Darts

19 feliratkozó

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nagyon régen láttam már dartsot, utolsó összecsapásaim egyike a Phil Taylor - Raymond van Barneveld döntő volt, óriási összecsapást hozott.
Most, hogy láttam, hogy adja a Sport TV, ráadásul ilyen kellemes időszakban, egyértelmű, hogy most is nézni fogom. 😊

Ez a Caven-Bowles meccs igen jó, döntő szett. 😊 Mekkora meccs volt bakker....Caven kizúgott, ami elég nagy meglepetés. Ez a Bowles kifejezetten szimpatikus játékos. 😊

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 www.sport1tv.hu/Hirek/2012/10/05/dar_vb_kozvetites8
Gondolom ennek sokan örülnek. Végre megint PDC közvetítés magyarul. 😊

A sport tv is mintha fejlődne, mióta Szaniszlónak is van beleszólása a programba. Nem tudom, pontosan milyen pozícióban van.

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
A gael foci egész szórakoztató játék lenne, ha a pontrendszer nem tenné alapjában véve nevetségessé a játékot... A kapu fölé, a keresztlécek közé lőtt labda egy pont, a gól (tehát a hálóba küldött labda) viszont mindössze három ponttal ér fel, és még külön kapus is van... Tiszta röhej, még a sokpontos hátrányban levő csapat sem igazán próbálkozik a gólszerzéssel, 2-10 - 0-10 arányú állásnál 40 méteres bombákkal próbálkoznak felzárkózni 5 perc alatt, mert az a biztosabb

Egy-egy meccset érdemes megnézni, de ez a bugyutaság a hurlingre is igaz sajnos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
Ma 16:30-tól GAA Football All Ireland Senior Championship 2012 Final, azaz gael foci döntő 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valakit érdekel esetleg a csüt-szombati női röplabda EB-selejtező torna? (Schleckről tudom, hogy szereti a röpis hölgyeket 😊)

Annyira hatalmas fanatikus nem vagyok.. de még sosem láttam ilyet komoly szinten, érdekességképp lehet kimegyek (a pénteki csehek ellenit néztem ki) és megnézek egy válogatott meccset, hamár úgyis megszűnik idehaza a sport.
Budaörs, ezres a jegy.Igor
Huh, ezt én nem is láttam. Amúgy pont nem voltam Pesten, szóval valszeg nem lett volna jó és azt sem tudom, hogy miért én jutottam először eszedbe. 😀 Gyurma Pappa egy-két nagyságrenddel nagyobb röplabda fan nálam. 😊

De amit akartam ideírni, hogy Szász Kitti idén is megnyerte a világbajnokságot a lányok között freestyle fociban! 😊

Itt lehet visszanézni az egész döntőt:  live.redbull.tv/events/138/red-bull-street-style-2012/
A lányok vannak az elején.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Valakit érdekel esetleg a csüt-szombati női röplabda EB-selejtező torna? (Schleckről tudom, hogy szereti a röpis hölgyeket 😊)

Annyira hatalmas fanatikus nem vagyok.. de még sosem láttam ilyet komoly szinten, érdekességképp lehet kimegyek (a pénteki csehek ellenit néztem ki) és megnézek egy válogatott meccset, hamár úgyis megszűnik idehaza a sport.
Budaörs, ezres a jegy.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
16:30-kor kezdődik a hurlingdöntő, elméletileg itt megy majd
 www.thefirstrow.eu/watch/139885/1/watch-gaa-hurling-national-league.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Az első definínió saját farkába harapó kígyó (Sporttevékenységnek minősül.... sportágban kifejtett tevékenység), és ezért véleményem szerint használhatatlan; a második kettő alapján a társasjátékozás, a keresztrejtvényfejtés, vagy akár a kertészkedés esetleg a közösségi szemétszedés is sport.Igor
Nézd meg honnan van az első két definíció, és írj petíciót. 😊

Az ulti magyar sport, a németeknek van a skāt, mondj még nemzetisajátos kártyajátékot.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Az első definínió saját farkába harapó kígyó (Sporttevékenységnek minősül.... sportágban kifejtett tevékenység), és ezért véleményem szerint használhatatlan; a második kettő alapján a társasjátékozás, a keresztrejtvényfejtés, vagy akár a kertészkedés esetleg a közösségi szemétszedés is sport.

Mondom ezt úgy, hogy mindenféle kártyajátékot szívesen játszom, de nehogy már az ulti magyar sportnak tituláljuk.. minden nemzetnek van 3-4-8-17 saját kártyajátéka - és az ulti pláne nem annyira új/eredeti kártyajátékfajta.

De hogy ontopic legyek:
A hurling egyébként olyan mint a shinty/cammag... ezek az angolszászok a sok öszvérsportjukkal mindig képesek valamit kitalálni. Rajnát kéne kikérdezni, ő biztos látott hasonló vicces kombósportokat még Skóciában.
A másik gond, hogy a hurlingról mindig a szó második jelentése jut eszembe, ami szintén nem szerencsés 😀

Számomra egyébként a sepak takraw az ilyen érdekes sport, amiről mondjuk 2 éve még lövésem se volt, aztán néha el-elkaptam az Eurosporton, és egészen bejött. Kicsit utánaolvastam egyszer, és bár értelemszerűen dél-ázsiai sport, azért fringe sportként ez is eléggé elterjedt... számomra viszont kifejezetten érdekes, hogy hiába vagyunk nagy "tengó-nemzet", nincs hazai szövetsége a sportnak (wiki alapján), míg mondjuk Máltán, Cipruson vagy San Marinóban van ilyen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
Azért meccsekre gondoltam, mert maga a körítés is a lényeg, és pl. bár nem vagyok/leszek hatalmas hurlingfan, eléggé várom a holnapi döntőt, amit várhatóan 80e néző előtt rendeznek meg. Szerintem mindig érdekes ilyen eseményeket látni, a sportnaptárt is erre szántam, csak lusta voltam aztán állandóan frissíteni (a hangsúly ugye azon van, hogy az ember szélesítse látókörét, és a húszezredik unalmas soccermérkőzés helyett új, izgalmas, különleges dolgokkal is megismerkedjen)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Mérkőzést nem tudok, de van 2 teljesen magyar sport is, amiből versenyeket rendeznek itthon, de világviszonylatban nem annyira.
- asztali labdarúgás ( www.asztalifutball.hu/)
- ulti ( magyarultiszovetseg.hu)
Kötekedőknek a sport pár definíciója:
„Sporttevékenységnek minősül a meghatározott szabályok szerint, a szabadidő eltöltéseként kötetlenül vagy szervezett formában, illetve versenyszerűen végzett testedzés vagy szellemi sportágban kifejtett tevékenység, amely a fizikai erőnlét és a szellemi teljesítőképesség megtartását, fejlesztését szolgálja.”
„Sport minden olyan fizikai tevékenység, amely esetenként vagy szervezett formában a fizikai és szellemi erőnlét fejlesztését szolgálja, társadalmi kapcsolatok teremtése, vagy különböző szintű versenyeken eredmények elérése céljából”
"A sport meghatározott célú mindennapos tevékenység, a mindennapoktól különböző környezetben; célja a testedzés, versenyzés, a szórakozás, eredmény elérése, a képességek fejlesztése vagy ezeknek kombinációja. "

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
óriási, hogy az íreknek két olyan nemzeti sportja is van, amit a világon szinte sehol máshol nem játszanak (három, ha a camogie-t külön számolom) 😊 azért írom most ezt, mert holnap lesz az országos hurlingdöntő, az All-Ireland Senior Hurling Championship, két hét múlva pedig a gael futball fináléja, a sportcsemegékre fogékony érdeklődőknek mindkettő erősen ajánlott

ha tudtok még hasonló eseményeket mondani (melyet szűk körben ismernek, de ott nagy a népszerűsége), akkor rajta, én imádom az ilyen mérkőzéseket 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
ha már az SI is rakott fel róla fényképalbumot, akkor muszáj megemlítenem itt is az idei Palio-t 😊

 sportsillustrated.cnn.com/multimedia/photo_gallery/1208/palio-siena-horse-race/content.1.html

a verseny:  www.youtube.com/watch?v=3qgkTc5W-kA


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Jövőhéten fogathajtó vb Riesenbeckben. Remélem Lázár "Séró" Zoltánnak összejön egy érem. Csapatban is odaérhetünk, hajrá Magyarok! eaglesmcnabb
na ez nem jött össze de azért jó kis túra volt!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Jövőhéten fogathajtó vb Riesenbeckben. Remélem Lázár "Séró" Zoltánnak összejön egy érem. Csapatban is odaérhetünk, hajrá Magyarok!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ezaz! Szettet nyertek a magyar röpis lányok! 😊
Szegények ritkán tesznek ilyet, pedig nagyon aranyosak és mindig szurkolok is nekik. 😀

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Meghalt Teófilio Stevenson ...
http://sport.hir24.hu/kuzdosportok/2012/06/12/elhunyt-a-haromszoros-olimpiai-bajnok-okolvivo/
Óriási boxoló volt!
RIP




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
sajnos a triplázásra esély sem volt, viszont a Belmont Stakes így is hihetetlenül izgalmas befutót hozott 😊 szokásosan nem írom le a győztest, aki izgulni akar, itt megtekintheti utólag a futamot: http://t.co/TkHqash5 (felugró ablak)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
és Angliában is duplázás volt, hihetetlen 😀

jövő héten I'll have another Belmontban nyerheti meg 1978 után először az amerikai Triple Crown-t, Camelot pedig szeptemberben a St. Leger Stakes-t, és ezzel az angol hármas koronát (amire meg 1970 óta nem volt példa)jjncaa
basszus mégse, sérülés miatt egy nappal a verseny előtt visszaléptették a lovat...

update: súlyosabb a helyzet a vártnál, I'll have another-t vissza is vonultatták, iszonyat kemény


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
és Angliában is duplázás volt, hihetetlen 😀

jövő héten I'll have another Belmontban nyerheti meg 1978 után először az amerikai Triple Crown-t, Camelot pedig szeptemberben a St. Leger Stakes-t, és ezzel az angol hármas koronát (amire meg 1970 óta nem volt példa)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
mindjárt kezdődik az Epsom Derby!
http://www.oleoletv.com/tv/video/channel/feed/link/broadcast/vivo/gratis/p2p/directa/watch/live/streaming/online/free/13/125315/1/june-2-2012/the-epsom-derby.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
Most volt a Preakness, nem mondom meg még ki nyert, hogy aki megnézi a felvételt, tudjon izgulni 😊

bit.ly/JsPkyz (felugró ablak!)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ma kezdődött Moszkvában a sakk világbajnoki címmérkőzés első partija: http://moscow2012.fide.com/en/
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Hát igen, Ronnie megmutatta, hogy milyen amikor van kedve egy egész tornán keresztül játszani, élmény őt nézni. Amit pedig Stevens elleni meccsen művelt(ek) az első etapban, az hihetetlen jó volt. Szenzációs safetyket löktek.

Itt van a döntőbeli 141-e: http://youtu.be/jPiEP0Ah0M0

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning