PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
elkezdtem szedni a world of tanksot, jöhetnek tanácsok 😀briareos
bazmeg addiktív ez a szar 😀

meghalni már nagyon jól tudok 😂briareos
Addiktív?
Felkeltem háromnegyed négykor, azóta nyomom.
1. Döntsd el, hogy mennyi időt és pénzt szánsz rá!
2. Bár gondolom, hogy csak német tankban gondolkozol, de, ha kevés időd van és azonnali sikerélményre vágysz, akkor vegyél 10k aranyért egy Type59-et! A te agresszív személyiségednek pont megfelelne az a játékstílus, amit igényel ezen jármű helyes használata.vadibandi
ment pm

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
elkezdtem szedni a world of tanksot, jöhetnek tanácsok 😀briareos
bazmeg addiktív ez a szar 😀

meghalni már nagyon jól tudok 😂briareos
Addiktív?
Felkeltem háromnegyed négykor, azóta nyomom.
1. Döntsd el, hogy mennyi időt és pénzt szánsz rá!
2. Bár gondolom, hogy csak német tankban gondolkozol, de, ha kevés időd van és azonnali sikerélményre vágysz, akkor vegyél 10k aranyért egy Type59-et! A te agresszív személyiségednek pont megfelelne az a játékstílus, amit igényel ezen jármű helyes használata.




több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
elkezdtem szedni a world of tanksot, jöhetnek tanácsok 😀briareos
bazmeg addiktív ez a szar 😀

meghalni már nagyon jól tudok 😂

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
elkezdtem szedni a world of tanksot, jöhetnek tanácsok 😀briareos
Ennyire hiányzott Tibi? 😀
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
elkezdtem szedni a world of tanksot, jöhetnek tanácsok 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok,
Köszi a segítséget regarding, már aki tényleg segítő szándékkal szólt hozzá.
Igen, egyszerűbb lenne nem buherált géppel. Tudom, kb senkit nem érdekel, de a gépet ajándékba kaptam a biztonsági másolattal együtt.
A béke megőrzése érdekében kérdezek mást:
A buherált gépen eredeti Madden NFL 12 játékban lehet rostert frissíteni vagy sem?

Köszi,
Kkarmigran
Igen,lehet.
több mint 12 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Sziasztok,
Köszi a segítséget regarding, már aki tényleg segítő szándékkal szólt hozzá.
Igen, egyszerűbb lenne nem buherált géppel. Tudom, kb senkit nem érdekel, de a gépet ajándékba kaptam a biztonsági másolattal együtt.
A béke megőrzése érdekében kérdezek mást:
A buherált gépen eredeti Madden NFL 12 játékban lehet rostert frissíteni vagy sem?

Köszi,
K
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Így gondoltam én is sokáig, de majd' 3 éve a Killzone 2 meggyőzött, hogy megy ez PS3-on is. A battlelog-on van egy PC-s ismerősöm, megkereslek majd téged is (kéne az id-d), aztán nyomhatjátok együtt.
gdavid
Asbee néven vagyok ott is.Asbee
Küldtem friend request-et. A PC-s ember 179949 néven van a barátaim között.gdavid
megvagytok mindketten


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Így gondoltam én is sokáig, de majd' 3 éve a Killzone 2 meggyőzött, hogy megy ez PS3-on is. A battlelog-on van egy PC-s ismerősöm, megkereslek majd téged is (kéne az id-d), aztán nyomhatjátok együtt.
gdavid
Asbee néven vagyok ott is.Asbee
Küldtem friend request-et. A PC-s ember 179949 néven van a barátaim között.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Jelen! A platform?gdavid
FPS-t csakis pc-nAsbee
Így gondoltam én is sokáig, de majd' 3 éve a Killzone 2 meggyőzött, hogy megy ez PS3-on is. A battlelog-on van egy PC-s ismerősöm, megkereslek majd téged is (kéne az id-d), aztán nyomhatjátok együtt.

Habi! Bármikor, csak ne ma. Nem vagyok valami épületes állapotban.gdavid
Egyébként a sok kiegészítőnek köszönhetően az fps-ek is nagyon jól játszhatóak már PS-en,én a move-al nagyon jól elvagyok mw3 közben,de gondolkoztam már egy move-os gépfegyveren is.A képeket látva nagyon durva és nem is drága ahhoz képest 😊

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Így gondoltam én is sokáig, de majd' 3 éve a Killzone 2 meggyőzött, hogy megy ez PS3-on is. A battlelog-on van egy PC-s ismerősöm, megkereslek majd téged is (kéne az id-d), aztán nyomhatjátok együtt.
gdavid
Asbee néven vagyok ott is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Valaki esetleg BF3-t multiban szokta tolni?Asbee
Jelen! A platform?gdavid
FPS-t csakis pc-nAsbee
Így gondoltam én is sokáig, de majd' 3 éve a Killzone 2 meggyőzött, hogy megy ez PS3-on is. A battlelog-on van egy PC-s ismerősöm, megkereslek majd téged is (kéne az id-d), aztán nyomhatjátok együtt.

Habi! Bármikor, csak ne ma. Nem vagyok valami épületes állapotban.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valaki esetleg BF3-t multiban szokta tolni?Asbee
Jelen! A platform?gdavid
FPS-t csakis pc-n


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Valaki esetleg BF3-t multiban szokta tolni?Asbee
Jelen! A platform?gdavid
jut eszembe, kellene vmikor izzítanunk egyet!


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Vki itt COD MW3 multiban X-boxon?
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Valaki esetleg BF3-t multiban szokta tolni?Asbee
Jelen! A platform?

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valaki esetleg BF3-t multiban szokta tolni?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
[Gdavid téged meg nem látom hol indított meg a stílusom,leszámítva persze a kötekedő jellegű beszólásaidra adott válaszomat.

Maradjunk annyiban h én is tiszteletben tartom a ti döntéseteket és cserébe elvárom ennek az ellenkezőjét is.Berez
Öcsi! Vegyél vissza kicsit! Azzal kezdődött az egész, hogy leírtad panaszodat azzal kapcsolatban, hogy a törvénytelen géped, warez játékánál nem tudod hogyan lehet a rostert frissíteni. Én erre írtam, hogy egyszerűbb lenne az életed, ha nem buherált géped és jogtiszta szoftvered lenne. Erre felháborodtál, hogy "Jah persze és fizetni minden egyes játékért+várni h normális áruk legyen...kösz nem." (???) Ekkor jeleztem, hogy érdekes a hozzáállásod, és megkérdeztem, hogy boltban szoktál-e fizetni? Erre jött a "ne pofázz bele", ami elismerem nagyon kemény, meg is ijedtem egy picit.

Valószínűsítem, hogy fiatal vagy, ezért segítségképpen leírom, hogy minek nézz utána: Szerzői és szomszédos jogok megsértése, ezt követed el a nem jogtiszta szoftver esetén, a hardver megpiszkálása pedig véleményem szerint már iparjogvédelmi kategória. De hangsúlyozom, hogy csináld nyugodtan, de ha lehet ne a nagy nyilvánosság előtt.gdavid
Kíváncsi lennék,hogy hol látod a panasz legkissebb jelét a rosterfrissítéssel kapcsolatban az első kommentemben,valamint az sem igaz,hogy azt írtam,nem tudom hogy lehet frissíteni a rostert.Az,hogy "úgy emlékszem h nekem a Maddenben nem frissítette automatikusan a rostert" Egon bá kommentjére vonatkozott("Ha be van jelentkezve Live-ra, akkor automatikusan frissít a Madden indításánál!")és nem panasz volt,csupán tényközlés.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
[Gdavid téged meg nem látom hol indított meg a stílusom,leszámítva persze a kötekedő jellegű beszólásaidra adott válaszomat.

Maradjunk annyiban h én is tiszteletben tartom a ti döntéseteket és cserébe elvárom ennek az ellenkezőjét is.Berez
Öcsi! Vegyél vissza kicsit! Azzal kezdődött az egész, hogy leírtad panaszodat azzal kapcsolatban, hogy a törvénytelen géped, warez játékánál nem tudod hogyan lehet a rostert frissíteni. Én erre írtam, hogy egyszerűbb lenne az életed, ha nem buherált géped és jogtiszta szoftvered lenne. Erre felháborodtál, hogy "Jah persze és fizetni minden egyes játékért+várni h normális áruk legyen...kösz nem." (???) Ekkor jeleztem, hogy érdekes a hozzáállásod, és megkérdeztem, hogy boltban szoktál-e fizetni? Erre jött a "ne pofázz bele", ami elismerem nagyon kemény, meg is ijedtem egy picit.

Valószínűsítem, hogy fiatal vagy, ezért segítségképpen leírom, hogy minek nézz utána: Szerzői és szomszédos jogok megsértése, ezt követed el a nem jogtiszta szoftver esetén, a hardver megpiszkálása pedig véleményem szerint már iparjogvédelmi kategória. De hangsúlyozom, hogy csináld nyugodtan, de ha lehet ne a nagy nyilvánosság előtt.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
plusz ha van eredeti géped, eredeti játékokkal akkor a multi megkoronázza az egészet. Nem kell minden játékot megvenni (pedig fasza lenne) de azzal a 3-4 évenkénti játékkal tökéletesen el lehet lenni ps-en vagy boxon. PS-en inkább ugye, mert ingyenes a net, ami meg űber 😊
plusz annyi a warez a játékok körében, hogy előbb-utóbb úgyis kitalálnak valamit, hogy csak eredeti játékkal lehessen játszani. és meg is értem teljes mértékben.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Aztán meg majd lehet sírni,hogy ezt meg azt sem adnak ki x-y konzolra vagy pc-re,akármire mert a sok majom warezol...Én a minimálbéremből elbírok havonta egy játékot ps3-ra és nekem bőven elég,ráadásul,ahogy már előttem is mondták van nagyon sok oldal,ahol jóval olcsóbban be lehet szerezni ezeket,mint a legtöbb boltban.Nem beszélve erről a szarakodásról is, ami flash meg az updaes baromságokkal van itt a boxnál...Erről ennyit,hogy ne legyek off:
MW3 Move edition elég ütős 😊JoeyPorter
MW3 Move Ed. letölthető content vagy külön megvevős? 😊pc_x
A move edition-t úgy értettem,hogy már önmagában bele van építve,csak az options-ban át kell állítani 😊 Sorry a rossz megfogalmazásért :rolleyes:

több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Aztán meg majd lehet sírni,hogy ezt meg azt sem adnak ki x-y konzolra vagy pc-re,akármire mert a sok majom warezol...Én a minimálbéremből elbírok havonta egy játékot ps3-ra és nekem bőven elég,ráadásul,ahogy már előttem is mondták van nagyon sok oldal,ahol jóval olcsóbban be lehet szerezni ezeket,mint a legtöbb boltban.Nem beszélve erről a szarakodásról is, ami flash meg az updaes baromságokkal van itt a boxnál...Erről ennyit,hogy ne legyek off:
MW3 Move edition elég ütős 😊JoeyPorter
MW3 Move Ed. letölthető content vagy külön megvevős? 😊


több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk belegondolva...Ha esetleg lesz később valamilyen konzolom, biztosan nem fogom azt megbuherálni, csak a gond van vele. Félévente lehet flashelni, plusz ezzel vacakolni, azzal vacakolni. Elköltessz rá annyit, amennyiből megvennéd játékokat is. + gépen is szoktam játszani, így leginkább azoknak a játékoknak kell a konzol, amit nem adnak ki pc-re. Persze azok közül sem az összes és így már simán megfizethető.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Aztán meg majd lehet sírni,hogy ezt meg azt sem adnak ki x-y konzolra vagy pc-re,akármire mert a sok majom warezol...Én a minimálbéremből elbírok havonta egy játékot ps3-ra és nekem bőven elég,ráadásul,ahogy már előttem is mondták van nagyon sok oldal,ahol jóval olcsóbban be lehet szerezni ezeket,mint a legtöbb boltban.Nem beszélve erről a szarakodásról is, ami flash meg az updaes baromságokkal van itt a boxnál...Erről ennyit,hogy ne legyek off:
MW3 Move edition elég ütős 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ember, nem kell egyből a 0 perces játékokat megvenni tizenezrekért.
Millió egy alternatív megoldás van: zavvi/game/játékaim.hu, vagy vársz pár hetet és kb féláron megkapsz bármit.

De ezzel hivalkodni, hogy milyen fasza gyerek vagy, hogy mennyit spórolsz a warezolással, háááát.
És mielőtt megkérded: igen, van boxom. Nem, nincs buherálva. Igen, csak eredeti játékaim vannak. Nem, nem keresek milliókat.Bálesz
Bocs,lehet az én hibám,de nem látom hogy "hol hivalkodtam arra hogy milyen fasza gyerek vagyok".Gondolom ez a mondatrész az,ami nem nyerte el a tetszésed:"Ha nincs akkor ne pofázz bele a témába".Lehet hogy stílus tekintetében nem túl kifinomult,de a jelentését tekinve nem látok benne változtatnivalót.

Gdavid téged meg nem látom hol indított meg a stílusom,leszámítva persze a kötekedő jellegű beszólásaidra adott válaszomat.

Maradjunk annyiban h én is tiszteletben tartom a ti döntéseteket és cserébe elvárom ennek az ellenkezőjét is.