Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Bakker, a spanyolok még a végén még kihozzák 0-ra gólkülönbségük .

több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 222 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az mondjuk elég frusztráló hogy akkor jön a holland gól amikor megraktam hogy az 1. gól holland lesz 4.33ért, és nem fogadta el időben, hanem a homokórázás közben kidobott....-_-
több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
Kiszenvednek nagy nehezen egy gólt, erre De Jong majdnem a saját kapujába fejelt.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 761 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
fer beáll, egyből gól 😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
öcsém ezt a szánalmas szar alibi játékot, ezek jelentenek majd veszélyt a brazilokra? röhejes...eaglesmcnabb
A szánalmas, szar alibi játékot produkáló brazilok így már meg is nyugodhatnak, az eddigi teljesítmény is elég lehet a továbjutáshozbaggio
De Mehikó vagy a szomszédok ellen elég lehet ez a Holland játék. Ma csak alaplángon égnek
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
 scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10428646_698524700214143_6984894936389377190_n.jpgano92
nem túl nagy csöcsök már ne is haragudj 😀Sixo67
NFL-ben szebbek vannak tudom xDD

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
öcsém ezt a szánalmas szar alibi játékot, ezek jelentenek majd veszélyt a brazilokra? röhejes...eaglesmcnabb
A szánalmas, szar alibi játékot produkáló brazilok így már meg is nyugodhatnak, az eddigi teljesítmény is elég lehet a továbjutáshoz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
 scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10428646_698524700214143_6984894936389377190_n.jpgano92
nem túl nagy csöcsök már ne is haragudj 😀

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
faszkalap boszke, csak magát okolhatja a spanyolok szar szereplésével. Játszatni a vb-n kezdőként egy olyan csatárt aki szezon végén alig játszott a sérülései miatt, meg alapból is 2 barátságos meccse volt a társakkal összesen...

Játszatni egy kapust aki 2 éve nincs játékban, és ennyire nem meg bízni a cserekapusban, aki mellesleg nem szar. De Diego Lopezt is simán behívhatta volna Reina helyett akkor már, ....

több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
 scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10428646_698524700214143_6984894936389377190_n.jpgano92
Kár, hogy meccs közben csak a hangjuk szerepel a mexikói képernyőkőn
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
öcsém ezt a szánalmas szar alibi játékot, ezek jelentenek majd veszélyt a brazilokra? röhejes...eaglesmcnabb
Nem lehet, hogy arra picit jobban felpörögnek mint erre a viszonylag lényegtelen csoportmeccsre?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
 scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10428646_698524700214143_6984894936389377190_n.jpg

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 761 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ezt sem néztem volna ki Torresből.Sixo67
azért a kapus mellett nem volt bonyolult bepasszolni 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 761 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
2-0


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Ezt sem néztem volna ki Torresből.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 761 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
fabregas beáll, majdnem kapott is egy sárgát 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 417 — nabege2@yahoo.com
öcsém ezt a szánalmas szar alibi játékot, ezek jelentenek majd veszélyt a brazilokra? röhejes...eaglesmcnabb
nehezen tudnám megmondani ki a gyengébb a hollandok vagy a chileiek😊
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
öcsém ezt a szánalmas szar alibi játékot, ezek jelentenek majd veszélyt a brazilokra? röhejes...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Ej , most megsajnáltam Villát. %/

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a spanyolok tettek az eredménytelenség ellen és felvettek egy Baylor mezt. Rutinos

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ez a Holland - Chile meccs kb nézhetetlen.Sixo67
Nem rossz ez. Chile szépen járatja a labdát, Hollandia meg jól zárja a területeket.Schleck
Megraktam, hogy legalább 11 szöglet lesz 😀Sixo67
mind a 4 meccset megpakoltam hogy legalább 3 gól lesz, hát ezen a chile meccsen meglepne, találhatnának egy gólt, lehetőleg a chileiekeaglesmcnabb
Ha Robben megint nem az önző arcát mutatná már lehetne 1 v. 2 is.NB2
ez így van, csak nem feltételezem hogy 2. félidőre önzetlenebb lesz 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Sanchezt a szabályok szerint már ki kellett volna állítani, persze még sárgát sem kapott, mert minek is alkalmazni azokat... Aztán csodálkozunk, ha a játékvezetőnek semmi tekintélye nincsbaggio
Csak eleget tesznek Van Gaal "kérésének".

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 528 — JAFL Tampa GM
Szeretem Chilét de baszottul idegesít a sok műesés, színészkedés.
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Sanchezt a szabályok szerint már ki kellett volna állítani, persze még sárgát sem kapott, mert minek is alkalmazni azokat... Aztán csodálkozunk, ha a játékvezetőnek semmi tekintélye nincs


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 417 — nabege2@yahoo.com
Ez a Holland - Chile meccs kb nézhetetlen.Sixo67
Nem rossz ez. Chile szépen járatja a labdát, Hollandia meg jól zárja a területeket.Schleck
Megraktam, hogy legalább 11 szöglet lesz 😀Sixo67
mind a 4 meccset megpakoltam hogy legalább 3 gól lesz, hát ezen a chile meccsen meglepne, találhatnának egy gólt, lehetőleg a chileiekeaglesmcnabb
Ha Robben megint nem az önző arcát mutatná már lehetne 1 v. 2 is.