NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Darts

19 feliratkozó

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkó most mán igenis legyen címvédés olyan úgyse ma volt. Gyerünk Selby!
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Na f... Robertson is kiesett. Így már csak Ronnie-nak szurkolok.
danyly
na most már neki se tudsz

a hetedik frame-et beszívta egy fekete golyós szétlövéssel, úgyhogy amikor legközelebb is döntetlent tudott volna kihozni a frame-ből (14. környékén), akkor a simábbnak tűnő rózsaszín helyett a nehezebb fekete golyóra ment rá, és épphogy ugyan, de elhibázta.
az ott be is tett neki, mert 7-9 helyett 6-10-zel fordultak rá a mai session-re, amit ki tudott volan egyenlíteni, de így megint nem maradt elég helye visszahozni - pont, mint tavaly Hawkins ellen.

szopás, mert annyiból szerintem az ő játéka a leglátványosabb, hogy a többiekhez képest legalább egy fokozattal magasabb sebességben játszik - csak azok az átkozott safety-k mennének neki jobban...

szerk: úgyhogy idén a legtöbb, ami maradt utána, az a 32-es döntő legmagasabb break-je (146)
szerk2: de legalább Junhui rendes volt, és egy 117-es breakkel búcsúztatta, hogy megadja a módját

Szerkesztette: slowmotion
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Na f... Robertson is kiesett. Így már csak Ronnie-nak szurkolok.
danyly
pedig volt esélye a döntő frame-re is, mert a sírból visszahozta a huszonnegyediket - aztán az utolsó feketét kellett volna a bal fal mellett eltenni, de egy kicsit elszámolta, és a golyó némi flipperezés után visszagurult a lyuk elé, onnan meg Fu már eltette.

igazából volt nem egy fejvakarós frame-je Robertsonnak, olyan Benny Hill-show jelleggel, amikor egyik long potot a másik után hibázták el. az biztos, hogy ezzel a formával Selby ellen esélye sem lett volna.

(mondjuk érdekes elolvasni a nyilatkozatát az eurosport-com-on, hogy miért is esett vissza a játéka, elég tanulságos)
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na f... Robertson is kiesett. Így már csak Ronnie-nak szurkolok.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért a felső ág bőven erősebb. Lenn meg Higgins akár be is lavírozhat a döntőbe.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 217
...mondjuk egy Selby ellen az ilyen nem biztos, hogy belefér.
slowmotion
Most nem Selby ellen játszott.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Hoppá!
Rögtön meglepetés(ek): a legnagyobb esélyesnek számító (már akinek persze) Trump már az első körben kizúgott + Carter és Day is pápá.

Én személy szerint nem tartottam favoritnak Trump-ot, de ezt azért nem vártam.

Én inkább valamelyik kínait v. Higginst várom végső győztesnek. Őszintén megmondom Ronnie sem favorit nálam, de nála nem lehet tudni. 😊
danyly
a legnagyobb esélyes Selby egyébként
slowmotion
Én csak annyit mondok, szépen alakul ez Ronnie-nak egyelőre... 😊
Igor
alakul, de azért még mindig látványosan bele tud szarni, ha nincs kedve játszani.
az első három fél session-ben nagyon félelmetesen tolta (mindegyiket 3-1-gyel hozta), aztán a kisszünet után történt valami, és kb egyetlen kis hajszálon múlt, hogy ne 0-4-gyel fejezze be a napot. 9-3-ról így simán lehetett volna 9-7, de aztán 10-6-tal fordult.
én azt megértem, hogy nem lehet egymás után 16 frame-en keresztül összpontosítani, de mondjuk egy Selby ellen az ilyen nem biztos, hogy belefér.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Hoppá!
Rögtön meglepetés(ek): a legnagyobb esélyesnek számító (már akinek persze) Trump már az első körben kizúgott + Carter és Day is pápá.

Én személy szerint nem tartottam favoritnak Trump-ot, de ezt azért nem vártam.

Én inkább valamelyik kínait v. Higginst várom végső győztesnek. Őszintén megmondom Ronnie sem favorit nálam, de nála nem lehet tudni. 😊
danyly
a legnagyobb esélyes Selby egyébként
slowmotion
Én csak annyit mondok, szépen alakul ez Ronnie-nak egyelőre... 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Hoppá!
Rögtön meglepetés(ek): a legnagyobb esélyesnek számító (már akinek persze) Trump már az első körben kizúgott + Carter és Day is pápá.

Én személy szerint nem tartottam favoritnak Trump-ot, de ezt azért nem vártam.

Én inkább valamelyik kínait v. Higginst várom végső győztesnek. Őszintén megmondom Ronnie sem favorit nálam, de nála nem lehet tudni. 😊
danyly
a legnagyobb esélyes Selby egyébként
slowmotion
Rá is gondoltam, de kimaradt a felsorolásomból. 😊
danyly
én mondjuk Kyren Wilsont figyelem egy ideje, előbb-utóbb odajuthat valami nagyobb torna döntőjébe, sőt... tavaly Selby állította meg, meg idén Kínában is, most meg nem kezdett rosszul Bingham ellen sem
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hoppá!
Rögtön meglepetés(ek): a legnagyobb esélyesnek számító (már akinek persze) Trump már az első körben kizúgott + Carter és Day is pápá.

Én személy szerint nem tartottam favoritnak Trump-ot, de ezt azért nem vártam.

Én inkább valamelyik kínait v. Higginst várom végső győztesnek. Őszintén megmondom Ronnie sem favorit nálam, de nála nem lehet tudni. 😊
danyly
a legnagyobb esélyes Selby egyébként
slowmotion
Rá is gondoltam, de kimaradt a felsorolásomból. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Hoppá!
Rögtön meglepetés(ek): a legnagyobb esélyesnek számító (már akinek persze) Trump már az első körben kizúgott + Carter és Day is pápá.

Én személy szerint nem tartottam favoritnak Trump-ot, de ezt azért nem vártam.

Én inkább valamelyik kínait v. Higginst várom végső győztesnek. Őszintén megmondom Ronnie sem favorit nálam, de nála nem lehet tudni. 😊
danyly
a legnagyobb esélyes Selby egyébként
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hoppá!
Rögtön meglepetés(ek): a legnagyobb esélyesnek számító (már akinek persze) Trump már az első körben kizúgott + Carter és Day is pápá.

Én személy szerint nem tartottam favoritnak Trump-ot, de ezt azért nem vártam.

Én inkább valamelyik kínait v. Higginst várom végső győztesnek. Őszintén megmondom Ronnie sem favorit nálam, de nála nem lehet tudni. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Akkor elkezdődött az érdemi rész.
M. J. Williams a selejtezőt sem élte túl.
Rögtön érdekes eredmény: Fu 2-7-re ég Brecel ellen. Bár a belga igen nagy tehetség.
danyly
ja. de kicsit azért olyan, mint a magyar fodballisták. örök ígéret.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Akkor elkezdődött az érdemi rész.
M. J. Williams a selejtezőt sem élte túl.
Rögtön érdekes eredmény: Fu 2-7-re ég Brecel ellen. Bár a belga igen nagy tehetség.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hajrá Trump!
danyly
 media.giphy.com/media/JnMjpOA4t0YYU/giphy.gif
empty taxi
Tudtam, hogy valaki nem bírja ki...

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
nemsokára snooker-vb, ma kezdődik a kvali
slowmotion
Egyik nagy kedvenc eseményem minden évben.
Hajrá Trump!
danyly
A szarházi invitel eltakarította az eurosportot a kínálatából kb 3 hónapja így nekem ez is kimarad 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Hajrá Trump!
danyly


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
nemsokára snooker-vb, ma kezdődik a kvali
slowmotion
Egyik nagy kedvenc eseményem minden évben.
Hajrá Trump!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
nemsokára snooker-vb, ma kezdődik a kvali

Szerkesztette: slowmotion
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Haru Basho 2017, rövid összefoglaló

A 11. napig nincs nagy meglepés, Hakuho továbbra is pocsék formában van, és visszalép a tornától, a két másik mongol yokozuna elég gyenge, Kisenosato (Y), Terunofuji (O), az ozeki-címért küzdő sekiwake, Takayasu, valamint a túl alacsonyra rangsorolt, liftező maegashira, Tochiozan küzdenek a címért..valamint Kotoshogiku 10 győzelemért küzd, hogy visszanyerje az Ozeki rangot

Kisenosato 11-0
Terunofuji 10-1
Takayasu 10-1
Tochiozan 10-1

mindenki más maximum 8 győzelemmel áll

12.nap
Kise és Terunofuji győznek, a két alacsonyabb rangú szumós veszít, Takayasu Harumafuji ellen, Tochiozan pedig Myogiryu ellen. Kotoshogiku is kikap, ezzel 7-5-re romlik a mérlege, az utolsó 3 meccsét mind meg kell nyernie, különben marad sekiwake (és benne van a pakliban, hogy visszavonul...)

Kise 12-0
Teru 11-1
Takayasu 10-2
Tochiozan 10-2

13. nap
Terunofuji legyőzi Kakuryut, viszont Kisenosato kikap Harumafujitól, és a meccs végén, mikor leesik a nézők közé, megsérül.. pontosan nem lehet tudni, de komoly vállsérülésnek tűnik, az egész felkarját/vállcsont részt bekötözik a meccs után. Kotoshogiku nyer, de a 14. nap Terunofuji ellen kell élethalálharcot vívnia, Takayasu és Tochiozan újra kikapnak így 2 meccs hátrányba kerülnek.. kétesélyes marad a torna.

Kise 12-1
Teru 12-1

Takayasu, Tochiozan, Harumafuji 10-3

14. nap
Kakuryu simán legyőzi az erő/energia nélkül küzdő Kisét, Terunofuji pedig egy henkával (oldalra/félre ugrás a meccs elején - gyakran eléggé lenézett/megvetett technika, a birkózók néha használják taktikai fegyverként, főleg ha alacsonyabb rangúak.. de a magas rangúbb szumósokat eléggé leszólják/megvetik ha bevetik ezt a fegyvert) legyőzi az utolsó szalmaszálért birkózó Kotoshogikut... egy szép karrier viszonylag méltatlan befejezése.

Teru 13-1
Kise 12-2

Utolsó napra marad a Terunofuji-Kisenosato meccs, ahhoz hogy a japán yokozuna tornagyőztes legyen, kétszer kell nyernie Terunofuji ellen (13-2-es állásnál holtverseny miatt újra birkóznának), szinte senki nem igazán ad neki esélyt, főképp az alapján ahogy Kakuryu ellen birkózott..

15. nap

 www.dailymail.co.uk/wires/ap/article-4350336/Kisenosato-wins-Spring-sumo-title-debut-grand-champion.html

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
tollaslabda

uh-oh.
Intanon döntő szett 12-18-ról nyert az olimpiai bajnok Marin ellen. döntő szett 21-18-ra.

(mondjuk én örülök, mert rá fogadam, @2,50)
slowmotion
Bátor voltál. Grat.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
tollaslabda

uh-oh.
Intanon döntő szett 12-18-ról nyert az olimpiai bajnok Marin ellen. döntő szett 21-18-ra.

(mondjuk én örülök, mert rá fogadam, @2,50)
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
White - Price
Te.Atya.Úr.Isten.
empty taxi
mi volt?
yooker
9-9-nél döntő leg, White-nak 3 nyila van D10-re erre elsőre dob egy D15-öt, jön Price aki kiszáll 160-ról.
empty taxi
na ez tényleg durva... 😊
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
Baromira tetszett ez a uk open, a lebonyolítás 5*. Pechemre pont a szarabb meccseket tudtam csak nézni, de örülök, hogy már ezt is adja a sport tv.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
White - Price
Te.Atya.Úr.Isten.
empty taxi
mi volt?
yooker
9-9-nél döntő leg, White-nak 3 nyila van D10-re erre elsőre dob egy D15-öt, jön Price aki kiszáll 160-ról.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...