NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Darts

19 feliratkozó

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Kicsit nosztalgiáztam tegnap. Azt jól látom Takanohana csak egyszer küzdött a testvérével? 90-es években Wakanohana is jórészt Ozeki és Yokozuna volt. Mégis csak egy '95-ös Kyushu Basho meccsük van. Ez hogy lehet? Akebono, Musashimaru és a többi klasszis kortárs ellen mindketten 30-40x küzdöttek.
dawyd728
Vannak ugynevezett "heya"-k (amiket direktben leginkabb istallonak lehetne forditani, ami mondjuk nem szerencses.... nevezhetjuk csapatnak esetleg), es akik egy adott heyaban vannak, azok egymassal nem kuzdhetnek a 15 nap alatt... csak playoff meccsen.

Ezert nem kuzdott egymassal soha a Taka-Waka paros - sot Takanohananak pont ezert volt picit konnyebb dolga a tobbi yokozunahoz kepest, mert a testveren kivul sok masik eros birkozoval sem kellett meccselnie pl. Takanonami, Takatoriki, Akinoshima mind egy heyaban voltak.
(Ettol fuggetlenul persze a korszak legjobbja volt, es legendas birkozo, de lehet hogy nem nyert volna mondjuk 22 tornat, hanem mondjuk csak 15-ot, ha nincs szerencseje ezzel.)

 en.wikipedia.org/wiki/List_of_sumo_stables
 en.wikipedia.org/wiki/Takanohana_stable

Ma mar picit jobban figyelnek erre, es ha tul nagy/eros egy istallo, akkor folbontjak.. nem nagyon van ekkora dominancia, altalaban 2, maximum 3 nagyon jo birkozonal tobb nem nagyon van egy istalloban.. de ma is vannak ilyen parok, akik egy istalloban vannak es ezert nem kuzdenek egymassal, pl. Yoshikaze-Takekaze, Goeido-Myogiryu,Harumafuji-Terunofuji-Takarafuji, v Kisenosato-Takayasu... vagy a leghiresebb, az osszes Koto-val kezdodo birkozo (altalaban sok istallonak megvan a sajat kozos kanji-ja, amit egy adott nevben hasznalnak, es ebbol lehet neha kovetkeztetni, pl.. Koto____, Chiyo___, ___azuma, ___fuji)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
dawyd728 3 836
Kicsit nosztalgiáztam tegnap. Azt jól látom Takanohana csak egyszer küzdött a testvérével? 90-es években Wakanohana is jórészt Ozeki és Yokozuna volt. Mégis csak egy '95-ös Kyushu Basho meccsük van. Ez hogy lehet? Akebono, Musashimaru és a többi klasszis kortárs ellen mindketten 30-40x küzdöttek.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Na, a 11. nap után, négy nappal a vége előtt ez az állás

Kisenosato (ozeki) 10-1 (eléggé izzadt, nem volt meggyőző győzelem)
Hakuho (yokozuna), Takanoiwa (M10), Sokokurai (M10), Ichinojo (M13) mind 9-2
Goeido (ozeki), Takayasu (komusubi), Mitakeumi (M1), Hokutofuji (M8) mind 8-3

A két másik yokozuna már sérülés miatt kiszállt, a két másik ozeki 4-7-tel áll és nincs formában.

Azért írtam be minden nevet, mert érdemes lesz figyelni, köztük vannak a legígéretesebb tehetségek - Ichinojóról írtam már korábban (sérüléssel/túlsúllyal szenvedett az elmúlt 1.5-2 évben), de még mindig nincs 24 éves, viszont most felzárkózott mellé Takayasu (ő már majdnem 27), és a két másik 24 éves tehetség Mitakeumi és Hokutofuji. (az utolsó nagy név a fiatalok közt, Shodai jelenleg gyengébben szerepel)
És ezek az úriemberek - Ichonojót kivéve - mind japánok 😊

A nagy nevek még mind meccselnek egymással (értsd Kise, Hakuho és Goiedo egymás közt - Mitakeumi viszont már letudta az összes ozekit és yokozunát az első 7 nap alatt, míg Takayasunak is csak Kise maradt ki eddig, ezért rájuk is figyelni kell), de holnap csak Ichinojo-Hokutofuji meccs lesz ami érdekes, a többiek mind viszonylag gyenge mérleggel álló ellenfelet kaptak még.. az igazi tűzijáték majd az utolsó 3 napra várható... benne van a pakliban akár az is, hogy 12-3-as mérleggel holtverseny lesz jó néhány ember közt.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Mikor lesz újra japán yokozuna?
dawyd728
Ha Kise lehozza veretlenül, akkor megkapja a rangot valoszinuleg.
Ha nyer de szar merleggel/2. helyen zar, akkor a következö tornán kell bizonytani.. az elvárás ált 2 egymást koveto gyozelem, vagy legalabb 1 tornagyozelem + 1 masodik hely nagyon jo merleggel.

Ha nem, akkor is neki van a legjobb eselye... Kotoshogiku lehet ezzel a tornaval befejezi es visszavonul, mert az ozeki rangot is elvesztette, Goeidobol nem nézem ki, Takayasu is eleg öreg mar sajna, akkor max a fiatalokban (Mitakeumi v Shodai) lehet bizni, de az megint min 2-3 ev..

Szerk - hihetetlen, bazz, kikapott Kotoshogiku ellen..... ez nem letezik.

De Hakuho is 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
dawyd728 3 836
Mikor lesz újra japán yokozuna?
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem akarom elkiabalni - mert mar sokszor allt ilyen jol - de az elso het utan Kisenosato (8-0) vezeti a Hatsu Bashot, azok utan hogy tegnap Hakuho (7-1) kikapott... a tobbi ozeki/yokozuna pedig mar mind reg kiszallt a versenybol.

Azok utan, hogy tavaly ugy sikerult a legtobb, 69 meccset nyernie az idenyben, hogy egyetlen tornat sem tudott megnyerni, mikozben a ket masik, joval gyengebb, joval inkonzinsztensebb ozeki Kotoshogiku es Goeido bemakolt egy-egy tornat... 😕

Nagyon szoritok neki, hogy vegre osszejojjon neki, tizenket(!) masodik hely utan vegre...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
A csajok kiszállózása elég durva 😊

Tepper takarodj!
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Lakeside vb élőben
 www.youtube.com/watch?v=6m-bYKPhoTQ

Tepper takarodj!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Akinek, van kedve ma dartsozni, olyan bowl.one-os celebekkel mint Löfli, Farky, shawnka és jómagam, az nézzen be a Prince of Dartsba, elvileg 6-tól ma ott nyomjuk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Hogy sikerült?Nekem elég ergya lett a tavalyi 17. helyhez képest,nem vártam meg,de úgy saccolom,hogy valahol a 100 között hullottam ki...Sajna egész héten nem ment a játék és ez szombatra sem változott,volt 1-2 jobb meccsem,de összességében szörnyű volt,még azok is amiket megnyertem.Első meccsen már alapból lekerültem vígaszágra,22-re nem tudtam kiszállni 4 körből(WTF)...Aztán nyertem vagy 6-7 meccset,de a végére megint kijött egy 48-as körátlagú meccs,ami ott már egyenlő volt a vereséggel,bár szoros 2-1 lett csak...Mindenesetre ez volt az utolsó amatőr versenyem,ma igazoltam le a békéscsabai klubhoz.Nem igazán volt már motivációm az amatőr versenyekre,kipróbálom magam a "profik" között,hát ha még tudok egy kicsit fejlődni.
JoeyPorter
csalódás sajnos, top50-es céllal mentem el, de nálam is ugyanez, szar játékkal már első meccsen vigaszág, utána haladgattam előre, de semmi extra teljesítmény, ráadásul verhető ellenfél ellen estem ki bénázva, 19-re háromszor is besokalltam (T19, D19, utána meg valami háromnyilas szerencsétlenkedéssel is), ennyi idő alatt meg bőven leért az ellenfél is, hiába a 100+ pont előny tömegre. aztán szét is estem fejben is, nem tudtam átlépni ezen a döntő legben. viszont haver 3. lett, annak örültem 😊
grat az igazoláshoz, remélem játszunk még egymás ellen valamikor! 😊
Amúgy mire számíthat az ember kb egy ilyenen? én otthon, steril körülmények között szoktam játszani egy haverommal kb heti 2szer és ha 50 feletti átlagot dob vmeikünk az már boldogság. stabilan a 45 körüli átlag megy, mindezt 301, szimpla kiszálló játékban. Szóval így is jó buli vagy ez csak arra lenne jó, hogy hülyére veri az embert mindenki aki szembe jön és elvegye a kedvét ha olyan passzban van?
peach
jött most két haverom, aki életében először volt versenyen, és nem titkolt céljuk az volt, hogy legalább 1 leget nyerjenek, ennek ellenére 2 meccsen is sikerült győzni mindkettejüknek, szóval szerintem a stabil 45 körüli átlaggal a nyári versenyt simán bepróbálhatod. nyilván sorsolásfüggő nagyon ez így, mert bárkit kaphatsz ugye, de rengeteg olyan játékos elindul aki tényleg full kezdő, ráadásul a versenytapasztalatot tényleg semmi nem pótolja, úgyhogy én azt mondanám h mindenképp minél több verseny addig is akár, ha van valahol a közelben. én 2 éve heti rendszerességgel versenyzek is, és még így is volt most hogy megremegett a kezem, meg hogy nem tudtam odakoncentrálni a szomszéd/szembepályán ugráló kisgyerekek miatt.
több mint 7 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Azzal az átlaggal simán lehet 1-2 kört menni, ha szerencsésebb sorsolásod van.
De az otthoni, steril körülményeket nem érdemes versenyhez hasonlítani, mert itt azért csak-csak remeg az a kéz, nem jönnek olyan biztosan a szektorok. Én 4 kört csesztem el egy 30-as kiszállóra, ki is estem, mint a szél. Versenyhelyzetet szokni viszont jó. Még 4500 év és talán nem fogok izgulni az ilyeneken... 😀

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
Amúgy mire számíthat az ember kb egy ilyenen? én otthon, steril körülmények között szoktam játszani egy haverommal kb heti 2szer és ha 50 feletti átlagot dob vmeikünk az már boldogság. stabilan a 45 körüli átlag megy, mindezt 301, szimpla kiszálló játékban. Szóval így is jó buli vagy ez csak arra lenne jó, hogy hülyére veri az embert mindenki aki szembe jön és elvegye a kedvét ha olyan passzban van?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Ha már a dartsnál tartunk..Valaki innen tiszteletét teszi a hétvégi soroksári versenyre?
JoeyPorter
Naná 😊
Egerből megyünk vagy 15-en még most a hivatalos klubalapítás és új terem építése közepén (kurvajó lesz, majd azért teszek képet ha kész, de ha minden jól megy, országos szinten is csak a PoD lesz profibb), aztán ha bent leszünk a szövetségben is, meglátjuk mi lesz az amatőrrel, bár szerintem max szabadidős kártyát váltanék ki.
kaszo
Hogy sikerült?Nekem elég ergya lett a tavalyi 17. helyhez képest,nem vártam meg,de úgy saccolom,hogy valahol a 100 között hullottam ki...Sajna egész héten nem ment a játék és ez szombatra sem változott,volt 1-2 jobb meccsem,de összességében szörnyű volt,még azok is amiket megnyertem.Első meccsen már alapból lekerültem vígaszágra,22-re nem tudtam kiszállni 4 körből(WTF)...Aztán nyertem vagy 6-7 meccset,de a végére megint kijött egy 48-as körátlagú meccs,ami ott már egyenlő volt a vereséggel,bár szoros 2-1 lett csak...Mindenesetre ez volt az utolsó amatőr versenyem,ma igazoltam le a békéscsabai klubhoz.Nem igazán volt már motivációm az amatőr versenyekre,kipróbálom magam a "profik" között,hát ha még tudok egy kicsit fejlődni.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
 www.youtube.com/watch?v=Dnfs3a4S-I4


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
 www.youtube.com/watch?v=Ua9RiyRFOEA


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Jövő évre céloztam, most nyilván még nincs helye a mezőnyben, de ha a nyáron látott játékát állandósítani tudja a teljes 2017-es idényre, akkor szvsz jövőre helye lesz a sorozatban.
empty taxi
Legyen úgy, szimpatikus volt a játéka. Csak ezt a fél-emo stílust hagyja el 😀

több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jó, de jövőre Smith nyeri a VB-t, úgy nehéz lesz bekerülni a 10be Cadbynek

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Cadby még fiatal ehhez szerintem. Bunting is megégett, ráér ő még ezzel.
Bálesz
Jövő évre céloztam, most nyilván még nincs helye a mezőnyben, de ha a nyáron látott játékát állandósítani tudja a teljes 2017-es idényre, akkor szvsz jövőre helye lesz a sorozatban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Cadby még fiatal ehhez szerintem. Bunting is megégett, ráér ő még ezzel.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
PL mezőny: MvG, Gary Anderson, Peter Wright, Adrian Lewis, James Wade, Phil Taylor, Chizzy, Barney, Klaasen, Kim Huybrechts
Löfli
Taylor 'csak' Sky Sports wildcard-dal...

PL mezőny: MvG, Gary Anderson, Peter Wright, Adrian Lewis, James Wade, Phil Taylor, Chizzy, Barney, Klaasen, Kim Huybrechts
Löfli
Kikezdhetetlen.
A legnézhetőbb 10.
Sobri Jóska
Nálam azért Huybrechts kilóg, de legalábbis nem mondanám, hogy nézhetőbb, mint pl Whitlock vagy Bunting. Persze teljesen érthető, hogy nem hívnak olyanokat, akik a vb 3. köréig sem jutottak :/
H_Marko
Buntingot mégis hogy? Szegényt tavaly agyba-főbe verte mindenki, neki sem hiányzik egy pl idény. Majd reyes vagy gurney jövőre 😊
peach
Cadby 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
PL mezőny: MvG, Gary Anderson, Peter Wright, Adrian Lewis, James Wade, Phil Taylor, Chizzy, Barney, Klaasen, Kim Huybrechts
Löfli
Taylor 'csak' Sky Sports wildcard-dal...

PL mezőny: MvG, Gary Anderson, Peter Wright, Adrian Lewis, James Wade, Phil Taylor, Chizzy, Barney, Klaasen, Kim Huybrechts
Löfli
Kikezdhetetlen.
A legnézhetőbb 10.
Sobri Jóska
Nálam azért Huybrechts kilóg, de legalábbis nem mondanám, hogy nézhetőbb, mint pl Whitlock vagy Bunting. Persze teljesen érthető, hogy nem hívnak olyanokat, akik a vb 3. köréig sem jutottak :/
H_Marko
Buntingot mégis hogy? Szegényt tavaly agyba-főbe verte mindenki, neki sem hiányzik egy pl idény. Majd reyes vagy gurney jövőre 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
PL mezőny: MvG, Gary Anderson, Peter Wright, Adrian Lewis, James Wade, Phil Taylor, Chizzy, Barney, Klaasen, Kim Huybrechts
Löfli
Taylor 'csak' Sky Sports wildcard-dal...

PL mezőny: MvG, Gary Anderson, Peter Wright, Adrian Lewis, James Wade, Phil Taylor, Chizzy, Barney, Klaasen, Kim Huybrechts
Löfli
Kikezdhetetlen.
A legnézhetőbb 10.
Sobri Jóska
Nálam azért Huybrechts kilóg, de legalábbis nem mondanám, hogy nézhetőbb, mint pl Whitlock vagy Bunting. Persze teljesen érthető, hogy nem hívnak olyanokat, akik a vb 3. köréig sem jutottak :/

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
PL mezőny: MvG, Gary Anderson, Peter Wright, Adrian Lewis, James Wade, Phil Taylor, Chizzy, Barney, Klaasen, Kim Huybrechts
Löfli
Kikezdhetetlen.
A legnézhetőbb 10.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pedig be akartam írni még az elején, hogy Gerwen egy Bullal nyer | eszembe nem volt 😉 | 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Ha már a dartsnál tartunk..Valaki innen tiszteletét teszi a hétvégi soroksári versenyre?
JoeyPorter
Naná 😊
Egerből megyünk vagy 15-en még most a hivatalos klubalapítás és új terem építése közepén (kurvajó lesz, majd azért teszek képet ha kész, de ha minden jól megy, országos szinten is csak a PoD lesz profibb), aztán ha bent leszünk a szövetségben is, meglátjuk mi lesz az amatőrrel, bár szerintem max szabadidős kártyát váltanék ki.