NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Vrijbloed
1 meccs lemaradt a mélyelemzésből.

vagy a Japókról majd csak 2 körül nyilatkozol? :pHöri
😀 Fáradt vagyok, kimaradt. Ezt a két csapatot nem nagyon vágom semennyire sem, szerintem lesz egy 2-2, vagy Drogbáék nyernek egy góllal. De mindkét csapat sötét ló. Sőt, igazból sötét ló ez a C csoport. 😀

Amúgy köszi, hogy beírtatok a németekhez, mert nem kértem, bár gondolom egyértelmű volt. 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vrijbloed
1 meccs lemaradt a mélyelemzésből.

vagy a Japókról majd csak 2 körül nyilatkozol? :p

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
1990 óta a VB-t nyerő csapat maximum 5 gólt kapott. Mostanában meg inkább csak 2-t, vagy 3-at, 2002-ben a Brazilok is csak 4-et.

Tegnap a spanyolok 1 meccs latt kaptak 5-öt. Ez ilyen szempontból sok jót nem jelent.

Nem tudom mire lehetnek jók a hollandok, de az ausztrálok ellen kötelező lesz a győzelem. Nyilván nem verik le őket 4-el, de sima 2 góllal valószínű.

Azt sem tudom elképzelni, hogy a brazilok ny nyerjék meg a csoportot.
Így hála az égnek nem lenne már a 16 között brazil-holland...

Egy holland-horvát nyolcaddöntő egész pofásan hangozna. 😀

Ma szerintem Falcao nélkül is lelépik a görögöket. Uruguay-nek kötelező a győzelem, Az angol-olasz nálam x, az jó mind a két csapatnak, egy picit tartok tőle, hogy mind a ketten a biztonságos egy pontra mennek...

Jól lehet a sorsolás miatt az angoloknak jobban kéne forszírozni a győzelem megszerzését, mert a 2. körben játszanak Uruguay-jal...

Persze már este borulhat a D csoportban is a papírforma. 😀
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Akkor írom is be magam, ha szabad 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 220 — Jó ötletnek tűnt!
Ez mi itt a kiemeltben? Tippjáték vagy szimpátiaszavazás?Rataxes
Utóbbi 😊

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ez mi itt a kiemeltben? Tippjáték vagy szimpátiaszavazás?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
2012 eb: 2, 2, 2, 0, 3, 4 gól: 2,1átlag
2013 konföd kupa: 3, 7, 6, 0, 5 gól: 5,25átlagbraxa88
a 11 meccs átlaga 3,1 ami bőven 3,75 alatt van 😊 + ebbe ugye benne van hogy a braziloktól kaptak egy négyest 😀eaglesmcnabb
és akkor a görögöket még senki nem is említette :p bár Samarasban a gyenge napjain is benne van minimum 4 gól


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ha volt már elnézést. A spanyolok ha akarnak valamit (remélem kiesnek már a csoportkörben), akkor legelőször kapust kell cserélniük. Casillastól nem lehet elvitatni semmit, de ő jelenleg csak a neve miatt véd. Nem azért nem ő volt a Real első számú kapusa, mert Ancelotti kiakart vele baszni. Nem sokat védett ebben a szezonban, viszont rengeteg hibája volt. Rengeteg olyan hibája, ami a meccshiánynak tudható be. Nem technikai hibák, hanem rossz döntése, maradjak, ne maradjak, félúton van. Tipikus meccs szituáció hiányok. Most van Persie gólja hagyján, mert bravúros megoldás volt. A 3. gólnál határozatlan kijövetel, a 4.-et mindenki látta és az ötödiknél is feleslegesnek éreztem az akcióját.

Reina nem megoldás, viszont de Gea az lehetne.

A listába pedig írjatok be, úgyhogy az összes latin és ázsiai csapat ellen drukkolok. Vagy ha nem lehetséges, akkor Anglia.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Eddig 4/4 mixen. Remélem a mai meccseket is eltalálom 😀

Kolumbia - Görög X
Uruguay - Costa Rica 1
Anglia - Olaszország 2
Elefántcsontpart - Japán Xano92
Szerintem nyernek az angolok.
Én iktriad miatti szolidaritásomból is az olaszok ellen drukkolok, hátha leégnek és beválogatják Alcibiade-t az EB selejtezőkre!

2012 eb: 2, 2, 2, 0, 3, 4 gól: 2,1átlag
2013 konföd kupa: 3, 7, 6, 0, 5 gól: 5,25átlagbraxa88
a 11 meccs átlaga 3,1 ami bőven 3,75 alatt van 😊 + ebbe ugye benne van hogy a braziloktól kaptak egy négyest 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
3,75-ös a gólátlag, nem bánom ha így marad 😛 😀berger90
Majd ha jönnek az olaszok !Sixo67
2012 eb: 2, 2, 2, 0, 3, 4 gól: 2,1átlag
2013 konföd kupa: 3, 7, 6, 0, 5 gól: 5,25átlag
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
lemaradtam Németország mellől 😕Amadeus91
Pedig ezt vakon be lehetett volna írni


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 www.rojadirecta.me/goto/www.milloxtv.me/canal-6.htm
Chilei kommentárral. Ha hangulatot akartok! 😊Schleck
Aludni akarunk, holnap 4 meccs lesz zsinórban (!), szóval maradunk Mezei Dnél és Sancsííííííííííííííznál. 😀iktriad
Menjél már, ez a meccs után még stanley kupa is leszbaggio
| Nyer a Kings OTben. 😀 | iktriad
végre valami, amit nem jinxelt el iktriad 😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Eddig 4/4 mixen. Remélem a mai meccseket is eltalálom 😀

Kolumbia - Görög X
Uruguay - Costa Rica 1
Anglia - Olaszország 2
Elefántcsontpart - Japán X

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
lemaradtam Németország mellől 😕Amadeus91
Én meg az Argentin mellől

több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
lemaradtam Németország mellől 😕

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kellemes meglepetés volt az auszi csapat, sztem nem volt rossz meccs.gabokocka
Sőt, talán az eddigi legjobb a szoros küzdelem miatt.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
3,75-ös a gólátlag, nem bánom ha így marad 😛 😀berger90
Majd ha jönnek az olaszok !

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
3,75-ös a gólátlag, nem bánom ha így marad 😛 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Kellemes meglepetés volt az auszi csapat, sztem nem volt rossz meccs.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó kis derbi volt ez. Remélem a holnapi 4(!!4!!4!) találkozó is ilyen izgi lesz.

De lehetne (hisz a fél magyar Eurosport közvetített a téli és a nyári olimpia idején is a királyin). Én se értem, hogy HBI miért nincs ott. Lehet Riskó nem kedveli annyira.iktriad
Kommentátorkérdésben nem ő az atyaúristen, hanem az alábbi nőszemély szava a döntő
 www.futanet.hu/cikk/havas-juditbaggio
Championship.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
de jó h nem feküdtem le baszki, örökké sajnáltam volna. jóccakát, holnap ilyenkor az angolgyőzelmet lehet ünnepelni :p

Mindig jövőre
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
KÉTMILLIÓ!!! 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
gundelt sem bírom, nem tudom, hogy hogy működnek a dolgok, de kibérelhették volna a jó kommentátorokat a vb-re, pl Méhes, Hajdú B, Faragó, Szaniszló CsabiSixo67
Max Hajdú B jöhetett volna szóba(ő kvázi szabadúszó), a többiek a Sport TV alkalmazásában állnak.
iktriad
Ő meg eurosportos ha jól tudom, nem lehet kibérelni vagy vmi, hogy ne ilyen kuntakinték kommentáljanak?Sixo67
De lehetne (hisz a fél magyar Eurosport közvetített a téli és a nyári olimpia idején is a királyin). Én se értem, hogy HBI miért nincs ott. Lehet Riskó nem kedveli annyira.iktriad
Kommentátorkérdésben nem ő az atyaúristen, hanem az alábbi nőszemély szava a döntő
 www.futanet.hu/cikk/havas-judit


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Büntethet majd az MLSZ." 😀😀 Oda nem ér el Csányiék keze Dani.
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
gundelt sem bírom, nem tudom, hogy hogy működnek a dolgok, de kibérelhették volna a jó kommentátorokat a vb-re, pl Méhes, Hajdú B, Faragó, Szaniszló CsabiSixo67
Max Hajdú B jöhetett volna szóba(ő kvázi szabadúszó), a többiek a Sport TV alkalmazásában állnak.
iktriad
Ő meg eurosportos ha jól tudom, nem lehet kibérelni vagy vmi, hogy ne ilyen kuntakinték kommentáljanak?Sixo67
most gondoljal mar bele.
van 4 db alkalmazottad bizonyos feladatkor betoltesere.
fizeted oket egesz evben a naponta 4 vasarlo kiszolgalasara.
benaznak, balfaszkodnak mindennel, de vhogyan megy a bolt azert.
november vegen te felvennel 4 akarmilyen jo masikat 2 honapra, h 8 alkalmazottat fizess (amibol a 4 balfasz a labat logatja a loveert) es ne legyen problema a karacsonyi orultekhazakor ?
vagy alapbol nem koklerekkel szorakozol vagy lefosod es csak szamlalod a lovet nem ?

BUNTET AZ MLSZ LOL ez kurvanagy elszolas volt 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.