NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
: DDD Ilyet sem láttam még, szimulál.
balintbaba
Ez amúgy cseres
csebi
10 évig vizilabdáztam, többek között volt meccsem Zalánki, Angyal és Vogel ellen is utánpótlásban. Soha nem ítéltek szimulálás miatt cserést. 😀 Bár azóta biztos változtak a szabályok.
balintbaba
Én amúgy 20 évig és volt játékvezetői vizsgám is 😉 szabályok szerint az főleg most már h VARoznak de nyilván sosem merik meg ítélni …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alekna fia, Alekna is itt van és dobál? Telik a rohadt idő...
1 hónapja
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 708 — Big Dick Nick
: DDD Ilyet sem láttam még, szimulál.
balintbaba
Ez amúgy cseres
csebi
10 évig vizilabdáztam, többek között volt meccsem Zalánki, Angyal és Vogel ellen is utánpótlásban. Soha nem ítéltek szimulálás miatt cserést. 😀 Bár azóta biztos változtak a szabályok.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
vezethettünk volna 3-0-ra is 😕
NB2
vagy 4-1-re, zalánki megint erőltetni fogja, mikor nem megy neki.
eaglesmcnabb
Utolsót el kell lonie, figura erre van kijátszva. Nem erőltette azt

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
JÉZUSOM PRICE ??? Ez az olimpiai meglepetése eddig. A legjobb idei 400al rendelkező már az elődöntőben simán kiesik.

1 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
vezethettünk volna 3-0-ra is 😕
NB2
vagy 4-1-re, zalánki megint erőltetni fogja, mikor nem megy neki.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
1 hónapja
NB2 New England Patriots 24 482 — nabege2@yahoo.com
vezethettünk volna 3-0-ra is 😕
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
: DDD Ilyet sem láttam még, szimulál.
balintbaba
Ez amúgy cseres

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
1 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
kurvára jó lenne ezt az első negyedet kibírni további kapott gól nélkül

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
1 hónapja
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 708 — Big Dick Nick
: DDD Ilyet sem láttam még, szimulál.

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
De ezeket a visszalövések nem értem. Beragadt, az az ő dolga. Elbaszta. Nehogy már az ilyeneket védjük. Nem ugrott ki senki, minek visszalőni ...

1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
Ezt védeni kellett volna.
nagylaza, főpohárnok
Blokk moge ment

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
1 hónapja
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 708 — Big Dick Nick
Zalesz bazdmeg.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Mi lesz ha összekeversz egy angolait és egy oroszt? Hát egy cseh.

1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 919 — beers & Packers
Ezt védeni kellett volna.
1 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 637
Jajj rohadt kameraman és vágó.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
1 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az 5 nagy lövőből egynek ma tuti jó napja van, jóvan. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
1 hónapja
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
amit a MÖSZ és az IBA extra kompenzáció címén előad undorító PR politika
teljesen jogos Ricsi kiakadása
Negritis, a vajda
Ja, én azt hittem, hogy azért kap Luca kompenzációt, mert Helif fiú is meg nem is, lány is meg nem is. De ennyi erővel minden 5. helyezett ezen az olimpián jogosan reklamálhatna egy kis extra pénzért. Ricsi szerint ez diszkrimináció, de miből zárják őt ki pontosan? Ha nem érti, miért akarják Lucát kompenzálni, akkor sajnálom. Ha nem ért egyet vele, akkor meg mondja ki, hogy Luca ellenfele egyenlő eséllyel indult.
szaba
mondja az IBA de senki más
az az IBA akinél 2021ben még megfelelet Tokióban
sőt 2022ben is
aztán mikor megvert egy oroszt azóta pária
azt is tudjuk hogy az NOB Semanya esetében nem szarakodott és meghúzta a határokat
ezeken a határokon belül van Khelif

ergo szabály szerint szerepelt Luca ellenfele és ejtette ki őt
Negritis, a vajda
Más is vert meg oroszt mégse zárták ki, Lin Yu-ting nem vert meg oroszt és mégis kizárták.
1 hónapja
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 511 — Bowl Winner
amit a MÖSZ és az IBA extra kompenzáció címén előad undorító PR politika
teljesen jogos Ricsi kiakadása
Negritis, a vajda
Ja, én azt hittem, hogy azért kap Luca kompenzációt, mert Helif fiú is meg nem is, lány is meg nem is. De ennyi erővel minden 5. helyezett ezen az olimpián jogosan reklamálhatna egy kis extra pénzért. Ricsi szerint ez diszkrimináció, de miből zárják őt ki pontosan? Ha nem érti, miért akarják Lucát kompenzálni, akkor sajnálom. Ha nem ért egyet vele, akkor meg mondja ki, hogy Luca ellenfele egyenlő eséllyel indult.
szaba
mondja az IBA de senki más
az az IBA akinél 2021ben még megfelelet Tokióban
sőt 2022ben is
aztán mikor megvert egy oroszt azóta pária
azt is tudjuk hogy az NOB Semanya esetében nem szarakodott és meghúzta a határokat
ezeken a határokon belül van Khelif

ergo szabály szerint szerepelt Luca ellenfele és ejtette ki őt
Negritis, a vajda
Az egész egy cirkusz már, megkérdezték sajtótájékoztatón az IBA embereit is, hogy mi is volt a vizsgálat pontosan, akkor most az algériai nő vagy férfi, és az volt a válasz, hogy a lába közé nem néztek be...
Haverom véleménye a dologról a legviccesebb: "dugtam már csúnyább nőt is" - no comment. 😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
1 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
Faszom

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 474
mondja az IBA de senki más
az az IBA akinél 2021ben még megfelelet Tokióban
sőt 2022ben is
aztán mikor megvert egy oroszt azóta pária
azt is tudjuk hogy az NOB Semanya esetében nem szarakodott és meghúzta a határokat
ezeken a határokon belül van Khelif

ergo szabály szerint szerepelt Luca ellenfele és ejtette ki őt
Negritis, a vajda
A srác azért reklamál, hogy nem kap dupla pénzt. De amúgy azt megkapja, amit ígértek neki. Senki nem ígért neki kétszer annyit az ötödik helyért, mint amennyi jár. Meglátta, hogy mit csinálnak Lucával (most azt hagyjuk, hogy jogosan vagy sem) és éhes lett. Nehogy már ez legyen a korrekt magatartás? Így is annyi pénzt kap az EB bronz plusz olimpia 5. helyért, hogy szerintem bőven beljebb van vele, mint ha ezt a kört kihagyta volna. Részemről ennyi.
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
És ott egy kanadai csúcs női magasban.

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ezt is jól benézte Vásárhelyi, nagyon nem nézett ki semmit az egykori világbajnok, az egyetlen 48on belül futni tudó Naserből.

1 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Lévai mit védett! legjobb!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 502 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez eddig álom