Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lesz még ma valami értelmes az úszáson kívül?
kapitnono
Ált úszás lesz a nap vége, csapatsportok lesznek mindig későn (kosár, röpi) + vívódöntők az első héten.

Na meg a már említett szörf, valóban.
Igor
ping-pong is lesz még ma, én ezt nézem
Szesze
Random 64 közötti meccseket azér nem nézek, ott még nem tartok 😛
Igor
Valld be, ha jó stream lenne hozzá, néznéd!
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Lesz még ma valami értelmes az úszáson kívül?
kapitnono
Ált úszás lesz a nap vége, csapatsportok lesznek mindig későn (kosár, röpi) + vívódöntők az első héten.

Na meg a már említett szörf, valóban.
Igor
ping-pong is lesz még ma, én ezt nézem
Szesze
Random 64 közötti meccseket azér nem nézek, ott még nem tartok 😛
Igor
hát én ugye pinyós vagyok, szóval nekem alap
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 326 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Lesz még ma valami értelmes az úszáson kívül?
kapitnono
Ált úszás lesz a nap vége, csapatsportok lesznek mindig későn (kosár, röpi) + vívódöntők az első héten.

Na meg a már említett szörf, valóban.
Igor
ping-pong is lesz még ma, én ezt nézem
Szesze
Random 64 közötti meccseket azér nem nézek, ott még nem tartok 😛
Igor
3...2...1

Igor kiégett 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Kérdezzük meg Rajnát, hogy ő hány érmest tud felsorolni 😀
Szesze
Ez adja minden sporteredmény értékét 😀
Rajna
Egyébként tényleg az összeset fel tudnád?
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Lesz még ma valami értelmes az úszáson kívül?
kapitnono
Ált úszás lesz a nap vége, csapatsportok lesznek mindig későn (kosár, röpi) + vívódöntők az első héten.

Na meg a már említett szörf, valóban.
Igor
ping-pong is lesz még ma, én ezt nézem
Szesze
Random 64 közötti meccseket azér nem nézek, ott még nem tartok 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na nyomi francica lehet a hongkongit is lenyomja....
2 hónapja
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Kérdezzük meg Rajnát, hogy ő hány érmest tud felsorolni 😀
Szesze
Ez adja minden sporteredmény értékét 😀

2 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Lesz még ma valami értelmes az úszáson kívül?
kapitnono
Ált úszás lesz a nap vége, csapatsportok lesznek mindig későn (kosár, röpi) + vívódöntők az első héten.

Na meg a már említett szörf, valóban.
Igor
ping-pong is lesz még ma, én ezt nézem
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
Kérdezzük meg Rajnát, hogy ő hány érmest tud felsorolni 😀
Szesze
Hány érmest nem tud!
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 638
Hogy van orosz úszó a mezőnyben?
Janek
független zászló alatt
zacknorb
én azt nem értem, hogy van az, hogy valamelyik oroszt engedték indulni független zászló alatt, valamelyiket nem. a legjobb birkózók mint Sidakov, Sadulaev nem lehetnek ott, de Tazhudinov, aki szintén aranyesélyes ő ott lehet.
deyell
Lehetett jelentkezni bárkinek (aki nem fotyózkodott Putyinnal, Kósnak ezért lesz érme...), csak csomó helyen a szövetség alapból visszadobta/nem engedte az embereket - cselgáncs pl, birkóban is volt vita róla... az a meglepő h valaki eljött.
Igor
ahogy nézem birkózásban ez amerikaiaknak nagyon kedvező volt, így lehet Kyle Dake-nek aranya. bár Tazhudinov így is veri Snydert szerintem, de legalább Sadulaevet elkerülte, így ezüst meglehet.

choose life
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Lesz még ma valami értelmes az úszáson kívül?
kapitnono
Ált úszás lesz a nap vége, csapatsportok lesznek mindig későn (kosár, röpi) + vívódöntők az első héten.

Na meg a már említett szörf, valóban.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Kérdezzük meg Rajnát, hogy ő hány érmest tud felsorolni 😀
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 493 — Kinek mit intézett a kormánya
Mondjátok már ki hogy Samsung Z flip, konkrétan reklámoztátok is
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ariarne de rusnya, szerencsére úszni tud.

2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
Lesz még ma valami értelmes az úszáson kívül?
kapitnono
Szörf!
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ledecky mèg mindig csak 27 őrület....
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 493 — Kinek mit intézett a kormánya
Ozi egy általános jelenségről beszélt... az hogy ti összeszedtétek a 10-20 százalékát az érmeseknek, az ő véleményét erősíti, nem kritizálva benneteket ezzel, mert ez a közösség jóval átlag feletti sportismerettel rendelkezik
gyurczi
Sokan pedig nem tudnának felsorolni 10 olimpiai bajnokot az elmúlt évtizedből. Akkor az arany se ér semmit?
Tactful Cactus
Azért itt ezt mindenki összeszedné. Asszem
gyurczi
Én marhára nem biztos, lehet csak vért hugyozva.
Asszem 2008-ban volt valami Attila, a vizilaszta, meg Kovács-Janics, és az volt az első olimpia, amiből valamit is éreztem.
zacknorb
2008 nehéz, ott 3-5-2 volt talán, szóval csak 7 opciód van.
Igor
azt tudom, hogy asszem 3 ezüst Cseh Laci
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Lesz még ma valami értelmes az úszáson kívül?


2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Ozi egy általános jelenségről beszélt... az hogy ti összeszedtétek a 10-20 százalékát az érmeseknek, az ő véleményét erősíti, nem kritizálva benneteket ezzel, mert ez a közösség jóval átlag feletti sportismerettel rendelkezik
gyurczi
Sokan pedig nem tudnának felsorolni 10 olimpiai bajnokot az elmúlt évtizedből. Akkor az arany se ér semmit?
Tactful Cactus
Azért itt ezt mindenki összeszedné. Asszem
gyurczi
Én marhára nem biztos, lehet csak vért hugyozva.
Asszem 2008-ban volt valami Attila, a vizilaszta, meg Kovács-Janics, és az volt az első olimpia, amiből valamit is éreztem.
zacknorb
2008 nehéz, ott 3-5-2 volt talán, szóval csak 7 opciód van.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Hogy van orosz úszó a mezőnyben?
Janek
független zászló alatt
zacknorb
én azt nem értem, hogy van az, hogy valamelyik oroszt engedték indulni független zászló alatt, valamelyiket nem. a legjobb birkózók mint Sidakov, Sadulaev nem lehetnek ott, de Tazhudinov, aki szintén aranyesélyes ő ott lehet.
deyell
Lehetett jelentkezni bárkinek (aki nem fotyózkodott Putyinnal, Kósnak ezért lesz érme...), csak csomó helyen a szövetség alapból visszadobta/nem engedte az embereket - cselgáncs pl, birkóban is volt vita róla... az a meglepő h valaki eljött.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
Ozi egy általános jelenségről beszélt... az hogy ti összeszedtétek a 10-20 százalékát az érmeseknek, az ő véleményét erősíti, nem kritizálva benneteket ezzel, mert ez a közösség jóval átlag feletti sportismerettel rendelkezik
gyurczi
Az ő véleménye, hogy csak az arany ér valamit.
Na már most az emberek nagy része azt sem tudja összeszedni (magamból kiindulva). Ahogy a foci vb érmeseit se sokan, mégis tele vannak a vendéglátóhelyek (ez is volt érv). De ez a mindenáron csak a győztes számít és ő a jó annyira toxikus, hogy azt hittem, ezt végre már sikerült levetkőzni, hogy egy a jó, mindenki más egy szar.
zacknorb
Magyar plebsnek ez sose fog sikerülni. Ez is pl. egy dolog amit a nyugati gondolkodásmódbOl érdemes lenne megtanulni.

Szerkesztette: Toca
2 hónapja
ozibozi New York Giants 16 694
Ozi egy általános jelenségről beszélt... az hogy ti összeszedtétek a 10-20 százalékát az érmeseknek, az ő véleményét erősíti, nem kritizálva benneteket ezzel, mert ez a közösség jóval átlag feletti sportismerettel rendelkezik
gyurczi
Az ő véleménye, hogy csak az arany ér valamit.
Na már most az emberek nagy része azt sem tudja összeszedni (magamból kiindulva). Ahogy a foci vb érmeseit se sokan, mégis tele vannak a vendéglátóhelyek (ez is volt érv). De ez a mindenáron csak a győztes számít és ő a jó annyira toxikus, hogy azt hittem, ezt végre már sikerült levetkőzni, hogy egy a jó, mindenki más egy szar.
zacknorb
Nem lehet ezt levetkőzni, a magyarok már csak ilyenek

Szerkesztette: ozibozi
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 638
Hogy van orosz úszó a mezőnyben?
Janek
független zászló alatt
zacknorb
én azt nem értem, hogy van az, hogy valamelyik oroszt engedték indulni független zászló alatt, valamelyiket nem. a legjobb birkózók mint Sidakov, Sadulaev nem lehetnek ott, de Tazhudinov, aki szintén aranyesélyes ő ott lehet.

choose life
2 hónapja
ozibozi New York Giants 16 694
Ki a faszt érdekelnek az olimpiai ezüst bronz. Érmesek,? Kb senkit a családtagokon kívűl.
ozibozi
Wtf?
ThundersNFL a Paraszt
Sorold fel a magyar csapat érmeseit Wikipédia nélkül az elmúlt 30 évből
ozibozi
És? Attól nem lehet örülni neki vagy mi a here?
Én amúgy 2004 től nézem az olimpiát, onnatól bármikor felsorolom szinte az összeset
kapitnono
Mondjál 10-et aki nem nyert aranyat is aki számít.
Én 1980 óta nézem😉
ozibozi
Én mindegyiknek örültem, imádom az olimpiát, jobban mint bármilyen más sporteseményt, és igenis örölök minden magyar éremnek mint egy kisgyerek. Honnan tudjam hogy neked mi számít
kapitnono
Mind örülünk neki, sőt még egy helyezés is nagy dolog, néha több mint egy VB dobogó, de elmúlik és mi marad meg./ lehet félreértés volt amit írtam
ozibozi
Lehet elmúlik és komolyan kell emlékezni hogy felidézzem, de ezen az olimpián nekem igenis számít mint minden más magyar éremnek örülni fogok, akár arany, akár bronz
kapitnono
Szerintem mindenki aki majd tud róla.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 493 — Kinek mit intézett a kormánya
Ozi egy általános jelenségről beszélt... az hogy ti összeszedtétek a 10-20 százalékát az érmeseknek, az ő véleményét erősíti, nem kritizálva benneteket ezzel, mert ez a közösség jóval átlag feletti sportismerettel rendelkezik
gyurczi
Sokan pedig nem tudnának felsorolni 10 olimpiai bajnokot az elmúlt évtizedből. Akkor az arany se ér semmit?
Tactful Cactus
Azért itt ezt mindenki összeszedné. Asszem
gyurczi
Én marhára nem biztos, lehet csak vért hugyozva.
Asszem 2008-ban volt valami Attila, a vizilaszta, meg Kovács-Janics, és az volt az első olimpia, amiből valamit is éreztem.