NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 708
Remélem a görög elfárad
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Sixo sok sületlenséget írt azóta, mit is mondtál?
warr_b
Hogy Armstrong vagy Ye Shiwen szintű koxolásnak lehettünk szemtanúi, mert ilyen utolsó 50 nincs 200 pillangón.
szaba
De egy tizeddel rosszabb már van, az tuti teljesen tiszta, mert Milak úszta? Ne legyünk már teljesen hülyék…
somoskovig
Te vagy a hülye, mert nem olvasol vissza, de engem hülyézel.
szaba
Visszaolvastam. Marchand majdnem pontosan azt úszta, mint Milak Tokióban, és kb egy másodperccel lassabbat, mint a világcsúcs. Ettől lett egyből tuti a világ legnagyobb kokszosa.

2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 481
Gyerünk Hubi, csak nem maradtál le a Bowman kokszról!
Heisman nádor
A koxlaborok nem az egyetemi edző központokon vannak.
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 080 — Giants fan
Djokonak nem igazán hoz szerencsét idén a Chatrier salakja.

Nyilván alapból nem túl gyakori, hogy két tornát játszanak egy pályán a teniszezők, de hogy mindkétszer sikerüljön megsérülnie ugyanott az igazán unikális.
Jughead
biztos h megsérült? Mert régebben előszeretettel csinálta azt, hogy ha az ellenfele túl jó formát mutatott, akkor nem 1x "megsérült", és kért injury time-ot. Megtörtve ezzel a lendületét. Lehet hogy egy zseni, de emberileg az én szememben akkor bőven leszerepelt. Mert miután visszatért sérüléséből, annak látszata sose volt.
shagi0206
itt mondjuk most nagyon jól állt amikor jött a sérülés, szóval ezúttal nem ez van sztem
2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 968
Djokonak nem igazán hoz szerencsét idén a Chatrier salakja.

Nyilván alapból nem túl gyakori, hogy két tornát játszanak egy pályán a teniszezők, de hogy mindkétszer sikerüljön megsérülnie ugyanott az igazán unikális.
Jughead
biztos h megsérült? Mert régebben előszeretettel csinálta azt, hogy ha az ellenfele túl jó formát mutatott, akkor nem 1x "megsérült", és kért injury time-ot. Megtörtve ezzel a lendületét. Lehet hogy egy zseni, de emberileg az én szememben akkor bőven leszerepelt. Mert miután visszatért sérüléséből, annak látszata sose volt.
shagi0206
Biztos.
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 363 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Gyerünk Hubi, csak nem maradtál le a Bowman kokszról!

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 481
Sixo sok sületlenséget írt azóta, mit is mondtál?
warr_b
Hogy Armstrong vagy Ye Shiwen szintű koxolásnak lehettünk szemtanúi, mert ilyen utolsó 50 nincs 200 pillangón.
szaba
De egy tizeddel rosszabb már van, az tuti teljesen tiszta, mert Milak úszta? Ne legyünk már teljesen hülyék…
somoskovig
Te vagy a hülye, mert nem olvasol vissza, de engem hülyézel.
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 708
Na, akkor hajrá Hubi!!! NYERNED KELL!
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 708
Djokonak nem igazán hoz szerencsét idén a Chatrier salakja.

Nyilván alapból nem túl gyakori, hogy két tornát játszanak egy pályán a teniszezők, de hogy mindkétszer sikerüljön megsérülnie ugyanott az igazán unikális.
Jughead
biztos h megsérült? Mert régebben előszeretettel csinálta azt, hogy ha az ellenfele túl jó formát mutatott, akkor nem 1x "megsérült", és kért injury time-ot. Megtörtve ezzel a lendületét. Lehet hogy egy zseni, de emberileg az én szememben akkor bőven leszerepelt. Mert miután visszatért sérüléséből, annak látszata sose volt.
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 054 — WHO DAT!!!!
nah akkor örülünk vagy pofára esünk?
NB2
Valamiért nagyon rossz érzésem van...


2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 968
Djokonak nem igazán hoz szerencsét idén a Chatrier salakja.

Nyilván alapból nem túl gyakori, hogy két tornát játszanak egy pályán a teniszezők, de hogy mindkétszer sikerüljön megsérülnie ugyanott az igazán unikális.
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Az a 2.03.0 nagyon nagy idő, alig 1 másodpercre maradt el kb a legdurvább világrekordtól... nem hittem volna h azt mostanában megdöntik, de McIntoshnak még a vgén arra is lesz esélye.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 708
nah akkor örülünk vagy pofára esünk?
NB2
örüljünk, látni akarom az első aranyunkat. Ha a kajak-kenuban jönne, akkor azt nem látnám, mert gondolom az nem este lesz.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 996
Dudáék veretlenek eddig, újabb győzelem
2 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Nah jön Hubi úszása

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 579 — nabege2@yahoo.com
nah akkor örülünk vagy pofára esünk?
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 363 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Summer McIntosh ezt is lesimázta a kesztyűs néni előtt

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Reagen Smith egy hatalmasat pillangózott az utolsó 50re, de esélytelen volt.

2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 664 — !SuPeR6BoWL!
Biles nem ember...
ThundersNFL a Paraszt
ez elég rasszista kijelentés volt
NB2
Jó akkor élő szövet a belső fémvázon😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 579 — nabege2@yahoo.com
Biles nem ember...
ThundersNFL a Paraszt
ez elég rasszista kijelentés volt
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 996
Női strandröplabdában Ausztrália minden szempontból jobbnak bizonyult Kanadánál.
Kampman
Hát mondjuk az ausztráloknál több az olyan nap amikor homokos strandon süt a nap, mint a kanadaiaknál azt hallottam.
Sixo
A fura az volt, amikor az előző olimpián Lettországot is többször láttam egész jól játszani.
Kampman
Lettországnak azért van vagy 500 km homokos tengerpartja
Shilkor
Ott jó sok meleg elfér 😁😁😁
ThundersNFL a Paraszt
?
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 664 — !SuPeR6BoWL!
Biles nem ember...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 664 — !SuPeR6BoWL!
Női strandröplabdában Ausztrália minden szempontból jobbnak bizonyult Kanadánál.
Kampman
Hát mondjuk az ausztráloknál több az olyan nap amikor homokos strandon süt a nap, mint a kanadaiaknál azt hallottam.
Sixo
A fura az volt, amikor az előző olimpián Lettországot is többször láttam egész jól játszani.
Kampman
Lettországnak azért van vagy 500 km homokos tengerpartja
Shilkor
Ott jó sok meleg elfér 😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 244 — Je suis kobranadrág
Ki a szőke spinkó ki a srúdióban?
Mutina Ági?
ThundersNFL a Paraszt
Az a csaj, aki megette Mutina Ágit 😀
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Ki a szőke spinkó ki a srúdióban?
Mutina Ági?
ThundersNFL a Paraszt
3 szőke nő van a stúdióban. A műsorvezető, az Mérei, a két szakértő meg Mutina és Verrasztó.