Darts

19 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 859 — no es importante
perceken belül kezdődik "a sport legizgalmasabb két perce"
http://homervisionhd.yolasite.com/channel-3.phpJJ
Dialed In nagy favorit, de remélem nagy meglepetés lesz és nyer valami hülye nevű. 😊

szerk: a kedvenc legyen Mucho Macho Man. 😀Schleck
én Shacklefordra fogadnék, de a 7-esen a csajszi is szimpatikus 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
perceken belül kezdődik "a sport legizgalmasabb két perce"
http://homervisionhd.yolasite.com/channel-3.phpJJ
Dialed In nagy favorit, de remélem nagy meglepetés lesz és nyer valami hülye nevű. 😊

szerk: a kedvenc legyen Mucho Macho Man. 😀

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 859 — no es importante
perceken belül kezdődik "a sport legizgalmasabb két perce"
http://homervisionhd.yolasite.com/channel-3.php


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 859 — no es importante
van amúgy külön golf topic, de részvétem persze

örömtelibb hír, hogy magyar idő szerint 8-án, 0:24 perckor kezdődik a 137. Kentucky derby, ezúttal nem 20, hanem csak 19 versenyzővel, mert az egyik lónál gyomorbetegséget állapítottak meg

"Tebow Gator" nem tudta kvalifikálni magát a döntőbe


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Meghalt Severiano Ballesteros spanyol golfozó.
Annak idején, amikor újdonság volt a kábeltévé. akkor még néztem golfot is. Mindig neki szurkoltam, igaz, azért választottam őt, mert nagyon tetszett a neve.




több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 859 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Melehov Chicago Bears 119
Az utolsó két hozzászólással maximálisan egyetértek!
Higginsnek nem igazán voltak hullámvölgyei, persze az első meccsein sokat hibázott, de jó formában volt végig a tornán. Én mióta követem a karrierjét (néhány éve) azt látom, h vagy nagyon jó, vagy nagyon rossz (magához képest), de szerencsére most nem ez történt. Persze voltak nagy mákolásai is, de a hatalmas fordítások magukért beszélnek, a lélektani előnyt is magához ragadta ilyenkor. :cool:
Szerintem a hatalmas rutinja és az elképesztően jó elgondolásai még sokáig az élmezőnyben tartják, de a technikája sem kopott meg (vonatok, ragasztások, hosszú lökések mind nagyon mentek).
Remélem még sok tornát nyer!!

Szerk: Trumpnak meg maximális respect!! Eljön az ő ideje is, akár már jövőre!

"You're never a loser until you quit trying."- Mike Ditka
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én is gratulálok Higgins győzelméhez, bár olyan nagyon magas színvonalú meccs nem volt mint mondjuk a a Ronnie elleni. Trump az utolsó frame-et elba..ta, még mehetett volna a meccs.
Higgins elismerte, hogy jobb volt Trump, ami picit meglepő de ő egy nagy bajnok, ők pedig mondhatnak ilyet. 😊
Szerintem Trump a jövő embere, aki óriási nagy tehetség és még Hendry-t is túl fogja szárnyalni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Higgins egy hatalmas bajnok. Lehet, hogy már nincs annyi a kezében, mint Trumpnak, de ez csak növeli a győzelme értékét. Annyira tudja, hogy mikor mit kell csinálni, amennyire senki más.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Oh fuck, kiesett Selby. Pedig ő játssza azt a kreatív snookert, amit én szeretek. Ding is fantasztikusan pontos persze, de az ő játéka sokkal unalmasabb szerintem.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ahogy éleződik a küzdelem és egyre közelebb jutunk a döntőhöz még jobb meccsek jönnek.
A Ding-Bingham meccs igen izgalmasra sikeredett : Ding az utolsó 4 frame-t behúzta úgy, hogy Bingham 12-9-re vezetett és csak 1 frame-t kellett volna nyernie.
Néha azért furcsa safety-et ütött Ding, bár minden mutatóban jobb lett a meccs végére Bingham-től (pontokban főleg). Kis kínai stílus a sok brit között. 😊

Selby tök simán verte a sótlanul, enerváltan és kedvetlenül játszó (számomra azért kedvelt) Hendryt.
Azért meg is lepett ez a sima meccs. Mondjuk Selby-nek kell többet bizonyítania, neki "csak" egy VB döntője volt, míg ugye Hendry 7-szer nyert.

A mostani VB-n az egyik kedvencemmé lépett elő Allen. Nem adja fel, küzd, hajt (már amennyire rá lehet ezt mondani erre a sportágra) és a végjátékban helyén van az esze,keze. Bukott meccseket fordított meg úgy, hogy azt mondták rá depressziós és koncentrálási problémákkal küzd. Nekem ez nem látszott és persze a mutatott játékán sem. De most nagyon kemény falat jön Williams személyében. Ellene nem sok esélye van, max. megszorítja. Ja és Williams miket művelt az 5. frame-ben?

Na és persze nem lehet szó nélkül elmenni Trump mellett sem. Brutál keze van és olyan lökélseket produkál, hogy ámul mindenki. Dott is kivégzésre kerül általa. 😊 Most 8-1 Trump-nak.

És kihagynám sokak kedvencét O'Sullivan-t? Nem és nem is lehet. Az torna 50. 100-as brake-je az övé (előtte meg Murphy nyomott egyet), ez is jelzi parázs kis meccs. Nagyon magas színvonalon nyomták mindketten. Első etap 4-4.

Tényleg érik a Trump-Williams döntő?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Stevens simán nyerhetett volna, de sok errort nyomott és ezt kihasználta Allen, aki igen szépen nyomta a ritmusokat.

Trump (brutálisan jó keze van - KL mondás) eddig szenved Gould ellen, de szerintem nyerni fog.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Pont láttam. A végére azért belendült Allen, megjött a kedve is.
Stevens nem is érdemelt győzelmet. Bár selejtezős játékos, drukkoltam neki, de a végére teljesen elergyadt.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mekkora volt ez a tegnapi Allen-Stevens 1. körös meccs. 9-6-ra vezetett Stevens és a sótlan, sokat hibázó Allen behúzta az utolsó 4 frame-et. Nagyon szép teljesítmény volt, pedig a 16. frame-ben (+ párszor előtte is látszott Allen-en, hogy inkább hazamenne).
De azért tegyük hozzá, hogy mindketten sokat hibáztak, mondhatnánk úgy is egymás hibáiból éltek. Allen jobban ki tudta használni a helyzeteket és ő nyomott is egy 100-as brake-et is, míg Stevens azt hiszem 50-es brake felé sem ment.
Szokásos koncentrációs nehézségek, depresszió Allen-él is, tehát nem a kezével, ügyességével van baj (Ronnie hasonló eset).
Higgins valószínűleg behúzza Lee ellen és megvan az összes 2. körös a VB-n.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Matthew, te kibaszott choker

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Basszus közben lejátszották úgy a Fu-Gould meccset, hogy nem is mutattak belőle egy percet sem. :mad:
Pedig erre igen kíváncsi lettem volna, főleg annak fényében, hogy Fu kikapott.

World Snooker-ből tudom ezeket is : 8-6-ra vezetett Gould, de Fu egy 60-as és egy 100-as brake-el kiegyenlített.
De utána Fu nagyot hibázott a 17. frame-ben egy sarokba tartó pirossal. És utána már Gould-ot nem lehetett megállítani.

Szerintem eddig ez a legnagyobb meglepetés.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na azért a végére Bingham ledarálta Ebdon-t. Utolsó 4 frame-t hozta 6-8-ról fordított. Ebdon nagyon sokat hibázott. A 17. frame-ben még lett volna sansza Ebdon-nak, de megint vékonyat ütött, mint ahogy jellemző volt rá a meccsen.
A 18. frame-ben 5 snooker kellett volna neki, de Bingham végig jól nyomta a safety-ket és a zöld után már kezet nyújtott. Bingham pedig a kamerába nyelvet. 😀

Ma kíváncsi leszek Fu mit produkál.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én sem vagyok a safety-s meccsek ellen, de azért átlag 40 perc/frame az nem akármi. Most nyomtak egy 1 óra 15 perceset a 11-ben? Ha jól emlékszem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Nekem nincs es2-m, szal marad ez, amúgy be kéne fejezniük ma, talán majd vmikor hajnalban... Én amúgy szeretem a safety csatákat a snookerben, de ez azért már kicsit sok... Bezzeg Ronnie-nak 16 mp-s lökésátlaga volt + anno a 147 5:21 alatt, na az az igazi.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A hivatalos lista szerint ma elviekben vége kell, hogy legyen az Ebdon-Bingham meccsnek. De ha ilyen tempóban nyomatják...
Ez nem tegnapról folytatódik? Hivatalosan 18-ra és 19-re van kiírva. Nem néztem elejétől a meccset, mert a 2-en néztem az Allen-Stevens, csak most kapcsoltam át.
Jobban szeretem ha Kurucz Laci hangját is hallom. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Lehet Murphy bármilyen jó formában, ha Ronnie-nak van kedve játszani, akkor nincs ellenfél. Volt két lehetősége is 147-re, de sajnos nem sikerült egyik se, viszont ha marad ez a forma és nem únja meg a játékot (nála ez mindig benne van a pakliban), akkor szerintem látunk tőle a vb-n maximumot... Trump kicsit emlékeztet a fiatal Ronnie-ra: ami belökhető arra rápróbál mindig és általában be is jön neki. A gond ott lehet, ha kimaradnak a nehéz lökések és nem lesz türelmes, akkor Fu kicsinálja, ő sokkal érettebb játékos.

Ez az Ebdon-Bingham meccs nem ma fog véget érni...
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Igen Ronnie O'Sullivan-től nem sokan várták a győzelmet ugye az ismert depressziós panaszai miatt. Szerencsére régi formáját mutatta, nyomott (ütött) 3 db 100 v. a feletti brake-t (100, 113, 115).
Majd meglátjuk ez mennyire lesz elég a szintén igencsak jó formát mutató Murphy ellen. Ő "kivégezte" Campbell-t (10-1).
Ja és Trump is nyomott egy 122-es brake-t. Szép. Szerintem Fu nyer a selejtezős Gould ellen és lesz egy kis parázs meccs Fu és Trump között. Szorosan nyer Trump szerintem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Jó ez a snooker VB.
Trump - Williams döntő, és nyer Williams??
Szakink tippje.
Igen, az azért jó nyitás, hogy a tavalyi bajnokot kivágta. Megint nem lesz címvédés.
Nem tudom de mindenesetre jó meccseket hoz eddig ez a VB. Érdemes nézni az EuroSportot.
Én személy szerint nem ismertem ezt a Trump gyereket, de azért látszik még fiatal, vehemens bár hozzá kell tenni igen ügyes keze van, a lökések előtt nem nagyon gondolkodik, biztos magában.
Ez a tegnapi Hawkins-Maguire meccs sem volt semmi , csodálatos break-el nyert Hawkins, végig kiélezett meccsen 10-9-re. Ennél szorosabb már nehezen lehetett volna.danyly
Trump most nyerte meg a kínai versenyt + elbúcsuztatta a címvédőt, szal szerintem is esélyes lehet idén, ha nem kerül hullámvölgybe, mert ha mégis akkor a rutintalansága miatt kieshet bárki ellen. Végre Ronnie is jó formába lendült, ideje volt már, reméljük meglesz a 4. vb-cím. Én nekik szurkolok elsősorban.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jó ez a snooker VB.
Trump - Williams döntő, és nyer Williams??
Szakink tippje.
Igen, az azért jó nyitás, hogy a tavalyi bajnokot kivágta. Megint nem lesz címvédés.
Nem tudom de mindenesetre jó meccseket hoz eddig ez a VB. Érdemes nézni az EuroSportot.
Én személy szerint nem ismertem ezt a Trump gyereket, de azért látszik még fiatal, vehemens bár hozzá kell tenni igen ügyes keze van, a lökések előtt nem nagyon gondolkodik, biztos magában.
Ez a tegnapi Hawkins-Maguire meccs sem volt semmi , csodálatos break-el nyert Hawkins, végig kiélezett meccsen 10-9-re. Ennél szorosabb már nehezen lehetett volna.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Baranyai János kurva jó volt a súlyemelő EB-n. 😊 Nem lesz a legelején, de nagyon nagyot küzdött és a híres, szörnyű olimpiai sérülése után így visszatérni, minden elismerést megérdemel.

szerk: A "nem lesz a legelején"-t azért kicsit cáfolom, végül ötödik lett összetettben! 😊