Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Huhhh. Valaki írna egy rövid ÖF-t?

Sajnos nem láttam a meccset. :/

Eredmény alapján nehéz szülés volt, de egy ilyen győzelem nagyon sokat érhet később.

Nagyon örülök a belga győzelemnek! Go België!Vrijbloed
Nagyon jó meccs volt , töltsd le és nézd meg 😀😀Sixo67
😛 Végigpörgettem az elmúlt 5-6 oldalt, abból más jön le.

Nem baj, oroszok támadni is fognak, sosem felejtem el a 4 évvel ezelőtti angolok elleni 0-0-t, amit ott védekeztek, gondolom itt is ezt tolták.

Meg nyilván volt nyomás a belgákon, hogy nyerni kell.

Még jól is jöhet nekik, ha most a sajtó is visszavesz abból, hogy titkos esélyes, és stb. Jó az a surranópálya.
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Mondtam én minden pénzt fordításra, kár hogy csak 3.65ig volt merszem kivárni, pedig volt 9.00 is 😕Hanni
Hinni kellett volna jobban. 😛
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Most így visszaolvasva mi a baj Algéria játékával? Tökéletesen tolták igaz a végén butaságot csináltak a 2. gól előtt nem tudom miért kellett támadni, meg is szívták majd tanulnak belőle... Ennek ellenére ez a nagy szídás elég furcsa nekem élmény volt nézni azt a tökéletes védőmunkát, amit végrehajtottak. 😉Jughead
Sokaknak lehetett pénze a belgákon 😊
Nem az volt a fő gond, hogy kijöttek, csak elég bután csinálták, a balszélső elöl ragadt, a helyére senki nem zárt vissza, a kritikus hibát pedig akkor követték el, amikor labdavesztés után nem faultoltak azonnal, pedig volt rá lehetőségük. Még a pirosat is megéri ilyenkor bekockáztatni, ha véletlen túl keményre sikerül a belépő.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 403 — nabege2@yahoo.com
Most így visszaolvasva mi a baj Algéria játékával? Tökéletesen tolták igaz a végén butaságot csináltak a 2. gól előtt nem tudom miért kellett támadni, meg is szívták majd tanulnak belőle... Ennek ellenére ez a nagy szídás elég furcsa nekem élmény volt nézni azt a tökéletes védőmunkát, amit végrehajtottak. 😉Jughead
Utálom a cigánykodást! Lehet, hogy szépen bekkeltek és találtak egy gólt, de a Holdig rúgnám azokat akik halálukat játsszák el, egy félszabálytalanságért. 2. félidőben is mekkorát fetrengett a hülyéje, azt a bíró nem fújta le 5 mp múlva felkelt és futott!
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Huhhh. Valaki írna egy rövid ÖF-t?

Sajnos nem láttam a meccset. :/

Eredmény alapján nehéz szülés volt, de egy ilyen győzelem nagyon sokat érhet később.

Nagyon örülök a belga győzelemnek! Go België!Vrijbloed
Nagyon jó meccs volt , töltsd le és nézd meg 😀😀

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Huhhh. Valaki írna egy rövid ÖF-t?

Sajnos nem láttam a meccset. :/

Eredmény alapján nehéz szülés volt, de egy ilyen győzelem nagyon sokat érhet később.

Nagyon örülök a belga győzelemnek! Go België!
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 911
Most így visszaolvasva mi a baj Algéria játékával? Tökéletesen tolták igaz a végén butaságot csináltak a 2. gól előtt nem tudom miért kellett támadni, meg is szívták majd tanulnak belőle... Ennek ellenére ez a nagy szídás elég furcsa nekem élmény volt nézni azt a tökéletes védőmunkát, amit végrehajtottak. 😉
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
4 kapuralövés Algériánál, 1 találta el a kaput. AZANNYA!

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Over 3.5 gól 3.1-3.15-ért nem rossz, bár over/undert menet közben szeretek csak tenni, most is megnyomtam a végén az under 3.5-et.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
10-szeres odds Mehikó győzelmére, csalogató 😀 persze ha nem csalják el ezt is a braziloknak.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy Vertonghen jó buta volt, a tizinél a laszti vagy hosszú lett volna a támadónak, vagy pedig lazán odaért volna, amíg a támadó leveszi. Mert azt egyből ha ellövi, a holdon kötött volna ki a labda. 😀

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Szélesi milyen büszke, szerinte azzal nyertek a belgák, amit ő mondott. 😀

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
huhh. ennél azért több kell az oroszok ellen.Joey Tribbiani
A ruszkik nyíltabban játszanak, ott több helyük is lesz. Teljesen más stílusú csapat.

több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
huhh. ennél azért több kell az oroszok ellen.Joey Tribbiani
Nem lesz baj, megtaláltuk a kezdőt.
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Amúgy Witsel embertelen melót végez, mondjuk ez nem lep meg, már a Zenitben is kurva jól nyomta, csodálkozom, hogy top csapatok nem csaptak le rá anno, meg most sem nagyon tudják mozdítani.Stez
olyan fizut, amit ott kap nem csodálom.

következő meccsen teljesen más lesz ez a csapat, ez csak próbakör volt. hajrá belgák.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
huhh. ennél azért több kell az oroszok ellen.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 911
Ha nem lenne szimpatikus csapat Belgium szurkoltam volna Algériának, hogy minimum 1 pontot hozzanak el, tökéletesen játszottak az első gólig (az az egy Origi helyzet volt csak hiba), rég láttam ilyen tökéletes védekező focit, nagyon élveztem. 😉 Ha a többi meccsen is így játszanak, akkor bízok benne, hogy összejön nekik egy jó eredmény. 😊
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy Witsel embertelen melót végez, mondjuk ez nem lep meg, már a Zenitben is kurva jól nyomta, csodálkozom, hogy top csapatok nem csaptak le rá anno, meg most sem nagyon tudják mozdítani.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Fellaini haja öntudatra ébredt és alázni akar.Stez
Hogy ez az ember hogy lehetett ilyen szar a MU-ban, azt nem bírom felfogni. Pedig ahogy látszik, a piros mez sem zavarja.Schleck
Beleerőltették egy olyan rendszerbe, ami nagyon nem feküdt neki. Aztán most mindenki lenézi, mert volt egy szar éve, szerintem még mindig nagyon jó játékos.

több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Fellaini amúgy éket játszik? 😀lol
Agilis!! 😀
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Fellaini amúgy éket játszik? 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Fellaini bazdmeg hármat rúghatott volna. 😀

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Fellaini haja öntudatra ébredt és alázni akar.Stez
Hogy ez az ember hogy lehetett ilyen szar a MU-ban, azt nem bírom felfogni. Pedig ahogy látszik, a piros mez sem zavarja.

több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
azért most odabaszna egy bemákolt algériai gól 😀😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
6. fordítás?