Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 417 — nabege2@yahoo.com
Egy biztos, az USA-nak van a legjobb helyzetkihasználása ezen a VB-n. 4 gólt lőttek kb 6 helyzetből.
Mind a 4 csapat amúgy továbbjuthat, de Klinsi miatt (főleg, hogy X-el is elsők a németek) lesz egy békés X. Bár tényleg az lenne a legjobb ha a németek lőnének 2-t és rábíznák a másik 2 csapatra ott, hogy mit tudnak egymással.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 599
a whoscored.com elég érdekesen értékel. Zusi 7,7, ezzel a 3. legjobb amerikai, míg Fabian Johnson csak egy közepes 6,8... Zusi adott egy gólpasszt, meg elvégezte a szögleteket, de ezen felül nem sokat tett hozzá. Johnson jól játszott végig.

choose life
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 919
A meccs pozitívuma: még nincs áthúzva a nevem.
A meccs negatívuma: minden más.

Remélem Portugália lefekszik Ghánának megérdemelnék a továbbjutást. 😉
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én meg nagyon remélem hogy a németek elverik több góllal az USA-t. Nem érdemlik meg hogy továbbjussanak. Vagy Ghána vagy Portugália de semmiképp sem ezek akik főleg talált gólokból élnek állandóan, azon kívül meg egy totál szürke, átlagos csapat, átlagon felüli szerencsével.Iceman88
Nem nagyon értesz te a focihoz, sajnos.
Ez az amerikai csapat kb 4 év alatt annyit fejlődött, mint a magyar 24 alatt.
Szemre is tetszetős, hajtós focit játszanak. Persze becsúsznak hibák, de a szívük a pályán, ahogy az eszük is. Minden egyes meccsük élvezetes. A gólt pedig nem kell megmagyarázni.
Portugália jusson tovább? Semmit nem mutatnak, fetrengenek, nyálaskodnak és arcoskodnak. Rossz nézni. Mindent csinálnak, csak épp nem fociznak, essenek ki a rákba. Már ma ki kellett volna.JC6
Az lehet hogy sokat fejlődtek. Az is igaz hogy hajtanak, kiteszik a szívüket a pályára. De én, amit láttam az első meccsen is tőlük (komplett félidő végigbekkelése) az alapján mondom azt amit. Ilyen csapat ne jusson 16 közé egy ilyen csoportból. Ghána ezerszer meggyőzőbb számomra, na az tetszetős foci amit ők tolnak, más kérdés hogy balfaszok voltak. Úgy érzem a nézők is jobban járnának egy Ghána/Portugália - Belgium párharccal. Nyilván az USA fanok nem így vannak ezzel. Semmi bajom az USA-val egyébként, csak szeretném ha a ténylegesen legerősebb 2 csapat menne tovább innen.Iceman88
Portugálok ma semmivel nem voltak jobbak, egészen pontosan ők találtak gólt, USA-nak több helyzete volt, örülhetnek az x-nek.gabokocka
Pontosan. Elég Bradley ordító kihagyott helyzetére gondolni.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
Én meg nagyon remélem hogy a németek elverik több góllal az USA-t. Nem érdemlik meg hogy továbbjussanak. Vagy Ghána vagy Portugália de semmiképp sem ezek akik főleg talált gólokból élnek állandóan, azon kívül meg egy totál szürke, átlagos csapat, átlagon felüli szerencsével.Iceman88
Nem nagyon értesz te a focihoz, sajnos.
Ez az amerikai csapat kb 4 év alatt annyit fejlődött, mint a magyar 24 alatt.
Szemre is tetszetős, hajtós focit játszanak. Persze becsúsznak hibák, de a szívük a pályán, ahogy az eszük is. Minden egyes meccsük élvezetes. A gólt pedig nem kell megmagyarázni.
Portugália jusson tovább? Semmit nem mutatnak, fetrengenek, nyálaskodnak és arcoskodnak. Rossz nézni. Mindent csinálnak, csak épp nem fociznak, essenek ki a rákba. Már ma ki kellett volna.JC6
Az lehet hogy sokat fejlődtek. Az is igaz hogy hajtanak, kiteszik a szívüket a pályára. De én, amit láttam az első meccsen is tőlük (komplett félidő végigbekkelése) az alapján mondom azt amit. Ilyen csapat ne jusson 16 közé egy ilyen csoportból. Ghána ezerszer meggyőzőbb számomra, na az tetszetős foci amit ők tolnak, más kérdés hogy balfaszok voltak. Úgy érzem a nézők is jobban járnának egy Ghána/Portugália - Belgium párharccal. Nyilván az USA fanok nem így vannak ezzel. Semmi bajom az USA-val egyébként, csak szeretném ha a ténylegesen legerősebb 2 csapat menne tovább innen.Iceman88
Portugálok ma semmivel nem voltak jobbak, egészen pontosan ők találtak gólt, USA-nak több helyzete volt, örülhetnek az x-nek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
De konkrétan a portugálok mivel mutattak többet, mint USA? Mert, hogy Ghánát eléjük rakod játék alapján oké, de a portugálokat miért?
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
A két legerősebb csapat jelenleg Németország és USA a csoportban, ha tetszik, ha nem. Mondom ezt a mutatott játék és statisztikák alapján is, nem a megszerzett pontok végett.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 616
Mondjuk ez faszság, minden tornán az egymás elleni eredmény számít, nem értem akkor a VB-n miért nem.gabokocka
FIFA-UEFA catfight egyik menete
több mint 10 éve
Iceman88 Denver Broncos 50
Én meg nagyon remélem hogy a németek elverik több góllal az USA-t. Nem érdemlik meg hogy továbbjussanak. Vagy Ghána vagy Portugália de semmiképp sem ezek akik főleg talált gólokból élnek állandóan, azon kívül meg egy totál szürke, átlagos csapat, átlagon felüli szerencsével.Iceman88
Nem nagyon értesz te a focihoz, sajnos.
Ez az amerikai csapat kb 4 év alatt annyit fejlődött, mint a magyar 24 alatt.
Szemre is tetszetős, hajtós focit játszanak. Persze becsúsznak hibák, de a szívük a pályán, ahogy az eszük is. Minden egyes meccsük élvezetes. A gólt pedig nem kell megmagyarázni.
Portugália jusson tovább? Semmit nem mutatnak, fetrengenek, nyálaskodnak és arcoskodnak. Rossz nézni. Mindent csinálnak, csak épp nem fociznak, essenek ki a rákba. Már ma ki kellett volna.JC6
Az lehet hogy sokat fejlődtek. Az is igaz hogy hajtanak, kiteszik a szívüket a pályára. De én, amit láttam az első meccsen is tőlük (komplett félidő végigbekkelése) az alapján mondom azt amit. Ilyen csapat ne jusson 16 közé egy ilyen csoportból. Ghána ezerszer meggyőzőbb számomra, na az tetszetős foci amit ők tolnak, más kérdés hogy balfaszok voltak. Úgy érzem a nézők is jobban járnának egy Ghána/Portugália - Belgium párharccal. Nyilván az USA fanok nem így vannak ezzel. Semmi bajom az USA-val egyébként, csak szeretném ha a ténylegesen legerősebb 2 csapat menne tovább innen.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
Mondjuk ez faszság, minden tornán az egymás elleni eredmény számít, nem értem akkor a VB-n miért nem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ghána USA-t már nem tudja megelőzni az egymás elleni eredmény miatt. Csak a németeket.
Portugáloknál fordítva. 99.9% a német USA továbbjutás, semmi jelentősége nem volt a portugál gólnak a végén. Csak annyi, hogy a németeknek jó az x a csoportelsőséghez.gabokocka
De nem az egymás elleni számít hanem a gólarány.tamasboldizsar
pontosabban a gólkülönbség.
bár a portugálok ebből a szempontból tényleg szinte esélytelenek -4-ről, a németeknek meg nem érdekük kitömni az amcsikat. A portugálok meg örülnek ha 1 árva góllal nyernek Ghána ellen, bár szerintem kikapnak.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem nagyon értesz te a focihoz, sajnos.
Ez az amerikai csapat kb 4 év alatt annyit fejlődött, mint a magyar 24 alatt.
JC6
e mellé még jön hogy a portugálok már 2 éve is csak annyit tudtak hogy hátul kibekkeljük, CR majd megoldja... Most már az sincs mert CR sérült, a csapat meg elfelejtett védekezni, az amcsik úgy hozták a portugál térfelén a labdát hogy 5-6 méterre nem volt senki.

Portugálok nagy bajban lesznek pár éven belül, mert ez a keret évek óta ugyanaz, pad nincs, most jelenleg csatáruk sincs mert mindkettő lesérült, balhátvédjük meg alapból nem volt. Ha a spanyol csapatra igaz hogy csak a nevük miatt vannak a kezdőben, akkor ez a portugálokra hatványozottan igaz. Annyi különbséggel, hogy török meg ukrán bajnokságban rúgják a bőrt. Hihetetlen hogy nem képesek újítani, amikor EL döntőt játszanak minden évben. Ja hogy a porto-benficában is 2 portugál kezd? na itt a baj.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ez a védelem még Pepével is ultragyenge.
Vicc amikor a Kansas City-s emberkék szopatják őket...
eaglesmcnabb
Csak ulpi meg ne lássa...
több mint 10 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Ghána USA-t már nem tudja megelőzni az egymás elleni eredmény miatt. Csak a németeket.
Portugáloknál fordítva. 99.9% a német USA továbbjutás, semmi jelentősége nem volt a portugál gólnak a végén. Csak annyi, hogy a németeknek jó az x a csoportelsőséghez.gabokocka
De nem az egymás elleni számít hanem a gólarány.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a védelem még Pepével is ultragyenge.
Vicc amikor a Kansas City-s emberkék szopatják őket...
eaglesmcnabb
Ne szidd a Kansas Citys játékosokat. Még Herczegfalvi se fért be anno pár éve abban a csapatba. 😀😀
több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
Ha USA 1 góllal kikap a németektől, Portugáliának néggyel kell verni Ghánát.
Klinsmann az amik kapitánya. Nem forszíroznám ezt a portugál továbbjutást.gabokocka
Majd meglátjuk, de lehet szükség van egy kis nézettségre és fentről jön az utasítás, hogy CR7nek pályán kell lennie még egy meccset. (szeretem az összeesküvés elméleteteket 😀)csaba92
Mégis ki a faszt érdekel CR (akit egész évben annyiszor láthat bárki, ahányszor akarja), amikor a világ legnagyobb valamint Európa legnagyobb piacának csapata továbbjuthat egy jó kis döntetlennel?Jakehomer
Persze igazad van ebben, de majd úgy is kiderül mi lesz csütörtökön, de azért az meglepne ha egy megbeszélt döntetlen lenne
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
Ghána USA-t már nem tudja megelőzni az egymás elleni eredmény miatt. Csak a németeket.
Portugáloknál fordítva. 99.9% a német USA továbbjutás, semmi jelentősége nem volt a portugál gólnak a végén. Csak annyi, hogy a németeknek jó az x a csoportelsőséghez.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ez a védelem még Pepével is ultragyenge.
Vicc amikor a Kansas City-s emberkék szopatják őket...
Paulo Bento meg nem tudom mit gondolt hogy a sérült CR-t berakta középre... Még 100%-osan se tud mit kezdeni a védők gyűrűjében. Legalább szereztek pontot de így is vége a dalnak.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Én meg nagyon remélem hogy a németek elverik több góllal az USA-t. Nem érdemlik meg hogy továbbjussanak. Vagy Ghána vagy Portugália de semmiképp sem ezek akik főleg talált gólokból élnek állandóan, azon kívül meg egy totál szürke, átlagos csapat, átlagon felüli szerencsével.Iceman88
Nem nagyon értesz te a focihoz, sajnos.
Ez az amerikai csapat kb 4 év alatt annyit fejlődött, mint a magyar 24 alatt.
Szemre is tetszetős, hajtós focit játszanak. Persze becsúsznak hibák, de a szívük a pályán, ahogy az eszük is. Minden egyes meccsük élvezetes. A gólt pedig nem kell megmagyarázni.
Portugália jusson tovább? Semmit nem mutatnak, fetrengenek, nyálaskodnak és arcoskodnak. Rossz nézni. Mindent csinálnak, csak épp nem fociznak, essenek ki a rákba. Már ma ki kellett volna.
több mint 10 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Ha kikapna az USA 1 góllal, Ghánának akkor is 2 góllal kell vernie a Portugálokat a továbbjutáshoz, szóval nehéz ügy ez a 2 egy pontosnak.Chargers LT
Elég lehet az egy is, ha az nem 1-0 és USA nem lő gólt a németeknek.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Én meg nagyon remélem hogy a németek elverik több góllal az USA-t. Nem érdemlik meg hogy továbbjussanak. Vagy Ghána vagy Portugália de semmiképp sem ezek akik főleg talált gólokból élnek állandóan, azon kívül meg egy totál szürke, átlagos csapat, átlagon felüli szerencsével.Iceman88
Bár én ilyen gólokat találnék, leigazolna az Arsenal.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
Ha USA 1 góllal kikap a németektől, Portugáliának néggyel kell verni Ghánát.
Klinsmann az amik kapitánya. Nem forszíroznám ezt a portugál továbbjutást.gabokocka
Majd meglátjuk, de lehet szükség van egy kis nézettségre és fentről jön az utasítás, hogy CR7nek pályán kell lennie még egy meccset. (szeretem az összeesküvés elméleteteket 😀)csaba92
Mégis ki a faszt érdekel CR (akit egész évben annyiszor láthat bárki, ahányszor akarja), amikor a világ legnagyobb valamint Európa legnagyobb piacának csapata továbbjuthat egy jó kis döntetlennel?

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nyertem párezret ezen a meccsen, de abba kéne hagyni, szívinfarktus kerülgetett már most is 😀Dexxter Tailor
Ez a lényeg a fogadásban, nem a pénz 😊Jakehomer
A Magyar Kardiológusok Szövetségének ajánlásával. Jelige: Több munkát nekünk a jövőben!
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
nyertem párezret ezen a meccsen, de abba kéne hagyni, szívinfarktus kerülgetett már most is 😀Dexxter Tailor
állítólag nem szabad úgy mixelni , hogy fantasyzol közben ,mert a szíved rossz irányba fog húzni

több mint 10 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Ha USA 1 góllal kikap a németektől, Portugáliának néggyel kell verni Ghánát.
Klinsmann az amik kapitánya. Nem forszíroznám ezt a portugál továbbjutást.gabokocka
Majd meglátjuk, de lehet szükség van egy kis nézettségre és fentről jön az utasítás, hogy CR7nek pályán kell lennie még egy meccset. (szeretem az összeesküvés elméleteteket 😀)csaba92
A nézettség baromira nem azon múlik, hogy van-e CR a legjobb 16ban vagy nincs.