NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ezzel Kennedy nyerhet. Elsőre 4.90

1 hónapja
NB2 New England Patriots 24 482 — nabege2@yahoo.com
várható volt, hogy ennyit nem tudnak bénázni 😕
de sajnos mi elég régen lőttük és sokat hibázunk támadásban 😕
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Kaczmarek, jóóó

Bol hol van, csak gáton meg váltóban indul?
warr_b
Sosem indult szabadtéren síkon egyéniben.

1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 987 — WHO DAT!!!!
Ha ennyi mindent kihagyunk sajnos nem nekünk szokott szerencsénk lenni a végén általában az ilyen 1-2 gólos meccseken...


1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
: DDD Ilyet sem láttam még, szimulál.
balintbaba
Ez amúgy cseres
csebi
10 évig vizilabdáztam, többek között volt meccsem Zalánki, Angyal és Vogel ellen is utánpótlásban. Soha nem ítéltek szimulálás miatt cserést. 😀 Bár azóta biztos változtak a szabályok.
balintbaba
Én amúgy 20 évig és volt játékvezetői vizsgám is 😉 szabályok szerint az főleg most már h VARoznak de nyilván sosem merik meg ítélni …
csebi
Ja, hát ez ennek sportnakkurvára a rákfenéje. Nincs még egy sport, ahol ennyire szubjektív lehet a játékvezetés. Kb. minden támadásnál lehetne kiállítást ítélni - ha már következetesek valamennyire a bírók, az már jónak számít.
balintbaba
azért van még pár, de labdajátékok közül valóban top ilyen szempontból.
Szesze
Az a baj h egy póló meccsen negyedenkent van kb 10 véleményeds szitu és úgy ítéled meg h a játékos 60%a víz alatt van …

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
1 hónapja
ozibozi New York Giants 16 698
Csak ne a bírók duma legyen ma is
ozibozi
A meccs nagyrésze még hátra
1 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nem kéne belemenni egy kevésgólos meccsbe, mert akkor tuti kiszopunk

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 631 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kaczmarek, jóóó

Bol hol van, csak gáton meg váltóban indul?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 431 — The Mathematician
ez az ejtés b+

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 431 — The Mathematician
: DDD Ilyet sem láttam még, szimulál.
balintbaba
Ez amúgy cseres
csebi
10 évig vizilabdáztam, többek között volt meccsem Zalánki, Angyal és Vogel ellen is utánpótlásban. Soha nem ítéltek szimulálás miatt cserést. 😀 Bár azóta biztos változtak a szabályok.
balintbaba
Én amúgy 20 évig és volt játékvezetői vizsgám is 😉 szabályok szerint az főleg most már h VARoznak de nyilván sosem merik meg ítélni …
csebi
Ja, hát ez ennek sportnakkurvára a rákfenéje. Nincs még egy sport, ahol ennyire szubjektív lehet a játékvezetés. Kb. minden támadásnál lehetne kiállítást ítélni - ha már következetesek valamennyire a bírók, az már jónak számít.
balintbaba
pont 1 hete beszéltünk róla 😀
kardvívás, judo, bírkózás simán ott van 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
: DDD Ilyet sem láttam még, szimulál.
balintbaba
Ez amúgy cseres
csebi
10 évig vizilabdáztam, többek között volt meccsem Zalánki, Angyal és Vogel ellen is utánpótlásban. Soha nem ítéltek szimulálás miatt cserést. 😀 Bár azóta biztos változtak a szabályok.
balintbaba
Én amúgy 20 évig és volt játékvezetői vizsgám is 😉 szabályok szerint az főleg most már h VARoznak de nyilván sosem merik meg ítélni …
csebi
Ja, hát ez ennek sportnakkurvára a rákfenéje. Nincs még egy sport, ahol ennyire szubjektív lehet a játékvezetés. Kb. minden támadásnál lehetne kiállítást ítélni - ha már következetesek valamennyire a bírók, az már jónak számít.
balintbaba
azért van még pár, de labdajátékok közül valóban top ilyen szempontból.
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Alekna fia, Alekna is itt van és dobál? Telik a rohadt idő...
iktriad
Tavaly nem ő lett a világbajnok?
slowmotion
Nem, Stahl nyert mindent. 2 éve lett Európa-bajnok. Mind2 fia már évek óta versenyez a felnőttek között.
Sixo
Akkor csak a világvsúcsot tartja/fogja tartani a kis Alekna
slowmotion
Azt már pár hónapja ő tartja, de rögtön utána elbukta az EB-t, de most nagyon jó formában van és ezt simán fogja nyerni. Senki más nem tud 70et.

1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
Vámos, két kéz boríték …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
1 hónapja
ozibozi New York Giants 16 698
Csak ne a bírók duma legyen ma is
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Nah szép volt Rosina, 80+100, ezzel sima a 10. hely. Mondjuk ennyit én is kitolok, csak nem 49 kilosan.

1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 987 — WHO DAT!!!!
Zalánki.... Ha nem megy miért lövi el úgy hogy 16 mp van a támadó órán?
kapitnono
9 volt de akkor sem kellett volna amúgy
csebi
Még az előző távoli kapufánál kezdtem el írni 😁


1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Alekna fia, Alekna is itt van és dobál? Telik a rohadt idő...
iktriad
Tavaly nem ő lett a világbajnok?
slowmotion
Nem, Stahl nyert mindent. 2 éve lett Európa-bajnok. Mind2 fia már évek óta versenyez a felnőttek között.
Sixo
Akkor csak a világvsúcsot tartja/fogja tartani a kis Alekna
1 hónapja
NB2 New England Patriots 24 482 — nabege2@yahoo.com
kis túlzással már most eldönthettük volna 😕
1 hónapja
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 708 — Big Dick Nick
: DDD Ilyet sem láttam még, szimulál.
balintbaba
Ez amúgy cseres
csebi
10 évig vizilabdáztam, többek között volt meccsem Zalánki, Angyal és Vogel ellen is utánpótlásban. Soha nem ítéltek szimulálás miatt cserést. 😀 Bár azóta biztos változtak a szabályok.
balintbaba
Én amúgy 20 évig és volt játékvezetői vizsgám is 😉 szabályok szerint az főleg most már h VARoznak de nyilván sosem merik meg ítélni …
csebi
Ja, hát ez ennek sportnakkurvára a rákfenéje. Nincs még egy sport, ahol ennyire szubjektív lehet a játékvezetés. Kb. minden támadásnál lehetne kiállítást ítélni - ha már következetesek valamennyire a bírók, az már jónak számít.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
Zalánki.... Ha nem megy miért lövi el úgy hogy 16 mp van a támadó órán?
kapitnono
9 volt de akkor sem kellett volna amúgy

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
1 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
vezethettünk volna 3-0-ra is 😕
NB2
vagy 4-1-re, zalánki megint erőltetni fogja, mikor nem megy neki.
eaglesmcnabb
Utolsót el kell lonie, figura erre van kijátszva. Nem erőltette azt
csebi
hát akkor ne rá hívjuk a figurát ha lehet 😀
szerintem én vízilabdában nem szidtam még többet játékost mint zalánkit, pedig egy kurvajó játékos amúgy és semmi bajom vele, de csomó kiesésünknél csak arra emlékszem hogy zalánki lőtt össze-vissza, ha kell hanem

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 987 — WHO DAT!!!!
Zalánki.... Ha nem megy miért lövi el úgy hogy 16 mp van a támadó órán?


1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Alekna fia, Alekna is itt van és dobál? Telik a rohadt idő...
iktriad
Tavaly nem ő lett a világbajnok?
slowmotion
Nem, Stahl nyert mindent. 2 éve lett Európa-bajnok. Mind2 fia már évek óta versenyez a felnőttek között.

1 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 631 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Alekna fia, Alekna is itt van és dobál? Telik a rohadt idő...
iktriad
Kettő is van neki 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Alekna fia, Alekna is itt van és dobál? Telik a rohadt idő...
iktriad
Tavaly nem ő lett a világbajnok?