PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
u.i.: látom Bálesz nálad is felnyomta a pumpát a fiatalember 😊gdavid
Nem is feltétlenül a warez-témával (álszent dolog lenne azt mondani, hogy közülünk soha senki nem él(t) ezzel a módszerrel), sokkal inkább a stílus az, ami kicsapta a biztosítékot.
Warezoljon, nem érdekel, de tegye otthon a négy fal között és könyörgöm: ne reklámozza, ne legyen rá büszke.Bálesz
Engem is a stílusa indított meg.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
u.i.: látom Bálesz nálad is felnyomta a pumpát a fiatalember 😊gdavid
Nem is feltétlenül a warez-témával (álszent dolog lenne azt mondani, hogy közülünk soha senki nem él(t) ezzel a módszerrel), sokkal inkább a stílus az, ami kicsapta a biztosítékot.
Warezoljon, nem érdekel, de tegye otthon a négy fal között és könyörgöm: ne reklámozza, ne legyen rá büszke.

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Jah persze és fizetni minden egyes játékért+várni h normális áruk legyen...kösz nem.Berez
Érdekes egy hozzáállásod van. Boltban sem szoktál fizetni? Zsebreteszed a kiflit, vagy ott rögtön megeszed? TV-t hogyan sikerült szerezned, ahhoz jó nagy zseb kell.gdavid
Ember neked egyáltalán van xboxod?Ha nincs akkor ne pofázz bele a témába ha van akkor meg te is tudod milyen árak vannak manapság.Mégis mi értelme lenne a többször akkora költségekkel járó megoldást választani(amit nem is igen engedhetek meg magamnak)ahelyett,hogy kiflasheltessem és ezáltal megtakarítsak 1 csomó pénzt?Bevallom nem éppen erkölcsös dolog ezzel teljesen egyetértek,de ilyen árak mellett nemcsoda hogy az emberek kb 90%-a nem legális úton szerzi be a termékeket gépre/konzolra.Berez
Elöljáróban! Használd néha a space billentyűt.

Manapság milyen árak vannak? Én 16 éve vagyok Playstation (1,2,3) tulajdonos, Te vagy már ennyi idős? Segítek, mindig is drága volt, de ez hogy jogosít fel Téged/akárkit a törvénysértésre? Az, hogy Te meg a haverjaid nem legális úton szerzitek be a játékokat még nem az emberek 90%-a.

Én sem engedhetek meg magamnak havonta egy új játékot, de évi 2-4-et igen, és ehhez is spórolnom kell. Heti 1000 forintot félre tud tenni szinte mindenki, ha Te nem, akkor elnézést kérek. Egyébként warezolj nyugodtan, csak ne itt tedd, ha megkérhetlek.


u.i.: látom Bálesz nálad is felnyomta a pumpát a fiatalember 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
Ember, nem kell egyből a 0 perces játékokat megvenni tizenezrekért.
Millió egy alternatív megoldás van: zavvi/game/játékaim.hu, vagy vársz pár hetet és kb féláron megkapsz bármit.

De ezzel hivalkodni, hogy milyen fasza gyerek vagy, hogy mennyit spórolsz a warezolással, háááát.
És mielőtt megkérded: igen, van boxom. Nem, nincs buherálva. Igen, csak eredeti játékaim vannak. Nem, nem keresek milliókat.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jah persze és fizetni minden egyes játékért+várni h normális áruk legyen...kösz nem.Berez
Érdekes egy hozzáállásod van. Boltban sem szoktál fizetni? Zsebreteszed a kiflit, vagy ott rögtön megeszed? TV-t hogyan sikerült szerezned, ahhoz jó nagy zseb kell.gdavid
Ember neked egyáltalán van xboxod?Ha nincs akkor ne pofázz bele a témába ha van akkor meg te is tudod milyen árak vannak manapság.Mégis mi értelme lenne a többször akkora költségekkel járó megoldást választani(amit nem is igen engedhetek meg magamnak)ahelyett,hogy kiflasheltessem és ezáltal megtakarítsak 1 csomó pénzt?Bevallom nem éppen erkölcsös dolog ezzel teljesen egyetértek,de ilyen árak mellett nemcsoda hogy az emberek kb 90%-a nem legális úton szerzi be a termékeket gépre/konzolra.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Jah persze és fizetni minden egyes játékért+várni h normális áruk legyen...kösz nem.Berez
Érdekes egy hozzáállásod van. Boltban sem szoktál fizetni? Zsebreteszed a kiflit, vagy ott rögtön megeszed? TV-t hogyan sikerült szerezned, ahhoz jó nagy zseb kell.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát én a helyedben nem mennék fel live-ra, esélyes a seggberúgás...Asbee
Nekem nem csinált semmi gázt a játékokkal,csak a frissítés tartalmaz valami olyan újítást,ami megakadályozza hogy a nemrég kijött játékokat(pl Skyrim,AC legújabb része)el lehessen indítani v valami ilyesmi már nem emlékszem pontosan.Épp ezért apám rendelt neten egy cuccot Hongkongból,amivel lehet updatelni a flashet és ez elvileg mindenféle dashboard update ellen működik,de annak ellenére,hogy kb. nov 17-18-án meg lett rendelve,még mindíg nem érkezett meg,csak egy mailt küldtek h elnézést kérnek a késlekedésért és amint érkezik az újabb szállítmány küldik nekünk is elsők között.

Visszatérve a lényegre a dashboard update nem okoz közvetlenül galibát és úgy emlékszem h nekem a Maddenben nem frissítette automatikusan a rostert,hanem fel kellett csatlakozni livera felmenni a multiplayer menübe és ott volt roster update(ha nincs goldod akkor ebben a menüben nyilván nem fog semmi mást engedélyezni az updaten kívül).Berez
Nem lenne egyszerűbb egy nem buherált géppel?gdavid
Jah persze és fizetni minden egyes játékért+várni h normális áruk legyen...kösz nem.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
a fórumon induló harmadik Madden NFL 08 ligába tegnap óta lehet jelentkezni. cél egy 32 csapatos bajnokság, ennek nagyságrendileg pont a fele van meg jelenleg. ha van bárkinek kedve csatlakozni, akkor a megfelelő topikban írjátok magatokat hozzá a listához.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Szia Egon bá,

Köszi a gyors választ. Annyi lenne a gondom ezzel, hogy a gép flashelt és a játék is biztonsági másolaton van. Arról van infó, hogy ha így frissíteném, nem b.zizza-e szét a boxot?
Köszi,

Kkarmigran
Hát én a helyedben nem mennék fel live-ra, esélyes a seggberúgás...Asbee
Nekem nem csinált semmi gázt a játékokkal,csak a frissítés tartalmaz valami olyan újítást,ami megakadályozza hogy a nemrég kijött játékokat(pl Skyrim,AC legújabb része)el lehessen indítani v valami ilyesmi már nem emlékszem pontosan.Épp ezért apám rendelt neten egy cuccot Hongkongból,amivel lehet updatelni a flashet és ez elvileg mindenféle dashboard update ellen működik,de annak ellenére,hogy kb. nov 17-18-án meg lett rendelve,még mindíg nem érkezett meg,csak egy mailt küldtek h elnézést kérnek a késlekedésért és amint érkezik az újabb szállítmány küldik nekünk is elsők között.

Visszatérve a lényegre a dashboard update nem okoz közvetlenül galibát és úgy emlékszem h nekem a Maddenben nem frissítette automatikusan a rostert,hanem fel kellett csatlakozni livera felmenni a multiplayer menübe és ott volt roster update(ha nincs goldod akkor ebben a menüben nyilván nem fog semmi mást engedélyezni az updaten kívül).Berez
Nem lenne egyszerűbb egy nem buherált géppel?

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szia Egon bá,

Köszi a gyors választ. Annyi lenne a gondom ezzel, hogy a gép flashelt és a játék is biztonsági másolaton van. Arról van infó, hogy ha így frissíteném, nem b.zizza-e szét a boxot?
Köszi,

Kkarmigran
Hát én a helyedben nem mennék fel live-ra, esélyes a seggberúgás...Asbee
Nekem nem csinált semmi gázt a játékokkal,csak a frissítés tartalmaz valami olyan újítást,ami megakadályozza hogy a nemrég kijött játékokat(pl Skyrim,AC legújabb része)el lehessen indítani v valami ilyesmi már nem emlékszem pontosan.Épp ezért apám rendelt neten egy cuccot Hongkongból,amivel lehet updatelni a flashet és ez elvileg mindenféle dashboard update ellen működik,de annak ellenére,hogy kb. nov 17-18-án meg lett rendelve,még mindíg nem érkezett meg,csak egy mailt küldtek h elnézést kérnek a késlekedésért és amint érkezik az újabb szállítmány küldik nekünk is elsők között.

Visszatérve a lényegre a dashboard update nem okoz közvetlenül galibát és úgy emlékszem h nekem a Maddenben nem frissítette automatikusan a rostert,hanem fel kellett csatlakozni livera felmenni a multiplayer menübe és ott volt roster update(ha nincs goldod akkor ebben a menüben nyilván nem fog semmi mást engedélyezni az updaten kívül).
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szia Egon bá,

Köszi a gyors választ. Annyi lenne a gondom ezzel, hogy a gép flashelt és a játék is biztonsági másolaton van. Arról van infó, hogy ha így frissíteném, nem b.zizza-e szét a boxot?
Köszi,

Kkarmigran
Hát én a helyedben nem mennék fel live-ra, esélyes a seggberúgás...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bocsi, de az enyém nem flashelt, így nem tudom...
Ha be van jelentkezve Live-ra, akkor automatikusan frissít a Madden indításánál!
Sziasztok!
Jailbroken XBOX 360-on hogyan lehet Madden 2012-es rostert frissíteni? Lehet netről tölteni?
Természetesen nem nekem kell, hanem egy havernak 😀
Előre is köszi a válaszokat!
Üdv,
Kkarmigran
Egon bá
Szia Egon bá,

Köszi a gyors választ. Annyi lenne a gondom ezzel, hogy a gép flashelt és a játék is biztonsági másolaton van. Arról van infó, hogy ha így frissíteném, nem b.zizza-e szét a boxot?
Köszi,

Kkarmigran
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
A 4 giga memó adott, de ezek szerint a vga-n bukik akkor sajnos. Nem biztos, hogy ráerőltetem egy 512 megás 9800GT-re 😊

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
Skyrimesek.

Akinek bírja a vasa, mindenképpen rakja fel a skyrim HD modot pilllanatnyilag 1.2nél tart azt hiszem bő 1 giga. beszabehu a különbség, az amúgy sem csúnya játék gyönyörű leszbriareos
Mennyivel dobja meg a gépigényt? (bár a netes sys req.- oldalak már így is visszadobták a gépemet, merthogy C2Duo 2GHz a minimum szerintük, az E6300-am meg csak 1,86GHz, így fail. Ehhez képest 1280-ban játszom high-on...)Bálesz
4 giga ram meg 1 giga vram azért kell neki.
gondolom ha végleges lesz (még nincs minden textúra hdsítve) akkor remélhetőleg nem fog tovább emelkedni, csak a load time (nekem most olyan átlag 5-6 sec)

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
Skyrimesek.

Akinek bírja a vasa, mindenképpen rakja fel a skyrim HD modot pilllanatnyilag 1.2nél tart azt hiszem bő 1 giga. beszabehu a különbség, az amúgy sem csúnya játék gyönyörű leszbriareos
Mennyivel dobja meg a gépigényt? (bár a netes sys req.- oldalak már így is visszadobták a gépemet, merthogy C2Duo 2GHz a minimum szerintük, az E6300-am meg csak 1,86GHz, így fail. Ehhez képest 1280-ban játszom high-on...)

több mint 12 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Ha be van jelentkezve Live-ra, akkor automatikusan frissít a Madden indításánál!
Sziasztok!
Jailbroken XBOX 360-on hogyan lehet Madden 2012-es rostert frissíteni? Lehet netről tölteni?
Természetesen nem nekem kell, hanem egy havernak 😀
Előre is köszi a válaszokat!
Üdv,
Kkarmigran
Egon bá
Szia Egon bá,

Köszi a gyors választ. Annyi lenne a gondom ezzel, hogy a gép flashelt és a játék is biztonsági másolaton van. Arról van infó, hogy ha így frissíteném, nem b.zizza-e szét a boxot?
Köszi,

K
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
Skyrimesek.

Akinek bírja a vasa, mindenképpen rakja fel a skyrim HD modot pilllanatnyilag 1.2nél tart azt hiszem bő 1 giga. beszabehu a különbség, az amúgy sem csúnya játék gyönyörű lesz

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha be van jelentkezve Live-ra, akkor automatikusan frissít a Madden indításánál!
Sziasztok!
Jailbroken XBOX 360-on hogyan lehet Madden 2012-es rostert frissíteni? Lehet netről tölteni?
Természetesen nem nekem kell, hanem egy havernak 😀
Előre is köszi a válaszokat!
Üdv,
Kkarmigran
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
SW:ToR: a picsába, már megit nincs életem.tenorx
Eléggé addiktiv lett 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
SW:ToR: a picsába, már megit nincs életem.
több mint 12 éve
szelim Cleveland Browns 61
Valakinek lenne eladó/cserélhető (PS3) Madden 12, NHL 12, Uncharted 3 vagy Batman Arkham City? NTSC régió előnyben.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Help kellene haveromnak.
Letöltötte a CoD: MW3-at az ncore-ról, de sehol sem válaszolnak neki, így teszek egy szívességet és megkérdezem az itteni szakikat.
Szóval, install. Már kb 2 órája fut neki és majdnem vége, de a london.ff-nél "megakad" és csak tölt tölt és tölt. Valami gond lehet, vagy csak 10 órás az install-ja? 😀
több mint 12 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Sziasztok!
Jailbroken XBOX 360-on hogyan lehet Madden 2012-es rostert frissíteni? Lehet netről tölteni?
Természetesen nem nekem kell, hanem egy havernak 😀
Előre is köszi a válaszokat!
Üdv,
K
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Aki meg bent van a szerveren a magyar chatet nézve megkérdőjelezi magát, hogy hogy bírt játszani a WoW-wal egyáltalán x évig...kzol
Igen, ez megy nálunk is a chaten. 😊 Én se találkoztam még olyannal aki kipróbálta és azután is lehúzta volna még a játékot... illetve neten párról hallani, akik csak átnyomogatták a sztorit... úgy meg jó, hogy nem élvezetes. Nem lehet úgy szerepjátékot játszani, hogy pont a sztorira teszek magasról. 😊
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Igazából nekem teljes új az MMORPG-zés, én a KOTOR szériát szerettem és a videok alapján úgy éreztem nagyon jó.
Nem kizárt, hogy átugrok majd Atho City-re egyp ár hónap múlva. Egyelőre nagyon tetszik van egy Jedi Consular (Shadow) és egy Smugglerem, a smugglert jobban élvezem, bár felemelő érzés volt mikor meglett a fénykard 😊kzol
KOTORT szerettem én is, plusz gyerekkorom óta nagy sci-fi és SW fan vagyok, ráadásul gépen már nme is játszok csak multiba, így egyértelmű választás volt. 😊
Én a jedik egy imperial agenttel szoktam ritkítani. 😊 Olyan jó érzés hátba támadni őket és a rengeteg CC-vel megakadályozni, hogy egyáltalán castolni tudjon. 😊
Fénykardom nincs, viszont óriása élmény volt mikor megkaptam a hajómat. 😀 Tisztára mint valami filmben.

Csak azt sajnálom, hogy sokan nagyon lehúzzák a játékot (főleg olyanok akik még csak egy percet se játszottak vele), olyan mondva csinált hülyeségekkel, hogy ez nem is MMO, meg nem lehet benne semmit csinálni, mert csak sztori van benne... és egyébként tulajdonképpen ez is csak egy szingle playeres KOTOR, amiért meg nem fognak fizetni...
Bár annyiból örülök, hogy legalább nem kell ilyenekkel együtt játszanom. 😊süti
Aki meg bent van a szerveren a magyar chatet nézve megkérdőjelezi magát, hogy hogy bírt játszani a WoW-wal egyáltalán x évig...