Darts

19 feliratkozó

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
Amíg Virat Kohli aktív addig Indiának szurkolok, utána majd meglátjuk 😀 de valszeg maradok az ázsiai vonalon.
eaglesmcnabb
Kb ők a Pats megfelelője cricketben.... hogy lehet az elnyomóknak szurkolni, booo... 😛 persze Kohli nagy mágus (Tendulkar óta/mellett a legjobb talán egész történelmükben), de akkor is.
Igor
politikai dolgokat nem veszem figyelembe, az a része nem is érdekel, egyszerűen csak annyi a story, hogy banglades, india, pakisztán kb. minden sportban szarok, legalább legyen 1 amiben ők a világ urai. 😀
eaglesmcnabb
Visuvanátan Ánand dont like this.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Amíg Virat Kohli aktív addig Indiának szurkolok, utána majd meglátjuk 😀 de valszeg maradok az ázsiai vonalon.
eaglesmcnabb
Kb ők a Pats megfelelője cricketben.... hogy lehet az elnyomóknak szurkolni, booo... 😛 persze Kohli nagy mágus (Tendulkar óta/mellett a legjobb talán egész történelmükben), de akkor is.
Igor
politikai dolgokat nem veszem figyelembe, az a része nem is érdekel, egyszerűen csak annyi a story, hogy banglades, india, pakisztán kb. minden sportban szarok, legalább legyen 1 amiben ők a világ urai. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Amíg Virat Kohli aktív addig Indiának szurkolok, utána majd meglátjuk 😀 de valszeg maradok az ázsiai vonalon.
eaglesmcnabb
Kb ők a Pats megfelelője cricketben.... hogy lehet az elnyomóknak szurkolni, booo... 😛 persze Kohli nagy mágus (Tendulkar óta/mellett a legjobb talán egész történelmükben), de akkor is.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Amíg Virat Kohli aktív addig Indiának szurkolok, utána majd meglátjuk 😀 de valszeg maradok az ázsiai vonalon.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Nekem az 1 napos a kedvencem, a 20/20 az csak slugging... szerintem ez a legjobb formátum.

Követem ezt is, bár nyilván csak eredmények, vagy max guardian oldalán olvasva.. apróbb meglepetések voltak, de még korai lenne elkiabálni valamit.

Angolokat nem szeretem, Ausztália és India elmegy kategória... a többieket bírom, azon belül is Windies, Bangladesh, NZ.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
dawyd728 3 836
Krikett egynapos vb-t követi valaki?
dawyd728
Én a Twenty20 formátumért voltam oda, főleg mikor még az eurosport a bl-t meg a vb-t is közvetítette. Jelenleg nincs sok időm rá, de az alapszakasz végére, kieséses szakaszra terveztem becsatlakozni. Szóval ha követed az eseményeket és van véleményed, ne fojtsd magadba, legalább én is képben leszek a történésekkel 😊
Tito05
15-ös vb-n voltak 1 órás összefoglalók a SkySportson. Anno azokat néztem. Amúgy a döntőt se tudtam végignézni, pedig akartam.
A T20 sokkal barátságosabb ilyen szempontból. A legutóbbi döntő nálam örök kedvenc. Pont havernál voltam a döntőt nézni. Ő óriási angol fanatikus. Én meg Windiesnek-nek szurkoltam az első pillanattól, ahogy krikettet láttam. Iszonyatos hullámvasút volt a meccs. Első felében magához képest tök jól védekezett a Karib-térség, majd támadásban nagyon belassultak. Az utolsó overben már 6 labdából kellett 19, majd
el is ment a stream, és csak rádióadást tudtunk gyorsan intézni. Brathwaite 4 hatosa zsinórban totál szürreális volt. Nem láttuk, csak az üvöltés jött át, meg az ütések után a morajlás. Zseniális.

 twitter.com/T20WorldCup/status/1113335428885692416

Libabőr és társai. 😊
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Krikett egynapos vb-t követi valaki?
dawyd728
Én a Twenty20 formátumért voltam oda, főleg mikor még az eurosport a bl-t meg a vb-t is közvetítette. Jelenleg nincs sok időm rá, de az alapszakasz végére, kieséses szakaszra terveztem becsatlakozni. Szóval ha követed az eseményeket és van véleményed, ne fojtsd magadba, legalább én is képben leszek a történésekkel 😊
több mint 5 éve
dawyd728 3 836
Krikett egynapos vb-t követi valaki?
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Peti 😀 😀
Szegény kommentátor bácsi nem tudta kezelni a helyzetet, nagyon megsértődött.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
fene se gondolta volna, hogy Trumpnak nyolc évre lesz szüksége nemhogy a világbajnoki cím megszerzéséhez, hanem hogy egyáltalán újra bejusson a döntőbe
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk egy ilyen nyilatkozata után Ronnienak (ami azért nem minden alap nélküli volt) törvényszerű volt egy ilyen kiesés. Kár érte.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
b+ Ronnie, már megint sikerült eldobni egy sírból visszahozott meccset
slowmotion
Mondjuk ezt illett volna egy 10-2-vel megoldani kb az (fél)amatőr srác ellen. Neki szurkoltam, de a srác maximálisan megérdemelte (és ronnie is a kiesést). Nem hittem el h nem remeg meg egyszer sem.
Leonidasz007
Cahill volt már profi, és Hendry rokona.
Ennyit tudott tenni a családért, hogy az 5 ne legyen 7. 😊
Sobri Jóska
mármint volt profi, és volt Hendry rokona
slowmotion
Nem.
Volt már profi, és Hendry rokona. Ahogy írtam.
Sobri Jóska
Hendry volt feleségének az unokaöccse. lehet rugózni, hogy mi számít rokonnak, sokaknak ez nem az.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Azta 😀 Bingham úgy vesztett framet, hogy nem talált pirosat a figyelmeztetés után 😀
Tisztán rálátott a pirosakra, 2 óvatoskodás után sem talált, utána ugye figyelmeztetik, hogy találjon, mert megy a frame...erre megint centizett a marha és nem talált 😀 Épp csak elkezdődött a frame ráadásul...
Soha nem láttam ilyet, pedig elég sokat néztem már.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
b+ Ronnie, már megint sikerült eldobni egy sírból visszahozott meccset
slowmotion
Mondjuk ezt illett volna egy 10-2-vel megoldani kb az (fél)amatőr srác ellen. Neki szurkoltam, de a srác maximálisan megérdemelte (és ronnie is a kiesést). Nem hittem el h nem remeg meg egyszer sem.
Leonidasz007
Cahill volt már profi, és Hendry rokona.
Ennyit tudott tenni a családért, hogy az 5 ne legyen 7. 😊
Sobri Jóska
mármint volt profi, és volt Hendry rokona
slowmotion
Nem.
Volt már profi, és Hendry rokona. Ahogy írtam.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
b+ Ronnie, már megint sikerült eldobni egy sírból visszahozott meccset
slowmotion
Mondjuk ezt illett volna egy 10-2-vel megoldani kb az (fél)amatőr srác ellen. Neki szurkoltam, de a srác maximálisan megérdemelte (és ronnie is a kiesést). Nem hittem el h nem remeg meg egyszer sem.
Leonidasz007
Cahill volt már profi, és Hendry rokona.
Ennyit tudott tenni a családért, hogy az 5 ne legyen 7. 😊
Sobri Jóska
mármint volt profi, és volt Hendry rokona
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
b+ Ronnie, már megint sikerült eldobni egy sírból visszahozott meccset
slowmotion
Mondjuk ezt illett volna egy 10-2-vel megoldani kb az (fél)amatőr srác ellen. Neki szurkoltam, de a srác maximálisan megérdemelte (és ronnie is a kiesést). Nem hittem el h nem remeg meg egyszer sem.
Leonidasz007
Cahill volt már profi, és Hendry rokona.
Ennyit tudott tenni a családért, hogy az 5 ne legyen 7. 😊

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Jobb lett volna nyer a kínai Maguire ellen, meg a thai kiüti Trumpot (ez még megeshet..), és akkor az egy nagyon komoly alsó ág lett volna (Un-Nooh / Ding (ok, ő nagy név) / Tian / Cahill)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 335
b+ Ronnie, már megint sikerült eldobni egy sírból visszahozott meccset
slowmotion
Mondjuk ezt illett volna egy 10-2-vel megoldani kb az (fél)amatőr srác ellen. Neki szurkoltam, de a srác maximálisan megérdemelte (és ronnie is a kiesést). Nem hittem el h nem remeg meg egyszer sem.
Leonidasz007
nem ő az egyetlen nagynevű skalpja
slowmotion
Azért VB-n egy világelső Ronnie, ahol 10 frame kell a győzelemhez egyikhez se hasonlítható.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
b+ Ronnie, már megint sikerült eldobni egy sírból visszahozott meccset
slowmotion
Mondjuk ezt illett volna egy 10-2-vel megoldani kb az (fél)amatőr srác ellen. Neki szurkoltam, de a srác maximálisan megérdemelte (és ronnie is a kiesést). Nem hittem el h nem remeg meg egyszer sem.
Leonidasz007
nem ő az egyetlen nagynevű skalpja
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 335
b+ Ronnie, már megint sikerült eldobni egy sírból visszahozott meccset
slowmotion
Mondjuk ezt illett volna egy 10-2-vel megoldani kb az (fél)amatőr srác ellen. Neki szurkoltam, de a srác maximálisan megérdemelte (és ronnie is a kiesést). Nem hittem el h nem remeg meg egyszer sem.

Szerkesztette: Patrik007
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
b+ Ronnie, már megint sikerült eldobni egy sírból visszahozott meccset
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
( NRL)
hát bakker, négy napig nem követem a híreket, gondolom megnézem, milyen felvezetőt írnak a Bunnies hétvégi meccséről, erre az első cím, ami a szemem elé akad, azt tagalja, hogyan tudják hosszú távon megoldani az Inglis hagyta űrt. mondom mivaaan?!
hát baszki, az van, hogy Greg Inglis azonnali hatállyal visszavonult.
faszkivan.
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 877 — Illegális gyakorló
Valami hír a magyar darts gáláról MVG-vel még a többi sztárral?volt valaki?hogy sikerült?
yooker
Nekem nagy élmény volt. Ahogy hallottam a véleményeket, nem voltam vele egyedül.
Küzdőtéri jegyünk volt, jó volt élőben látni az egyik kedvencemet (Whitlock), valamint azt, hogy Gerwennek van az érzéketlen dobógép énjén kívül más oldala is 😊
A beengedés parádésan gyorsan ment, a büfé mondjuk húzós árban volt, ráadásul állítólag vérlázítóan gyorsan elfogyott minden kaja, mert a német üzemeltetők nem számoltak ennyire zabagép magyarokkal.
A hangulaton időnként érződött, hogy a magyar közönségnek ez még nagyon új, de néha szépen megdörrent a csarnok 😊

több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Valami hír a magyar darts gáláról MVG-vel még a többi sztárral?volt valaki?hogy sikerült?
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Ronnie lökött egy laza száznegyvenakárhányas bréket*, amivel behúzta a Playerst. aztán a feketét olyan tempóval tette el a bal alsóba, hogy két mandinerrel később a jobb középsőbe begurult a fehér golyó is.

ja, egyébként ez volt az ezredik százas brékje. tud valamit a fiú.

* 134 lett az, mert az utolsó fekete a feér golyó beesése miatt nem számított