Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én csak azért sajnálom, hogy nincs negyedik, mert akkor a 🐐 még kevésbé vitatható. Kell egy sportág amiben magyar a decade.
gyurczi
Kardban szerintem vitathatatlan, hogy GOAT, főleg, ha nem vesszük figyelembe az elektromos találatjelzés előtti eredményeket, amik azért egy másik sportból származnak.

Vívásban Vezzalit szerintem még egy újabb egyéni arannyal sem érte volna utol.

2 hónapja
ozibozi New York Giants 16 694
Ki a faszt érdekelnek az olimpiai ezüst bronz. Érmesek,? Kb senkit a családtagokon kívűl.
ozibozi
Wtf?
ThundersNFL a Paraszt
Sorold fel a magyar csapat érmeseit Wikipédia nélkül az elmúlt 30 évből
ozibozi
És? Attól nem lehet örülni neki vagy mi a here?
Én amúgy 2004 től nézem az olimpiát, onnatól bármikor felsorolom szinte az összeset
kapitnono
Mondjál 10-et aki nem nyert aranyat is aki számít.
Jól hangzik csak WTF kategória és duma
Én 1980 óta nézem😉
ozibozi
Aki értelmes és felfogja, hogy mi az a munka amit beletesznek, meg mekkora nyomás egy ilyen vivó nap fejben egy olimpián azt érdekli örül és büszke.
Na meg persze van aki picsog és csak azt tudja sikerként megélni ha valaki aranyat nyer.
Toca
Ki a faszt érdekelnek az olimpiai ezüst bronz. Érmesek,? Kb senkit a családtagokon kívűl.
ozibozi
Wtf?
ThundersNFL a Paraszt
Sorold fel a magyar csapat érmeseit Wikipédia nélkül az elmúlt 30 évből
ozibozi
És? Attól nem lehet örülni neki vagy mi a here?
Én amúgy 2004 től nézem az olimpiát, onnatól bármikor felsorolom szinte az összeset
kapitnono
Mondjál 10-et aki nem nyert aranyat is aki számít.
Jól hangzik csak WTF kategória és duma
Én 1980 óta nézem😉
ozibozi
Aki értelmes és felfogja, hogy mi az a munka amit beletesznek, meg mekkora nyomás egy ilyen vivó nap fejben egy olimpián azt érdekli örül és büszke.
Na meg persze van aki picsog és csak azt tudja sikerként megélni ha valaki aranyat nyer.
Toca
Aki sportolt csak egy kicsit is az ezt tudja, így lenne helyes, de ez az ország nem sportol és nem…
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 632
Ozi egy általános jelenségről beszélt... az hogy ti összeszedtétek a 10-20 százalékát az érmeseknek, az ő véleményét erősíti, nem kritizálva benneteket ezzel, mert ez a közösség jóval átlag feletti sportismerettel rendelkezik
gyurczi
Sokan pedig nem tudnának felsorolni 10 olimpiai bajnokot az elmúlt évtizedből. Akkor az arany se ér semmit?
Tactful Cactus
Azért itt ezt mindenki összeszedné. Asszem
gyurczi
Nem erre a közösségre gondoltam.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 088
Hogy van orosz úszó a mezőnyben?
Janek
Függetlenként indulhattak aki akart, Rublev pl. így nem akart Medvedev igen. ( tenisz )

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 493 — Kinek mit intézett a kormánya
kammavinga úszni is tud baz
eaglesmcnabb
ő a medence is, mert az kellett😀
2 hónapja
gyurczi New York Giants 2 475 — Giants fan
Ozi egy általános jelenségről beszélt... az hogy ti összeszedtétek a 10-20 százalékát az érmeseknek, az ő véleményét erősíti, nem kritizálva benneteket ezzel, mert ez a közösség jóval átlag feletti sportismerettel rendelkezik
gyurczi
Sokan pedig nem tudnának felsorolni 10 olimpiai bajnokot az elmúlt évtizedből. Akkor az arany se ér semmit?
Tactful Cactus
Azért itt ezt mindenki összeszedné. Asszem

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 493 — Kinek mit intézett a kormánya
Hogy van orosz úszó a mezőnyben?
Janek
független zászló alatt
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
kammavinga úszni is tud baz

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Hogy van orosz úszó a mezőnyben?

2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 632
Ozi egy általános jelenségről beszélt... az hogy ti összeszedtétek a 10-20 százalékát az érmeseknek, az ő véleményét erősíti, nem kritizálva benneteket ezzel, mert ez a közösség jóval átlag feletti sportismerettel rendelkezik
gyurczi
Sokan pedig nem tudnának felsorolni 10 olimpiai bajnokot az elmúlt évtizedből. Akkor az arany se ér semmit?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 493 — Kinek mit intézett a kormánya
Ozi egy általános jelenségről beszélt... az hogy ti összeszedtétek a 10-20 százalékát az érmeseknek, az ő véleményét erősíti, nem kritizálva benneteket ezzel, mert ez a közösség jóval átlag feletti sportismerettel rendelkezik
gyurczi
Az ő véleménye, hogy csak az arany ér valamit.
Na már most az emberek nagy része azt sem tudja összeszedni (magamból kiindulva). Ahogy a foci vb érmeseit se sokan, mégis tele vannak a vendéglátóhelyek (ez is volt érv). De ez a mindenáron csak a győztes számít és ő a jó annyira toxikus, hogy azt hittem, ezt végre már sikerült levetkőzni, hogy egy a jó, mindenki más egy szar.
2 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Hova tűnt a kommentátor a úszásról?
Sixo
Remélhetőleg nem medencébe

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Ki a faszt érdekelnek az olimpiai ezüst bronz. Érmesek,? Kb senkit a családtagokon kívűl.
ozibozi
Wtf?
ThundersNFL a Paraszt
Sorold fel a magyar csapat érmeseit Wikipédia nélkül az elmúlt 30 évből
ozibozi
És? Attól nem lehet örülni neki vagy mi a here?
Én amúgy 2004 től nézem az olimpiát, onnatól bármikor felsorolom szinte az összeset
kapitnono
Mondjál 10-et aki nem nyert aranyat is aki számít.
Én 1980 óta nézem😉
ozibozi
Én mindegyiknek örültem, imádom az olimpiát, jobban mint bármilyen más sporteseményt, és igenis örölök minden magyar éremnek mint egy kisgyerek. Honnan tudjam hogy neked mi számít
kapitnono
Mind örülünk neki, sőt még egy helyezés is nagy dolog, néha több mint egy VB dobogó, de elmúlik és mi marad meg./ lehet félreértés volt amit írtam
ozibozi
Lehet elmúlik és komolyan kell emlékezni hogy felidézzem, de ezen az olimpián nekem igenis számít mint minden más magyar éremnek örülni fogok, akár arany, akár bronz


2 hónapja
gyurczi New York Giants 2 475 — Giants fan
| |
Jó lett ez a vívó kezdés így azért. A hat érmet hat különböző ország fogja vinni, jó eséllyel 2-2-2 bontásban Európa, Afrika és Ázsia. Nagyon széles a mezőny, egy ilyen, nekünk erős napon is szép dolog az érem. Főleg egy "beugrótól" (reggel valaki még írta is, hogy az éremesélyesünk otthon ül 😊 ).
Rajna
Sportágnak jót tesz az tény, de ez nagyon gyér kezdés volt a fiúktól. Tuti benne van az is, hogy gyökérkedtek a szövetségben
FLZOLI
OK, csak kontextusban kell látni, hogy nagyon nehéz bármit is elérni, ezt próbáltam illusztrálni. Az olaszok, kínaiak, amerikaiak pl. simán érem nélkül is maradhatnak (olasz bronzesély még van). Benne van, hogy a férfi kard most rosszul jött ki, de Áronnak ezzel a formával sehogy sem lett volna meg a négyes döntő Oh ágán, Szatmári és Gémesi is elég kérdéses körülmények között, nagyon szoros asszóban estek ki nagyon is kompetens vívók ellen.

Szerintem olimpia előtt a reális várakozás egy egyéni és két csapatérem volt. Ebből az előbbi már megvan, jól állunk.
Rajna
Ha a világbajnok és 3x olimpia cimvedo indul akkor az arany elvárás és reális cél, hiába magyarázzuk másképp. Sok a rivális, nehéz az út, de ilyen csapattal nem lehet úgy odamenni, hogy majd lesz valahogy.
FLZOLI
A cél mindig az arany, de a reális elvárás nem lehet az. A 3x egymás utáni arany szinte hihetetlen, ebben a szakágban ha te vagy a legjobb, max 20-25% esélyed van nyerni.
Rajna
talán még annyi sincs.. a háromszoros egymás utáni győzelem az elképesztő teljesítmény, szinte megismételhetetlen
Szesze
Én csak azért sajnálom, hogy nincs negyedik, mert akkor a 🐐 még kevésbé vitatható. Kell egy sportág amiben magyar a kecske.

Szerkesztette: gyurczi

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Milák mikor 🏊?
steelwolf
Kedd
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Milák mikor 🏊?
2 hónapja
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Na amit írtam némi felülvizsgálatra szorul, mert megvan az olasz bronz, kicsit elment a kontinensegyensúly, de a lényeg, hogy a vívómezőny nagyon mély, lásd Áron mai semmiből jött ellenfelét.

2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 479 — nabege2@yahoo.com
csóri egyiptomi még érmet sem nyert 😊
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Jó lett ez a vívó kezdés így azért. A hat érmet hat különböző ország fogja vinni, jó eséllyel 2-2-2 bontásban Európa, Afrika és Ázsia. Nagyon széles a mezőny, egy ilyen, nekünk erős napon is szép dolog az érem. Főleg egy "beugrótól" (reggel valaki még írta is, hogy az éremesélyesünk otthon ül 😊 ).
Rajna
Sportágnak jót tesz az tény, de ez nagyon gyér kezdés volt a fiúktól. Tuti benne van az is, hogy gyökérkedtek a szövetségben
FLZOLI
OK, csak kontextusban kell látni, hogy nagyon nehéz bármit is elérni, ezt próbáltam illusztrálni. Az olaszok, kínaiak, amerikaiak pl. simán érem nélkül is maradhatnak (olasz bronzesély még van). Benne van, hogy a férfi kard most rosszul jött ki, de Áronnak ezzel a formával sehogy sem lett volna meg a négyes döntő Oh ágán, Szatmári és Gémesi is elég kérdéses körülmények között, nagyon szoros asszóban estek ki nagyon is kompetens vívók ellen.

Szerintem olimpia előtt a reális várakozás egy egyéni és két csapatérem volt. Ebből az előbbi már megvan, jól állunk.
Rajna
Ha a világbajnok és 3x olimpia cimvedo indul akkor az arany elvárás és reális cél, hiába magyarázzuk másképp. Sok a rivális, nehéz az út, de ilyen csapattal nem lehet úgy odamenni, hogy majd lesz valahogy.
FLZOLI
A cél mindig az arany, de a reális elvárás nem lehet az. A 3x egymás utáni arany szinte hihetetlen, ebben a szakágban ha te vagy a legjobb, max 20-25% esélyed van nyerni.
Rajna
talán még annyi sincs.. a háromszoros egymás utáni győzelem az elképesztő teljesítmény, szinte megismételhetetlen
2 hónapja
gyurczi New York Giants 2 475 — Giants fan
Ozi egy általános jelenségről beszélt... az hogy ti összeszedtétek a 10-20 százalékát az érmeseknek, az ő véleményét erősíti, nem kritizálva benneteket ezzel, mert ez a közösség jóval átlag feletti sportismerettel rendelkezik

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
ozibozi New York Giants 16 694
Ki a faszt érdekelnek az olimpiai ezüst bronz. Érmesek,? Kb senkit a családtagokon kívűl.
ozibozi
Wtf?
ThundersNFL a Paraszt
Sorold fel a magyar csapat érmeseit Wikipédia nélkül az elmúlt 30 évből
ozibozi
És? Attól nem lehet örülni neki vagy mi a here?
Én amúgy 2004 től nézem az olimpiát, onnatól bármikor felsorolom szinte az összeset
kapitnono
Mondjál 10-et aki nem nyert aranyat is aki számít.
Én 1980 óta nézem😉
ozibozi
Én mindegyiknek örültem, imádom az olimpiát, jobban mint bármilyen más sporteseményt, és igenis örölök minden magyar éremnek mint egy kisgyerek. Honnan tudjam hogy neked mi számít
kapitnono
Mind örülünk neki, sőt még egy helyezés is nagy dolog, néha több mint egy VB dobogó, de elmúlik és mi marad meg./ lehet félreértés volt amit írtam
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 533 — Lucas Scott
28,5 millió Ft jár a bronzért. Azért ez egy ennyire kis sportban nem kis pénz, illetve eredményként elkönyvelendő magunkban, hogy igen megérte az egész és lehet menni tovább legközelebb többért.
És kurva szépen mutat otthon.

Én pont azon gondolkodtam, pár sportban mennyire tudják értékelni az aranyérmet egy EB-n meg le se játsszák a mérkőzést egy nagyobb sportágban.
KeyG
Csak tedd összehasonlításba h anno 2008ban a Hosi a pekingi pénzből vett egy 4 szobás újépítésű lakást a Marinan. Na most ebből a 28bol most garzont sem tud ott venni (meg használtat sem)
Szerk: érzem h arany és bronz de az akkori bronzból simán volt ott lakás

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
Ki a faszt érdekelnek az olimpiai ezüst bronz. Érmesek,? Kb senkit a családtagokon kívűl.
ozibozi
Wtf?
ThundersNFL a Paraszt
Sorold fel a magyar csapat érmeseit Wikipédia nélkül az elmúlt 30 évből
ozibozi
És? Attól nem lehet örülni neki vagy mi a here?
Én amúgy 2004 től nézem az olimpiát, onnatól bármikor felsorolom szinte az összeset
kapitnono
Mondjál 10-et aki nem nyert aranyat is aki számít.
Jól hangzik csak WTF kategória és duma
Én 1980 óta nézem😉
ozibozi
Aki értelmes és felfogja, hogy mi az a munka amit beletesznek, meg mekkora nyomás egy ilyen vivó nap fejben egy olimpián azt érdekli örül és büszke.
Na meg persze van aki picsog és csak azt tudja sikerként megélni ha valaki aranyat nyer.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Adam Peaty, a brit Milák Kristóf.

2 hónapja
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jó lett ez a vívó kezdés így azért. A hat érmet hat különböző ország fogja vinni, jó eséllyel 2-2-2 bontásban Európa, Afrika és Ázsia. Nagyon széles a mezőny, egy ilyen, nekünk erős napon is szép dolog az érem. Főleg egy "beugrótól" (reggel valaki még írta is, hogy az éremesélyesünk otthon ül 😊 ).
Rajna
Sportágnak jót tesz az tény, de ez nagyon gyér kezdés volt a fiúktól. Tuti benne van az is, hogy gyökérkedtek a szövetségben
FLZOLI
OK, csak kontextusban kell látni, hogy nagyon nehéz bármit is elérni, ezt próbáltam illusztrálni. Az olaszok, kínaiak, amerikaiak pl. simán érem nélkül is maradhatnak (olasz bronzesély még van). Benne van, hogy a férfi kard most rosszul jött ki, de Áronnak ezzel a formával sehogy sem lett volna meg a négyes döntő Oh ágán, Szatmári és Gémesi is elég kérdéses körülmények között, nagyon szoros asszóban estek ki nagyon is kompetens vívók ellen.

Szerintem olimpia előtt a reális várakozás egy egyéni és két csapatérem volt. Ebből az előbbi már megvan, jól állunk.
Rajna
Ha a világbajnok és 3x olimpia cimvedo indul akkor az arany elvárás és reális cél, hiába magyarázzuk másképp. Sok a rivális, nehéz az út, de ilyen csapattal nem lehet úgy odamenni, hogy majd lesz valahogy.
FLZOLI
A cél mindig az arany, de a reális elvárás nem lehet az. A 3x egymás utáni arany szinte hihetetlen, ebben a szakágban ha te vagy a legjobb, max 20-25% esélyed van nyerni.