NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 236 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Akkor most elúszott az érem.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
A kubaiakkal meg mi az isten van. Miért számít a kubai tag migránsnak?

2 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 338 — Jó ötletnek tűnt!
szekeres is hozza a szintet: "vadnai első, egyelőre mindenkit előz akik előtte vannak összetettben", nem gondoltam volna gec
eaglesmcnabb
talán a bronzérem meglehet.
deyell
Az britet asszem 5 hellyel kéne verni hozzá

Lesz ez még így se!
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Sima futamgyőzelem Adolfnak.

2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 645
szekeres is hozza a szintet: "vadnai első, egyelőre mindenkit előz akik előtte vannak összetettben", nem gondoltam volna gec
eaglesmcnabb
talán a bronzérem meglehet.

choose life
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
szekeres is hozza a szintet: "vadnai első, egyelőre mindenkit előz akik előtte vannak összetettben", nem gondoltam volna gec

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
A németek hogy nem tudták megverni ezt a gyengus francia kézi csapatot...gázok

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
2 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Fú, a jelenleg elég erős és magyar csoportot megnyerő spanyol ffi vízilabda csapat -3ra szív a csoport 4. horvátok ellen

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Fejes de simán nyert.

2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 344 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hajrá Vadnai

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
csipkelli 3 990
Most komolyan elkapcsoltak a kézi hajráról vitorlázásra?
zavi27
Az még érthető Vadnai miatt. De az emnétypluszon mehetne. Balfasz brigád.
2 hónapja
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Most komolyan elkapcsoltak a kézi hajráról vitorlázásra?
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 236 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Falmászás mint olimpiai szám, beszarok 😃 pár év és lesz seggmosó verseny
- JC6
mondjuk ha szerinted pont ennek nincs sportértéke, akkor nem tudom minek 😀

részemről több mint egy seggmosásnak. Arról nem beszélve hogy mennyire népszerű manapság amúgy
eaglesmcnabb
Ezek mellett látványos, érthető laikusoknak is, nincs faszom pontozás, videózás és retardált bírók. Ráadásul mindenki tud vele "azonosulni", hiszen ki az aki életében nem mászott falat/szekrényt/fát? Simán mondok 20 olyan számot az olimpián, ami számomra sokkal kissebb legitimitással bír.
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Falmászás mint olimpiai szám, beszarok 😃 pár év és lesz seggmosó verseny
- JC6
mondjuk ha szerinted pont ennek nincs sportértéke, akkor nem tudom minek 😀

részemről több mint egy seggmosásnak. Arról nem beszélve hogy mennyire népszerű manapság amúgy

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Nagy gratula Losonczinak!
De inkább ne PSGOgli legyen a beszédtanára…😂

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
2 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 776
Falmászás mint olimpiai szám, beszarok 😃 pár év és lesz seggmosó verseny
2 hónapja
JéBé Green Bay Packers 6 886
Probalok rajonni milyen elven mukodik ez a csorlo amire kivannak kotve a gyorsmaszok. Szemre kicsit olyan mintha minimalisan is de huzna oket ami eleg wtf.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 070 — Így remélem megfelelek nektek.....
Späth tudja mèg kèsleltetni 🤪
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 070 — Így remélem megfelelek nektek.....
Francicák ff kèziben sztem innentől menetből behúzzák legalább az èrmet....
dande2
én azért megvárnám a meccs végét...
NB2
Olyan flowban vannak/lesznek pláne hazai pályán ha csak el nem nagykèpűsködik.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Francicák ff kèziben sztem innentől menetből behúzzák legalább az èrmet....
dande2
én azért megvárnám a meccs végét...
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 070 — Így remélem megfelelek nektek.....
Francicák ff kèziben sztem innentől menetből behúzzák legalább az èrmet....
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 236 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Egy geci ellen fog legközelebb bírkózni: Semen Novikov
Heisman nádor
A Novikov pedig újoncot jelent, szóval egy újonc geci
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Attól függetlenül, hogy most mi jártunk jól ezzel, még mindig kurvára retardált szabály.
Hanni
De legalább akció volt az utolsó pont. A 2 passzív pontot nem kellene figyelembe venni, ha már valami észszerűséget keresünk. Mert azt vakon dobálják.
csipkelli
passzívnál legküldeném pont nélkül őket a földre, azt oldják meg. Az is előnyt jelentene, mert onnan könnyebb pontot csinálni, de legalább nem döntené el a meccset.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 555 — Lucas Scott
huh ez nagyon kemeny h par centin meg mili masodpercen mult.

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 645
4 között van, ugye?
és bronz meccs nincs, tehát az érem az tuti?
NB2
de van bronzmeccs.

choose life