Darts

19 feliratkozó

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Sajnos kevesebbet hibáztak a románok ezért nyertek
peach
sajnos több pontot is szereztek
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
Sajnos kevesebbet hibáztak a románok ezért nyertek



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Azerbajdzsán és Horvátország mekkora erőt képvisel velünk szemben?
több mint 5 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
4 pontos vezetést adtunk le 4 pontos hátrányra
több mint 5 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Nagyon jól kéri az időket a roman mester az a baj
Atik15
Pedig kurva irritáló fazon
peach
Az biztos
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
8-3 óta nagyon könnyű pontokat szereznek a románok, ill adunk is nekik bőven ajándékot



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
Nagyon jól kéri az időket a roman mester az a baj
Atik15
Pedig kurva irritáló fazon



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Nagyon jól kéri az időket a roman mester az a baj
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
Szakmáry ❤️



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kár ezért a 3.játszmáért. A 4.t hozni kéne.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Izgi ez a magyar-román röpimeccs.
empty taxi
kurva nagy edző Jan De Brandt, és ahogy összerakta a csajokat már több éve..

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Izgi ez a magyar-román röpimeccs.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Duzza elött le a kalappal, de az igazság az, hogy nagyon el fogja verni Smith.
Eazzy
Smith fanként erre azért nem vennék mérget. Smithnek az összes meccse hullámvasút, bármikor benne van hogy benyel egy 0-5-ös sessiont...
eaglesmcnabb
Na és most? XD
Cross meg azanyjáját. Kedvencem a csóka mert villanyszerelö én meg villanyos mér ök, de erre nem számítottam.
Smith - Cross döntöcnekem a legnobb, Bully boyt is csípem, nagyon szépen dob, Cross meg a kedvenc

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Asztakurva, mi comeback volt ez... Whitlock bukott így még 2008-ban vagy 09-ben Andy Hamiltontól 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Cross 7-14-rol es 9-15-rol verte 17-15-re gurneyt... Azert az szep lefagyas az eszak-irtol 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Duzza elött le a kalappal, de az igazság az, hogy nagyon el fogja verni Smith.
Eazzy
Smith fanként erre azért nem vennék mérget. Smithnek az összes meccse hullámvasút, bármikor benne van hogy benyel egy 0-5-ös sessiont...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Wade ilyen szarul jatszani...ez a nöknél is kevés lenne...
Duzza elött le a kalappal, de az igazság az, hogy nagyon el fogja verni Smith.
Wright - Smith lesz

MvG meg...az a baj hogy már a többi is elhiszi, most is mindenki nyilatkozta a kiesése után hogy na így már van esély, hát ecsém, eddig is volt.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Pedig MvG mist nyilatkozta, hogy nibcs igazán ellenfele, ezért külön motivációs tréning kell neki. Tessék 😛
dande
Jajj ugyanmár, én bírom az ilyen ultra kiemelkedő teljesítményeket, de néha olyanokat tud mondani, hogy azt hiszem egy nagyranőtt hisztis baba.
"Jajj, Taylor bácsi nem kedvel eléggé, nem adja meg a tizteletet nekem, pedig én olyan ügyes vagyok brühühü"
Eazzy
Kétség nem fér hozzá, hogy minden idők legjobbjai között van. Amolyan Eddie Merckx a dartsban. Ahogy viszont ezt a "magam stuffolom" szinten nyomja a magabiztos vagyok stílust, és érzékeltetem is másokkal persze csak az egészséges szintű mentális hadviseléssel, az kurva irritáló és nagyképűnek is hat rengeteg nyilatkozata. Értem én, hogy a mezőny fölött áll, de állandó hangoztatása annak, hogy ő csak saját magát tudja megverni az visszatetsző.
Ettől még lehet tündér emberke meg minden.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Pedig MvG mist nyilatkozta, hogy nibcs igazán ellenfele, ezért külön motivációs tréning kell neki. Tessék 😛
dande
Jajj ugyanmár, én bírom az ilyen ultra kiemelkedő teljesítményeket, de néha olyanokat tud mondani, hogy azt hiszem egy nagyranőtt hisztis baba.
"Jajj, Taylor bácsi nem kedvel eléggé, nem adja meg a tizteletet nekem, pedig én olyan ügyes vagyok brühühü"

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hú banyek, (tejbetök😊) Bunting milyen mecsen ment tovább White ellen. 9-4s hátrányból
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pedig MvG mist nyilatkozta, hogy nibcs igazán ellenfele, ezért külön motivációs tréning kell neki. Tessék 😛
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 328 — Cowboys fan
kis váltással:
@diverdoc: mit szólsz Lee Chong Wei-hez? (már azon túl persze, hogy valahol várható volt)
több mint 5 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Duzza elverte Mighty Mike-ot - BDO > PDC, case closed. xD
Na jó nyilván mostmár hónapok óta bénázik MvG...

Azt sajnálom, hogy Asp kiesett, ráadásul az első kör legjobb átlagát dobta, aztán King mégis elpicsázta szegényt.
Innen Smith vagy Wright.
Eazzy
Hát bazz, én meg mire kapcsolok a közvetítésre, hogy dob MK és azzal Gary out.
Aspi is out, fasza...
kishaszi
Nem láttam Asp meccsét sajnos, csak annyit hogy legjobb átlag eddig a matchplay-en, gondolom a checkout nem ment neki.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Duzza elverte Mighty Mike-ot - BDO > PDC, case closed. xD
Na jó nyilván mostmár hónapok óta bénázik MvG...

Azt sajnálom, hogy Asp kiesett, ráadásul az első kör legjobb átlagát dobta, aztán King mégis elpicsázta szegényt.
Innen Smith vagy Wright.
Eazzy
Hát bazz, én meg mire kapcsolok a közvetítésre, hogy dob MK és azzal Gary out.
Aspi is out, fasza...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Duzza elverte Mighty Mike-ot - BDO > PDC, case closed. xD
Na jó nyilván mostmár hónapok óta bénázik MvG...

Azt sajnálom, hogy Asp kiesett, ráadásul az első kör legjobb átlagát dobta, aztán King mégis elpicsázta szegényt.
Innen Smith vagy Wright.
Eazzy
csak smith végre ne 1-4-gyel menjen szünetre, és akkor lehet esély...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!