NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
van egy kis különbség a judo-sok vereség kezelése és a vívók között 😊
2 hónapja
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
Vajon a Decsi család mit gondol most otthon?
csebi
Most olvasom ezt a sztorit, igazán magyar

Szerkesztette: mustaine

2 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Amúgy énekeljük meg a szövetségi kapitányt h nemcsak jogosan vitte ki Rabbot hanem jó érzékkel állította be. Vajon a Decsi család mit gondol most otthon?
csebi
"Velünk simább lett volna"
csipkelli
Egyéniben döntőzünk!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
2 hónapja
csipkelli 4 008
Amúgy énekeljük meg a szövetségi kapitányt h nemcsak jogosan vitte ki Rabbot hanem jó érzékkel állította be. Vajon a Decsi család mit gondol most otthon?
csebi
"Velünk simább lett volna"
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Amúgy énekeljük meg a szövetségi kapitányt h nemcsak jogosan vitte ki Rabbot hanem jó érzékkel állította be. Vajon a Decsi család mit gondol most otthon?
csebi
hát innentől nagyon nincs miről beszélni
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
Amúgy énekeljük meg a szövetségi kapitányt h nemcsak jogosan vitte ki Rabbot hanem jó érzékkel állította be. Vajon a Decsi család mit gondol most otthon?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
baszki, csak most látom, hogy Moregard megverte Wang Chuqin-t pinyóban.. zseniálisan tud játszani a svéd, de ez brutál meglepetés akkor is
2 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Lol
Láttuk hogy húzod a lábad, a döntő menni fog?
- nincs semmi baja a lábamnak
😃
- JC6
istenem.
mindezt ugy, hogy Szilagyit nem lehet cserelni mar ...

amugy neki ez az utolso versenye?
csebi
34 éves, talán LA még belefér neki


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Lol
Láttuk hogy húzod a lábad, a döntő menni fog?
- nincs semmi baja a lábamnak
😃
- JC6
istenem.
mindezt ugy, hogy Szilagyit nem lehet cserelni mar ...

amugy neki ez az utolso versenye?
csebi
nem volt szó ilyesmiről, vívásban a 34 év absz nem vészes
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
mondjuk én a kard csapatnak ezüstöt tippeltem és a párbajtőrnek aranyat, de lehet fordítva is tőlem 😊
Szesze
szerintem is erősebb a párbajtőr csapat, főleg ha Andrásfi is úgy nyomja mint egyéniben.
deyell
Igen, ott elvileg ő lett volna a gyenge láncszem, de így nem lesz senki, mert a másik kettőben szinte biztos vagyok, h összeszedik magukat. Más kérdés, hogy ott viszont azért sűrűbb a mezőny jóval.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
Lol
Láttuk hogy húzod a lábad, a döntő menni fog?
- nincs semmi baja a lábamnak
😃
- JC6
istenem.
mindezt ugy, hogy Szilagyit nem lehet cserelni mar ...

amugy neki ez az utolso versenye?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 663
mondjuk én a kard csapatnak ezüstöt tippeltem és a párbajtőrnek aranyat, de lehet fordítva is tőlem 😊
Szesze
szerintem is erősebb a párbajtőr csapat, főleg ha Andrásfi is úgy nyomja mint egyéniben.

Szerkesztette: deyell

choose life
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 483
Dél-Korea azért magasan a döntő esélyese. Annak kell örülni, hogy biztos ezüst megvan, annál meg csak jobb lehet.
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
idióta riporter 😀
Szesze
2 percen belül két orbitális faszság, masterclass 😀
somoskovig
brutál szint..
2 hónapja
csipkelli 4 008
Azért azt el kell ismerni, hogy szerencsénk volt, hogy volt egy vakembere irániaknak, ő rajta azért sokat hoztunk! Nem vagyok benne biztos, hogy nem Szatmárit kellett volna cserélni, csak úgy jött ki ez a párharc, hogy akkor valamit lépni kellett. De mondom Korea ellen ennél jóval több kell, mert ők ennél sokkal jobbak!
NB2
És Szilágyit verte az elején.
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Azért azt el kell ismerni, hogy szerencsénk volt, hogy volt egy vakembere irániaknak, ő rajta azért sokat hoztunk! Nem vagyok benne biztos, hogy nem Szatmárit kellett volna cserélni, csak úgy jött ki ez a párharc, hogy akkor valamit lépni kellett. De mondom Korea ellen ennél jóval több kell, mert ők ennél sokkal jobbak!
NB2
azért ismerik ezek egymást nagyon, könnyen lehet hogy a stílus miatt cseréltek így
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 661 — Kinek mit intézett a kormánya
idióta riporter 😀
Szesze
2 percen belül két orbitális faszság, masterclass 😀
somoskovig
Szoki M4
2 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 806
Lol
Láttuk hogy húzod a lábad, a döntő menni fog?
- nincs semmi baja a lábamnak
😃
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
idióta riporter 😀
Szesze
2 percen belül két orbitális faszság, masterclass 😀

2 hónapja
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
mondjuk én a kard csapatnak ezüstöt tippeltem és a párbajtőrnek aranyat, de lehet fordítva is tőlem 😊
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 153 — Így remélem megfelelek nektek.....
rabbot be kell rakni 3. embernek oszt visszahozogatja majd, többieknek kell hozni átlag 3 pontot oszt szeva
eaglesmcnabb
Már ott marad nincs több csere
dande2
Nem olvastad az update-emet, más már a szabály 😉
Heisman nádor
Okè 😛
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 592 — nabege2@yahoo.com
Azért azt el kell ismerni, hogy szerencsénk volt, hogy volt egy vakembere irániaknak, ő rajta azért sokat hoztunk! Nem vagyok benne biztos, hogy nem Szatmárit kellett volna cserélni, csak úgy jött ki ez a párharc, hogy akkor valamit lépni kellett. De mondom Korea ellen ennél jóval több kell, mert ők ennél sokkal jobbak!
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 246 — Je suis kobranadrág
"Ez a dolgom évek óta"

Mmint hátrányból carryzni a többieket? 😀
2 hónapja
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
"Nagyon nem kell mast csinalni csak vivni az meg ugy is megy" 😀 de szep
JéBé
“Kiki” a “Kicsi” 😉

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
2 hónapja
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Na ma lesz két érem, micsoda nap. Ott tartunk, hogy már ennek is örülni kell

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!