Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 681 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
Hortit én elhallgatnám szívesen, de hát ez csak utópia. Meg aztán tudom hogy sokakat kifejezetten idegesít.eaglesmcnabb
Ő meccs után ideális inkább, feszültséglevezetésnek. Már akinek van rá igénye.iktriad
Én feszültséglevezetésre inkàbb màst hasznàlnék😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Engem ez a csávó annyira nem idegesít, nem tudom mi a bajotok. Az orgánuma tényleg nem egy Vass Gábor, de nem beszél hülyeséget......csi77
Annyira nem vészes szerintem se. Mondjuk VBre nem vittem volna ki kommentálni, de nem vészes.
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Első piros idén a vébén?iktriad
Dá!
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 041 — Chalk Dawk fan
Engem ez a csávó annyira nem idegesít, nem tudom mi a bajotok. Az orgánuma tényleg nem egy Vass Gábor, de nem beszél hülyeséget......csi77
Az, hogy beszédhibás és egyszerűen idegesít a hangja.

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A végén már ott leszünk ,hogy a sport klubos vb kommentátorokat vissza fogjuk sírni, 2002 vagy 2006ban vagy mikor is voltak azok, csak Léderer neve maradt meg bennem azok közül.Sixo67
2006 és reméljük annyira már csak nem lesz gáz a helyzet.

Én Knézynek a hangját bírom ,meg ahogy együtt é la meccsel.

A végén már ott leszünk ,hogy a sport klubos vb kommentátorokat vissza fogjuk sírni, 2002 vagy 2006ban vagy mikor is voltak azok, csak Léderer neve maradt meg bennem azok közül.Sixo67
Különbek voltak, mint ezek most.mustaine
Túrót. Csak az idő "szépít" meg mindent. Léderer és Világi P. hihetetlenül szar volt.iktriad
az se sokat segített, hogy olyan szakkomentátorok ültek melléjük mint mondjuk Verebes 'Mágus' ! 😊

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 681 — no es importante
na most csak azér nem ad lapot hogy ne jöjjön a mixem a kurva anyját ennek a német buzinakmustaine
de mégis! 😀 :cool:mustaine
100% biztos vagyok benne, hogy ő is benne volt abban a fogadási csalásban most, hogy lesz piros... Semmi értelme nem volt 5 percet hosszabbítani, gusztustalan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Maxi pariera lábában mindig benne van a piros, hat most előjött.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Engem ez a csávó annyira nem idegesít, nem tudom mi a bajotok. Az orgánuma tényleg nem egy Vass Gábor, de nem beszél hülyeséget......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Tudtam, hogy Joel Campbell addig szórakozik velük, amíg le nem rúgják.Schleck
A tűzzel játszott. Teljesen jogos a piros.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
húbazzeg megijedtem hogy arevalo, ráraktam a szalagot hátha 😀

azért világi péter emberes volt anno 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Első piros idén a vébén?
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 041 — Chalk Dawk fan
na most csak azér nem ad lapot hogy ne jöjjön a mixem a kurva anyját ennek a német buzinakmustaine
de mégis! 😀 :cool:

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tudtam, hogy Joel Campbell addig szórakozik velük, amíg le nem rúgják.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Én Knézynek a hangját bírom ,meg ahogy együtt é la meccsel.

A végén már ott leszünk ,hogy a sport klubos vb kommentátorokat vissza fogjuk sírni, 2002 vagy 2006ban vagy mikor is voltak azok, csak Léderer neve maradt meg bennem azok közül.Sixo67
Különbek voltak, mint ezek most.mustaine
Hát azért ott volt olyan ha jól emlékszem, hogy Léderer elfelejtette, hogy melyik meccset kommentálja, és egy későbbi meccset vezetett fel 😀

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 041 — Chalk Dawk fan
na most csak azér nem ad lapot hogy ne jöjjön a mixem a kurva anyját ennek a német buzinak

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez a Menczer szerintem nem olyan rossz, csak a hangját kell szokni.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A végén már ott leszünk ,hogy a sport klubos vb kommentátorokat vissza fogjuk sírni, 2002 vagy 2006ban vagy mikor is voltak azok, csak Léderer neve maradt meg bennem azok közül.Sixo67
2006 és reméljük annyira már csak nem lesz gáz a helyzet.

Én Knézynek a hangját bírom ,meg ahogy együtt é la meccsel.

A végén már ott leszünk ,hogy a sport klubos vb kommentátorokat vissza fogjuk sírni, 2002 vagy 2006ban vagy mikor is voltak azok, csak Léderer neve maradt meg bennem azok közül.Sixo67
Különbek voltak, mint ezek most.mustaine
Túrót. Csak az idő "szépít" meg mindent. Léderer és Világi P. hihetetlenül szar volt.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 041 — Chalk Dawk fan
Én Knézynek a hangját bírom ,meg ahogy együtt é la meccsel.

A végén már ott leszünk ,hogy a sport klubos vb kommentátorokat vissza fogjuk sírni, 2002 vagy 2006ban vagy mikor is voltak azok, csak Léderer neve maradt meg bennem azok közül.Sixo67
Különbek voltak, mint ezek most.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hortit én elhallgatnám szívesen, de hát ez csak utópia. Meg aztán tudom hogy sokakat kifejezetten idegesít.eaglesmcnabb
Ő meccs után ideális inkább, feszültséglevezetésnek. Már akinek van rá igénye.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Én Knézynek a hangját bírom ,meg ahogy együtt é la meccsel.

A végén már ott leszünk ,hogy a sport klubos vb kommentátorokat vissza fogjuk sírni, 2002 vagy 2006ban vagy mikor is voltak azok, csak Léderer neve maradt meg bennem azok közül.

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hortit én elhallgatnám szívesen, de hát ez csak utópia. Meg aztán tudom hogy sokakat kifejezetten idegesít.eaglesmcnabb
Az összes kommentátor sokakat idegesít, szóval hadd jöjjön. 😀
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Keylor Navas sem sokáig fog a Levantében védeni szerintem.

több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Én amúgy nem értem minek erőltetik ezt a Menczer Tamást (már az MB1-es közvetítésekkor is idegesített). Szerintem kriminálisan szar kommentátor.mustaine
Ezt az összes m1es kommentárorról el lehet mondani, kivéve Knézi. Én Gundit se bírom, de ebből a társaságból kiemelkedik.Sixo67
Knezy is kabaré az állandó okoskodasaval. Mindig kurva okos, de persze az nem zavarja hogy egy hete még pont az ellenkezőjét mondta o is. De meg ha igaza is lenne, akkor is: több véleménye van mint közvetítése. És arról ne is beszéljünk hogy képtelen két fekat megkülönböztetni. Kabaré.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hortit én elhallgatnám szívesen, de hát ez csak utópia. Meg aztán tudom hogy sokakat kifejezetten idegesít.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
Menczernek nekem az orgànumàval van bajom. Ennyire nem lehet végigtolni egy hangszìnnel.