Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
az hagyján hogy a brazil válogatott üvölt izomból a himnusznál, de hogy még a pufók kiscsákó is előttük az epik 😀eaglesmcnabb
Te azt nézed?😀
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
a fejpárbajokat nem a mexikóiak fogják nyerni, ez a kézfogásoknál kiderült 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az hagyján hogy a brazil válogatott üvölt izomból a himnusznál, de hogy még a pufók kiscsákó is előttük az epik 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azért is lehet jó, mert az X Mexikónak jócsaba92
a horvátoknak is jó ha nyer kamerun 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10428646_698524700214143_6984894936389377190_n.jpgano92
nem túl nagy csöcsök már ne is haragudj 😀Sixo67
NFL-ben szebbek vannak tudom xDDano92
mondjuk ez az Ines Sainz nem pont az volt, aki bement a Jets öltözőjébe kurvának öltözve, aztán meg meg volt lepődve, hogy meg akarják baszni?slowmotion
De.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 233 — Cowboys fan
 scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10428646_698524700214143_6984894936389377190_n.jpgano92
nem túl nagy csöcsök már ne is haragudj 😀Sixo67
NFL-ben szebbek vannak tudom xDDano92
mondjuk ez az Ines Sainz nem pont az volt, aki bement a Jets öltözőjébe kurvának öltözve, aztán meg meg volt lepődve, hogy meg akarják baszni?
több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
Azért is lehet jó, mert az X Mexikónak jó
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
sokkal jobb erőből állnsk a horvátok, de mex az egyik legszervezettebb csapat a vbn.
sztem a horvátok fognak támadni es amig nem találnak be addig mex csak kontrazgatni fog.
egy gyors horvát goltol nagyon jo meccs lehet belőle.
több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
Tipp?

Annyira 3 esélyes ez a meccs. Nálam a horvátok beszenvedik 2-1-el.Vrijbloed
Én két szelvényen megfogadtam mindhárom esélyt, de szerintem is a szomszédok mennek tovább 1 góllal
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Tipp?

Annyira 3 esélyes ez a meccs. Nálam a horvátok beszenvedik 2-1-el.
több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
mondjuk én a chileiek helyében nem szívesen kaptam volna a brazilokat de ők tudják
eaglesmcnabb
Pont azért kaptak ki, hogy elkerüljék őket...Jakehomer
Nagy az esély, hogy Mexikó több góllal veri a horvátokat, mint Brazília Kamerunt 😊NB2
Főleg arra, hogy Horvátországot megverik 😀 max döntetlennel jutnak tovább szerintem
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 417 — nabege2@yahoo.com
mondjuk én a chileiek helyében nem szívesen kaptam volna a brazilokat de ők tudják
eaglesmcnabb
Pont azért kaptak ki, hogy elkerüljék őket...Jakehomer
Nagy az esély, hogy Mexikó több góllal veri a horvátokat, mint Brazília Kamerunt 😊
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
mondjuk én a chileiek helyében nem szívesen kaptam volna a brazilokat de ők tudják
eaglesmcnabb
Pont azért kaptak ki, hogy elkerüljék őket...

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Jó ötlet volt Jordi Albát rakni csk-nak. 2x15 pont 😊
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
öcsém ezt a szánalmas szar alibi játékot, ezek jelentenek majd veszélyt a brazilokra? röhejes...eaglesmcnabb
Nem lehet, hogy arra picit jobban felpörögnek mint erre a viszonylag lényegtelen csoportmeccsre?Matthew99
mondjuk én a chileiek helyében nem szívesen kaptam volna a brazilokat de ők tudják

fer beáll, egyből gól 😀😀Dexxter Tailor
ez így nem volt fair (haha)
még egyet lőhettek volna

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
Jaj de kellett, hogy ne rúgjanak több gólt a spanyolok

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Robben robbantottJames007
túl önző volt most is

több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
Robben robbantottJames007
Egyszer nem önzözi el 😀
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Robben robbantott
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Bakker, a spanyolok még a végén még kihozzák 0-ra gólkülönbségük .Sixo67
Ahhoz még hiányzik 3 gól.valakis
Azóta 2 ziccert hagytak ki, majdnem 😊

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 417 — nabege2@yahoo.com
brazilok már 5 perce folyamatosan mennek haza, hogy hazaérjenek estére 😊
több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
öcsém ezt a szánalmas szar alibi játékot, ezek jelentenek majd veszélyt a brazilokra? röhejes...eaglesmcnabb
A szánalmas, szar alibi játékot produkáló brazilok így már meg is nyugodhatnak, az eddigi teljesítmény is elég lehet a továbjutáshozbaggio
De Mehikó vagy a szomszédok ellen elég lehet ez a Holland játék. Ma csak alaplángon égnekcsaba92
Ez a játék akkor lenne csak elég, ha ők is az a tipikus "tele a gatya" mentalitással lépnének pályára, amivel ma Chile is (amire van esély sajnos)baggio
Hát nem tudom én az utolsó csoportkörre nem alapoznék a további játékra. ott már jó pár csapat továbbment és ők nem teszik oda magukat
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Bakker, a spanyolok még a végén még kihozzák 0-ra gólkülönbségük .Sixo67
Ahhoz még hiányzik 3 gól.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
Azért a holland gólnál Feren sok védő nem volt 😀
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
öcsém ezt a szánalmas szar alibi játékot, ezek jelentenek majd veszélyt a brazilokra? röhejes...eaglesmcnabb
A szánalmas, szar alibi játékot produkáló brazilok így már meg is nyugodhatnak, az eddigi teljesítmény is elég lehet a továbjutáshozbaggio
De Mehikó vagy a szomszédok ellen elég lehet ez a Holland játék. Ma csak alaplángon égnekcsaba92
Ez a játék akkor lenne csak elég, ha ők is az a tipikus "tele a gatya" mentalitással lépnének pályára, amivel ma Chile is (amire van esély sajnos)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal