Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 760 — LIGHTS OUT!
Az utolsó 25 méterhez kőkemény edzés kell, az uszodában meg nem nagyon látták Milákot.
Tactful Cactus
Rocky sem a teremben edzett Drago ellen.
szaba
És mégis megbosszulta Apollót a náci németnek kinéző szovjet komcsi ellen!
Kampman
Aki amúgy svéd.

2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 162 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na vègre Soma
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Mivel egy nem szokványos úszó, ezért nem szokványos megoldásokat kellene keresni a Milák enigmára. Lényegében örülni kell és nem fejtegetni.
szaba
Ha nem látták uszodában két opció van - vagy a térrel van gond, vagy az idővel. Ergo
-más zsebdimenzióban van neki egy uszodája és ott készült?
-időutazó?

Vagy csak Aliens! (idegen lényektől kapott norvég vérátömlesztéses dopping)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 103 — Giants fan
Mivel egy nem szokványos úszó, ezért nem szokványos megoldásokat kellene keresni a Milák enigmára. Lényegében örülni kell és nem fejtegetni.
szaba
a fejtegetéssel nem lenne gond, azzal van a gond hogy mindenki osztja az észt, de remélhetőleg most jól pofára esnek..
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 103 — Giants fan
ez a támadójáték nagyon tragikus eddig
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Az utolsó 25 méterhez kőkemény edzés kell, az uszodában meg nem nagyon látták Milákot.
Tactful Cactus
na ezeknek a faszoknak kell odadörrenteni 😊 (amúgy Szabót én bírom alapvetően, de ezek szerint ebben a kérdésben a faszok táborához tartozik ő is)
Szesze
Én is bírom, de lehet szeret sokat pofázni. Maradhatna az atlétikánál, többi ES kommentátor is jól tolja az úszást.
balintbaba
4-5 (10? 15?) éve mióta nagyon nagy ember lett, és gyakorlatilag van egy platformja, bele szokott menni az ilyen kielemezgetős, rantesebb témákba.

Nem mindegyik áll jól neki... ez most egy valid kérdés, de azért 3 futammal később már nem ezen kéne csámcsogni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 483
Mivel egy nem szokványos úszó, ezért nem szokványos megoldásokat kellene keresni a Milák enigmára. Lényegében örülni kell és nem fejtegetni.
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 712
Az utolsó 25 méterhez kőkemény edzés kell, az uszodában meg nem nagyon látták Milákot.
Tactful Cactus
Rocky sem a teremben edzett Drago ellen.
szaba
Húú, imádom az összes Rocky edzős videót.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 103 — Giants fan
Az utolsó 25 méterhez kőkemény edzés kell, az uszodában meg nem nagyon látták Milákot.
Tactful Cactus
és a végén mit mondott? 😊
Szesze
Még mindig azt fejtegették, hogy ez egy tudatos félrevezetése volt a riválisnak és mindenkinek, vagy valami más áll a hirtelen javulás hátterében.
szaba
no comment
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 162 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt èn láttam innen hogy Vogel benyeli....
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 483
Az utolsó 25 méterhez kőkemény edzés kell, az uszodában meg nem nagyon látták Milákot.
Tactful Cactus
és a végén mit mondott? 😊
Szesze
Még mindig azt fejtegették, hogy ez egy tudatos félrevezetése volt a riválisnak és mindenkinek, vagy valami más áll a hirtelen javulás hátterében.
2 hónapja
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 734 — Big Dick Nick
Az utolsó 25 méterhez kőkemény edzés kell, az uszodában meg nem nagyon látták Milákot.
Tactful Cactus
na ezeknek a faszoknak kell odadörrenteni 😊 (amúgy Szabót én bírom alapvetően, de ezek szerint ebben a kérdésben a faszok táborához tartozik ő is)
Szesze
Én is bírom, de lehet szeret sokat pofázni. Maradhatna az atlétikánál, többi ES kommentátor is jól tolja az úszást.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Kaylee McKeown továbbra is nagyon cuki szemüveges. Remélem még lesz jelenése a dobogó tetején Párizsban. 😀
iktriad
Valszg 6 aranyat fog nyerni.... | na jó, csak 5-öt, de az benne van. Ez egy fizetett jinx-hirdetés |
Igor
Nálad van olimpiai fantasyban? Én beérném még eggyel.
iktriad
Nem, a riválisoknál.
A 200 hát neki áll egyértelműen, 200 vegyesen van egy nagy verseny, meg van két mixváltó, amiből szerintem az egyik az övék lesz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 013
Az utolsó 25 méterhez kőkemény edzés kell, az uszodában meg nem nagyon látták Milákot.
Tactful Cactus
Rocky sem a teremben edzett Drago ellen.
szaba
És mégis megbosszulta Apollót a náci németnek kinéző szovjet komcsi ellen!
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 162 — Így remélem megfelelek nektek.....
Agyabeteg meccs eddig
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 056 — WHO DAT!!!!
Az utolsó 25 méterhez kőkemény edzés kell, az uszodában meg nem nagyon látták Milákot.
Tactful Cactus
Itthon nem, mert külföldön készült...


2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 488 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az utolsó 25 méterhez kőkemény edzés kell, az uszodában meg nem nagyon látták Milákot.
Tactful Cactus
Rocky sem a teremben edzett Drago ellen.
szaba
De arról van filmfelvétel. 😀
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 103 — Giants fan
Az utolsó 25 méterhez kőkemény edzés kell, az uszodában meg nem nagyon látták Milákot.
Tactful Cactus
na ezeknek a faszoknak kell odadörrenteni 😊 (amúgy Szabót én bírom alapvetően, de ezek szerint ebben a kérdésben a faszok táborához tartozik ő is)
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 056 — WHO DAT!!!!
Ezeket minek ellőni sokadjára 0 fokos szögből 20+ mp el a támadó órán?


2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 488 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kaylee McKeown továbbra is nagyon cuki szemüveges. Remélem még lesz jelenése a dobogó tetején Párizsban. 😀
iktriad
Valszg 6 aranyat fog nyerni.... | na jó, csak 5-öt, de az benne van. Ez egy fizetett jinx-hirdetés |
Igor
Nálad van olimpiai fantasyban? Én beérném még eggyel.
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 103 — Giants fan
Az utolsó 25 méterhez kőkemény edzés kell, az uszodában meg nem nagyon látták Milákot.
Tactful Cactus
és a végén mit mondott? 😊
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 483
Az utolsó 25 méterhez kőkemény edzés kell, az uszodában meg nem nagyon látták Milákot.
Tactful Cactus
Rocky sem a teremben edzett Drago ellen.
2 hónapja
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 734 — Big Dick Nick
+ Schmidt Ádám miatt van itt a zolimpián. Nehezen tudom elképzelni. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 712
Az utolsó 25 méterhez kőkemény edzés kell, az uszodában meg nem nagyon látták Milákot.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Megnéztem az ES közvetítésben is Milák futamát. Ennek a Szabó Gábornak amúgy mi baja van?
Tactful Cactus
mi volt? m4-en néztem vásárhelyivel, ő az egyik (ha nem a) legjobb mtv-s kommentátor.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!