Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Hova tűnt a kommentátor a úszásról?

2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 088
28,5 millió Ft jár a bronzért. Azért ez egy ennyire kis sportban nem kis pénz, illetve eredményként elkönyvelendő magunkban, hogy igen megérte az egész és lehet menni tovább legközelebb többért.
És kurva szépen mutat otthon.

Én pont azon gondolkodtam, pár sportban mennyire tudják értékelni az aranyérmet egy EB-n meg le se játsszák a mérkőzést egy nagyobb sportágban.
KeyG
Plusz még ott van az életjáradék is, ami nyilván nem egy óriási összeg( Bruttó átlagkereset 50% bronz esetén) de azért csak van az is, főleg ha később nyer hozzá még érmeket mondjuk.
kapitnono
Akkor remélem összeszedtünk minden olyan dolgot amiért ez megérte a magyar lánynak. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
2 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jó lett ez a vívó kezdés így azért. A hat érmet hat különböző ország fogja vinni, jó eséllyel 2-2-2 bontásban Európa, Afrika és Ázsia. Nagyon széles a mezőny, egy ilyen, nekünk erős napon is szép dolog az érem. Főleg egy "beugrótól" (reggel valaki még írta is, hogy az éremesélyesünk otthon ül 😊 ).
Rajna
Sportágnak jót tesz az tény, de ez nagyon gyér kezdés volt a fiúktól. Tuti benne van az is, hogy gyökérkedtek a szövetségben
FLZOLI
OK, csak kontextusban kell látni, hogy nagyon nehéz bármit is elérni, ezt próbáltam illusztrálni. Az olaszok, kínaiak, amerikaiak pl. simán érem nélkül is maradhatnak (olasz bronzesély még van). Benne van, hogy a férfi kard most rosszul jött ki, de Áronnak ezzel a formával sehogy sem lett volna meg a négyes döntő Oh ágán, Szatmári és Gémesi is elég kérdéses körülmények között, nagyon szoros asszóban estek ki nagyon is kompetens vívók ellen.

Szerintem olimpia előtt a reális várakozás egy egyéni és két csapatérem volt. Ebből az előbbi már megvan, jól állunk.
Rajna
Ha a világbajnok és 3x olimpia cimvedo indul akkor az arany elvárás és reális cél, hiába magyarázzuk másképp. Sok a rivális, nehéz az út, de ilyen csapattal nem lehet úgy odamenni, hogy majd lesz valahogy.

2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Ki a faszt érdekelnek az olimpiai ezüst bronz. Érmesek,? Kb senkit a családtagokon kívűl.
ozibozi
Wtf?
ThundersNFL a Paraszt
Sorold fel a magyar csapat érmeseit Wikipédia nélkül az elmúlt 30 évből
ozibozi
És? Attól nem lehet örülni neki vagy mi a here?
Én amúgy 2004 től nézem az olimpiát, onnatól bármikor felsorolom szinte az összeset
kapitnono
Mondjál 10-et aki nem nyert aranyat is aki számít.
Én 1980 óta nézem😉
ozibozi
Én mindegyiknek örültem, imádom az olimpiát, jobban mint bármilyen más sporteseményt, és igenis örölök minden magyar éremnek mint egy kisgyerek. Honnan tudjam hogy neked mi számít


2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
28,5 millió Ft jár a bronzért. Azért ez egy ennyire kis sportban nem kis pénz, illetve eredményként elkönyvelendő magunkban, hogy igen megérte az egész és lehet menni tovább legközelebb többért.
És kurva szépen mutat otthon.

Én pont azon gondolkodtam, pár sportban mennyire tudják értékelni az aranyérmet egy EB-n meg le se játsszák a mérkőzést egy nagyobb sportágban.
KeyG
Plusz még ott van az életjáradék is, ami nyilván nem egy óriási összeg( Bruttó átlagkereset 50% bronz esetén) de azért csak van az is, főleg ha később nyer hozzá még érmeket mondjuk.


2 hónapja
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Amúgy az egyetlen dolog, ami beárnyékolja a vívás sikerét, az a közvetítés. Hihetetlen, hogy Szekerest sikerült kb. downgrade-elni (vagy legalábbis ugyanolyanra cserélni), nulla hozzáadott érték, csak közhelyek és értetlenkedés. Nemcsik hiába ért hozzá, arra használja, hogy amikor mond valamit, nagyon helyesel, mintha maga találta volna ki. Csak azért nem nézem némán, mert Nemcsik mmeg mond közben hasznosakat, ha épp nem tromfolja le.

Erre igazán figyelhetnének, mert most ez a legfontosabb sportágunk (kajak-kenu lehet még hasonló max, de ha az is, ott sokkal kevésbé kell bármihez érteni). Egy olyan embert beültethetnének, aki a) ért egy kicsit hozzá b) hajlandó főleg kérdezni a szakértőtől.
Rajna
ez sajnos már régóta probléma, ráadásul egyre lejjebb megy a színvonal ami nem kis teljesítmény.. Nemcsik nélkül ez az egész egy totális katasztrófa lenne megint, én az előzőknél már némán néztem a közvetítést.
2 hónapja
ozibozi New York Giants 16 694
Ki a faszt érdekelnek az olimpiai ezüst bronz. Érmesek,? Kb senkit a családtagokon kívűl.
ozibozi
Wtf?
ThundersNFL a Paraszt
Sorold fel a magyar csapat érmeseit Wikipédia nélkül az elmúlt 30 évből
ozibozi
És? Attól nem lehet örülni neki vagy mi a here?
Én amúgy 2004 től nézem az olimpiát, onnatól bármikor felsorolom szinte az összeset
kapitnono
Mondjál 10-et aki nem nyert aranyat is aki számít.
Jól hangzik csak WTF kategória és duma
Én 1980 óta nézem😉

Szerkesztette: ozibozi
2 hónapja
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jó lett ez a vívó kezdés így azért. A hat érmet hat különböző ország fogja vinni, jó eséllyel 2-2-2 bontásban Európa, Afrika és Ázsia. Nagyon széles a mezőny, egy ilyen, nekünk erős napon is szép dolog az érem. Főleg egy "beugrótól" (reggel valaki még írta is, hogy az éremesélyesünk otthon ül 😊 ).
Rajna
Sportágnak jót tesz az tény, de ez nagyon gyér kezdés volt a fiúktól. Tuti benne van az is, hogy gyökérkedtek a szövetségben
FLZOLI
OK, csak kontextusban kell látni, hogy nagyon nehéz bármit is elérni, ezt próbáltam illusztrálni. Az olaszok, kínaiak, amerikaiak pl. simán érem nélkül is maradhatnak (olasz bronzesély még van). Benne van, hogy a férfi kard most rosszul jött ki, de Áronnak ezzel a formával sehogy sem lett volna meg a négyes döntő Oh ágán, Szatmári és Gémesi is elég kérdéses körülmények között, nagyon szoros asszóban estek ki nagyon is kompetens vívók ellen.

Szerintem olimpia előtt a reális várakozás egy egyéni és két csapatérem volt. Ebből az előbbi már megvan, jól állunk.

2 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ki a faszt érdekelnek az olimpiai ezüst bronz. Érmesek,? Kb senkit a családtagokon kívűl.
ozibozi
Wtf?
ThundersNFL a Paraszt
Sorold fel a magyar csapat érmeseit Wikipédia nélkül az elmúlt 30 évből
Mondjál 10-et
Aranyosat tudsz
ozibozi
Nekem speciel Tokioban Vas Kata Blanka volt a legnagyobb meglepetés és az ő versenyét élveztem leginkább.

2 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Ki a faszt érdekelnek az olimpiai ezüst bronz. Érmesek,? Kb senkit a családtagokon kívűl.
ozibozi
Wtf?
ThundersNFL a Paraszt
Sorold fel a magyar csapat érmeseit Wikipédia nélkül az elmúlt 30 évből
Mondjál 10-et
Aranyosat tudsz
ozibozi
Fábián Laci,Szabó Joe, Güttler K(0.01el) Egerszegi

2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Ki a faszt érdekelnek az olimpiai ezüst bronz. Érmesek,? Kb senkit a családtagokon kívűl.
ozibozi
Wtf?
ThundersNFL a Paraszt
Sorold fel a magyar csapat érmeseit Wikipédia nélkül az elmúlt 30 évből
ozibozi
És? Attól nem lehet örülni neki vagy mi a here?
Én amúgy 2004 től nézem az olimpiát, onnatól bármikor felsorolom szinte az összeset
kapitnono
De fiatal vagy 😉 (nekem az már a ötödik volt 😛)
dande2
11 voltam akkor 😁


2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 088
28,5 millió Ft jár a bronzért. Azért ez egy ennyire kis sportban nem kis pénz, illetve eredményként elkönyvelendő magunkban, hogy igen megérte az egész és lehet menni tovább legközelebb többért.
És kurva szépen mutat otthon.

Én pont azon gondolkodtam, pár sportban mennyire tudják értékelni az aranyérmet egy EB-n meg le se játsszák a mérkőzést egy nagyobb sportágban.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó lett ez a vívó kezdés így azért. A hat érmet hat különböző ország fogja vinni, jó eséllyel 2-2-2 bontásban Európa, Afrika és Ázsia. Nagyon széles a mezőny, egy ilyen, nekünk erős napon is szép dolog az érem. Főleg egy "beugrótól" (reggel valaki még írta is, hogy az éremesélyesünk otthon ül 😊 ).
Rajna
Sportágnak jót tesz az tény, de ez nagyon gyér kezdés volt a fiúktól. Tuti benne van az is, hogy gyökérkedtek a szövetségben
FLZOLI
Decsièknèl..... abszolút nekik kellett volna belátónak lenni ès nem csinálni a fesztivált a tesónak vègezni a munkáját... önző farmok...
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ja plusz Imre Geza ezustjet sztem halalomig nem felejtem.

Plusz Nemcsik Zsoltet, mikor az a rohadas olasz ott ugralt

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
ozibozi New York Giants 16 694
Ki a faszt érdekelnek az olimpiai ezüst bronz. Érmesek,? Kb senkit a családtagokon kívűl.
ozibozi
jól vagy bazdmeg?
petey
Az összes vendéglátó üres, ha az olimpia megy, mert senkit sem érdekel
Mellesleg én ismerem a
Lúzerek/nyilvánnem/ ezek akik csak dobogósok lettek. A szeretett országod nem ismeri őket .

Szerkesztette: ozibozi
2 hónapja
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Amúgy az egyetlen dolog, ami beárnyékolja a vívás sikerét, az a közvetítés. Hihetetlen, hogy Szekerest sikerült kb. downgrade-elni (vagy legalábbis ugyanolyanra cserélni), nulla hozzáadott érték, csak közhelyek és értetlenkedés. Nemcsik hiába ért hozzá, arra használja, hogy amikor mond valamit, nagyon helyesel, mintha maga találta volna ki. Csak azért nem nézem némán, mert Nemcsik mmeg mond közben hasznosakat, ha épp nem tromfolja le.

Erre igazán figyelhetnének, mert most ez a legfontosabb sportágunk (kajak-kenu lehet még hasonló max, de ha az is, ott sokkal kevésbé kell bármihez érteni). Egy olyan embert beültethetnének, aki a) ért egy kicsit hozzá b) hajlandó főleg kérdezni a szakértőtől.

2 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jó lett ez a vívó kezdés így azért. A hat érmet hat különböző ország fogja vinni, jó eséllyel 2-2-2 bontásban Európa, Afrika és Ázsia. Nagyon széles a mezőny, egy ilyen, nekünk erős napon is szép dolog az érem. Főleg egy "beugrótól" (reggel valaki még írta is, hogy az éremesélyesünk otthon ül 😊 ).
Rajna
Sportágnak jót tesz az tény, de ez nagyon gyér kezdés volt a fiúktól. Tuti benne van az is, hogy gyökérkedtek a szövetségben

2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ki a faszt érdekelnek az olimpiai ezüst bronz. Érmesek,? Kb senkit a családtagokon kívűl.
ozibozi
jól vagy bazdmeg?
petey
Nálunk már csak így működik... egyébként tudsz mondani mondjuk Londonból bronzérmeseket?
gyurczi
Csernobiczky Éva
zacknorb
+ Cseh Laci tuti, kajak negyes, kovacs katalin asszem janiccsal, marosi adam.

De pl Tokiobol nekem az olimpia teljesitmenye Siklósi Gergelyé volt. O ugrik be eloszor az olimpiarol Milak mellett.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ki a faszt érdekelnek az olimpiai ezüst bronz. Érmesek,? Kb senkit a családtagokon kívűl.
ozibozi
Wtf?
ThundersNFL a Paraszt
Sorold fel a magyar csapat érmeseit Wikipédia nélkül az elmúlt 30 évből
ozibozi
És? Attól nem lehet örülni neki vagy mi a here?
Én amúgy 2004 től nézem az olimpiát, onnatól bármikor felsorolom szinte az összeset
kapitnono
De fiatal vagy 😉 (nekem az már a ötödik volt 😛)
2 hónapja
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 852 — 258. §
Ki a faszt érdekelnek az olimpiai ezüst bronz. Érmesek,? Kb senkit a családtagokon kívűl.
ozibozi
Kit érdekel a nyári olimpia? A sport? A szabadidő? Bárkinek is az élete a kozmikus perspektívából?

Irány az nso, ebből többet itt nem kérünk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 493 — Kinek mit intézett a kormánya
Ki a faszt érdekelnek az olimpiai ezüst bronz. Érmesek,? Kb senkit a családtagokon kívűl.
ozibozi
jól vagy bazdmeg?
petey
Nálunk már csak így működik... egyébként tudsz mondani mondjuk Londonból bronzérmeseket?
gyurczi
Csernobiczky Éva
zacknorb
Csernoviczki*
Sixo
Ezen lamentáltam, mielőtt leírtam, hogy b vagy v
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
Ki a faszt érdekelnek az olimpiai ezüst bronz. Érmesek,? Kb senkit a családtagokon kívűl.
ozibozi
Wtf?
ThundersNFL a Paraszt
Sorold fel a magyar csapat érmeseit Wikipédia nélkül az elmúlt 30 évből
ozibozi
Kicsit sok volt, ezt te is tudod.

Mondjak fejből 10 nem aranyérmest, istenbizony fejből?

2000 női kézicsapat ezüst
2004 női kajak négyes ezüst
2000 női kajak négyes ezüst
2008 Cseh Laci ezüstök
2004 Gyurta Dani ezüst
2004 Cseh Laci bronz
2012 Cseh Laci bronz
2004 férfi párbajtőr csapat ezüst
2000 Balogh Gábor ezüst
2020-21 vízilabdás bronzok

Szerkesztette: Kampman
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ki a faszt érdekelnek az olimpiai ezüst bronz. Érmesek,? Kb senkit a családtagokon kívűl.
ozibozi
jól vagy bazdmeg?
petey
Nálunk már csak így működik... egyébként tudsz mondani mondjuk Londonból bronzérmeseket?
gyurczi
Csernobiczky Éva
zacknorb
Csernoviczki*

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 406 — The Mathematician
Ki a faszt érdekelnek az olimpiai ezüst bronz. Érmesek,? Kb senkit a családtagokon kívűl.
ozibozi
jól vagy bazdmeg?
petey
Nálunk már csak így működik... egyébként tudsz mondani mondjuk Londonból bronzérmeseket?
gyurczi
Cseh Laci mondjuk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jó lett ez a vívó kezdés így azért. A hat érmet hat különböző ország fogja vinni, jó eséllyel 2-2-2 bontásban Európa, Afrika és Ázsia. Nagyon széles a mezőny, egy ilyen, nekünk erős napon is szép dolog az érem. Főleg egy "beugrótól" (reggel valaki még írta is, hogy az éremesélyesünk otthon ül 😊 ).