Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mai etap:

 telex.hu/sport/2024/08/01/kos-hubert-hozhatja-az-elso-aranyat-kezd-a-vitorlazo-erdi-maria-a-magyarok-csutortoki-programja
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Ez most ilyen olimpia. Nyertünk 6-8 érmet az előbbi olimpiákon, most nem. Igazán ha belegondoltok, nekünk szurkolóknak nem kellene annyira kiakadni. Majd 4 év múlva... lesz akkor is olimpia, meg lesz kinek drukkolni.
gyurczi
6-8-at érmet? Ha aranyra gondoltál, akkor stimmel. Egyébként a magyar érmek száma: Tokió 20, Rio 15, London 18. Peking volt a mélypont (10).
nagylaza, főpohárnok
Őszintén, nem mindegy hány magyar érem lesz az olimpián?
Amadeus the Young
Nem mindegy hány meccset nyer idén a Raiders?
Kampman
Nem

2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 724 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez most ilyen olimpia. Nyertünk 6-8 érmet az előbbi olimpiákon, most nem. Igazán ha belegondoltok, nekünk szurkolóknak nem kellene annyira kiakadni. Majd 4 év múlva... lesz akkor is olimpia, meg lesz kinek drukkolni.
gyurczi
6-8-at érmet? Ha aranyra gondoltál, akkor stimmel. Egyébként a magyar érmek száma: Tokió 20, Rio 15, London 18. Peking volt a mélypont (10).
nagylaza, főpohárnok
Őszintén, nem mindegy hány magyar érem lesz az olimpián?
Amadeus the Young
Nem mindegy hány meccset nyer idén a Raiders?
Kampman
De.

😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 002
Ez most ilyen olimpia. Nyertünk 6-8 érmet az előbbi olimpiákon, most nem. Igazán ha belegondoltok, nekünk szurkolóknak nem kellene annyira kiakadni. Majd 4 év múlva... lesz akkor is olimpia, meg lesz kinek drukkolni.
gyurczi
6-8-at érmet? Ha aranyra gondoltál, akkor stimmel. Egyébként a magyar érmek száma: Tokió 20, Rio 15, London 18. Peking volt a mélypont (10).
nagylaza, főpohárnok
Őszintén, nem mindegy hány magyar érem lesz az olimpián?
Amadeus the Young
Nem mindegy hány meccset nyer idén a Raiders?
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 482
Jason lezak 46.06-t úszott Pekingben(?), szóval ez túlzás megint.
Igor
Az nem úszás volt, hanem hullámlovaglás. És lézerdresszben.
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Ez most ilyen olimpia. Nyertünk 6-8 érmet az előbbi olimpiákon, most nem. Igazán ha belegondoltok, nekünk szurkolóknak nem kellene annyira kiakadni. Majd 4 év múlva... lesz akkor is olimpia, meg lesz kinek drukkolni.
gyurczi
6-8-at érmet? Ha aranyra gondoltál, akkor stimmel. Egyébként a magyar érmek száma: Tokió 20, Rio 15, London 18. Peking volt a mélypont (10).
nagylaza, főpohárnok
Őszintén, nem mindegy hány magyar érem lesz az olimpián?
Amadeus the Young
Ráadásul ugye Magyarországon "senki sem emlékszik az érmesekre, csak a bajnokokra".
Ha nem lesz arany, akkor legalább felértékelődik a többi érem, és lehet mire emlékezni. Edukatív második, harmadik helyek.

2 hónapja
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
Ez most ilyen olimpia. Nyertünk 6-8 érmet az előbbi olimpiákon, most nem. Igazán ha belegondoltok, nekünk szurkolóknak nem kellene annyira kiakadni. Majd 4 év múlva... lesz akkor is olimpia, meg lesz kinek drukkolni.
gyurczi
6-8-at érmet? Ha aranyra gondoltál, akkor stimmel. Egyébként a magyar érmek száma: Tokió 20, Rio 15, London 18. Peking volt a mélypont (10).
nagylaza, főpohárnok
Őszintén, nem mindegy hány magyar érem lesz az olimpián?

criminal lawyer or criminal lawyer?
2 hónapja
no Baltimore Ravens 7 111
Hányadik világcsúcs volt ez?
Gergőbácsi
ezen az olimpián az 1.
shagi0206
Majd a végén azért valaki hozzáértő ha lehet vesse össze az időket, hogy lassú-e a medence
Gergőbácsi
MFostereket halgassatok meg, profin levezett mindent es kiszamol mindent a fordulasoktol a viz alattiig, hova-mikor kell ugrani a valtonal, miert jok az "amerikai egyetemrol jovok" es szinte mindenrol. LM-t is kielemezte, a testi adottsagtol az edzesig, a mindenrol verprofin elemzik ki az uszast egeszben technikastul az utolso vizcseppig
no
ilyenkor azért egy picit elgondolkodom, hogy a mi edzőink nem gondolkodnak el, hogy valamit rosszul csinálnak? Pl évezredek óta megfigyeltem, hogy az amik rohadt jó fordulókat tolnak. Mert ingyen méter és sokkal jobban haladsz. Itt egyébként a francia (ahogy írtam is) itt verte meg Milákot.
NB2
A sportban szerintem nagyon fontos az elozo generaciok, de uszasban nekunk lenne mire epiteni es ugyan nem vagyok kepben az otthonival, de az angolt siman le lehetne kovetni ami fenyevekre van az Usatol, de hatekony.

A MFoster szamokra amiket nem irok le mert siman elrontom, de amikor kiszamolja hogy egy fordulonal mennyit vert ra a masodikra es felszorozta a fordulokkal akkor elsapad az ember hogy nemhogy erosebb nala de a technikaval mar behozhatatlan lenne szamara. A valtonal ha visszakeresed kielemezte a nemetek es az usa valtasait, szamokkal. Elkepeszto a kulonbseg.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
Hányadik világcsúcs volt ez?
Gergőbácsi
ezen az olimpián az 1.
shagi0206
Majd a végén azért valaki hozzáértő ha lehet vesse össze az időket, hogy lassú-e a medence
Gergőbácsi
MFostereket halgassatok meg, profin levezett mindent es kiszamol mindent a fordulasoktol a viz alattiig, hova-mikor kell ugrani a valtonal, miert jok az "amerikai egyetemrol jovok" es szinte mindenrol. LM-t is kielemezte, a testi adottsagtol az edzesig, a mindenrol verprofin elemzik ki az uszast egeszben technikastul az utolso vizcseppig
no
ilyenkor azért egy picit elgondolkodom, hogy a mi edzőink nem gondolkodnak el, hogy valamit rosszul csinálnak? Pl évezredek óta megfigyeltem, hogy az amik rohadt jó fordulókat tolnak. Mert ingyen méter és sokkal jobban haladsz. Itt egyébként a francia (ahogy írtam is) itt verte meg Milákot.
2 hónapja
no Baltimore Ravens 7 111
Hányadik világcsúcs volt ez?
Gergőbácsi
ezen az olimpián az 1.
shagi0206
Majd a végén azért valaki hozzáértő ha lehet vesse össze az időket, hogy lassú-e a medence
Gergőbácsi
MFostereket halgassatok meg, profin levezett mindent es kiszamol mindent a fordulasoktol a viz alattiig, hova-mikor kell ugrani a valtonal, miert jok az "amerikai egyetemrol jovok" es szinte mindenrol. LM-t is kielemezte, a testi adottsagtol az edzesig, a mindenrol verprofin elemzik ki az uszast egeszben technikastul az utolso vizcseppig
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 14 047 — beers & Packers
Ez most ilyen olimpia. Nyertünk 6-8 érmet az előbbi olimpiákon, most nem. Igazán ha belegondoltok, nekünk szurkolóknak nem kellene annyira kiakadni. Majd 4 év múlva... lesz akkor is olimpia, meg lesz kinek drukkolni.
gyurczi
6-8-at érmet? Ha aranyra gondoltál, akkor stimmel. Egyébként a magyar érmek száma: Tokió 20, Rio 15, London 18. Peking volt a mélypont (10).
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 366 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Most osztanak majd érmeket is szorfben elv.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Hányadik világcsúcs volt ez?
Gergőbácsi
ezen az olimpián az 1.
shagi0206
Majd a végén azért valaki hozzáértő ha lehet vesse össze az időket, hogy lassú-e a medence
Gergőbácsi
Lassú lesz az, csak Pan végig elöl úszott, így nyilván nem kapott annyi hullámot, meg ez "csak" 100 méter volt.

Meg volt aki azt fejtegette, hogy testfelépítésfüggő is - mennyire 1) nagy a tested 2) úszol a vízre felfekve - pl Popovicinak nagyobb hátrány volt a medence 200 gyorson mint a többi nagytestű úszónak.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 667 — !SuPeR6BoWL!
Egyet mormogtam magam elé a rajt előtt: "ne egy századdal maradj le a bronzról". Az egész az én hibám, bocs.
Bálesz
És még én vagyok negatív
ThundersNFL a Paraszt
Hozzád képest még ipari tanuló sem vagyok. 😛

És nem azt mondtam, hogy "úgyis egy századdal marad le". Csak ezen az olimpián folyton hajszálon múlik mindenünk, ezek a legszarabbak. (még ha egy olimpiai negyedik hely, ráadásul egy ilyen számban egészen elképesztő teljesítmény)
Bálesz
Kezdek újra hinni nyugi....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 724 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Lesz ma még valami érdemleges?
warr_b
semmi
shagi0206
dehogy nem, duna völgyön lesz vidi ismétlés
eaglesmcnabb
Ehh.
Kostyuk-Vekić döntő szett kezdődött.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 939 — Packers Suicide Squad
Hányadik világcsúcs volt ez?
Gergőbácsi
ezen az olimpián az 1.
shagi0206
Majd a végén azért valaki hozzáértő ha lehet vesse össze az időket, hogy lassú-e a medence

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 724 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egyet mormogtam magam elé a rajt előtt: "ne egy századdal maradj le a bronzról". Az egész az én hibám, bocs.
Bálesz
Sixo megy és megvesszőz, nincs kegyelem.
warr_b
ezt ne írd már le, mert nem tudom melyik vesszőjére gondolsz 😊
NB2
Kettő, csipkebokor vessző


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
Ezüst lehetett volna simán
Ez simán pech, semmi más
Várhat újra 4 évet 🤦‍♂️
Chargers LT
És akkor milyen formában lesz és még lehetne sorolni.....ő most akart érmet nyerni....2 század....basszameg.....5 centivel hosszabb a keze ezüst....
ThundersNFL a Paraszt
Pickettnek 5 centivel hosszabb a keze, elviszik 1/1-re.

Ugyan Pan Zhanle évek óta kimagasló, de 100 gyorson mindig ez van, kb érmefeldobás.

2 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
USA végül magabiztosan nyert kosárban

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Lesz ma még valami érdemleges?
warr_b
semmi
shagi0206
dehogy nem, duna völgyön lesz vidi ismétlés

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
Lesz ma még valami érdemleges?
warr_b
Jézusom, hányszor kapom ezt a kérdést.
Tactful Cactus
"thats what she said"?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
Egyet mormogtam magam elé a rajt előtt: "ne egy századdal maradj le a bronzról". Az egész az én hibám, bocs.
Bálesz
És még én vagyok negatív
ThundersNFL a Paraszt
Hozzád képest még ipari tanuló sem vagyok. 😛

És nem azt mondtam, hogy "úgyis egy századdal marad le". Csak ezen az olimpián folyton hajszálon múlik mindenünk, ezek a legszarabbak. (még ha egy olimpiai negyedik hely, ráadásul egy ilyen számban egészen elképesztő teljesítmény)

2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 712
Hányadik világcsúcs volt ez?
Gergőbácsi
ezen az olimpián az 1.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
Hányadik világcsúcs volt ez?
Gergőbácsi
úszásban első, nem?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 712
Lesz ma még valami érdemleges?
warr_b
Jézusom, hányszor kapom ezt a kérdést.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!