzogva 😊
bár most olvasom, hogy Betlehemé 😊
1 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
illetve az öttusánál fontos ez a vívás? nem követem ezt az új lebonyolítást 😊 leragadtam a Martinek-Mizsér-Fábián öttusánál 😀
NB2
Megnyerni nem lehet vele, elveszíteni igen.

1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 494 — Kinek mit intézett a kormánya
a holnap az úszócsajtól mit várhatunk?
NB2
Az fix, hogy ott van a szúrható magyar olimpikon lányok bowl.hu-s gyűjteményben.
1 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
lassan a fél fórumról kiderül, de ja, akikről tudni hogy játszottak ők pont az értelmesebb fórumozók közé tartoznak. (én sajna pont nem vízilabdáztam 😀)
eaglesmcnabb
Én úszni se tudok, Heisman kedvéért pedig megjegyezném, hogy a vízilabdát is a nézhetetlen sportok közé sorolom. Bárcsak gyeplabdában lennénk az élmezőnyben!
r.baggio
Ahhoz a hanyatló nyugati baromsághoz a mi nemzethünknek túl egyenes a gerince 😊

1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
Miert van az hogy a vizilabdazoink miota az eszemet tudom lekoroznek mindenkit intellektuelben? Meg egy suttyot nem lattam de tenyleg😀
JéBé
Náluk ez 50-60 éve alap, hogy tanultak, de minimum kulturáltak
Chargers LT
Pedig még ez a társaság annyira nem is tanult mint régebben
csebi
görény vagyok (pedig tényleg mind értelmesek voltak), de ilyenkor mindig a kisördög bennem van, hogy vajon mennyire nyomták át őket, mert azok voltak akik
NB2
nagyon. ez így volt régen is, most is, meg így lesz később is
szerk. pl van szerencsém ismerni varga tamást. több diplomás ember. amúgy meg annyira egyszerű (hogy finom legyek) hogy nehezemre esik szavakban kifejezni...
peach
Jó hat Csuvi (ugye a beceneve története is sokatmondó).
Nyilván sosem hátrány ha van már olimpiai címed pl Steinmetz Barna az utolsó évben találkozott egy vizsgán egy tanarsegeddel aki nem tudta h ki és megszivatta. Úgy jött ki h majdnem széttört egy asztalt. Mondtam is neki h látod most már tudod h milyen nekünk halandóknak egy jogi egyetem.
Viszont a jelenlegi játékosok el sem jutnak Ida h egyáltalán felmeruljon bennük az h bekerüljenek jogra, állatorvosira stb.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
1 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Girmáról egyébként van valami hír?
1 hónapja
NB2 New England Patriots 24 481 — nabege2@yahoo.com
a holnap az úszócsajtól mit várhatunk?
illetve az öttusánál fontos ez a vívás? nem követem ezt az új lebonyolítást 😊 leragadtam a Martinek-Mizsér-Fábián öttusánál 😀