Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 681 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 041 — Chalk Dawk fan
bár Honduras ritka paraszt egy csapat lesz)baggio
Na, mesélj. 😀Vrijbloed
nézd csak meg, hogy mit műveltek az angolok utolsó felkészülési meccsén Miamiban

ez a Costa Rica-i Campbell meg Wanchope méltó utóda, még hasonlít is rá 😊baggio
Mekkora játékos volt az öreg Paulo. A németek elleni nyitómeccsen is villant (kétszer!) annak idején. Imádtam 😀 Most pedig szakkommentátor a Skynál, ha nem tévedek

több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Vaaaaaaaaaaaa, boldogsag!

Will Davis (dolphins sophomore CB):
Kudos to Costa Rica !!! #underdogs

Can't wait for Italy next #Balotelli

Valaszom😡WillieD_effect
You are my favorite Doplhin's player right now! 😀
#puravida #underdog #supermario#balotelli #miamidolphins

Egybol kedvencre rakta. Király, már a második Phins playanak volt igénye a hozzászólásomra! 😛 😀 (mar ha szabad egy nagyembertol ideznem 😀 )

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 681 — no es importante
bár Honduras ritka paraszt egy csapat lesz)baggio
Na, mesélj. 😀Vrijbloed
nézd csak meg, hogy mit műveltek az angolok utolsó felkészülési meccsén Miamiban

ez a Costa Rica-i Campbell meg Wanchope méltó utóda, még hasonlít is rá 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 041 — Chalk Dawk fan

több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Amúgy nagyon durva gólmennyiség van, 2010esen mekkora sírás volt a szar meccsek miatt? Most meg a 2,5 overek miatt csődbe mennek a fogadóirodák 😀 Me Gusta :cool:
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 467 — Csodabogár
Én Knézynek a hangját bírom ,meg ahogy együtt é la meccsel.

A végén már ott leszünk ,hogy a sport klubos vb kommentátorokat vissza fogjuk sírni, 2002 vagy 2006ban vagy mikor is voltak azok, csak Léderer neve maradt meg bennem azok közül.Sixo67
Különbek voltak, mint ezek most.mustaine
Hát azért ott volt olyan ha jól emlékszem, hogy Léderer elfelejtette, hogy melyik meccset kommentálja, és egy későbbi meccset vezetett fel 😀Sixo67
hát az a VB vállalhatatlan volt. ez egy teljesen korrekt bagázs. Menczert én bírom. sokat javult az EB óta. Knézyt csak a fekete játékosok zavarják 😀

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Jo kis meccs volt! #PuraVida! #underdogs #happyGeeri
Talán a legjobb meccs eddig a vb-n, mondjuk a tegnapi Chile - Auszi is odabaszott.Sixo67
Mondtam én, hogy a szar európaiak helyett ezeket a meccseket kell nézni.....😊csi77
Ezé jó pl az afrika kupa, meg az copa america, nincs védekezés 9 emberrel támad az összes csapat és ráadásul bírják is sokáig az iramot.Sixo67
bár Honduras ritka paraszt egy csapat lesz)baggio
Na, mesélj. 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
el vagytok kényeztetve szakértő ügyben, túl sok NFL-t néztekHöri
Ha már NFL , a cikked alapján a Raiders most csúnyán helyben hagyta az Indyt. 😀😀 😀😀
 bowl.hu/labdarugo_vb_2014_-_nfl_kiadasiktriad
az első héten kevés hiányzott, hogy Pryor ne csináljon ki.Höri
Na és mi lesz a "Steelers" és a "Cowboys" ellen? 😀
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 681 — no es importante
Jo kis meccs volt! #PuraVida! #underdogs #happyGeeri
Talán a legjobb meccs eddig a vb-n, mondjuk a tegnapi Chile - Auszi is odabaszott.Sixo67
Mondtam én, hogy a szar európaiak helyett ezeket a meccseket kell nézni.....😊csi77
Ezé jó pl az afrika kupa, meg az copa america, nincs védekezés 9 emberrel támad az összes csapat és ráadásul bírják is sokáig az iramot.Sixo67
Az afrika kupa 10 éve volt utoljára jó, de talán még keveset is mondtam. Én a Gold Cup-ot szeretem (meg amúgy is a karibi térség futballját, bár Honduras ritka paraszt egy csapat lesz)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
el vagytok kényeztetve szakértő ügyben, túl sok NFL-t néztekHöri
Ha már NFL , a cikked alapján a Raiders most csúnyán helyben hagyta a Indyt. 😀😀 😀😀
 bowl.hu/labdarugo_vb_2014_-_nfl_kiadasiktriad
az első héten kevés hiányzott, hogy Pryor ne csináljon ki.

több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Nos, Höri ezen cikke alapján a Raiders most csúnyán helyben hagyta a Indyt. 😀😀
 bowl.hu/labdarugo_vb_2014_-_nfl_kiadasiktriad
Jonathan Dowling miatt van az egész 😀
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
szanyo szerint vmi topcsapat elviszi campbellt 😀 pl arsensl visszshivja kölcsönből? 😀braxa88
attól függ az arsenal kinek topcsapat 😀

Az afrika kupa sok gólja meg egy ordas nagy beidegződés, görögök meccsein több gól van

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ezé jó pl az afrika kupa, meg az copa america, nincs védekezés 9 emberrel támad az összes csapat és ráadásul bírják is sokáig az iramot.Sixo67
wrong, az afrika kupa gólátlaga a legalacsonyabb az összes kontinens torna közül 2004 óta.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
el vagytok kényeztetve szakértő ügyben, túl sok NFL-t néztekHöri
Ha már NFL, a cikked alapján a Raiders most csúnyán helyben hagyta az Indyt. 😀😀 😀😀
https://bowl.hu/images/cache/uploads/bff1f609a74405d1ff59aae6b9515f4c.jpg
Labdarúgó VB 2014 - NFL kiadás | Bowl.hu
Mi? Ez mit keres itt? Miért kattintsak rá? Mi köze a gurulósnak az igazi futballhoz?
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 041 — Chalk Dawk fan
Jo kis meccs volt! #PuraVida! #underdogs #happyGeeri
Talán a legjobb meccs eddig a vb-n, mondjuk a tegnapi Chile - Auszi is odabaszott.Sixo67
Mondtam én, hogy a szar európaiak helyett ezeket a meccseket kell nézni.....😊csi77
Ezé jó pl az afrika kupa, meg az copa america, nincs védekezés 9 emberrel támad az összes csapat és ráadásul bírják is sokáig az iramot.Sixo67
Ja az Afrika kupán legendásan szar meccsek szoktak lenni nulla góllal 😀

A Copa America más tészta

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Jo kis meccs volt! #PuraVida! #underdogs #happyGeeri
Talán a legjobb meccs eddig a vb-n, mondjuk a tegnapi Chile - Auszi is odabaszott.Sixo67
Mondtam én, hogy a szar európaiak helyett ezeket a meccseket kell nézni.....😊csi77
Ezé jó pl az afrika kupa, meg az copa america, nincs védekezés 9 emberrel támad az összes csapat és ráadásul bírják is sokáig az iramot.

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
szanyo szerint vmi topcsapat elviszi campbellt 😀 pl arsensl visszshivja kölcsönből? 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
el vagytok kényeztetve szakértő ügyben, túl sok NFL-t néztek

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 041 — Chalk Dawk fan
Ezek a szakertesek es tamadas kielemzesek szanalmasak. 😀Stez
Szanyó Karcsitól mire vársz? Annyira felkészült szakértő, hogy annak nem tudott utánanézni, melyik csapatban játszik a costa rica-i csatár 😀

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Jo kis meccs volt! #PuraVida! #underdogs #happyGeeri
Talán a legjobb meccs eddig a vb-n, mondjuk a tegnapi Chile - Auszi is odabaszott.Sixo67
Mondtam én, hogy a szar európaiak helyett ezeket a meccseket kell nézni.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezek a szakertesek es tamadas kielemzesek szanalmasak. 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hortit én elhallgatnám szívesen, de hát ez csak utópia. Meg aztán tudom hogy sokakat kifejezetten idegesít.eaglesmcnabb
Ő meccs után ideális inkább, feszültséglevezetésnek. Már akinek van rá igénye.iktriad
Én feszültséglevezetésre inkàbb màst hasznàlnék😊NB2
Azért írtam azt, amit a végére.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Én Knézynek a hangját bírom ,meg ahogy együtt é la meccsel.

A végén már ott leszünk ,hogy a sport klubos vb kommentátorokat vissza fogjuk sírni, 2002 vagy 2006ban vagy mikor is voltak azok, csak Léderer neve maradt meg bennem azok közül.Sixo67
Különbek voltak, mint ezek most.mustaine
Na ne! Léderer még hagyján, ő csak hülye, de lelkes, de Világitól falra másztam. Horti dettó......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Jo kis meccs volt! #PuraVida! #underdogs #happyGeeri
Talán a legjobb meccs eddig a vb-n, mondjuk a tegnapi Chile - Auszi is odabaszott.

több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Jo kis meccs volt! #PuraVida! #underdogs #happy

Mindig jövőre!