Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Megható, hogy legalább sprintszámok előfutamaiban vannak még fehérek.
Kampman
Mi nálad a fehér definíciója? Jacobsnak elég fehér bőre. Max, ilyen szolid cigányos/indiais.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Lol ,nem csak, hogy kihúzták a doppingvétség alól, még az egyénit csúcsát jelentó futását is elmérték és tizedekkel hamarabb állították meg az órát? Nice.

2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Egyebként ez a szerb csapat nem lesz a dobogón. Az olasz, spanyol, magyar, görög négyesből kerül ki a győztes
zemanla
A görögöket is aranyesélyesnek tartod? Nagyon belelendültek, egyáltalán nem rosszak (sőt), de azon meglepődnék, ha megnyernék.
nagylaza, főpohárnok
Igen. Azon az ágon, simán. A döntőben még...
zemanla
Görögök jól kikapartak maguknak a jobbik ágat két nem európai csapattal meg a gyengélkedő szerbekkel.
Olaszoknak meg fohet a fejük

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
Megható, hogy legalább sprintszámok előfutamaiban vannak még fehérek.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Mateo essen ki annyit kérek.

2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Már miért ne lenne Kipyegon egyértelmű favorit?

2 hónapja
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
Yaay a kedvenc atlétám a feka csehszlovák! Gyerönk Bednarek!

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
1. Botswana
2. Zimbabwe
3. Olaszország
Nice

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
A strandröplabda és a torna után azt hiszem a szinkronúszás a harmadik olyan női sport, ami leginkább.....khm...a male gaze kielégítését szolgálja elsősorban, minden sportszakmai értéke mellett 😀
Kampman
Ha néhány strandröpi pontot leszámítva nem láttam semmit ezekből a számokból, akkor buzinak számítok?
Sixo
Ilyet nem mondtam.
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A strandröplabda és a torna után azt hiszem a szinkronúszás a harmadik olyan női sport, ami leginkább.....khm...a male gaze kielégítését szolgálja elsősorban, minden sportszakmai értéke mellett 😀
Kampman
Ez a lábfetisisztáknak van...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
A strandröplabda és a torna után azt hiszem a szinkronúszás a harmadik olyan női sport, ami leginkább.....khm...a male gaze kielégítését szolgálja elsősorban, minden sportszakmai értéke mellett 😀
Kampman
Ha néhány strandröpi pontot leszámítva nem láttam semmit ezekből a számokból, akkor buzinak számítok?

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
NYERTÜNK !

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
A strandröplabda és a torna után azt hiszem a szinkronúszás a harmadik olyan női sport, ami leginkább.....khm...a male gaze kielégítését szolgálja elsősorban, minden sportszakmai értéke mellett 😀
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
GYERÜNK TEBI !!!

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
Spanyolország győzelemre áll Marokkó ellen a foci elődöntőben. Már csak pár perc van hátra.
Kampman
Egy berohanó hülye lenyúlta a labdát és lőtt egy gólt, a közönség üdvrivalgása közepette.
Kampman
A francia országban elő fanatikus marokkói leszármazottak, akik nem értékelik a nyugaton élést mivel a szüleik mentek oda és ők küzdötték fel magukat munkával, egy hatalmas proli réteg, láthattuk már ezt a marokkói VB menetelés alatt is
Heisman nádor
Szurkolhatnak majd a bronzmeccsen.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
ugandainak komoly aero zoknija van xd
eaglesmcnabb
Írjatok fel az Orogot bandwagonra, nekem is csak ilyen zoknijaim vannak 💛
Hanni
Szerintem keress új bandwagont, őt egész szezonban agyonverte mindenki.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Kedves Székely Dávid. Tudod milyen amikor nem feltételezed? Akkor az elmúlt 10 perces monológjaid nem hangoznak el. Ha elmondasz egy összeesküvés elméletet, majd a végén elmondod, hogy de amúgy azért nem feltételezed, az nem arra utal, hogy feltételezed.

2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Spanyolország győzelemre áll Marokkó ellen a foci elődöntőben. Már csak pár perc van hátra.
Kampman
Egy berohanó hülye lenyúlta a labdát és lőtt egy gólt, a közönség üdvrivalgása közepette.
Kampman
A francia országban elő fanatikus marokkói leszármazottak, akik nem értékelik a nyugaton élést mivel a szüleik mentek oda és ők küzdötték fel magukat munkával, egy hatalmas proli réteg, láthattuk már ezt a marokkói VB menetelés alatt is

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 240 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
ugandainak komoly aero zoknija van xd
eaglesmcnabb
Írjatok fel az Orogot bandwagonra, nekem is csak ilyen zoknijaim vannak 💛
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Székely és az összeesküvés elméletei.

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
Spanyolország győzelemre áll Marokkó ellen a foci elődöntőben. Már csak pár perc van hátra.
Kampman
Egy berohanó hülye lenyúlta a labdát és lőtt egy gólt, a közönség üdvrivalgása közepette.
2 hónapja
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Itt a vége. Maradnak nekünk az olaszok...
zemanla
Aztán spanyol-horvát győztese következhet, jó kis ág lett... Mondjuk az durva, hogy vagy USA vagy Ausztrália négyben lesz a férfi tornán.
Ja, és én továbbra is fogadni mernék rá, hogy a szerbekkel senki nem akart játszani.
Kivéve a görögöket! 😀
Nandito
Mi tudjuk a legjobban, hogy az USA játszott már döntőt is.
nagylaza, főpohárnok
Na azt nem bántam, hogy Pekingben megverték a szerbeket. 😊 Mondjuk úgy emlékszem, hogy az egy jó amcsi csapat volt, míg a mostani szerintem messze van a jótól.
Nandito
Egyre kisebb a különbség




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
2 hónapja
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Itt a vége. Maradnak nekünk az olaszok...
zemanla
Aztán spanyol-horvát győztese következhet, jó kis ág lett... Mondjuk az durva, hogy vagy USA vagy Ausztrália négyben lesz a férfi tornán.
Ja, és én továbbra is fogadni mernék rá, hogy a szerbekkel senki nem akart játszani.
Kivéve a görögöket! 😀
Nandito
Mi tudjuk a legjobban, hogy az USA játszott már döntőt is.
nagylaza, főpohárnok
Na azt nem bántam, hogy Pekingben megverték a szerbeket. 😊 Mondjuk úgy emlékszem, hogy az egy jó amcsi csapat volt, míg a mostani szerintem messze van a jótól.

Music City Miracle
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
Spanyolország győzelemre áll Marokkó ellen a foci elődöntőben. Már csak pár perc van hátra.