Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 808 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fantasy tulajdonosoknak a Jaguars algériai kezdő:
M'Bohli - Mandi , Belkalem , Halliche , Ghoulam - Lacen , Mostefa - Feghouli , Soudani , Taider - Slimani
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az egyenes kieséses szakasz legsimább meccse következik. Kb a 20. percben lehet majd alukálni.
Tippem: 4-0.Bazzani
Nagyon leírod a németeket...Jakehomer
4-0 a németeknek. 😊

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Mustafi kezd a németeknél. Ajjaj.

Neuer - Mustafi , Mertesacker , J. Boateng , Höwedes - Lahm - Schweinsteiger , T. Kroos - Özil , M. Götze - T. Mülleriktriad
viszont a lényeg hogy Der Fußballgott is kezdgamerkr
Ez kinek a kódneve? Schweini vagy Götze?iktriad
azt hittem egyértelmű: 😊


több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az egyenes kieséses szakasz legsimább meccse következik. Kb a 20. percben lehet majd alukálni.
Tippem: 4-0.Bazzani
Na most már biztos, hogy lerághatom a körmeimet az izgalomtól.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 556 — Panthers fan
Az egyenes kieséses szakasz legsimább meccse következik. Kb a 20. percben lehet majd alukálni.
Tippem: 4-0.Bazzani
Nagyon leírod a németeket...

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az egyenes kieséses szakasz legsimább meccse következik. Kb a 20. percben lehet majd alukálni.
Tippem: 4-0.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mustafi kezd a németeknél. Ajjaj.

Neuer - Mustafi , Mertesacker , J. Boateng , Höwedes - Lahm - Schweinsteiger , T. Kroos - Özil , M. Götze - T. Mülleriktriad
viszont a lényeg hogy Der Fußballgott is kezdgamerkr
Ez kinek a kódneve? Schweini vagy Götze?
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Mustafi kezd a németeknél. Ajjaj.

Neuer - Mustafi , Mertesacker , J. Boateng , Höwedes - Lahm - Schweinsteiger , T. Kroos - Özil , M. Götze - T. Mülleriktriad
viszont a lényeg hogy Der Fußballgott is kezd

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mustafi kezd a németeknél. Ajjaj.

Neuer - Mustafi , Mertesacker , J. Boateng , Höwedes - Lahm - Schweinsteiger , T. Kroos - Özil , M. Götze - T. Müller
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
A giroud féle hátrabaszok könyökkel álló helyzetben bedobásra várva csak sztem volt piros? mert azt mintha mindenki elfelejtené...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Köze nem volt a labdához.
És ja persze, az ilyen után mindig hirtelen kurvára bőgni kezd az elkövető és megy bocsánatot kérni. Hogy ne állítsák ki, mert tudja ő is, hogy ez sima piros. Más kérdés, hogy néha van ilyen hülye spori, aki megeszi a nagy bűnbocsánatot. De simán el kellene tiltani utólag. Az meg mellékes, hogy így 25-30 percet emberelőnyben kellett volna Nigériának játszania, úgy pedig azért kicsit más lett volna az erőviszony.

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ez milyen lap volt... innen élből pirosThundersNFL
sárga

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 260 — Cowboys fan
Estét mindenkinek miről maradtam le?ThundersNFL
 pbs.twimg.com/tweet_video/BrZPrusIMAAwPXb.mp4deyell
baggio
ha ez nem szándékos megeszem a kalapom.valakis
igen, Matuidi nemcsak buta, hanem még köcsög is.
pedig lehetne egy második Vieira, de neki azért több esze volt ehhez a játékhoz...

ja, a második félidő elejét néztem, hát a francia középpálya teljesítménye a hígfos és az értékelhetetlen között mozgott. támadásban nem tudtak semmit sem csinálni, de legalább szűrni sem voltak képesek védekezésben. Deschamps ha öltönyben beáll, akkor jobban mozog...
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 507 — !SuPeR6BoWL!
Estét mindenkinek miről maradtam le?ThundersNFL
 pbs.twimg.com/tweet_video/BrZPrusIMAAwPXb.mp4deyell
baggio
Ez milyen lap volt... innen élből piros

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
innen már azért érdekesebb...

(bár nehezen tudom elképzelni, hogy valaki direkt úgy odatalpal, ekkora agytröszt nem lehet senki)NB2
Azt is nehezen lehetett elképzelni Suarez előtt hogy valakit megharapnak a pályán.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Foldesi26 New England Patriots 317
Szerintem csak borzalmasan elkésett, de labdára ment. Nem tűnt színészkedésnek, hogy végig a sérült mellett maradt, és láthatóan bánta a dolgot. Persze a franc tudja, a kérdése is hazugság a legtöbb focistának a pályán...
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 427 — nabege2@yahoo.com
innen már azért érdekesebb...

(bár nehezen tudom elképzelni, hogy valaki direkt úgy odatalpal, ekkora agytröszt nem lehet senki)
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Estét mindenkinek miről maradtam le?ThundersNFL
 pbs.twimg.com/tweet_video/BrZPrusIMAAwPXb.mp4deyell
baggio
ha ez nem szándékos megeszem a kalapom.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 808 — 258. §
Estét mindenkinek miről maradtam le?ThundersNFL
 pbs.twimg.com/tweet_video/BrZPrusIMAAwPXb.mp4deyell


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 427 — nabege2@yahoo.com
Tudom nem leszek népszerű, de egyik talpalás sem volt szándékos, csak baromi szerencsétlen. Nem adtam volna pirosat.
Ellenben nagyon elsikkadtunk az első félidőben egy totál jogos tizit nem kapott meg Nigéria, ez szerintem nagyobb hiba volt.
De elfáradt Nigéria, sajnálom, mert a vége eléggé egyoldalú lett.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Estét mindenkinek miről maradtam le?ThundersNFL
 pbs.twimg.com/tweet_video/BrZPrusIMAAwPXb.mp4

choose life
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem Kroos és a Real már megegyezett korábban a két klub viszont csak most. Valami ilyesmi lehetett.

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Amire mindannyian vártunk végre itt és most igen ez az 😀 😛

 www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014/vb-2014-suarez-vallott-megsem-egy-vakondon-esett-at-2346575dande
Iszonyat színvonaltalan, ostoba írás, pedig a nagy része idézet..
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 507 — !SuPeR6BoWL!
Estét mindenkinek miről maradtam le?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Matuidit rég le kellett volna küldeni a picsába, ennél több kell majd Algéria ellen, de fő a győzelem.
Zsiru mellett mindig fogtam, de hogy egy labdát nem tud átvenni csatár létére az elég nagy probléma. 😀
Arsenalba játszik, de nem egy Bergkamp. És miatta tolták ki A Klasszis Benzemát szélre, ahol kb. értékelhetetlen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!