Darts

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Duzza elverte Mighty Mike-ot - BDO > PDC, case closed. xD
Na jó nyilván mostmár hónapok óta bénázik MvG...

Azt sajnálom, hogy Asp kiesett, ráadásul az első kör legjobb átlagát dobta, aztán King mégis elpicsázta szegényt.
Innen Smith vagy Wright.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 5 éve
dawyd728 3 836
Ahhoz képest, hogy nálunk volt ez a vb, nekem csalódás. Egy arany, 2 ezüst, azt utána csak helyezések...
Az éremtáblázaton a 4.-ek lettünk, de érmek számában összesen 5-en előztek meg bennünket.
Pedig a tv-ben 10 percenként kihangsúlyozták, hogy mennyit jelent a hazai pálya a csapatnak😊
NB2
Továbbra sem a riói óriási túlteljesítésből kell kiindulni. Helyén van ez a szereplés. Volt csalódás, de volt kellemes meglepetés is.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Ahhoz képest, hogy nálunk volt ez a vb, nekem csalódás. Egy arany, 2 ezüst, azt utána csak helyezések...
Az éremtáblázaton a 4.-ek lettünk, de érmek számában összesen 5-en előztek meg bennünket.
Pedig a tv-ben 10 percenként kihangsúlyozták, hogy mennyit jelent a hazai pálya a csapatnak😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jinx forevör megvan az 5. hely 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
 index.hu/sport/2019/07/23/vivo-vb_budapest_szilagyi_aron_magyarorszag_del-korea_birok/

Na tessék 😊

Sajna, ahogy várható volt a kardcsapat nem ment tovább a legjobb 8-nál, de még 5. lehet, ami fontos lenne az olimpia szempontjából.

De most nézem inkább 6. hely lesz az, mert az Ukránokat a 4x világbajnok Harlannal felállva nem valószínű, hogy megverjük.

Ahhoz képest, hogy tegnap, hogyan álltunk a lengyelek ellen, ez is szép 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyomjátok a scoreboardot, mert nem sokat látok belőle.
kishaszi
Újra belinkelem, itt tudsz követni jól mindent, bár már csak 1 nap van, de az végül fényes lehet 😊

 2019budapestfencing.com/
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nyomjátok a scoreboardot, mert nem sokat látok belőle.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt a rhadt kv életbe...... Már épo írni akartam, hogy elég kaki lett ez a vb így összességében, a három érmen kívül, mert egyébként semm, főleg csapatban, még a női kardozók is elszúrják. Erre..... Pusztai Liza utolsó párban 32-41!!!!!s állásról hozza a meccset s a 8ba mennek a lányok. Őrület!!!! 😊 Persze ettől még van min dolgozni, hogy minél többen ott legyenek az olimpián.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
Én egyedül azt nem értettem, hogy a 7. körben miért nem Gémesi ment Decsi helyett.
Na mindegy majd az olimpián.
eaglesmcnabb
Az még hellyel-közzel be is jött, gu hülyére verte szatmárit és szilágyit is, gondolom a meglepetés erejére gyúrtak. Asszem decsi csak két tussal kapott ki.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én egyedül azt nem értettem, hogy a 7. körben miért nem Gémesi ment Decsi helyett.
Na mindegy majd az olimpián.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 16 723
Amúgy Általában az olimpia alatt hirtelen rengeteg szakértője lesz ezeknek a réteg sportoknak, pedig a legtöbben még a szabályokat sem igazán ismerik, de ha mégis, azok négy év alatt gyakran úgyis megváltoznak.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
1. Nem tudom mennyire volt betudható a kommentátornak, mert azért a szakértő az első reakcióját, sokszor módosította, hogy jó, igaza van a bírónak, sőt ugye a végén a nekünk megadott pontot konkrétan kiemelte, hogy ez oltári hülyeség volt
2. Ezek nélkül is nyerhettünk volna
3. Összegészében lehet, hogy sok volt a kétes szitu, de ez egy ilyen sport...

(tényleg számomra is totál követhetetlen, bár irgalmatlanul régi sport, de ha ez így megy tovább...)
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 16 723
A sportdiplomácia, a valódi súly, az sok sportban kérdéses, vagy konkrétan niincs is...
ozibozi
Ennek szerintem nem sok köze volt hozzá, egyszerűen fogalmatlan volt a zsűri.
dande
Ugyanez Koreában/oroszban, olaszban/ hazai pályán vlsz ha fogalmatlanok a bírók ha nem azok, nem történt volna meg. Vagy legalább is nem gyakran szokott előfordulni

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Csak a döntőt láttam de még így is hogy érdekeltek voltunk majdnem otthagytam annyira nézhetetlen ez az egész sajnos!kb semmit nem lehet felfogni belőle csakis az ismétlésből plussz ez a folyamatos allando hisztizes szabalykodas kb minden pont után...Nem véletlenül nem tartozik a népszerű sportok közé na...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
A sportdiplomácia, a valódi súly, az sok sportban kérdéses, vagy konkrétan niincs is...
ozibozi
Ennek szerintem nem sok köze volt hozzá, egyszerűen fogalmatlan volt a zsűri.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 16 723
A sportdiplomácia, a valódi súly, az sok sportban kérdéses, vagy konkrétan niincs is...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem az olimpián 3szor adjuk ezt nekik vissza. A bírók meg... szenegáli bíró az mi... az baj, hogy az orosz sem volt jobb.... francba
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
43-41-nél ha nem borul el az agya, hanem csak koncentrál, megvan...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
Hát ez izgis volt



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 16 723
Vlsz Gyenge a ner lovagja a vivóknak ha még erre is képtelen volt, hogy elintézze.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
A lényeg 18.50kor a koreaiak ellen döntő. 😊 Van miér visszavágni de nagyon nehéz lesz.
dande
Sajnos ez egy ilyen hét... Csütörtökön 3 foci és egy vívó döntő volt egy időben. A foci kárára vívást adtak. A döntőt adja az m4!
NB2
Még jó.... Nem lenne gondom ezzel ha nem lenne 4 de minimum 3 csatornájuk erre. Kis szervezéssel lehet rà készülni.. Mindegy. Sajnos a férfi párbajtőrözők nagyon gyengén vívtak Ukrajna ellen, a világbajnok Siklósi vívott a leggyengébben. Ott is nehéz lesz csapatban, hogy olimpia legyen. A hátra lévő világkupákon nagyot kell alakítani, illetve kellene a 9.hely.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
A lényeg 18.50kor a koreaiak ellen döntő. 😊 Van miér visszavágni de nagyon nehéz lesz.
dande
Sajnos ez egy ilyen hét... Csütörtökön 3 foci és egy vívó döntő volt egy időben. A foci kárára vívást adtak. A döntőt adja az m4!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
A lényeg 18.50kor a koreaiak ellen döntő. 😊 Van miér visszavágni de nagyon nehéz lesz.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért az mondjuk tényleg felháborító hohy a királyi tv nem tudja megoldani, hogy egy itthoni elődöntőt élőben adjanak.... Még jó hogy van youtube
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma este nem lesz senki.... A kard csapaton kívül, akik a azért a papírformát hozták szr nap volt.

Női párbajtőr csapat is kiesett a kínaik ellen ami szintén papírforma, de ami nagyobb baj, hogy így nagyon tàvol került az olimpia, még az egyéni egy embernek is.... A világkupákon tökéleteseket kellene vívni, hogy ott vmi összejöjjön...

Remėljük a holnapi csapatverseny során vígasztalódunk.