PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Akkor már nem éri meg azzal a tankkal lenni, max ha sok pénzt termel a csatában. Ha nem akkor add el, úgyis kell majd a hely a garázsban.
Nekem most jött össze az XP a Tigrisre 😀 Már csak 400 ezret kell összeszednem és meg is vehetem. 😀visi_b
Most olvasom az írásod 😊 Van benne igazság, nekem nem esett le, hogy pl PzII-n nem érdemes erőlködni a 100%-os legényekért 😊 Egy VK3601H, PzIV elég jó farmolós a német oldalon azokat érdemes fejleszteni. High tier tankoknál már nagyon nehéz a plusszos csatákat kihozni (sokba kerül a javítás, no meg az ammo)vandeminek
A VK3601 nagyon jo!! 😊 Utána a tigris egy kinszenvedés lesz 😕
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Akkor már nem éri meg azzal a tankkal lenni, max ha sok pénzt termel a csatában. Ha nem akkor add el, úgyis kell majd a hely a garázsban.
Nekem most jött össze az XP a Tigrisre 😀 Már csak 400 ezret kell összeszednem és meg is vehetem. 😀visi_b
Most olvasom az írásod 😊 Van benne igazság, nekem nem esett le, hogy pl PzII-n nem érdemes erőlködni a 100%-os legényekért 😊 Egy VK3601H, PzIV elég jó farmolós a német oldalon azokat érdemes fejleszteni. High tier tankoknál már nagyon nehéz a plusszos csatákat kihozni (sokba kerül a javítás, no meg az ammo)

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
WoT-guruktól kérdeznék: Ha egy tankot fullra feljesztek és elite-státuszba kerül, onnantól ugye olyan xp-t "termel", amit nem tudok elkölteni, tehát át kellene váltanom. Viszont a váltásnál csak olyan opciót találtam, ami ingame goldba kerül, költeni pedig nem szeretnék a játékra. Ezek szerint nem válthatom át? Onnantól, hogy a legénység is 100%-on van, mi értelme van azzal a tankkal játszanom?


Tegnap volt egy egész jól sikerült győztes meccsem Tetrarch-al. 4kill, 2sebzés, 3felderítés, lőttem ki nálunk foglaló ellent és még a bázist is én foglaltam el. Már dörzsöltem a tenyerem, hogy triplázva elég jól termel majd, erre eszembe jutott, hogy 1-2 körrel előtte már volt nyertes csatám, amikor konkrétan fél perc után kilőttek 😂Bálesz
Ha elite tankod van, akkor az ott termelt XP-t csak gold ellenében lehet free XP-re konvertálni. Én fejleszteni szoktam a legénységet. 100% után van igazán értelme a fejlesztésnek, mivel lehet 3 specializációt megtanulni (javítás, tűzoltás, rejtőzködés). Na most ezek elég sokat tudnak dobni a játékon. Sokkal gyorsabban megjavítják a leesett lánctalpakat pl. És így tovább.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Akkor már nem éri meg azzal a tankkal lenni, max ha sok pénzt termel a csatában. Ha nem akkor add el, úgyis kell majd a hely a garázsban.
Nekem most jött össze az XP a Tigrisre 😀 Már csak 400 ezret kell összeszednem és meg is vehetem. 😀visi_b
én stugot fejlesztettem ki, csak némi money kell még. még jó h mire meglesz a cash, bőven lesz annyi free xp-m hogy pár fontos modul is egyből rákerüljön.

edit:

egy kérdés:
sima tigris vagy tigris (p) a faszább?briareos
Hát nem tudom. A sima Tigris szebb 😀 De nekem meglesz mind a kettő. 😀visi_b
Én is játszogatok a WoT-tal már egy ideje. A VII-es tier heavy-jei között a Tigris messze a leggyengébbek között van. Keveset pattannak róla, rengetegen átlövik, és egy IS-hez meg T29-hez képest kisebb hiteket ér el. Ezzel szemben a Tiger P meg pont ellentét. Sima Tigrissel az elején nagyon kevés helyen lehet csak átlőni a páncélját.
Más kérdés, hogy a Tigris után a Királytigris meg az E75 meg pont nagyon király "kis" tankok. A Tigris P utáni VK ág hozzájuk képest sokkal gyengébb.
Remélem segített valamennyit 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Akkor már nem éri meg azzal a tankkal lenni, max ha sok pénzt termel a csatában. Ha nem akkor add el, úgyis kell majd a hely a garázsban.
Nekem most jött össze az XP a Tigrisre 😀 Már csak 400 ezret kell összeszednem és meg is vehetem. 😀visi_b
én stugot fejlesztettem ki, csak némi money kell még. még jó h mire meglesz a cash, bőven lesz annyi free xp-m hogy pár fontos modul is egyből rákerüljön.

edit:

egy kérdés:
sima tigris vagy tigris (p) a faszább?briareos
Hát nem tudom. A sima Tigris szebb 😀 De nekem meglesz mind a kettő. 😀

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
Akkor már nem éri meg azzal a tankkal lenni, max ha sok pénzt termel a csatában. Ha nem akkor add el, úgyis kell majd a hely a garázsban.
Nekem most jött össze az XP a Tigrisre 😀 Már csak 400 ezret kell összeszednem és meg is vehetem. 😀visi_b
én stugot fejlesztettem ki, csak némi money kell még. még jó h mire meglesz a cash, bőven lesz annyi free xp-m hogy pár fontos modul is egyből rákerüljön.

edit:

egy kérdés:
sima tigris vagy tigris (p) a faszább?

több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Akkor már nem éri meg azzal a tankkal lenni, max ha sok pénzt termel a csatában. Ha nem akkor add el, úgyis kell majd a hely a garázsban.
Nekem most jött össze az XP a Tigrisre 😀 Már csak 400 ezret kell összeszednem és meg is vehetem. 😀

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
WoT-guruktól kérdeznék: Ha egy tankot fullra feljesztek és elite-státuszba kerül, onnantól ugye olyan xp-t "termel", amit nem tudok elkölteni, tehát át kellene váltanom. Viszont a váltásnál csak olyan opciót találtam, ami ingame goldba kerül, költeni pedig nem szeretnék a játékra. Ezek szerint nem válthatom át? Onnantól, hogy a legénység is 100%-on van, mi értelme van azzal a tankkal játszanom?


Tegnap volt egy egész jól sikerült győztes meccsem Tetrarch-al. 4kill, 2sebzés, 3felderítés, lőttem ki nálunk foglaló ellent és még a bázist is én foglaltam el. Már dörzsöltem a tenyerem, hogy triplázva elég jól termel majd, erre eszembe jutott, hogy 1-2 körrel előtte már volt nyertes csatám, amikor konkrétan fél perc után kilőttek 😂

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
hetzerrel steel wall 😂

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
Pz38nA (jómagam) vs Löwe, mögötte 2 TigerII...

arra még volt időm, hogy egy hatástalan lövést eleresszek. I love MMbriareos
vazze és megint a tier iv-es pöcsköszörűmet berakja ilyenbe 1 tier IX 4 tier VIII... kösszbriareos
Bújj el, menekülj, vagy deríts fel és halj meg bátran 😀visi_b
bátran meghalni szoktam... 😀

igazi öröm kigrindelni a stug/pzkfw IV kombót.

cserébe hetzer a 10,5ös ágyúval már elég kellemes :cool:

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Sziasztok!
Valahol hallottam, hogy van valami olyan bolt ahova be lehet vinni eredeti PS3 játékot és lehet cserélni egy másikra úgy, hogy beszámítják. Létezik ilyen, vagy ez fake? ha van akkor ez melyik bolt?
Köszi előre is.Laki
576nál biztosan beszámítják, de máshol is sztem.
Egyébként Bálesz mondja a frankót, inkább jatekaim.hu vagy most fog nyílni egy netes, csak konzol játékokat tartalmazó oldal, ahol a userek cserélhetnek-vehetnek egymástól játékokat, de csak konzol játékokat. De még tesztelés korszakában vannak


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
Szerintem ezt egy csomó konzolboltban megteheted. Tuti nem fake, mert öcsém is így újítja magának az x360 játékokat 😊
Mondjuk szerintem jobban jársz, ha a megunt játékokat eladod a játékaim.hu-n, vagy a gameren, annyit tuti nem adnak érte egy sima boltban.

több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Sziasztok!
Valahol hallottam, hogy van valami olyan bolt ahova be lehet vinni eredeti PS3 játékot és lehet cserélni egy másikra úgy, hogy beszámítják. Létezik ilyen, vagy ez fake? ha van akkor ez melyik bolt?
Köszi előre is.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Pz38nA (jómagam) vs Löwe, mögötte 2 TigerII...

arra még volt időm, hogy egy hatástalan lövést eleresszek. I love MMbriareos
vazze és megint a tier iv-es pöcsköszörűmet berakja ilyenbe 1 tier IX 4 tier VIII... kösszbriareos
Bújj el, menekülj, vagy deríts fel és halj meg bátran 😀visi_b
Mi kollégámmal szoktunk T50-ezni platoonban, eléggé utálnak minket 😀
Ezek az új francia tankok ritka rondák :S
Amúgy kiskunfelegyhaza és zalaegerszeg néven játszunk, ha már találkoztunk esetleg valamikor a szerveren 😊
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Pz38nA (jómagam) vs Löwe, mögötte 2 TigerII...

arra még volt időm, hogy egy hatástalan lövést eleresszek. I love MMbriareos
vazze és megint a tier iv-es pöcsköszörűmet berakja ilyenbe 1 tier IX 4 tier VIII... kösszbriareos
Bújj el, menekülj, vagy deríts fel és halj meg bátran 😀

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
Pz38nA (jómagam) vs Löwe, mögötte 2 TigerII...

arra még volt időm, hogy egy hatástalan lövést eleresszek. I love MMbriareos
vazze és megint a tier iv-es pöcsköszörűmet berakja ilyenbe 1 tier IX 4 tier VIII... kössz

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
Pz38nA (jómagam) vs Löwe, mögötte 2 TigerII...

arra még volt időm, hogy egy hatástalan lövést eleresszek. I love MM

több mint 12 éve
catattack 3 520
😀 Nem lepődök meg. Nekem is nap pár órát vesz el az életemből. visi_b
Ma már napi több, mint négy óra, amíg leduplázom a 18 járművemet.vadibandi
Én nem vettem aranyat eddig, és nekem 7 tankom van. Azt is 1 óra legalább mire a dupla megvan
visi_b
Anno nagy játékbuzi voltam, de valahogy lejöttem róla. Viszont a kollégáim is tankoznak és piszkálnak, hogy menjek darálni. Majdnem beleestem a csőbe...
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Régóta ki akartam próbálni a WoT-ot, tegnap végre eljutottam odáig. Basszus, hajnali 3-kor kellett magam kirúgdosni a gép elől, hogy aludjak is valamennyit meló előtt. Rohadjanak meg a készítők 😀Bálesz
😀 Nem lepődök meg. Nekem is nap pár órát vesz el az életemből. visi_b
Ma már napi több, mint négy óra, amíg leduplázom a 18 járművemet.
Nem véletlenül járok 13500 csatánál.
Persze ez mind semmi haromthoz képest, aki a 16 k-t rícseli.vadibandi
Én nem vettem aranyat eddig, és nekem 7 tankom van. Azt is 1 óra legalább mire a dupla megvan (tegnap mondjuk tripla nap volt). Mondjuk a franciákkal ennyi az össz játék, de a két német még tolom utána is 😀
Bálesz, a hátsó része minden tanknak sérülékenyebb, plusz a motor és a lőszertároló.

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Régóta ki akartam próbálni a WoT-ot, tegnap végre eljutottam odáig. Basszus, hajnali 3-kor kellett magam kirúgdosni a gép elől, hogy aludjak is valamennyit meló előtt. Rohadjanak meg a készítők 😀Bálesz
😀 Nem lepődök meg. Nekem is nap pár órát vesz el az életemből. visi_b
Ma már napi több, mint négy óra, amíg leduplázom a 18 járművemet.
Nem véletlenül járok 13500 csatánál.
Persze ez mind semmi haromthoz képest, aki a 16 k-t rícseli.




több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
Franciákkal nem játszom (asszem csak kipróbáltam egyszer), az tuti 😀
Eddig 3 kill a legtöbb, amit egy menetben elértem. Azt kell megtanulnom, hogy melyik tank hol sebezhetőbb, mert egyelőre lövök mindenre, ami mozog 😂

több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Még nagyon az ismerkedésnél tartok, ráadásul az utolsó csatáknál jöttem rá, hogy ha kilőnek és kilépek, akkor is megkapom az xp-t és a pénzt a csata végén, addig másikkal tudok menni újra, így azért pörgősebb lesz, mint amig végignéztem az összes csatát 😀

Balesz1899 néven játszom, egyelőre csak a kis görcs tankokkal megyek 😊Bálesz
Felveszlek majd.
Egyre jobban bele fogsz majd jönni. És néha a kis tankokkal is lehet nagy kárt csinálni. Bár lehet épp rosszkor álltál neki, hiszen nem régóta vannnak a francia szutykok ezért a rutinosabb játékosok is 0ról indulnak velük. Így találkozol velük még te is.

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
Még nagyon az ismerkedésnél tartok, ráadásul az utolsó csatáknál jöttem rá, hogy ha kilőnek és kilépek, akkor is megkapom az xp-t és a pénzt a csata végén, addig másikkal tudok menni újra, így azért pörgősebb lesz, mint amig végignéztem az összes csatát 😀

Balesz1899 néven játszom, egyelőre csak a kis görcs tankokkal megyek 😊

több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Régóta ki akartam próbálni a WoT-ot, tegnap végre eljutottam odáig. Basszus, hajnali 3-kor kellett magam kirúgdosni a gép elől, hogy aludjak is valamennyit meló előtt. Rohadjanak meg a készítők 😀Bálesz
😀 Nem lepődök meg. Nekem is nap pár órát vesz el az életemből. Milyen néven nyomod és hol tartasz benne?

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
Régóta ki akartam próbálni a WoT-ot, tegnap végre eljutottam odáig. Basszus, hajnali 3-kor kellett magam kirúgdosni a gép elől, hogy aludjak is valamennyit meló előtt. Rohadjanak meg a készítők 😀