NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 236 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Dögöljek meg ha értem mi számít valid találatnak ebben a sportban 😀
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 645
elindult újra Vadnai éremfutama

choose life
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
nem emlékszem Tokióra, de ezen az olimpián iszonyat mennyire tájékoztató jellegű a műsor
a mi migránsunknak kéne már harcolnia, erre még egy női meccs van előtte, ami legalább 10 perc
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
John Febuar Ceniza. Hát az ő anyja sem nyert betűzési versenyt.

2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 236 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Lol amcsi gyereknél már szólt a zöldlámpa, amikor még guggolt 😀
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 555 — Lucas Scott
gecc horvátok kiverték a spanyolokat

németek mennyivel a vége előtt egyenlítettek???
NB2
azert nagyon kemeny, hogy ez a spanyol csapat, amely szerintem most elegge kiemelkedik a mezonybol, nem jut negybe. raadasul elozo olimpian sem jutottak dontobe.
csebi
férfi csapatsportoknál tényleg csak az kell, hogy juss tovább, aztán ott bármi lehet
kéziben sem sokon múlt, hogy a 4. kiverje az elsőt (OT-ban ugye nekünk is sikerült Izlandot)
de pólóban szerintem iszonyat nagy taktikázások mentek
NB2
ja igen foleg amit az olaszok muveltek az eleg csunya volt.
horvatok nem taktikaztak sztem, csak egyszeruen USA nagyon felszivta magat utolso meccsre. de lathatoan nekik jol jott ez a pofon.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nem látom azt a küzdősportot amelyik ellen a legjobb teakwondosnak bármekkora esélye is lenne 1 v1-ben.
eaglesmcnabb
 youtu.be/_72pwAuuXw4?si=3QCO6P47zQ9eDGR-

 youtu.be/PgEOeCJ0RjI?si=z-fBjFAb3_9yd4Hx
Őszentsége Sobri Jóska
az kemény, és volt köztük jópár karfiolfülű is, na ezt nem gondoltam volna

Ugyanígy youtube-os videók alapján meg voltam győződve hogy a birkózó/judos kb. verhetetlen, de akkor nem teljesen. Való igaz MMA-t nem nézek, és nem is igazán vonz.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
RIP Pápua

2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
gecc horvátok kiverték a spanyolokat

németek mennyivel a vége előtt egyenlítettek???
NB2
azert nagyon kemeny, hogy ez a spanyol csapat, amely szerintem most elegge kiemelkedik a mezonybol, nem jut negybe. raadasul elozo olimpian sem jutottak dontobe.
csebi
férfi csapatsportoknál tényleg csak az kell, hogy juss tovább, aztán ott bármi lehet
kéziben sem sokon múlt, hogy a 4. kiverje az elsőt (OT-ban ugye nekünk is sikerült Izlandot)
de pólóban szerintem iszonyat nagy taktikázások mentek
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
azt csinálták mint tegnap a mi csajaink 😀
sosem értettem, hogy amikor tizenx mp van csak hátra és nem szabad gólt kapni, miért nem faultolgatnak a csapatok?
eaglesmcnabb
Egyszer kb 20-25 évvel ezelőtt egy Pécs-Komló kézimeccsen egygólos Pécs vezetésnél támadott a komló ilyen pár tizenmásodperccel a vége előtt. Na abban a pár mp-ben 2 vagy 3 (nem emlékszem már pontosan) pécsi játékost állítottak ki. De nyertek.
zinedine5
Akkor azt még lehetett, de most már azonnali hetes jár érte. Ezért kell finoman faultolni 😊
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Dikk a pápuai, hogy tud már szakítani
Sixo
A karodat is a helyéről, ha már jól átsült... 😊

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Dikk a pápuai, hogy tud már szakítani

2 hónapja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 359 — Ajmo Vatreni
azt csinálták mint tegnap a mi csajaink 😀
sosem értettem, hogy amikor tizenx mp van csak hátra és nem szabad gólt kapni, miért nem faultolgatnak a csapatok?
eaglesmcnabb
Egyszer kb 20-25 évvel ezelőtt egy Pécs-Komló kézimeccsen egygólos Pécs vezetésnél támadott a komló ilyen pár tizenmásodperccel a vége előtt. Na abban a pár mp-ben 2 vagy 3 (nem emlékszem már pontosan) pécsi játékost állítottak ki. De nyertek.
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 057 — #NoStress
nem látom azt a küzdősportot amelyik ellen a legjobb teakwondosnak bármekkora esélye is lenne 1 v1-ben.
eaglesmcnabb
 youtu.be/_72pwAuuXw4?si=3QCO6P47zQ9eDGR-

 youtu.be/PgEOeCJ0RjI?si=z-fBjFAb3_9yd4Hx

2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
spanyol kői kosarasoknak egyszer már bejött a mínusz húsz, gondolták megint megpróbálják. csak benézték, mert most nem a magyar válogatott az ellenfél, meg Székely Norbi az ellenfél...

Szerkesztette: slowmotion
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Azt az iráni taekwandos csajt tuti lefejezik ha hazaér. Amint épp a győzelmét ünnepelte, egy kis rész a hajából kibújt a lepedő alól.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Sikeres kísérlettel kezdett a kiribatii gyerek ! Mondjuk 95öt még én is kiszakítok. De nem is 61 kilo vagyok.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
azt csinálták mint tegnap a mi csajaink 😀
sosem értettem, hogy amikor tizenx mp van csak hátra és nem szabad gólt kapni, miért nem faultolgatnak a csapatok?
eaglesmcnabb
be kéne állnod a magyar női válogatottba
Sixo
megbuknék a kromoszóma vizsgálaton, mert tesztosz a tenor
eaglesmcnabb
az nem gond, arra lehet gyógyszert szedni, csak nem indulhatsz 400 meg 800on

2 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
a középkezdés is milyen volt, amikor a francia passzolt a csapattárs már szinte az ellenfél 6-osánál volt, de ha bedobja tuti megadják

Szerkesztette: Stoki
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
azt csinálták mint tegnap a mi csajaink 😀
sosem értettem, hogy amikor tizenx mp van csak hátra és nem szabad gólt kapni, miért nem faultolgatnak a csapatok?
eaglesmcnabb
be kéne állnod a magyar női válogatottba
Sixo
megbuknék a kromoszóma vizsgálaton, mert tesztosz a tenor

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
azt csinálták mint tegnap a mi csajaink 😀
sosem értettem, hogy amikor tizenx mp van csak hátra és nem szabad gólt kapni, miért nem faultolgatnak a csapatok?
eaglesmcnabb
be kéne állnod a magyar női válogatottba

2 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Jaaaj, szegény csigazabálók 😀

2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
azt csinálták mint tegnap a mi csajaink 😀
sosem értettem, hogy amikor tizenx mp van csak hátra és nem szabad gólt kapni, miért nem faultolgatnak a csapatok?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
hehe, köcsög franciák mennek a levesbe
mondjuk nem gondoltam volna, hogy ilyen nehezen
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Jézus már ÚJvári, mi az, hogy ha időben volt? xD Utána ment egy full támadás, hogy járhatott volna le az idő.