Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 681 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én amúgy nem értem minek erőltetik ezt a Menczer Tamást (már az MB1-es közvetítésekkor is idegesített). Szerintem kriminálisan szar kommentátor.mustaine
Ezt az összes m1es kommentárorról el lehet mondani, kivéve Knézi. Én Gundit se bírom, de ebből a társaságból kiemelkedik.Sixo67
Gundi is ugyanolyan szar, de neki nem a hangja idegesít, mint Menczernél, hanem az, hogy baromságokat hord össze és tájékozatlan. Knézy pedig nem tud objektív maradni.mustaine
Knézy itthon "hűsöl" velünk együtt.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Angol-Olaszon ki lesz a kommentátor?Vrijbloed
Mezei "magyar férfi vízilabda válogatott" Dániel

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Angol-Olaszon ki lesz a kommentátor?Vrijbloed
Mezei vagy Melczer(?)iktriad
Metzker Viki kéne oda 😀

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Én amúgy nem értem minek erőltetik ezt a Menczer Tamást (már az MB1-es közvetítésekkor is idegesített). Szerintem kriminálisan szar kommentátor.mustaine
Ezt az összes m1es kommentárorról el lehet mondani, kivéve Knézi. Én Gundit se bírom, de ebből a társaságból kiemelkedik.Sixo67
Knedli a leghulyebb mind kozul.

több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Angol-Olaszon ki lesz a kommentátor?Vrijbloed
szakértő Mezei lesz
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 041 — Chalk Dawk fan
Én amúgy nem értem minek erőltetik ezt a Menczer Tamást (már az MB1-es közvetítésekkor is idegesített). Szerintem kriminálisan szar kommentátor.mustaine
Ezt az összes m1es kommentárorról el lehet mondani, kivéve Knézi. Én Gundit se bírom, de ebből a társaságból kiemelkedik.Sixo67
Gundi is ugyanolyan szar, de neki nem a hangja idegesít, mint Menczernél, hanem az, hogy baromságokat hord össze és tájékozatlan. Knézy pedig nem tud objektív maradni.

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Akkor nálam Uruguay OUT.

Borul minden egyből.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Angol-Olaszon ki lesz a kommentátor?Vrijbloed
Mezei vagy Melczer(?)
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
Minden napra jut egy esèlyes blamàja.
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Én amúgy nem értem minek erőltetik ezt a Menczer Tamást (már az MB1-es közvetítésekkor is idegesített). Szerintem kriminálisan szar kommentátor.mustaine
Borzalmas... És tegyuk hozzá hogy az év során rengeteget fejlődött. Az első meccsein a falat kapartam.


Ott a kegyelemdöfés!

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Angol-Olaszon ki lesz a kommentátor?
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 235 — Jó ötletnek tűnt!
WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 041 — Chalk Dawk fan
WOW.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Game Over.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Looooooooool

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Én amúgy nem értem minek erőltetik ezt a Menczer Tamást (már az MB1-es közvetítésekkor is idegesített). Szerintem kriminálisan szar kommentátor.mustaine
Ezt az összes m1es kommentárorról el lehet mondani, kivéve Knézi. Én Gundit se bírom, de ebből a társaságból kiemelkedik.

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 041 — Chalk Dawk fan
Én amúgy nem értem minek erőltetik ezt a Menczer Tamást (már az MB1-es közvetítésekkor is idegesített). Szerintem kriminálisan szar kommentátor.

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ennyit a pofozógép szerepéről. Illetve lehet lesz pofozógép a csoportban, csak nem Costa Rica...Vrijbloed
Olaszok? 😀iktriad
Nincs akkora mákom. 😛

Elnézve Uruguay-t, eddig ők az esélyesek. 😀
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Brazilok ellen ez piros lett volna.

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Na akkor Suarezt tartogatja a ket top meccsre. De kinos lesz, ha itt kikapnak, tutira veztek a 3 pontot. Elet-halal meccs lesz az angol es az olasz nekik.Stez
Lehet ő is végigszenvedi majd azt a két meccset...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Ennyit a pofozógép szerepéről. Illetve lehet lesz pofozógép a csoportban, csak nem Costa Rica...Vrijbloed
Lehet , hogy lesz és épp most a képernyőn is van.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ennyit a pofozógép szerepéről. Illetve lehet lesz pofozógép a csoportban, csak nem Costa Rica...Vrijbloed
Olaszok? 😀
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Forlan a nagy kutyaütő megint, ennek a játékosnak volt két jó szezonja összesenbaggio
Ha tobb nem lesz én akkor is imádom, a személyisége miatt megérdemelten volt az a kettő.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ennyit a pofozógép szerepéről. Illetve lehet lesz pofozógép a csoportban, csak nem Costa Rica...
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Forlan a nagy kutyaütő megint, ennek a játékosnak volt két jó szezonja összesenbaggio
egyikben viszont elmaradt a jogos aranylabda

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!