NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Este nem valószínű hogy lesz lehetőségem tvt nézni így estleg egy streamet valaki tud linkelni? Mármint m1-est 😊Drip
Majd kerítünk egyet, csak majd szólj mikortól kell.iktriad
9 körül , előre is köszi 😊Drip
Kell link, vagy van?
Mert ha kell, itt van:  www.telesport.hu/fifavb/live/?match=7
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 860 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Számomra azért megdöbbentő, hogy a magyar kincstári meccskommentátorok és a tegnapi gyenge stúdiószakértői munka után/mellett, ma a stúdióban sikerül mindenkit alulmúlni unalmas álomhozó stílusukkal. Komolyan gondolják, hogy ez szórakoztató és színvonalas? Egyszerűen döbbenten ülök, hogy ezt ki engedélyezte, olyan szánalmas. Pedig én nem szoktam ezzel foglalkozni, de tényleg.ulpianus
Ne szidd Szanyót, mert téged is elsodor a népharag! 😀iktriad
Különben is valszeg kinn ülnek minden Videoton/Felcsut meccsen, ami több mint elég ahhoz, hogy a köztévé a legnagyobb tudású egyetemes szakértőknek tekintse/kezelje/fizesse őket. 😊
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 860 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Lehet, hogy a mi himnuszunk csak világfájdalmat fejez ki, de az uruguay-i himnusz meg olyan volt mint egy Verdi-opera nyitánya basszus. Vártam, hogy Radames megjelenik a serege élén. 😊
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 522 — Panthers fan
Hát ezek a tudósítások a híradóban olyanok voltak, mintha egy amatőr tv csinálta volna. Oh wait 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A görögök kijutnak, hogy aztán is túlzással megint semmit se csináljanak.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Suarez padon, hm... pedig azt hittem egyértelmű, hogy ő lesz Cavani mellett.lol
sérült, elvileg a csoport körben nem is lesz

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Suarez padon, hm... pedig azt hittem egyértelmű, hogy ő lesz Cavani mellett.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Számomra azért megdöbbentő, hogy a magyar kincstári meccskommentátorok és a tegnapi gyenge stúdiószakértői munka után/mellett, ma a stúdióban sikerül mindenkit alulmúlni unalmas álomhozó stílusukkal. Komolyan gondolják, hogy ez szórakoztató és színvonalas? Egyszerűen döbbenten ülök, hogy ezt ki engedélyezte, olyan szánalmas. Pedig én nem szoktam ezzel foglalkozni, de tényleg.ulpianus
Ne szidd Szanyót, mert téged is elsodor a népharag! 😀
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
mindengyik szakértő egy vicc. Falcaon kívül egy embert nem ismernek
nemtom miert nem lehet olyanokat találni akik ismerik a csapatokat es tudnak etrelmesten beszélni
tudom nehéz a kettőt összeegyeztetni 😀
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Számomra azért megdöbbentő, hogy a magyar kincstári meccskommentátorok és a tegnapi gyenge stúdiószakértői munka után/mellett, ma a stúdióban sikerül mindenkit alulmúlni unalmas álomhozó stílusukkal. Komolyan gondolják, hogy ez szórakoztató és színvonalas? Egyszerűen döbbenten ülök, hogy ezt ki engedélyezte, olyan szánalmas. Pedig én nem szoktam ezzel foglalkozni, de tényleg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elnézve a görögöket ma, alaposan felértékelődhet a hajnali Japán- Elefántcsontpart meccs jelentősége.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Gekasz is too old for this shit. A görögök az EB csoportmeccsekre tartalékolják a gólokat.

Szanyo karcsi fél éve edzo, 12.helyezettet felvitt negyediknek.

Show some respectHKori
Amig nem jut fel a Mennyeibe, addig nálam max Mátyus szint, mit HC. 😀iktriad
Jani csak lefele szokott osztalyt valtani. Nem ertesz te ehhezHKori
Magyar vagyok, ennél fogva megszületésem pillanata óta soccer expertnek számítok.iktriad
és a politikához is értesz 😊

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gekasz is too old for this shit. A görögök az EB csoportmeccsekre tartalékolják a gólokat.

Szanyo karcsi fél éve edzo, 12.helyezettet felvitt negyediknek.

Show some respectHKori
Amig nem jut fel a Mennyeibe, addig nálam max Mátyus szint, mit HC. 😀iktriad
Jani csak lefele szokott osztalyt valtani. Nem ertesz te ehhezHKori
Magyar vagyok, ennél fogva megszületésem pillanata óta soccer expertnek számítok.
több mint 10 éve
HKori Cleveland Browns 74
Gekasz is too old for this shit. A görögök az EB csoportmeccsekre tartalékolják a gólokat.

Szanyo karcsi fél éve edzo, 12.helyezettet felvitt negyediknek.

Show some respectHKori
Amig nem jut fel a Mennyeibe, addig nálam max Mátyus szint, mit HC. 😀iktriad
Jani csak lefele szokott osztalyt valtani. Nem ertesz te ehhez
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szanyó és Szélesi(?) a szakértők a stúdióban ? OMG.iktriad
Jobb lenne egy Bognár Gyuri + Puhl Sanyi ? 😀😀Sixo67
Nem, de mondjuk egy Eszterházynak vagy akár egy Détárinak kicsit több értelme (és főleg hitelessége) lenne szakérteni egy vébén...iktriad
És mi köze van a "szakértésnek" ahhoz, hogy 28 éve ott jártak? Ilyen alapon a Bognár+Burcsa csodapáros is beülhetne...baggio
Vagy Kovács Kálmán, ráadásul Svájc kint van a vébén! 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gekasz is too old for this shit. A görögök az EB csoportmeccsekre tartalékolják a gólokat.

Szanyo karcsi fél éve edzo, 12.helyezettet felvitt negyediknek.

Show some respectHKori
Amig nem jut fel a Mennyeibe, addig nálam max Mátyus szint, mit HC. 😀
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Ez eddig ez a vb dél amerikaik szája íze szerint alakul.

több mint 10 éve
HKori Cleveland Browns 74
Szanyo karcsi fél éve edzo, 12.helyezettet felvitt negyediknek.

Show some respect
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
Szanyó és Szélesi(?) a szakértők a stúdióban ? OMG.iktriad
Jobb lenne egy Bognár Gyuri + Puhl Sanyi ? 😀😀Sixo67
Nem, de mondjuk egy Eszterházynak vagy akár egy Détárinak kicsit több értelme (és főleg hitelessége) lenne szakérteni egy vébén...iktriad
És mi köze van a "szakértésnek" ahhoz, hogy 28 éve ott jártak? Ilyen alapon a Bognár+Burcsa csodapáros is beülhetne...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
laza , hogy a görög védők sarokkal próbálnak tisztázni

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kolumbia nagy lépést tett a csoportelsősség felé.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szanyó és Szélesi(?) a szakértők a stúdióban ? OMG.iktriad
Jobb lenne egy Bognár Gyuri + Puhl Sanyi ? 😀😀Sixo67
Nem, de mondjuk egy Eszterházynak vagy akár egy Détárinak kicsit több értelme (és főleg hitelessége) lenne szakérteni egy vébén...iktriad
Szerintem az összkép miatt van, illenek a kommentátorokhoz 😊Sixo67
Gundi még egész jó. Hozzá nem illenek Szanyóék. 😀
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Szanyó és Szélesi(?) a szakértők a stúdióban ? OMG.iktriad
Jobb lenne egy Bognár Gyuri + Puhl Sanyi ? 😀😀Sixo67
Nem, de mondjuk egy Eszterházynak vagy akár egy Détárinak kicsit több értelme (és főleg hitelessége) lenne szakérteni egy vébén...iktriad
Szerintem az összkép miatt van, illenek a kommentátorokhoz 😊

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Este nem valószínű hogy lesz lehetőségem tvt nézni így estleg egy streamet valaki tud linkelni? Mármint m1-est 😊Drip
Majd kerítünk egyet, csak majd szólj mikortól kell.iktriad
9 körül , előre is köszi 😊Drip
Tessék, itt a linked:
 www.telesport.hu/fifavb/live/?match=5
(esetleg lehet, hogy majd  www.telesport.hu/fifavb/live/?match=6 lesz a korrekt link a 9 órás meccsre)
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 860 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Este nem valószínű hogy lesz lehetőségem tvt nézni így estleg egy streamet valaki tud linkelni? Mármint m1-est 😊Drip
Majd kerítünk egyet, csak majd szólj mikortól kell.iktriad
9 körül , előre is köszi 😊Drip
 www.vipboxeu.co/sports/football.html

Itt mindig találok működő streamet, sokszor HD-t is.